Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

#zostajewdomu – do 250 zł z kontem od Santander Bank Polska bez wychodzenia z domu

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł przelewem na konto

Za skorzystanie z programu poleceń dodatkowe 50 zł

Za co?

– Za zarejestrowanie się w serwisie ebrokerpartner.pl z dedykowanego linku i złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę oraz;

– podpisanie umowy o konto oraz;

– podpisanie umowy o Elektroniczne Kanały Kontaktu, zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie przez dwa miesiące pod rząd po minimum 5 płatności bezgotówkowych oraz;

– za uzupełnienie numeru konta do wypłaty premii.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za konto (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę do konta pod warunkiem wykonania 5 płatności kartą w miesiącu (inaczej 5 zł); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Kiedy bonus?

Maksymalnie do 31 sierpnia 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób które nie miały w banku ROR od 5 marca 2019 roku.

Do kiedy promocja?

Do 15 kwietnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Skąd można wziąć pieniądze?

Można iść do pracy i zarobić (i na ogół to robimy). Można znaleźć (rzadko ale się zdarza). Można wygrać (jeszcze rzadziej, ale nadzieja umiera ostatnia). Można poprosić babcię (babcia z reguły nie odmawia). Niektórzy kradną (tego rozwiązania akurat nie polecam). A można też dostać od banku (uczciwe i proste).

W zamian za założenie konta w Santander Bank Polska i kilka naprawdę prostych czynności: w sumie 10 płatności kartą na dowolne kwoty i jeden wpływ na 1000 zł, otrzymasz 200 zł w gotówce. Jeśli to za mało, możesz śmiało połączyć tę promocję z programem poleceń – spełniasz jeden warunek więcej, ale za to dostajesz kolejne 50 zł. I nic Cię nie powstrzymuje przed dalszym polecaniem – możesz w ten sposób dostać aż do 500 zł za polecenia! I co najlepsze zrobisz to wszystko bez wychodzenia z domu.

Szukaj artykułów z opisem zostajewdomu – są to promocje, w których założysz konto bez wizyty w banku, a warunki promocji spełnisz nie wychodząc z domu.

Promocja trwa tylko do 15 kwietnia 2020 roku – warto zatem się pospieszyć i skorzystać, aby tak łatwe pieniądze nie przeszły obojętnie obok nosa.

Czy łapię się do tej promocji?

Warunki, abyś mógł uczestniczyć w tej promocji są proste do spełnienia. Wystarczy że masz ukończone 18 lat i od 5 marca 2019 roku (czyli równo rok) nie miałeś w Santanderze rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ani nie byłeś współwłaścicielem takiego konta).

Nadal łapiesz się do promocji, jeśli masz tam inne produkty oprócz konta osobistego – na przykład kredyt czy kartę kredytową.

Mam już jedno konto, drugie chcę mieć bezpłatne

Wiesz co najbardziej mi się podoba w koncie od Santandera? Nielimitowane przelewy natychmiastowe. Sam pewnie nieraz znalazłeś się w sytuacji, że trzeba było pilnie zapłacić jakiś rachunek. A co mi się jeszcze podoba? To, że samo konto jest bezwarunkowo darmowe. Minusem są płatne bankomaty innych sieci – ale łatwo obejdziesz tę opłatę. Zamiast kartą wypłacaj gotówkę BLIKiem. Spójrzmy na szczegóły:

Konto Jakie Chcę:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/3 zł/5 zł – opłata za Kartę Dopasowaną (o tym, jak uniknąć opłaty piszę poniżej);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju (0 zł dla osób do 26 r.ż.);
 • 10 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych.

A co z kartą do konta?

Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Jest ona niezależna od liczby transakcji – czy zapłacisz kartą 100 razy czy w ogóle, 3 zł co miesiąc zostanie pobrane za obsługę karty.

Łatwo to zmienisz – możesz ustawić opłatę na taką, która będzie zależeć od liczby transakcji w miesiącu. Zrobisz to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Tylko 5 płatności dzieli Cię od karty całkowicie za darmo. Gdybyś się zapomniał, i transakcji w miesiącu będzie mniej, za kartę zapłacisz 5 zł. Jednak powiedzmy sobie szczerze – 5 płatności kartą na miesiąc w dzisiejszych czasach to warunek banalnie prosty do spełnienia. Często w ciągu jednego dnia płacimy kartą więcej razy.

