Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 300 zł nagród w promocji konta osobistego od Pekao S.A.

Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł gotówki;

10%, max. 100 zł cashbacku za płatności kartą

do 7400 punktów w Bezcennych Chwilach;

Pakiet Komfort za darmo przez 6 miesięcy.

Za co?

100 zł:

– Za założenie konta i karty z dedykowanego linku oraz;

-aktywowanie Pakietu Komfort;

– złożenie w oddziale banku wzoru podpisu oraz;

– za zapewnienie w kolejnych 3 miesiącach wpływów na min. kwotę 500 zł i wykonanie min. 1 płatności kartą.

10% cashbacku, max. 100 zł:

– za płatności kartą wykonane w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po dniu otwarcia konta.

Ile to kosztuje?

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 31 stycznia

Dla kogo?

Promocja konta: dla osób, które od od 1.01.2019 r., nawet przez jeden dzień, nie miały w Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Pekao S.A., czyli ten z żubrem, podwyższa stawkę w promocji swojego Konta Przekorzystnego. Oprócz 100 zł gotówki za otwarcie konta dostaniesz również 10% zwrotów za płatności kartą, maksymalnie 100 zł. Stówka do stówki i już mamy dwieście złotych 🙂

To jeszcze nie wszystko. W programie Mastercard Bezcenne Chwile możesz otrzymać nawet 7400 punktów – wymienisz je na nagrody o wartości 100 zł (na przykład vouchery do wybranego przez Ciebie sklepu).

W ten sposób uzbierało się już 300 zł nagród w tej promocji.

Promocja potrwa 🗓 do 30 września.

Kto może skorzystać z promocji?

Pełnoletnie osoby, które 🗓 od 1 stycznia 2019 roku nie miały w banku Pekao S.A. konta osobistego i/lub lokaty.

Inne produkty w Pekao S.A. (na przykład kredyt) nie wykluczają Cię z udziału w tej promocji. Również konto w PKO BP z niej nie wyklucza – to zupełnie inny bank, a nadal zdarzają się pomyłki wśród czytelników.

Natomiast jeśli masz od 18 do 25 lat to zapraszam do drugiej promocji, konta dla młodych. W tej promocji otrzymasz co prawda 150 zł, nie 200 zł, ale warunki są zdecydowanie łatwiejsze.

Odbieram nagrody – instrukcja

#Krok 1 – załóż konto z kartą i aplikacją

 • 🗓 do 30 września 🔎 złóż wniosek o Konto Przekorzystne (lub Konto Przekorzystne dla Młodych jeśli masz 18-26 lat) z kartą Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay i podpisz umowę,
 • podczas składania wniosku 🔎 wyraź zgodę na przystąpienie do promocji oraz zaakceptuj regulamin promocji.

#Krok 2 – aktywuj pakiet Komfort

🗓 Do 30 września 🔎 aktywuj wybrany przez siebie pakiet Komfort. W promocji przez 6 miesięcy masz go za darmo. Sam wybierasz, który pakiet chcesz aktywować. Jeśli wybierzesz pakiet Platynowy to zaoszczędzisz 72 zł – tyle kosztowałby pakiet przez pół roku.

Szczegółowe warunki Pakietu Komfort znajdziesz w regulaminie, dołączonym na końcu tego artykułu.

Jak aktywować Pakiet Komfort?

 • w bankowości internetowej Pekao24 lub w aplikacji PeoPay w zakładce Oferty znajdź kafelek Pakietu Komfort i przejdź do wniosku;
 • wybierz konto, do którego chcesz aktywować Pakiet Komfort oraz interesujący Cię wariant Pakietu Komfort;
 • Pakiet Komfort zostanie aktywowany 1 dnia najbliższego miesiąca, jeżeli dyspozycje aktywacji Pakietu Komfort złożysz do 25 danego dnia miesiąca włącznie. Jeżeli zrobisz to pomiędzy 26, a ostatnim dniem miesiąca, Pakiet Komfort będzie aktywny miesiąc później, również od 1 dnia miesiąca.

Co po 6 darmowych miesiącach?

Po 6 miesiącach za pakiet Komfort będzie pobierana opłata, odpowiednio 12 zł, 9 zł lub 6 zł. Jeśli uznasz, że chcesz z niego zrezygnować to wypowiedzenie musisz złożyć w oddziale banku (do 25 dnia danego miesiąca, jeśli pakiet ma się zamknąć w danym miesiącu kalendarzowym). Pamiętaj jednak, że nie możesz tego zrobić przed wypłatą nagrody – inaczej przepadnie.

