Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij do 400 zł w pół godziny z promocjami banku Santander

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł za założenie konta i spełnienie warunków promocji;

dodatkowo:

-50 zł w programie poleceń

-nagrody o wartości 100 zł za rejestrację karty w Bezcennych Chwilach

-50 zł za założenie konta dla dziecka.

Za co?

200 zł:

-za założenie konta;

-wyrażenie zgód marketingowych i EKK;

-za zapewnienie przez 3 miesiące wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 5 płatności w miesiącu kartą lub BLIKiem oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

50 zł: za założenie konta dla niepełnoletniego dziecka w bankowości.

Ile to kosztuje?

0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za przelewy, 0 zł za kartę pod warunkiem 5 płatności kartą miesięcznie (dla osób poniżej 26 roku życia karta jest bezwarunkowo darmowa)

Kiedy bonus?

do 15 kwietnia 2021 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 listopada 2019 roku nie miały konta osobistego w banku i od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta w Santander Bank Polska.

Do kiedy promocja?

Do 30 listopada 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Santander Bank Polska właśnie ruszył z kolejną edycją niezwykle popularnej promocji konta osobistego. Do zgarnięcia jest aż 200 zł za parę minut poświęconych na wykonanie wymaganych czynności. A te są niezwykle proste – wystarczy dosłownie kilka płatności i przelewów.

Jeśli pójdziesz o krok dalej i założysz konto z polecenia to zgarniesz kolejne 50 zł.

Ale to nie wszystko – oprócz tego zgarniesz jeszcze punkty o wartości 100 zł w Bezcennych Chwilach, które możesz wymienić na vouchery (na przykład do Empiku, RTV Euro AGD, Kruk, Decathlon i inne).

A jeśli masz niepełnoletnie dziecko to zgarniasz kolejne 50 zł za konto dla niego 🙂

Łącznie – aż 400 zł czeka do wzięcia 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 30 listopada 2020 roku..

Zobacz video z udziału w poprzedniej promocji

Paweł wziął udział w jednej z promocji tego banku, z początku roku. Zobacz jak to przebiegało i ile zajęło czasu. Od A do Z. Pamiętaj, że warunki w tej promocji są trochę inne, rozpisuje je poniżej.

Video się nie załadowało? Zobacz je na bezpośrednio Facebooku.

Czy łapiesz się do promocji

Warunki „wpuszczające” do promocji nie są wygórowane. Wystarczy że spełniasz trzy poniższe wymagania i śmiało możesz brać udział w promocji:

 • jesteś pełnoletni i mieszkasz w Polsce;
 • 🗓 od 1 listopada 2019 roku nie byłeś ani właścicielem, ani współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santanderze (posiadanie innych produktów Cię nie wyklucza);
 • 🗓 od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udziału w promocji konta osobistego w tym banku (Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych, Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż.)

Zgarniam nagrody – co muszę zrobić krok po kroku

#Krok 1 – załóż konto z dedykowanego linku

Żeby zdobyć 200 zł pierwszym krokiem będzie 🔎 złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę z jednego z poniższych linków. Masz na to czas 🗓 do 30 listopada.

Do tej promocji nie musisz zamawiać karty do konta, ale jeśli chcesz jednocześnie wziąć udział w programie poleceń i zdobyć dodatkowe 50 zł to karta będzie niezbędna.

>> LINK DO KONTA JAKIE CHCĘ <<
>> LINK DO KONTA JAKIE CHCĘ DLA MŁODYCH <<

Podczas składania wniosku pamiętaj o:

 • 🔎 wpisaniu poprawnego numeru telefonu i adresu e-mail;
 • 🔎 wpisaniu kodu polecenia jeśli chcesz dodatkowe 50 zł. Nasz sprawdzony kod: 1009860817;
 • 🔎 wyrażeniu zgód marketingowych: zgody na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji; zgody na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym; zgody na kontakt telefoniczny w celu marketingowym;
 • 🔎 wyrażeniu zgody na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (EKK).