W pierwszym miesiącu, w którym założyłeś konto i kartę, opłata za kartę nie jest pobierana.

Prosta instrukcja, jak zgarnąć 200 zł (lub 250 zł)

Promocja organizowana jest przez bank Santander we współpracy z serwisem ebrokerpartner.pl. Jest to popularny serwis za pomocą którego wiele banków organizuje promocje bankowe. To ebroker czuwa nad organizacją promocji i wypłatą nagród.

#Krok 1 – złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą i dostępem do bankowości internetowej

Najpóźniej 15 kwietnia 2020 roku załóż profil na ebrokerpartner.pl i złóż za jego pomocą wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości internetowej.

Podczas rejestracji na ebroker pamiętaj o:

 • wyrażeniu zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej (dzięki temu bank przekaże partnerowi informacje, czy spełniłeś warunki promocji i partner wypłaci premię);
 • zaakceptowaniu regulaminu partnera.

Po zarejestrowaniu swojego profilu na ebroker koniecznie sprawdź maila – w wiadomości otrzymasz link aktywacyjny. Kliknij w niego, a Twój profil na ebroker będzie aktywny.

Teraz pora na złożenie samego wniosku o Konto Jakie Chcę i karty. Znajdziesz go po zalogowaniu do swojego nowo utworzonego profilu na ebroker, w zakładce „KONTO BONUS”. Stamtąd zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do wniosku o konto.

Pamiętaj, aby wypełniając wniosek o konto podać takie same dane jak podczas zakładania profilu na ebroker.

Składając wniosek o konto pamiętaj o zaznaczeniu wymaganych zgód marketingowych. Pojawią się w kolejnych krokach wypełniania wniosku. Jeżeli nie zaznaczysz poniższych zgód przy wypełnianiu wniosku to możesz to zrobić później, po zalogowaniu się na konto. Masz na to czas maksymalnie do 15 maja 2020 roku (ale najlepiej zrobić to na etapie wniosku, wtedy nie zapomnisz).

Co musisz zaznaczyć?

 • zgoda na kontakt w sprawie realizacji Wniosku o otwarcie Konta Jakie Chcę i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji;
 • zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym.

UWAGA!

Pamiętaj, by nie odwoływać wyrażonych zgód przed otrzymaniem premii.

50 zł za założenie konta z polecenia – jak je otrzymać?

Składając wniosek możesz wpisać kod polecający, dzięki czemu po spełnieniu jednego, dodatkowego warunku otrzymasz kolejne 50 zł (mianowicie będziesz musiał wydać kartą 300 zł – to wszystko). Jeśli nie masz nikogo zaufanego, kto ma na 100 % działający kod skorzystaj z naszego, moniakowego: 1016259790 . Więcej informacji o programie poleceń i kod polecający do wykorzystania znajdziesz w artykule:

#Krok 2 – podpisz umowę o konto i kartę oraz wyraź zgodę na EKK

Umowa o konto

Najpóźniej do 30 kwietnia 2020 roku podpisz umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera.

UWAGA

Obecnie opcja podpisywania umowy przez kuriera została wyłączona – umowę podpiszesz wygodnie nie ruszając się z domu, za pomocą wideorozmowy z konsultantem banku. Udostępniona została również druga opcja podpisania umowy – doradca mobilny. Po złożeniu wniosku dzwoni do Ciebie konsultant z banku, a następnie w celu podpisania umowy przyjeżdża do Ciebie agent banku.

Kiedy Twoje konto będzie już aktywne, dostaniesz SMS i e-mail o otwarciu konta, oraz SMS z hasłem do bankowości internetowej. Od tej chwili możesz korzystać z konta.

Zgoda na EKK

Twoje konto jest już aktywne, co dalej? Teraz musisz, do dnia 15 maja 2020 roku, wyrazić zgodę na na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Żeby to zrobić musisz zalogować się na swoje nowe konto w Santander.

