Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 250 zł za konto w Credit Agricole – sam wybierz warunki [promocja przedłużona]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Credit Agricolenowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

1. premia za przeniesienie konta: jednorazowo 100 lub 200 zł

2. premia za płatności mobilne: zwroty przez 12 miesięcy, max. 16,67 zł miesięcznie

3. premia za CAsaver: zwroty przez 12 miesięcy, max. 16,67 zł miesięcznie

Niezależnie od tego, który z powyższych wariantów wybierzesz: 50 zł za skorzystanie i spełnienie warunków programu poleceń

Za co?

1. premia za przeniesienie konta:

-za złożenie dyspozycji przeniesienia konta oraz zapewnienie przez 3 miesiące wpływów min. 1000 zł (100 zł premii) lub 3000 zł (200 zł premii)

2. premia za płatności mobilne

-za dodanie karty do Google Pay lub Apple Pay

-za zapewnienie wpływów min. 1000 zł miesięcznie i wykonanie przynajmniej 3 płatności mobilnych co miesiąc

-premia w wysokości 5% wartości miesięcznych płatności mobilnych, max. 16,67 zł miesięcznie

3. premia za CAsaver:

-za otwarcie Rachunku Oszczędzam i uruchomienie usługi CAsaver

– -za zapewnienie wpływów min. 1000 zł miesięcznie i wykonanie przynajmniej 3 płatności mobilnych co miesiąc

-premia w wysokości 50% zaokrągleń co miesiąc, max. 16,67 zł

Ile to kosztuje?

Konto Dla Ciebie:

0 zł – opłata za prowadzenie konta oraz karty pod warunkiem zapewnienia wpływu w wysokości min. 1000 zł miesięcznie oraz zapewnienie min. 1 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu (w przypadku niespełnienia warunków opłata za konto 7 zł/m-c, a opłata za kartę 9 zł/m-c); 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

1. premia za przeniesienie konta: do końca kolejnego miesiąca po zapewnieniu 3 wpływu na konto

2. premia za płatności mobilne: co miesiąc, do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków

3. premia za CAsaver: co miesiąc, do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadały w Credit Agricole rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Osoby korzystające z poprzednich edycji promocji z przeniesieniem konta są wykluczone.

Do kiedy promocja?

Do 30 kwietnia 2020 roku. Do 30 czerwca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Lubisz mieć wybór? Nie lubisz, kiedy jesteś zmuszony do spełniania z góry narzuconych warunków i nie masz w ich kwestii nic do powiedzenia? W takim razie dzisiejsza promocja banku Credit Agricole idealnie dla Ciebie pasuje.

W jednej promocji masz do wyboru 3 nagrody. Wszystkie mają wartość 200 zł, ale to Ty sam wybierasz, które warunki chcesz spełniać – wybierz takie, które będą dla Ciebie najłatwiejsze.

Dodatkowo, za otwarcie konta z polecenia zyskasz kolejne 50 zł – łącznie 250 zł może zasilić Twoje konto.

Promocja potrwa tylko do 30 kwietnia. Bank przedłużył promocję i trwa ona 🗓 do 30 czerwca. Warto się pospieszyć – oprócz premii za konto bank oferuje chętnym konto oszczędnościowe – aż 3% na 4 miesiące do 30 000 zł.

Na czym polega ta promocja? Czy jest dla mnie?

Ponieważ ta promocja różni się od innych myślę, że dobrze będzie, jak prześledzimy razem, o co w niej tak naprawdę chodzi.

Pierwszy ważny punkt: sposób, w jaki możesz otworzyć konto

Do promocji możesz przystąpić na kilka sposobów:

 • w placówce
 • przez stronę internetową z PROMOCYJNEGO LINKU
 • telefonicznie przez CA24 Infolinię
 • przez aplikację CA24 Otwórz Konto.

Drugi ważny punkt: jaką premię możesz wybrać

Do wybory masz trzy premie (wszystkie o łącznych wartościach 200 zł). W dalszej części artykułu omówimy sobie, jakie trzeba spełniać warunki do przyznania premii dla każdej z nich:

 • premia za przeniesienie konta
 • premia za płatności mobilne
 • premia za CAsaver.

I teraz najważniejsze: musimy połączyć rodzaj premii ze sposobem otwarcia konta. O ile otwierając konto z linka, w oddziale czy przez infolinię możesz skorzystać ze wszystkich premii, to przy otwieraniu konta za pomocą aplikacji możesz skorzystać jedynie z premii za płatności mobilne.