Jeśli nie zaznaczysz tych zgód podczas składania wniosku zrób to później, w bankowości internetowej, najpóźniej 🗓 do 30 grudnia 2020 r.

Następnie masz czas 🗓 do 15 grudnia na 🔎 podpisanie umowy. Możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • za pośrednictwem kuriera;
 • za pośrednictwem Wideo Doradcy.

Poniżej artykuł, z którego dowiesz się, jakie dodatkowe czynności musisz wykonać, by otrzymać 50 zł z polecenia. Pamiętaj, że później możesz sam polecać konto i zgarniać nagrody.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

To będzie proste. 🗓 W ciągu 3 kolejnych miesięcy po założeniu konta w każdym z tych miesięcy:

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł;

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem;

ORAZ

 • 🔎 zaloguj się do aplikacji Santander mobile.

PRZYKŁAD

Jeśli otworzysz konto w listopadzie wyżej wymienione warunki spełniasz w listopadzie, grudniu i styczniu lub w grudniu i styczniu i lutym.

Jeśli konto otworzysz w grudniu warunki spełniasz w grudniu, styczniu i lutym lub w styczniu, lutym i marcu.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ na konto nie musi być wpływem jednorazowym. Mogą to być zarówno przelewy wynagrodzenia, jak też przelewy z Twojego konta w innym banku. Możesz na przykład zrobić dwa przelewy po 500 zł.

📄 Transakcje bezgotówkowe – sprawdzamy definicję

Zapłać min. 5 razy w każdym miesiącu kartą do konta lub BLIKiem. Kwota jest dowolna, możesz dokonać 5 płatności za bułeczki i warunek będzie spełniony (lifehack – w sklepie z kasą samoobsługową bierzesz 5 pudełek zapałek i za każde płacisz osobno kartą).

Liczą się zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak również zakupy przez Internet. Pod uwagę są brane transakcje dokonane i nie anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania.

Nie liczą się wypłaty gotówki z bankomatów.

📄 Logowanie do aplikacji – sprawdzamy definicję

Warunek dotyczący logowania się do aplikacji jest banalnie prosty. Po prostu pobierz aplikację Santander ze sklepu Play lub AppStore, aktywuj ją i raz w miesiącu zaloguj się do niej. Nic więcej nie musisz robić – wystarczy się zalogować i wylogować.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LISTOPADZIE

Jeśli spełnisz te wszystkie warunki w 3 kolejnych miesiącach to 200 zł trafi na Twoje konto 🗓 do 15 kwietnia 2021 roku. Pamiętaj, że do tej daty nie możesz zamykać konta ani odwoływać wyrażonych zgód marketingowych.

Promocja 50 zł za konto dla dziecka

Jeśli łapiesz się do promocji 200 zł za konto dla Ciebie i spełniłeś warunki do otrzymania swojej nagrody oraz masz niepełnoletnie dziecko to dodatkowo możesz zgarnąć 50 zł za założenie konta.

🗓 Do 25 grudnia 2020 r zaloguj się do swojej bankowości internetowej i 🔎 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla dziecka. Przy koncie dla dziecka obowiązuje tabela opłat i prowizji taka sama jak dla osób do 26 roku życia. Dla dziecka poniżej 13 roku życia nie zamówisz karty do konta. Dziecko musi posiadać dowód osobisty.

Podczas składania wniosku 🔎 wyraź poniższe zgody:

 • zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji;
 • zgodę na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • zgodę na kontakt telefoniczny w celu marketingowym.

Ostatnim krokiem jest 🔎 podpisanie umowy o konto. Masz na to czas 🗓 do 30 grudnia, a zrobisz to za pośrednictwem wideo doradcy.

50 zł wpłynie na konto 🗓 do 15 kwietnia 2021 roku. Również w tym przypadku do tej daty nie zamykaj konta ani nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych.

100 zł w Bezcennych Chwilach

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy Mastercarda – rejestrujesz tam kartę, płacisz nią, zbierasz punkty i wymieniasz je na nagrody.

Teraz możesz dodatkowo zgarnąć 6800 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 100 zł (na przykład vouchery do empik.com, Kruk, RTV Euro AGD, Decathlon, Douglas i wiele innych).

Promocja potrwa 🗓 do 30 listopada lub do wyczerpania puli 8600 pierwszych nagród. O wyczerpaniu limitu bank ma poinformować na TEJ STRONIE.

Możesz wziąć w niej udział, jeśli 🗓 w okresie od 1 października 2020 roku do 30 listopada 2020 roku spełnisz poniższe wymagania:

 • 🔎 zawrzesz umowę o kartę Mastercard Dopasowaną. Pamiętaj również o aktywacji karty;
 • 🔎 zarejestrujesz kartę w programie Bezcenne Chwile. Kartę zarejestrujesz TUTAJ;
 • 🔎 przystępując do programu Bezcenne Chwile wyrazisz przynajmniej jedną zgodę. Te zgody to „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials” lub „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”
 • 🔎 zalogujesz się min. 1 raz do bankowości internetowej;
 • 🗓 w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania w programie Bezcenne Chwile 🔎 zapłać min. 1 raz kartą. Mogą to być płatności zarówno w Internecie, jak i w sklepach stacjonarnych.

Nie będą brane pod uwagę następujące transakcje:

 • wypłaty gotówki;
 • transakcje anulowane lub zwrócone;
 • operacje związane z przeniesieniem sald;
 • transakcje z użyciem czeków;
 • transakcje związane z ubezpieczeniami, podatkami i daninami publicznymi;
 • transakcje związane z grami losowymi;
 • MCC 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków);
 • MCC 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów);
 • MCC 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi);
 • MCC 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne);
 • MCC 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC.

A kto może wziąć udział?

Regulamin wyklucza osoby, które 🗓 przed 1 października 2020 roku były uczestnikami programu Bezcenne Chwile. Podczas zawierania umowy o kartę nie możesz złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych oraz musisz zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz zgodę EKK.

Kiedy otrzymasz punkty?

Punkty zostaną Ci przyznane w ciągu 10 dni roboczych od momentu spełnienia wszystkich warunków. Punkty są ważne przez 2 miesiące od ich przyznania, po tym terminie przepadają.

Dodatkowe bonusy z kontem w Santander Bank Polska

1. Lokata mobilna 1% na 4 miesiące

Ta oferta jest dla osób które nigdy wcześniej nie zakładały lokaty mobilnej.

Lokaty nie założysz, jeśli posiadasz konto wspólne z osobą, która miała tę lokatę, lub jesteś pełnomocnikiem do rachunku osoby, która skorzystała z oferty lokaty mobilnej.

Najważniejsze informacje o lokacie:

 • możesz ulokować na niej od 1 000 do 20 000 zł;
 • oprocentowanie w skali roku wynosi 1%;
 • czas trwania lokaty to 4 miesiące;
 • kapitalizacja odsetek odbywa się na koniec trwania lokaty;
 • lokata jest nieodnawialna;
 • zerwanie lokaty przed czasem powoduje utratę odsetek;
 • można założyć tylko jedną lokatę.

Lokata mobilna – jak założyć

Lokatę zakładasz w aplikacji mobilnej, którą już na pewno masz, skoro korzystałeś z opisanej promocji. Po zalogowaniu na głównym ekranie (zakładka Pulpit) na samym dole znajdziesz Lokaty – zacznij oszczędzać. Kliknij w to. Następnie podstawi Ci się opcja Otwórz lokatę. Uzupełniasz po kolei wymagane dane:

 1. wybierasz rachunek, z którego mają być pobrane środki na lokatę (o ile masz ich w Santanderze kilka);
 2. następnie wybierasz Lokata mobilna;
 3. wpisujesz kwotę lokaty (od 1 000 do 20 000 zł), zaznaczasz potwierdzenie zapoznania się z treścią arkusza informacyjnego dla deponentów i przechodzisz dalej.
 4. zakładasz lokatę (pamiętaj, że środki muszą być na koncie w momencie założenia lokaty).