Czym jest EKK? To Elektroniczny Kanał Kontaktu, dzięki któremu wszystkie informacje, takie jak wyciągi z karty kredytowej, nowe regulaminy oraz Taryfy Opłat i Prowizji trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową w usługach bankowości elektronicznej, a nie jak do tej pory – listem. 

Polecam zrobić to przy pierwszym logowaniu – rozsądnie będzie podpisać EKK od razu i mieć to z głowy 🙂 Po zalogowaniu się na konto przejdź do zakładki Ustawienia, a następnie Forma otrzymywania korespondencji.

#Krok 3 – płać kartą i zapewnij jeden wpływ na konto

Konto jest już aktywne, masz wyrażone wszystkie zgody, to zapytasz pewnie: co dalej? Już Ci odpowiadam. Teraz zostało Ci już tylko wykonać kilka transakcji kartą (za to jest pierwsza część nagrody – 100 zł) i zapewnić wpływ na konto (a za to dostaniesz drugą stówkę). Przekonaj się sam, jakie to proste.

Aby otrzymać pierwszą część premii – 100 zł

Do dnia 31 lipca 2020 roku w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę, czyli:

 • w marcu i kwietniu lub;
 • w kwietniu i maju lub;
 • w maju i czerwcu lub;
 • w czerwcu i lipcu

wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.

Czym są transakcje bezgotówkowe? Są to wszystkie transakcje płatnicze, dokonywane zarówno w sklepach stacjonarnych jak i przez Internet. Transakcji możesz dokonać kartą do konta lub BLIKiem. Wystarczy że w dwóch następujących po sobie miesiącach zapłacisz w sklepach po co najmniej 5 razy, na dowolne kwoty. Pamiętaj – aby mieć bezpłatną kartę i tak musisz wykonywać po 5 płatności kartą co miesiąc. Czyli warunki pokrywają się w 100 % z warunkami bezpłatności 🙂

UWAGA – nie wychodź z domu, płać w Internecie!

Warunki możesz spełnić nie wychodząc z domu – wystarczy że będziesz płacić BLIKiem za zakupy w Internecie.

Pierwsza stówka jest już Twoja, czas na drugą.

Przykład

Otworzyłeś konto w marcu. Możesz zapłacić kartą na przykład w kwietniu i maju po 5 razy w każdym z tych miesięcy.

Aby otrzymać drugą część premii – 100 zł

Jeśli spełniłeś warunki płatności kartą do pierwszej nagrody to możesz starać się również o nagrodę nr dwa. Aby cieszyć się drugą stówką, wystarczy że do 31 lipca 2020 roku zapewnisz na konto łączne wpływy w minimalnej wysokości 1000 zł.

Nie musi to być jednorazowy przelew na 1000 zł. Liczy się suma, a ona musi wynieść min. 1000 zł. Przelew może pochodzić z naszego rachunku w innym banku. Możesz na przykład przelać 200 zł w marcu, kwietniu, maju, czerwcu i lipcu lub jednorazowo 1000 zł – masz w tym zakresie pełną dowolność. Możesz wpłacić również gotówkę we wpłatomacie – to również będzie brane pod uwagę.

I to już prawie wszystko. Ostatnim krokiem będzie już tylko uzupełnienie danych do wypłaty nagrody.

Krok 4 – uzupełnij dane do wypłaty nagrody

Do 10 sierpnia 2020 roku otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do formularza. Po jego otrzymaniu masz 7 dni na uzupełnienie danych w formularzu. Nagrodę otrzymasz przelewem na konto maksymalnie do 31 sierpnia 2020 roku. Pamiętaj tylko, by nie zamykać konta przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

UWAGA

Warto zrobić sobie przypomnienie w kalendarzu w telefonie, aby w okolicach 10 sierpnia sprawdzać uważnie e-maila. Wiadomości od organizatora promocji często lubią wpadać w różne foldery typu SPAM, a nieuzupełnienie numeru konta do wypłaty premii w ciągu 7 dni spowoduje utratę prawa do nagrody. A tego przecież nikt z nas nie chce 🙂

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – pobierz

Podsumowanie

Kolejna łatwa i atrakcyjna promocja od Santander Bank Polska, na dodatek, ze skróconym okresem karencji dla powracających klientów. Kto więc nie załapał się na ostatnią promocję może śmiało skorzystać z obecnej. I pamiętaj – możesz wygenerować swój własny kod polecający i przekazać go znajomym czy rodzinie. Niech oni również skorzystają i zgarną 250 zł, a Ty możesz w ten sposób zyskać do 500 złotych dodatkowo.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Informacja: 

W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie – nie ponosimy odpowiedzialności za niedziałające kody.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 41

 1. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron (niestety ale od tej edycji Bank obniżył premię). Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Monika pisze:
   Co musisz zaznaczyć?
   zgoda na kontakt w sprawie realizacji Wniosku o otwarcie Konta Jakie Chcę i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji;
   zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
   zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym.
   Na moim koncie widzę że zaznaczyłam dwie ostatnie zgody, ale pierwszej pozycji nie widzę, jest jedynie ogólnie: zgoda na regulacje. Czy to jest to ? Pozdrawiam, Monika.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Monika, ta zgoda musiała być zaznaczona na etapie składania wniosku, dwie kolejne można potem edytować w ustawieniach konta.
 2. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania, z góry dziekuje.
 3. Łowca promocji pisze:
  Skorzystałem i warto polecam….
  Zakładając konto podaj kod 1006379853. A 50 zł będzie na waszym koncie tak jak w opisie.
  Moniaki 👍
 4. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla VI edycji programu poleceń przy zakładaniu konta: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową min. 300 zł)
  Pozdrawiam i dziękuję.
 5. Daniel pisze:
  Cześć,
  jeśli zamierzasz otworzyć konto i chciałabyś/chciałbyś oprócz 250 zł otrzymać jeszcze 50 zł? Jeśli tak to proszę o wpisanie najprawdziwszego i najbardziej aktualnego kodu polecającego 1000944615 🙂

  Wszystkie zgody są wyrażone, a konto mam wiele lat i nie zamierzam zamykać dlatego warto wpisać mój kod 🙂

  PAMIĘTAJ >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>1000944615.

  Dzięki i pozdrawiam

 6. Wiktoria pisze:
  Jeżeli skorzystasz z mojego kodu polecenia otrzymasz 50 PLN !
  KOD POLECENIA 1009773519
 7. Alicja pisze:
  Cześć,

  bardzo proszę o skorzystanie z mojego kodu poleceń – 1001116198.
  Konto posiadam od dawna (nie zakładane dla promocji) dlatego nie zostanie zamknięte i masz pewność, że premia zostanie wypłacona.
  Pamiętaj – wpisując kod 1001116198 masz gwarancję wypłaty premii 🙂
  Dziękuję i powodzenia.

 8. Piotr pisze:
  Hej, hej. Ja też spróbuję swojego szczęścia. Mój kod polecenia to 1013143438. Korzystam z tego konta na co dzień i to tyle w temacie.
  Dziękuję za skorzystanie.
 9. Monika pisze:
  Czy mogę jednocześnie założyć konto w Paribas i Santander i skorzystać z obydwu promocji ? Jeżeli tak, czy istnienie opłata za zamknięcie kont po otrzymaniu nagród ?
  Pozdrawiam, Monika.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Monka, jak najbardziej możesz skorzystać z obu promocji. I żadnych opłat za zamknięcie kont nie ma 🙂
 10. Michał pisze:
  W regulaminie jest napisane że pierwsza część będzie po spełnieniu płatności 10 płatności.
  Czyli dobrze rozumiem że jak założę konto teraz i zrobię po 5 płatności w marcu i kwietniu to od razu otrzymam bonus ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, nagroda jest przyznawana tylko w jednym terminie, zgodnie z opisem w artykule 🙂
 11. Tomek pisze:
  Witam,

  będę wdzięczny, jeśli ktoś zechce skorzystać z mojego kodu polecającego podczas zakładania konta w Banku Santander. Spełniam wszystkie wymogi niezbędne do otrzymania premii za użycie kodu.