Trzeci ważny punkt – program poleceń

Podczas składania wniosku o konto możesz wpisać kod polecający. Dzięki temu możesz otrzymać dodatkowo 50 zł za otwarcie konta z polecenia.

Aby otrzymać nagrodę z polecenia musisz spełnić następujące warunki:

 • przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływy na Konto Dla Ciebie w minimalnej wysokości 1000 zł

LUB

 • przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia konta wykonywać co miesiąc transakcje bezgotówkowe kartą na kwoty min. 300 zł miesięcznie.

Wystarczy więc, że będziesz zapewniał wpływy bądź wpłaty na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Co lepsze, po tym, jak otworzysz swoje konto nic nie stoi na przeszkodzie, byś wygenerował własny kod i polecał konto znajomym – za każde skuteczne polecenie otrzymasz 50 zł.

Jeśli nie masz nikogo, kto mógłby przekazać Ci działający w 100% kod skorzystaj z naszego, moniakowego: 4718021

Czy łapię się do tej promocji?

Odpowiedź brzmi tak – jeśli tylko spełniasz dwa warunki.

Po pierwszenigdy nie brałeś udziału w promocji z przeniesieniem konta z innego banku.

Po drugie – nie miałeś konta w Credit Agricole od 1 kwietnia 2018 roku.

Jeśli łapiesz się do promocji to przejdźmy do szczegółów – na początek prześwietlmy opłaty za konto oraz to, jak ich uniknąć!

Chcę, by to konto było dla mnie za 0 zł

Do wyboru masz dwa (a nawet trzy) konta. Jeśli otwierasz konto w tradycyjny sposób, przez stronę internetową, to wybierasz pomiędzy Kontem dla Ciebie a Kontem VIP. Jeśli natomiast masz mniej niż 27 lat to otwierając konto przez aplikację mobilną możesz wybrać również Konto Move.

Ponieważ cała filozofia promocji bankowych sprowadza się do tego, by na nich zyskiwać, a nie tracić, omówimy sobie Konto dla Ciebie, które w łatwy sposób możesz mieć całkowicie za darmo. Gdybyś chciał sprawdzić, co może Ci zaoferować konto VIP, potrzebne informacje znajdziesz TUTAJ.

Konto dla Ciebie

Jeżeli co miesiąc spełnisz łącznie dwa warunki: wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł oraz 1 transakcja kartą (również przez Google Pay oraz Apple Pay) lub Blikiem to w kolejnym miesiącu kalendarzowym za konto i kartę nie zapłacisz ani złotówki. Dodatkowo wszystkie bankomaty w Polsce będą dla Ciebie za darmo.

 • 0 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 9 zł);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe;
 • 0 zł – za złożenie i realizację zlecenia stałego przez Internet;
 • 7 zł – przelew expresowy przez Internet.

Wybierz promocję, spełnij warunki, zgarnij premię

Nadszedł czas, aby omówić krok po kroku wszystkie promocje i to, w jaki sposób zgarnąć premię. Dzięki temu będziesz mógł zdecydować, które z warunków będą dla Ciebie najłatwiejsze do spełnienia. Pamiętaj również, że aby premie były przyznawane konto musi być otwarte- nie zamykaj go przed otrzymaniem premii.

Na początek do wszystkich promocji musisz otworzyć konto.

Po pierwsze: Najpóźniej do 30 kwietnia 2020 r 🗓 do 30 czerwca wejdź na dedykowaną stronę promocji i🔎 otwórz konto osobiste – może to być Konto Dla Ciebie lub Konto VIP (wybór należy tylko do Ciebie).

Po drugie: Podczas wypełniania wniosku o konto KONIECZNIE zwróć uwagę na trzy rubryki:

 • otwieram konto z polecenia – w tej rubryce możesz wpisać kod polecający, dzięki czemu otrzymasz 50 zł po spełnieniu prostych warunków programu poleceń. Jeżeli nie masz nikogo, kto może Ci wydać sprawdzony kod polecający, skorzystaj z naszego, Moniakowego: 4718021 . Jeżeli będziesz korzystać z programu poleceń podczas zakładania konta wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • przenoszę się do Credit Agricole – tutaj musisz wpisać numer rachunku który zostanie zamknięty w Twoim starym banku i zamiast niego otrzymasz nowy rachunek w Credit Agricole.
 • akcja specjalna – wybierz rodzaj promocji, w której chcesz wziąć

Po trzecie: przygotuj dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie tego dokumentu możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię.