2. Do 300 zł rocznie zwrotów za rachunki

Jeśli korzystasz z Konta Jakie Chcę lub właśnie zamierzasz zacząć, to warto wspomnieć o dodatkowych pieniądzach, jakie możesz otrzymać od banku. Wystarczy że będziesz opłacać swoje faktury z Konta Jakie Chcę.

Za te rachunki otrzymasz zwroty:

 • gaz;
 • prąd;
 • internet;
 • telefon;
 • telewizja.

UWAGA

Zwroty za płatności nie zostaną naliczone, jeśli stanowią część czynszu (np. gaz wliczony w czynsz).

Za opłacanie tych faktur (przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty) otrzymasz co miesiąc zwrot 1% ich wartości, maksymalnie 25 zł miesięcznie.

Aby otrzymywać zwroty za rachunki musisz najpierw zgłosić fakturę od dostawcy (ostatnią którą otrzymałeś). Możesz zrobić to poprzez pokazanie faktur w oddziale banku lub dołączyć ich skany/zdjęcia w bankowości elektronicznej. W panelu Dopasuj konto wybierz zwroty za rachunki.

Pamiętaj, że faktura musi być wystawiona na Twoje imię i nazwisko. Zwroty za wszystkie rachunki opłacone w poprzednim miesiącu otrzymasz 🗓 do 7 dnia kolejnego miesiąca. Gdyby dostawca zmienił nr konta do wpłat konieczne będzie ponowne wskanowanie faktury z nowym numerem rachunku.

Licząc na szybko, aby otrzymać tytułowe 25 zł zwrotu miesięcznie trzeba by opłacić rachunki na min. 2500 zł. Sporo. Ale skoro i tak rachunki trzeba opłacać to dlaczego by nie zyskać nawet kilku czy kilkunastu złotych miesięcznie zwrotu? Szczególnie, że nic więcej Cię to nie kosztuje – oprócz kilku minut czasu poświęconych na dodanie zdjęć faktur po raz pierwszy.

Jak w łatwy sposób mieć konto za 0 zł

W tej promocji będzie dość nietypowo, ponieważ omówimy sobie dwa cenniki. Od 1 grudnia 2020 roku zmieniają się dość istotnie warunki do tego, by nie płacić za konto i kartę. Dlatego opowiem Ci, co musisz robić do tego czasu, a następnie jak to będzie wyglądać od grudnia.

Jak jest obecnie

Obecnie Konto Jakie Chcę jest bezwarunkowo darmowe. Karta do konta może Cię natomiast kosztować 0 zł, 3 zł lub 5 zł. Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Jest ona niezależna od liczby transakcji – czy zapłacisz kartą 100 razy czy w ogóle, 3 zł co miesiąc zostanie pobrane za obsługę karty. Ale łatwo możesz to zmienić i mieć kartę za 0 zł. Wystarczy że samodzielnie (w bankowości, na infolinii, w oddziale) zmienisz ustawienia karty w zależności od liczby wykonywanych transakcji. Zapłacisz kartą 5 razy w miesiącu i masz ją za darmo. Zapłacisz 4 razy w miesiącu – opłata wyniesie 5 zł.

Tak się przedstawia obecny cennik:

Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 1 maja 2021

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 16 listopada 2020

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

10 zł

Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

Karta Dopasowana

  Aktualne na dzień: 1 maja 2021

Miesięczna opłata za kartę

0zł/8 zł

Dla osób 18-26 lat 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu; dla osób powyżej 26 r.ż. 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych w EUR

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 r.ż.

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych w walucie innej niż EUR

0 zł/10 zł

0 zł dla osób do 26 r.ż.

Przewalutowanie transakcji

2,8%

Karta Dopasowana

  Aktualne na dzień: 16 listopada 2020

Miesięczna opłata za kartę

0zł/3zł/5zł

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych

10 zł

A jak będzie od 1 grudnia?

Jeśli masz więcej niż 26 lat to konto i karta będą za darmo, jeśli wykonasz co miesiąc dwie czynności:

 • zapewnisz jednorazowy wpływ min. 500 zł

ORAZ

 • min. 1 raz w miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKiem.