  Mój kod:

  1016299073

  Pozdrawiam

 12. rr pisze:
  czy mozna konto zamknac od razu po otrzymaniu 2 nagrody czy jest jakis czas do kiedy trzeba konto utrzymac?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Konto może być zamknięte od razu po otrzymaniu ostatniej części nagrody, nie ma żadnego okresu w którym musisz utrzymać konto jeśli nie chcesz 🙂
 13. Bartosz pisze:
  Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał z promocji warto się pospieszyć, nie wiadomo czy premia za polecenia jeszcze bardziej nie spadnie. 50 zł to nie 80 zł ale zawsze coś… Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia gdzie użycie go gwarantuje odebranie należnej premii. Wszystkie zgody marketingowe są wyrażone. O 100% działalności kodu przekonało się już kilku moich znajomych także zapraszam do skorzystania i zdobywania pokaźnych premii za polecenia.
  Kod polecenia: 1015612038
  Pozdrawiam
 14. Bart pisze:
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego Kodu Poleceń:1016351736
  Wszystkie zgody wyrażone,spełniam wszystkie warunki do otrzymania nagrody:)mój kod najbardziej aktualny;)
 15. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania, z góry dziekuje.
 16. Magda pisze:
  A jak wyglada proces weryfikacji podczas wideorozmowy. Należy okazywac dowod osobisty badz go skanowac ? Jakiejs szczegóły ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Magda, najprawdopodobniej będziesz musiała pokazać dowód dla doradcy i on zweryfikuje jego prawidłowość. Nikt z nas nie próbował tej metody, aktualnie wszyscy mamy konta w Santanderze.
 17. Mikołaj pisze:
  Czy po 2 miesiecznym użytkowaniu karty ( na min 5 transakcji) jest możliwość zamknięcia karty w celu ograniczenia dodatkowych kosztów jeszcze przed otrzymaniem nagrody?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mikołaj, regulamin mówi tylko o koncie: „z zastrzeżeniem, że Konto musi być aktywne na dzień wypłaty Bonusu.” O karcie nie ma tam mowy.
 18. Miłosz pisze:
  Pokazuje się dowód do kamerki podczas wideorozmowy z doradcą. Później program weryfikuje dokument
 19. Damiel pisze:
  Lipa premia 50 zł miała być 31 marca warunki spełnione premii brak
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To chyba ogólne opóźnienie w tym banku, na razie nikt z kim rozmawialiśmy nie otrzymał nagrody.
 20. Danui pisze:
  Chyba premie sie skończy teraz bank Santander sam każe wysyłać kase na walkę z wirusem
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Co masz na myśli? Myślę że jeśli dla banku zabraknie funduszy to zakończą obecne edycje, ale należne premie wypłaci. Nie wydaje mi się zresztą, żeby była taka możliwość.
 21. Bartosz pisze:
  Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał z promocji warto się pospieszyć, nie wiadomo czy premia za polecenia jeszcze bardziej nie spadnie. 50 zł to nie 80 zł ale zawsze coś… Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia gdzie użycie go gwarantuje odebranie należnej premii. Wszystkie zgody marketingowe są wyrażone. O 100% działalności kodu przekonało się już kilku moich znajomych także zapraszam do skorzystania i zdobywania pokaźnych premii za polecenia.
  Kod polecenia: 1015612038
  Pozdrawiam
 22. Monika pisze:
  Pytanko, czy warunki można spełnić w miesiącu zakładania konta i kolejnym? Czy to musi byc miesiac następujący po iesiacu otwarcia konta i kolejny? Jak np otwieram konto w kwietniu i przeleje 1tys plus wykonam 5 transakcji i 5 transakcji w maj spełnię warunki?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Monika, w dwóch dowolnie wybranych przez Ciebie miesiącach, ważne by były „kolejne” 🙂
 23. Monika pisze:
  Dam i ja swój kod niech ktoś skorzysta 1001717011 😀
 24. Gosia pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecajacego: 1016259801, jeśli chcesz zdobyć dodatkowe 50 zl. Polecam konto, jestem z niego bardzo zadowolona.
  Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję.
 25. Szymon pisze:
  Witam, otworzyłem konto pod koniec lutego, aktywowałem je dziś. Pytanie czy nadal mogę spełnić warunki aby otrzymać promocję czyli zrobić płatności w kwietniu i maju ?
 26. Michał pisze:
  Czy ten wpływ 1000 zł może pochodzić z konta innej osoby w Santander ?

Napisz komentarz