Po czwarte: podpisz umowę z kurierem. Kurier dostarczy Ci komplet dokumentów związanych z otwarciem konta, poprosi o ich podpisanie i zwróci je do banku. Po prawidłowej weryfikacji, Twoje nowe konto osobiste zostanie zweryfikowane i potrzymasz powiadomienie SMS z hasłami do pierwszego logowania.

UWAGA!

W związku z rozwiązaniem umowy z firmą kurierską od 06.04.2020 roku nie będzie możliwe podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera. Bank pracuje nad tym, by w aplikacji mobilnej udostępnić wybór promocji, do której chcemy zostać przypisani.

I. Premia za przeniesienie konta

Możesz zdobyć 100 lub 200 zł – zależy, jakie warunki do tej promocji spełnisz. Premia jest tu wypłacana jednorazowo. A co musisz zrobić?

 1. W ciągu 7 dni od podpisania umowy 🔎 złóż w banku podpisane przez siebie upoważnienie do przeniesienia konta wraz z wnioskiem o przeniesienie konta (dokumenty przychodzą do podpisu razem z umową o konto jeśli zaznaczyłeś odpowiednią rubrykę we wniosku).
 2. 🔎 Zapewniaj wpływy na konto. Przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe zapewniaj wpływy w wysokości min. 1000 zł – wtedy premia wyniesie 100 zł, lub min. 3000 zł – wtedy premia wyniesie 200 zł.
 3. 🔎 Odbierz nagrodę. 100 lub 200 zł wpłynie na Twoje konto nie później, niż do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zapewniłeś ostatni wpływ 1000/3000 zł.

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Mogą to być zarówno wpłaty gotówkowe jak i przelewy z konta innej osoby. Nie musi to być jednorazowo 1000 zł lub 3000 zł – ważne, aby w ciągu całego miesiąca suma wpłat czy przelewów wyniosła 1000/3000 zł. Nie musi to być również wynagrodzenie od pracodawcy.

Pierwszy wpływ musi trafić na konto nie później niż do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Nie będą brane pod uwagę:

 • przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Credit Agricole;
 • przelewy z kont w innych bankach, jeżeli jesteś ich właścicielem, współwłaścicielem czy też pełnomocnikiem.

Najlepiej poproś bliską osobę, by raz w miesiącu zrobiła przelew na Twoje konto – pieniądze te możesz od razu odesłać z powrotem.

Przykład

Otwierasz konto w kwietniu. W maju, czerwcu i lipcu zapewniasz wpływy na konto – 1000 lub 3000 zł. Do końca sierpnia na Twoje konto wpływa 100 lub 200 zł.

II. Premia za płatności mobilne

Nagroda w tej promocji jest przyznawana na Twoje konto przez 12 miesięcy. Jest to równowartość 5% transakcji mobilnych, które wykonasz co miesiąc, nie więcej niż 16,67 zł miesięcznie.

Jeśli otworzyłeś konto przez aplikację to jesteś automatycznie przypisany do tej promocji. Jeśli otworzyłeś konto w inny sposób, i chcesz wziąć w niej udział to musisz:

 1. 🔎 Dodaj swoją kartę do konta do wybranego przez siebie portfela cyfrowego lub płać BLIKiem.
 2. Co miesiąc, przez 12 miesięcy, 🔎 zapewniaj wpływy na konto min. 1000 zł oraz przynajmniej 3 płatności mobilne. Za miesiące, w których nie spełnisz tych warunków premia nie zostanie Ci przyznana.
 3. 🔎 Odbieraj premie. Wartość premii wynosi 5% wykonanych przez Ciebie płatności mobilnych, max. 16,67 zł miesięcznie. Premie będziesz otrzymywał na konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki. Aby otrzymać maksymalną miesięczną premię musisz co miesiąc zapłacić mobilnie na kwotę około 333 zł.

📄 Płatności mobilne – sprawdzamy definicję

Płatności mobilne to wszystkie płatności, których dokonujesz przy użyciu Google Pay lub Apple Pay. Wliczają się płatności internetowe, telefoniczne oraz pocztowe. To również wszystkie płatności dokonane za pomocą kodu BLIK.