Jeśli tego nie zrobisz konto będzie Cię kosztować 6 zł miesięcznie, a karta 8 zł miesięcznie.

Jeśli masz mniej niż 26 lat to konto pozostaje dla Ciebie bezpłatne, a żeby nie płacić za kartę raz w miesiącu zapłać kartą lub BLIKiem – tutaj z pewnością jest to zmiana na plus.

Szerzej o zmianach w opłatach Konta Jakie Chcę pisałam tutaj:

Podsumowanie

Być może promocja wygląda na skomplikowaną ale tak nie jest – zapewniam. Setki czytelników korzystało z poprzednich edycji i otrzymało od banku nagrody. Dlaczego Ty nie miałbyś otrzymać ich również? Szczególnie że do wzięcia jest do 400 zł 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 27

 1. Bogusia pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia 1009773519
  Jest to nowiutki kod wygenerowany 1 listopada 2020 roku!!!
 2. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla IX edycji programu poleceń: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się przynajmniej raz zalogować do bankowości internetowej Santander i przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku, jak również wydać kartą debetową lub BLIKiem min. 300 zł – UWAGA: przynajmniej jedna transakcja MUSI ZOSTAĆ DOKONANA ZA POMOCĄ BLIKa)
  Pozdrawiam i dziękuję.
 3. ewa pisze:
  Najnowsza listopadowa edycja i mój kod polecenia 1012380731:) z góry dziękuje 🙂
 4. Andrzej pisze:
  Aktualny kod polecenia 1009773519
  Możesz skorzystać. DZIĘKUJĘ
 5. Daniel pisze:
  Czy dla dziecka 8 letniego mogę założyć konto??Bez karty oczywiście.Pozdr
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Daniel, nie widzę problemu o ile dziecko ma dowód osobisty wyrobiony.
 6. Karolina pisze:
  Listopadowa edycja i mój kod polecenia 1013948879:) z góry dziękuje
 7. Krystyna pisze:
  Pewny kod z aktualnej edycji programu poleceń: 
  1016208805
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie warunki promocji.
  Do zgarnięcia pewne 50 zł.
  Niech moc (i Premia) będą z Wami!
 8. Joanna pisze:
  Jeśli otwierasz konto i potrzebujesz kodu polecenia – chętnie pomogę.
  Oto pewny i niezawodny kod: 1016057584
  Wpisując mój kod masz gwarancję wypłaty 50 zł premii.
  Dziękuję i powodzenia.
 9. Tomek pisze:
  Kod polecenia z najnowszej edycji 1012626338 🙂 Z góry dziękuję i Pozdrawiam !
 10. Bartosz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia!
  Jest to świeżo wygenerowany, w pełni działający kod, który zapewni Wam nagrodę za skorzystanie z polecenia.
  Kod: 1015612038
  Dzięki i powodzenia w spełnianiu warunków! 🙂
 11. ewa pisze:
  Najnowsza listopadowa edycja i mój kod polecenia 1012380731:) z góry dziękuje
 12. Łukasz pisze:
  Czy jeśli posiadam już inna kartę z innego banku w programie Bezcenne Chwile wyklucza mnie to z tej promocji tutaj?
 13. Łukasz pisze:
  Dziękuję za szybką odpowiedź 🙂🙂🙂
 14. Jacek pisze:
  Witam, dzisiaj zlożony wniosek, wybralem z waszego artykułu numer polecenia i czekam….

  Pozdrawiam.

 15. Krzysztof pisze:
  No i nie udało się, odrzucili wniosek z powodu niedopuszczalnej niezgodności danych o czym dziś się dopiero dowiedziałem… Szkoda, trudno, po promocji. Dane sprawdziłem, są poprawne, robiłem wszystko tak jak należy w tym wpisałem Wasz kod polecający. Jedynie z czym mogli mieć problem to adresy (pierwszy podałem z dowodu a dwa kolejne jako korespondencyjny) – ale cóż tu mogło być nie tak to nie wiem… Pomożecie na przyszłość, jakby pojawiła się nowa oferta? W sumie i tak bym się do Bezcennych Chwil nie załapał wczoraj bo nie miałbym karty, liczę więc na powtórkę.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krzysztof, a może chodziło o to że kiedyś wcześniej miałeś konto w tym banku i tam był podany inny adres? Jak będzie nowa promocja to na pewno opiszemy i opublikujemy.
  • Krzysztof pisze:
   Nie właśnie, miałem jak jeszcze było BZ WBK. W danych był adres zamieszkania (podałem z dowodu) i dwa pola: 1. do adresu korespondencyjnego i 2. do adresu dostarczenia umowy kurierem (nie było u mnie opisywanej opcji wideo-doradcy). Adres zamieszkania podałem z dowodu (zameldowanie). Pozostałe dwa adresy to właśnie podałem inny adres pod którym aktualnie mieszkam. To chyba jedyny powód dla którego mogli odrzucić, reszta wszystkie dane się zgadzają. Spotkaliście się z czymś takim?
  • Michał - Moniaki pisze:
   Dziwne, że Ci odrzucili. Trudno, czasami się nie uda załapać na promkę. Kiedyś miałem tak, że po prostu nie zdążyłem – a potem bank przygotował jeszcze lepszą promocję. Także warto być cierpliwym. Nie ta to następna!
 16. Krzysztof pisze:
  Aktualna promocja jest słaba z bonami 150/200 zł, wolałem tamta z gotówką + bezcenne chwile i liczę, że nastąpi pełna kumulacja w podobnym wydaniu. Póki co na pocieszenie pozostał mi BNP Paribas, a chciałem je obie (z Santanderem) połączyć ;).
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ja bym stawiała na niezgodne dane z tymi z systemy BZ WBK. Może był tam jeszcze stary dowód albo coś podobnego (możesz spróbować zadzwonić na infolinię i dopytać o co chodzi, wtedy będziesz już to wiedział na przyszłość żeby nie odrzucili Ci kolejnego). Zobaczymy co będzie po nowym roku, na początek może puszczą coś specjalnego na początek 🙂 A sprawdzałeś resztę? PKO ma spoko promocję z łatwymi warunkami na przykład, ale tam też bon na Allegro. Millennium konto + karta kredytowa (art. o karcie będzie wieczorem, ale jest spoko bo 300 zł na All).
  • Krzysztof pisze:
   Dane z BZ są te same, jedynie adresowe do korespondencji i umowy się różnią. Ale czy to by miało wpływać na odrzucenie wniosku… BZ WBK nie mam już przeszło 2 lata. Banki Państwowe z góry chcę odrzucać, jakoś nie mam zaufania do obecnej władzy :P.W Millenium już byłem, tam chyba można raz jedyny skorzystać z promo, czy mylę się i są kadencje?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety się nie mylisz, Millennium konsekwentnie utrzymuje ten zapis, nad czym również ubolewamy.
 17. Mateusz pisze:
  🔥 1013163331 🔥 Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia. Spełniam systematycznie wszystkie wymagane warunki. Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam! 😁
 18. Jacek pisze:
  Witam, dostalem sms z banku „Dziekujemy za udzial w promocji…oraz przyznany bonus 200+50.
  Otrzymalem 200 na konto z gdzie 50 zł ?
  Kiedy otrzymam 100 zł Bezcennych Chwilach?

  Pozdrawiam,
  J

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   50 zł z programu poleceń powinno być wypłacone wcześniej – do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków z programu poleceń: https://moniaki.pl/ix-edycja-programu-polecen-santander/ Jeśli spełniłeś warunki i nie masz nagrody to napisz reklamację do banku.
   Natomiast punkty w Bezcennych Chwilach powinny być naliczone jeszcze wcześniej, a ciągu 10 dni roboczych od spełnienia warunków. Czy sprawdzałeś wcześniej Bezcenne Chwile? Te punkty są ważne tylko 2 miesiące i potem przepadają.

Napisz komentarz