#Krok 3 – potwierdź tożsamość w oddziale

Jeśli konto założyłeś online lub na selfie, to musisz 🔎 udać się do oddziału i złożyć wzór podpisu.Zakładając konto we wrześniu masz na to czas 🗓 do 31.12.2021 r.

#Krok 4 – używaj aktywnie konta i karty

Przez 🗓 3 kolejne miesiące kalendarzowe po miesiącu otwarcia konta:

 • 🔎 zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 500 zł w każdym z miesięcy. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku. Nie policzą się przelewy z Twoich innych kont w Pekao S.A. i wpłaty gotówki;

ORAZ

 • 🔎 zapłać kartą do konta min. 1 raz w każdym z miesięcy na terytorium Polski. Kwota transakcji jest dowolna. Nie policzą się jedynie transakcje odrzucone, zwrócone lub nieautoryzowane oraz płatności BLIK. Możesz płacić fizyczną kartą lub kartą w aplikacji PeoPay.

#Krok 5 – płać kartą i odbierz 10 % cashbacku

Otrzymasz 10% cashbacku za płatności kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych. Cashback będzie Ci się naliczać 🗓 przez 3 pierwsze miesiące kalendarzowe licząc od dnia przystąpienia do promocji. – czyli za październik, listopad i grudzień. Maksymalnie możesz otrzymać 100 zł cashbacku – czyli za płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Nie jest to wygórowana kwota jeśli weźmiemy pod uwagę, że masz 3 miesiące na wykonanie tych płatności.

Za transakcje w poniższych punktach nie otrzymasz zwrotów:

 • MCC 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 5122 – określający m.in. właścicieli aptek,
 • 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych,
 • 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki,
 • 5912 – określający drogerie i apteki,
 • 5921 – określający sklepy z piwem, winem, alkoholem,
 • 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków),
 • 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów),
 • 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi),
 • 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
 • 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty),
 • 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
 • 8999 – określający wolne zawody,
 • 9311 – określający podatki.

Obie nagrody – 100 zł za konto + 10% cashbacku – otrzymasz przelewem na swoje konto do 31 stycznia 2022 roku.

Przykład

Otwierasz konto we wrześniu. Do 30 września aktywuj pakiet Komfort. W październiku, listopadzie i grudniu zapewniaj wpływy 500 zł oraz min. 1 płatność kartą. Za transakcje w tych miesiącach otrzymasz również 10 % cashbacku.

Do 31 grudnia potwierdź swoją tożsamość w oddziale banku.

Nagrody otrzymasz do 31 stycznia 2022 roku.

Pamiętaj!

Do momentu wypłaty nagrody nie możesz odwołać wyrażonych zgód, zamknąć konta i karty lub zrezygnować z pakietu Komfort.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Jak odebrać 7 400 punktów w Bezcennych Chwilach

Możesz zdobyć dwa rodzaje punktów: 3400 punktów na start oraz 4000 punktów specjalnych.

3400 punktów na start:

Warunkiem jest to, że nie miałeś zarejestrowanej karty od Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile 🗓 przed 1 lipca 2021 roku.

Limit nagród to 55 000. Informacja o wyczerpaniu ma się pojawić na stronie Pekao.

 • 🗓 do 30 września 🔎 zarejestruj swoją kartę w programie Bezcenne Chwile poprzez dedykowaną stronę LINK lub po zalogowaniu się do bankowości internetowej PEKAO (wszystkie Twoje karty i aplikacja PeoPay zostaną automatycznie zarejestrowane w programie). Jeśli masz już kartę innego banku w Bezcennych Chwilach to musisz dokonać rejestracji karty Pekao jako kolejnej karty.
 • podczas rejestrowania karty w programie 🔎 wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej przez bank dla organizacji Mastercard;
 • Jeśli to Twoja pierwsza karta w Bezcennych Chwilach poczekaj na otwarcie rachunku programu w Bezcennych Chwilach. Ma to nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od momentu rejestracji karty. Jeśli rejestrujesz kartę jako kolejną, nie musisz na to czekać, rachunek programu masz aktywny.
 • 🗓 w ciągu 30 dni kalendarzowych od rejestracji karty i otwarcia rachunku programu Bezcenne Chwile (nowy uczestnik) lub 🗓 w ciągu 30 dni kalendarzowych od rejestracji karty jako kolejnej w Bezcennych Chwilach (jeśli jesteś już w programie) 🔎 zapłać zarejestrowaną kartą lub kartą w telefonie min. 4 razy na dowolne kwoty.

