Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Konto firmowe za darmo + nawet 2000 premii od Pekao S.A.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto firmowe
Magda Kopiczko

Co jest głównym celem przedsiębiorcy? Oczywiście zarabianie pieniędzy.

Biznesmen nie powinien zaprzątać sobie głowy mało istotnymi rzeczami typu opłaty za konto firmowe. Nie mam na myśli tego, że opłaty mają się naliczać, a przedsiębiorca to lekceważy. Nie, nie, nie. Chodzi mi raczej o to, że powinien wybrać takie konto firmowe, które jest bezwarunkowo za darmo. I takie jest właśnie Konto Przekorzystne Biznes w Pekao S.A. Otwierając je w promocji zyskujesz cały pakiet korzyści:

 • całkowicie darmowe konto firmowe aż przez 2 lata;
 • wielowalutowa karta biznes do konta firmowego, również za 0 zł na 24 miesiące;
 • możesz otworzyć nawet 19 rachunków pomocniczych w obcych walutach za darmo;
 • przelewy krajowe przez aplikację za 0 zł bez limitu.

To nie wszystko. Przy okazji możesz zdobyć do 2 000 zł gotówki w tej samej promocji.

Zapraszam po szczegóły!

Promocja potrwa 🗓 do 31 sierpnia 2022 roku.

Konto firmowe w Pekao S.A. – kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystasz, jeśli prowadzisz lub otwierasz jednoosobową działalność gospodarczą na terenie Polski oraz 🗓 od 1 grudnia 2020 r. do 31 marca 2022 r nie miałeś w banku Pekao S.A. lub w Idea Banku konta firmowego.

Rachunki osobiste i inne produkty w tych bankach nie wykluczają Cię z promocji konta firmowego.

Darmowe konto firmowe, czyli Konto Przekorzystne Biznes

Otwierając konto firmowe w niniejszej promocji aż na 2 lata zyskujesz zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i obsługę karty wielowalutowej Mastercard.

Jeśli chodzi o przelewy, to co miesiąc masz do dyspozycji za darmo 15 krajowych przelewów przez bankowość za darmo oraz nieograniczoną ilość darmowych przelewów przez aplikację PeoPay na telefonie.

Za darmo wypłacisz gotówkę z bankomatów Pekao S.A. oraz 2 razy w miesiącu z dowolnego bankomatu w kraju lub za granicą.

Warto zmienić sposób autoryzacji transakcji z sms na aplikację. 20 sms-ów co miesiąc masz za darmo, a kolejne to koszt 0,30 zł.

Pekao S.A. Konto Przekorzystne Biznes

  Aktualne na dzień: 9 czerwca 2021

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/9 zł

0 zł jeśli wykonasz min. 1 wybraną czynność: przelew do ZUS/US, wpływy min. 2000 zł na rachunek; wpływ z terminala wydanego przez bank; transakcja wymianu walut; przelew na ratę w Pekao Leasing

Opłata za kartę

0 zł/7 zł

0 zł jeśli wykonano płatności kartą na min. 300 zł miesięcznie

Krajowe przelewy internetowe zewnętrzne

0 zł/1,50 zł

0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu (liczone od ostatniego dnia roboczego poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia roboczego bieżącego miesiąca)

Wypłaty gotówki z bankomatów Pekao S.A.

0 zł

Wypłaty gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł /2% min. 5 zł

0 zł – pierwsze 2 w miesiącu; kolejne 2% min. 5 zł

Wpłaty gotówki we wpłatomacie Pekao S.A.

0 zł/0,2%

0 zł za wpłaty do sumy 100 000 zł miesięcznie; 0,2% za wpłaty powyżej 100 000 zł miesięcznie

Do 2 000 zł premii – jak je zdobyć?

Premie są uzależnione od wykonania różnych warunków, które za chwilę opiszę dokładniej. Niemniej wszystko zaczyna się tak samo – od założenia konta

#Krok 1 – otwórz Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą Mastercard do konta

🗓 Do 31 sierpnia z dedykowanego linku promocyjnego 🔎 załóż konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą Mastercard i dostępem do bankowości. Pamiętaj, że do 31 sierpnia musisz mieć już podpisaną umowę.

Wypełniając wniosek 🔎 zaznacz na tak akceptację regulaminu promocji oraz oświadczenie o przystąpieniu do promocji oraz zgody marketingowe.

Wymagane zgody to zgody o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących Banku oraz na kontakt marketingowy z ofertą Spółek z Grupy Kapitałowej, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów.

#Krok 2 – wykonuj przelewy do ZUS przez 6 kolejnych miesięcy

Aby brać udział w promocji, musisz dodatkowo 🗓 przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy o konto 🔎 wykonywać przelewy do ZUS na min. 300 zł miesięcznie.

#Krok 2 – wykonuj czynności i zgarniaj premie

⭐️  200 zł – za założenie działalności przez bankowość internetową

Ta część premii jest dla osób, które dopiero będą otwierać działalność. Podczas zakładania konta zaznacz „Nie posiadam jeszcze zarejestrowanej działalności gospodarczej w CEIDG i chciał(a)bym ją założyć”. Następnie 🔎 musisz zarejestrować działalność gospodarczą za pomocą profilu zaufanego w bankowości Pekao24. Musisz dokonać pełnej rejestracji jednoosobowej
działalności gospodarczej w CEIDG, czyli nadać NIP, REGON, zgłosić firmę do ZUS i uzyskać status działalności „Aktywna”.

200 zł wpłynie na Twoje konto do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym wykonasz pierwszy przelew do ZUS na 300 zł.

⭐️  200 zł – za aktywności na koncie

🗓 Przez 6 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta:

 • 🔎 wykonaj przelewy do ZUS na min. 300 zł w każdym z miesięcy

ORAZ

 • 🔎 wykonaj przelewy na min. 1000 zł inne niż do ZUS przez aplikację PeoPay w każdym z miesięcy

ORAZ

 • 🔎 płać kartą lub aplikacją PeoPay na min. 500 zł w każdym z miesięcy.

Premia 200 zł wpłynie na Twoje konto do ostatniego dnia siódmego miesiąca kalendarzowego
następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym została zawarta umowa Konta Przekorzystnego Biznes.

⭐️  3% zwrotów za płatności, max. 600 zł

🗓 Przez kolejnych 6 miesięcy, licząc od miesiąca kolejnego po miesiącu podpisania umowy o konto 🔎 płać kartą Mastercard na min. 500 zł miesięcznie i odbieraj 3% zwrotów.

Maksymalna kwota miesięcznego zwrotu za płatności to 100 zł. Premia będzie przelewana na konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym dokonywałeś płatności (na przykład za płatności w październiku nagrodę otrzymasz do końca listopada).

⭐️  400 zł – za terminal płatniczy

Jeśli w czasie trwania promocji podpiszesz z Pekao S.A. umowę o terminal płatniczy i 🗓 w ciągu 6 kolejnych miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy o konto 🔎 przyjmiesz w nim płatności po min. 1000 zł miesięcznie w każdym z miesięcy otrzymasz od Pekao kolejne 400 zł premii.

Z tej części nagrody są wyłączone następujące rodzaje działalności:

 • biura turystyczne/ podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z),
 • kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z),
 • TAXI (PKD 49.32Z),
 • agencje towarzyskie (PKD 96.09Z),
 • kasyna (PKD 92.00Z),
 • sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z),
 • produkcja broni i amunicji (PKD, 25.40.Z)

⭐️  600 zł – za produkt kredytowy

Do korzystania z tej części promocji nie namawiam. Ale jeśli i tak miałaś zamiar skorzystać z oferty kredytu czy leasingu, to warto sprawdzić warunki.

🗓 Do końca okresu promocji, czyli do 31.08.2022 🔎 podpisz pierwszą swoją umowę o kredyt/pożyczkę/leasing lub faktoring.

Dodatkowo:

 • kredyt/pożyczka: musi być to kredyt/ pożyczka z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego albo Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego. Na jej uruchomienie masz czas do 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została podpisana umowa o konto. Minimalna kwota to 100 000 zł.
 • leasing: przez kolejne 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o konto, musisz wykonać min. 1 przelew co miesiąc na rzecz Pekao Leasing tytułem spłaty raty leasingowej na łączną kwotę min. 2 000 zł miesięcznie.
 • faktoring: muszą nastąpić minimum 4 uznania na rachunku Biznes z tytułu wykupu wierzytelności w ramach zawartej umowy faktoringowej z Pekao Faktoring Sp. z o.o. w okresie 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa konta.

Jak do promocji mają się przepisy podatkowe?

W promocjach kont osobistych mamy ten komfort, że nie musimy martwić się o żadne podatki. Przy promocji konta firmowego i przyznanych z tego tytułu nagrodach sprawa wygląda nieco inaczej.

Wypłacone premie powiększają Twój przychód z prowadzonej działalności gospodarczej. Konieczne będzie zatem byś uwzględnił je w swoich przychodach i i odprowadził ewentualny podatek.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Napisz komentarz