Nie liczą się:

 • Płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i tym podobne (kod MCC 7995);
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999);
 • instytucje finansowe (kod MCC 6012);
 • brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051);
 • internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829);
 • przelewy lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal;
 • przelewy na telefon BLIK;
 • wypłat z bankomatów.

Przykład

Otworzyłeś konto w kwietniu. W maju zapewniłeś wpływ min. 1000 zł i zapłaciłeś 3 razy mobilnie. Do końca czerwca 5% wartości płatności mobilnych trafi na Twoje konto.

III. Premia za CAsaver

Tutaj również premię będziesz otrzymywał przez 12 miesięcy. Na początek wytłumaczę Ci, czym w ogóle jest CAsaver.

Polega to na tym, że płacisz kartą, a część kwoty, którą zapłaciłeś – zaokrąglenie – trafia automatycznie na konto oszczędnościowe. To Ty wybierasz, do jakiej kwoty zostaną zaokrąglone Twoje transakcje. Może to być 0,50 zł, 1 zł, 2 zł, 5 zł lub 10 zł.

Przykład

Masz uruchomioną usługę z zaokrągleniem do 5 zł. Dokonałeś transakcji kartą na kwotę 33,33 zł, zatem z Twojego konta na wskazany Rachunek Oszczędzam powędruje kwota 1,67 zł.

 1. Do otwartego konta osobistego🔎 otwórz Rachunek Oszczędzam i uruchom usługę CASaver.
 2. Co miesiąc, przez 12 miesięcy, 🔎 zapewniaj wpływy na konto min. 1000 zł oraz płać kartą na min. 200 zł miesięcznie.Za miesiące, w których nie spełnisz tych warunków premia nie zostanie Ci przyznana.
 3. 🔎 Odbierz premie. Wartość premii wynosi 50% wartości zaokrągleń przekazanych na konto oszczędnościowe, max. 16,67 zł miesięcznie. Premie będziesz otrzymywał na konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki

Przykład

Otwierasz konto w kwietniu. Otwierasz do niego Rachunek Oszczędzam oraz CAsaver. W maju zapewniasz wpływy 1000 zł oraz płacisz kartą na min. 200 zł. Do końca czerwca premia wpłynie na Twoje konto.

Dodatkowe 3% na koncie oszczędnościowym do 30 000 zł

Kto z Was ma wolne środki do zagospodarowania ten może skorzystać z promocji na koncie oszczędnościowym. Rachunek Oszczędzam w ofercie na start oferuje aż 3% dla maksymalnej kwoty 30 000 zł przez 4 miesiące. Odsetki na tym koncie kapitalizowane są kwartalnie.

Z oferty na start możesz skorzystać, jeżeli przed 17 września 2019 roku nie posiadałeś w Credit Agricole konta dla osób fizycznych.

Raz w miesiącu możesz bezpłatnie przelać środki z Rachunku Oszczędzam. Pozostałe przelewy będą płatne – oplata wynosi w tym przypadku 10 zł.

Podsumowanie

Credit Agricole postawiło na ciekawe rozwiązanie i pozwala samemu wybrać, jakie warunki chce się spełniać. Dla niektórych z Was będzie łatwiejsze zapewnienie przelewów na konto. Inni płacą non stop poprzez Google Pay lub Apple Pay. Jeszcze inni nie rozstają się z kartą. W tej promocji masz możliwość wybrać to, co Ci się najbardziej podoba.

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarze 43

 1. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń IV” trwającego od 1 kwietnia 2020 roku do 31 marca 2021 roku. – KOD POLECENIA: 4717496
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej przez najbliższy rok (dostaję tam 3% za płatności KK). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 2. Adrian pisze:
  Z 1 strony „zostaje w domu” i aby zyskać premię nie muszę z niego wychodzić. Tak piszecie. Jak to się ma do warunku, że w ciągu 7 dni od podpisania umowy muszę osobiście w placówce dostarczyć podpisane przez siebie upoważnienie o przeniesienie konta wraz z wnioskiem o przeniesienie?
  Muszę więc udać się do placówki.. Czy sami sobie nie przeczycie? Nie ma też słowa o tym skąd wziąć druk takiego upoważnienia etc.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adrian, ponieważ to wszystko do tej pory było podpisywane razem z umową, kurierem, chyba ze ktoś nie zaznaczył odpowiedniej opcji przy wniosku. Nie wiemy jednak, jak to będzie teraz, gdyż widzieliśmy informację, że od jutra podpisywanie umowy kurierem będzie niemożliwe. Postaramy się ustalić, czy bank zaoferuje coś innego.
 3. Maciej pisze:
  Polecam swój kod: 4718337.
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, a samo konto utrzymam jeszcze przez bardzo długi czas, ponieważ mam w CA kredyt do spłaty.
  Z góry dziękuję
 4. ewa pisze:
  Polecam swój kod: 4718375
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 5. Mateusz pisze:
  Czy upoważnienie i wniosek o przeniesienie konta muszę składać osobiście w banku?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mateusz, one powinny przyjść do podpisu razem z umową. Z tym że widzieliśmy informację, że od jutra nie będzie możliwe podpisywanie umowy kurierem – postaramy się ustalić, czy bank zaoferuje coś innego.
 6. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 4122855
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!
 7. Maciej pisze:
  Polecam swój kod: 4722320.
  Mam wyrażone wszystkie niezbędne zgody, a samo konto utrzymam jeszcze przez bardzo długi czas bowiem biorę udział w kilku promocjach w Credit Agricole.
  Z góry dziękuję.
 8. Adrian pisze:
  Witam. Czy udało się coś ustalić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adrian, niestety jak do tej pory nic – czekamy na odpowiedź banku.
 9. Karolina pisze:
  Polecam swój kod: 4718383
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 10. Daniel pisze:
  Witajcie,

  tak się składa, ze konto w CA posiadam od wielu lat i nie zamierzam go zamykać jak często zdarza się to w sytuacji gdy ktoś konto zakłada tylko dla promocji. Dlatego zachęcam do wpisania mojego kodu poleceń. Te osoby, które wpisały mój kod w innym programie poleceń (w Santanderze) nie zawiodły się, bo tak jak ja również otrzymały premię.

  Mój kod 4722919
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 11. Michał pisze:
  Gdyby ktoś potrzebował aktualny kod podaje ten z najnowszej edycji programu poleceń: 4717424 Spełniam wszystkie warunki konieczne do udziału w Promocji.
 12. Tomek pisze:
  Polecam swój kod: 4718386
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 13. Alicja pisze:
  Cześć,

  bardzo proszę o skorzystanie z mojego kodu poleceń – 4726948.

  Kod jest aktualny, konto posiadam od dawna w tym banku i nie zamierzam z niego rezygnować. Posiadam wszystkie spełnione warunki jako polecająca dlatego masz 100% gwarancji wypłaty premii jeśli tylko Ty spełnisz warunki jako polecony 🙂
  Dziękuję i powodzenia.

 14. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 4122855
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!
 15. Gustaw pisze:
  Oto i mój nowiutki, świeżutki, na 100% działający kod poleceń: 4731389 . Wykorzystujcie go a zadowolenie i satysfakcję odniosą obie strony 😉 Pozdrawiam
 16. Adrian pisze:
  Dalej nic nie wiadomo? Czyli wrzuciliscie promocję, która trwa tylko do 30.04, zachecacie na wszelkie możliwe sposoby jaka świetna nie jest i aby z niej skorzystać, jednocześnie nie wiedząc jak to w sumie zrobić?
  W skrócie : skorzystajcie z tej genialnej promocji, kto z Was nie chciałby 250 zł! Aby z niej skorzystać wystarczy coś zrobić ale kompletnie nie wiemy co.
  Warto !
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adrian, wysłaliśmy zapytanie do banku jak tylko się dowiedzieliśmy, że podpisanie umowy przez kuriera nie będzie możliwe. Opisaliśmy promocję zanim takie informacje się pojawiły. Nadal jest możliwość założenia konta, na przykład przez aplikację lub infolinię, o czym jest mowa w artykule. Po prostu do tej pory kurier był najwygodniejszą opcją. Nie jest naszą winą, że bank nie udziela nam żadnej odpowiedzi- staramy się.
 17. Oleg pisze:
  Witam. Coś wiadomo z kurierem? Dziękuję
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Oleg, niestety, nadal nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi w tej sprawie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Oleg, dostaliśmy informację że od połowy miesiąca bank planuje wprowadzić możliwość wyboru promocji w aplikacji i w ten sposób będzie można zawrzeć umowę bez kontaktu z oddziałem.
 18. Paweł pisze:
  Złożyłem wniosek o konto wg zaleceń promocji (wybrałem przeniesienie konta z obcego banku)
  kontakt ze strony miałem już dnia następnego o 9:00 i z tego co udało mi się ustalić to potwierdzenie że otwarcie konta przez kuriera jest niemożliwe, konsultant powiedział że konto można otworzyć stacjonarnie w placówkach banku oraz przez aplikację mobilną wtedy obowiązuje promocja za płatności mobilne (ciekawe swoją drogą czy siłą rzeczy później i tak nie trzeba będzie iść do banku się „uwierzytelnić”) i nie oferują żadnej innej możliwości :/
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, mamy informację, że bank pracuje nad tym, by od połowy miesiąca wprowadzić korektę do aplikacji tak, by dało się wybrać promocję. Wygląda na to że nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy z firmą kurierską.
 19. Krystyna pisze:
  Jeśli otwierasz konto i potrzebujesz kodu polecenia – chętnie pomogę.
  Oto pewny i niezawodny kod: 4717772
  Wpisując mój kod masz gwarancję wypłaty 50 zł premii.
  Spełniam wszystkie warunki promocji.
  Dziękuję i powodzenia.
 20. Oleg pisze:
  Witam. Mam pytanie jak otworzę konto przez aplikację CA24 Otwórz Konto czy dostanie premię 200 + 50 zł?
  Dziękuję
 21. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 4122855
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!
 22. Mateusz pisze:
  Witam
  Wiadomo coś w sprawie wyboru promocji w aplikacji mobilnej?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mateusz, pytałam o to wczoraj ale jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi. Jak będziemy mieli informację o zmianach wrzucimy to do artykułu.
  • Daniel pisze:
   Z tego co się dowiedziałem w rozmiowie telefonicznej z pracownikiem banku to otwierając konto przez aplikację mobilną można skorzystać tylko z premii za płatności mobilne, poza tym nie dostaje się 50 zł z polecenia.
 23. ewa pisze:
  Polecam swój kod: 4718375
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 24. Damian pisze:
  Zgarnij pewne 5 dych, wpisując poniższy kod polecenia przy składaniu wniosku o konto. Wszystkie zgody wyrażone.

  Kod polecenia: 4717765

  Dziękuję.

 25. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu z aktualnego programu poleceń.
  Kod polecenia: 4804155
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!
 26. Johny pisze:
  Gdyby ktoś potrzebował działający koxd polecający to proszę. Oto mój kod Programu Poleceń: 4804220
 27. Daniel pisze:
  „O ile otwierając konto z linka, w oddziale czy przez infolinię możesz skorzystać ze wszystkich premii, to przy otwieraniu konta za pomocą aplikacji możesz skorzystać jedynie z premii za płatności mobilne.”
  Złożyłem wniosek o otwarcie przez internet (link), a w rozmowie telefonicznej zostałem poinformowany, że jeśli chcę skorzystać z premii za przeniesienie konta lub z CAsaver to muszę udać się do placówki, które są czynne 10-16 więc odpada, bo pracuję do 16. Jeśli nie chcę się udawać do placówki to zdalnie można otworzyć konto tylko przez aplikację, ale wtedy można skorzystać tylko z premii za płatności mobilne, przy czym zwracają 5% przy płatności BLIKiem i Google/Apple Pay, a przy płatnością kartą w sklepie tylko 2%. Poza tym przy założeniu przez aplikację nie dostaje się 50 zł z polecenia.
 28. Sławek pisze:
  Mój kod polecający 4886513. Spełniam wszystkie warunki aby otrzymał(a) 50 zł za wykorzystanie mojego kodu polecającego.
 29. Mateusz pisze:
  Czy ta promocja jest jeszcze aktualna? Jest informacja o przedłużeniu do 30 czerwca jednak linki nie działają
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mateusz, na tę chwilę promocja jest zakończona – na górze pod tytułem wyświetlają się zawsze statusy promocji 🙂
 30. Grzegorz pisze:
  Dzwoniłem dzisiaj do banku i na infolinii twierdzą, że promocja jest aktualna, to jak w końcu jest z tym?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Grzegorz, bank wycofał się (podobno chwilowo) ze współpracy z blogerami, mieli nas poinformować kiedy będziemy mogli nadal promować tę promocję, ale jak na razie cisza. Możesz założyć konto bezpośrednio ze strony banku.

Napisz komentarz