Punkty na start pojawią się na Twoim koncie w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni od momentu, jak skończysz spełniać poszczególne warunki do ich uzyskania i są ważne przez 6 miesięcy.

4000 punktów dodatkowych:

Tutaj warunek jest nieco inny – nie mogłeś mieć zarejestrowanej żadnej karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile 🗓 przez 7 lipca 2021 roku.

Limit nagród to 66 000, każda po 4000 punktów. O wyczerpaniu limitu Mastercard ma poinformować na TEJ STRONIE.

Aby otrzymać punkty, musisz zarejestrować kartę w Bezcennych Chwilach (wg opisu z poprzedniego punktu) oraz 🗓 w ciągu 30 dni kalendarzowych od rejestracji karty w Bezcennych Chwilach 🔎 zapłacić jednorazowo kartą za zakupy o wartości min. 50 zł.

Punkty specjalne trafią na Twoje konto w ciągu 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunków i są ważne przez 2 miesiące.

📄 Płatność kartą – sprawdzamy definicję

Może to być płatność w sklepie stacjonarnym lub internetowym dokonany w złotówkach. Nie jest ważna kwota – możesz zapłacić za bułeczkę i warunek spełniony. Może to być również transakcja dokonana kartą w telefonie za pomocą aplikacji PeoPay.

Nie będą brane pod uwagę następujące transakcje:

 • wypłaty gotówki;
 • transakcje BLIKiem;
 • transakcje anulowane lub zwrócone;
 • operacje związane z przeniesieniem sald;
 • transakcje z użyciem czeków;
 • transakcje związane z ubezpieczeniami, podatkami i daninami publicznymi;
 • transakcje związane z grami losowymi;
 • MCC 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków);
 • MCC 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów);
 • MCC 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi);
 • MCC 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne);
 • MCC 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC.

Jak mieć Konto Przekorzystne całkowicie za 0 zł

Jeśli masz więcej niż 26 lat

Aby mieć konto i kartę za darmo co miesiąc musisz spełniać dwa warunki łącznie:

 • zapewnić jednorazowy przelew na konto min. 500 zł (na przykład z Twojego konta w innym banku) oraz
 • min. 1 raz zapłacić kartą lub aplikacją PeoPay (kartą w telefonie).

Wpływ do bezpłatnego konta i do promocji może być ten sam – nie musisz przelewać 2×500 zł, wystarczy jeden jednorazowy przelew na tę kwotę.

 
 

Konto Przekorzystne dla osób po 26 r.ż.

  Aktualne na dzień: 2 września 2021

Prowadzenie konta

0 zł

bezwarunkowo

Opłata za kartę Mastercard Debit FX

0 zł/4 zł

0 zł jeśli zapewnisz w poprzednim miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł (nie liczą się wpłaty gotówki) i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę (ten sam warunek co przy opłacie za konto)

Wypłaty z bankomatów Pekao

0 zł

Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł dla wszystkich wypłat za granicą w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Łatwo możesz uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej.

Jeśli masz mniej niż 26 lat

Masz od 18 do 26 lat? W takim razie jesteś na uprzywilejowanej pozycji – zarówno konto, jak i kartę masz bezwarunkowo za darmo. Tak samo za darmo masz wszystkie przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów wszystkich sieci – i to zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zwróć uwagę jedynie na sms-y autoryzacyjne, które kosztują 0,20 zł za każdy. Zamiast sms-ami możesz potwierdzać transakcje w aplikacji, i wtedy za to nie będziesz płacić.

Pekao Konto Przekorzystne dla mlodych

  Aktualne na dzień: 2 września 2021

Prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata za kartę do konta

0 zł

Bezwarunkowo

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Możesz zmienić sposób autoryzacji na aplikację mobilną

Podsumowanie

Bardzo mnie to cieszy, że bank zwiększył nagrody w promocji. 300 zł nagród brzmi już bardzo dobrze 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz