Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 600 zł cashbacku (prawie 30%) w promocji karty kredytowej Simplicity w banku Citi Handlowy

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 600 zł cashbacku.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linku oraz;

– logowanie się do aplikacji lub bankowości i aktywowanie karty oraz;

-za wykonywanie co miesiąc płatności na łączne kwoty min. 300 zł miesięcznie przez 7 kolejnych miesięcy.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwsze 12 okresów rozliczeniowych, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 22,29%

Kiedy bonus?

W ciągu 60 dni od momentu otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które:

-od 1 stycznia 2020 roku nie miały głównej karty kredytowej w Citibanku.

Do kiedy promocja?

Do 14 czerwca 2022 roku lub do wyczerpania limitu 1000 umów o kartę w promocji.

Skorzystaj z tej promocji »

Bank Citi Handlowy wystartował z nową, bardzo ciekawą promocją karty kredytowej Simplicity. Tym razem do zgarnięcia są nie nagrody rzeczowe czy vouchery, a pieniądze. W skrócie: zakładasz kartę, płacisz nią za codzienne zakupy, a bank zwraca Ci na kartę środki. Łącznie – do 600 zł zwrotów czeka 🙂

Warto się pospieszyć, ponieważ promocja potrwa 🗓 do 14 czerwca lub do wyczerpania puli 1000 umów o kartę. Informacja o ewentualnym wcześniejszym wyczerpaniu limitu ma się znaleźć na stronie banku Citi Handlowy.

Kto może wziąć udział w promocji karty kredytowej Simplicity w Citibanku?

Z promocji karty kredytowej w banku Citi Handlowy mogą skorzystać osoby, które:

  • są pełnoletnie i rozliczają się z podatków w Polsce;
  • mają stałe źródło dochodu (min. dochód netto 1200 zł przy umowie min. 3 miesiące, min. 2500 zł netto na działalności gospodarczej, prowadzonej min. 2 lata);
  • przynajmniej od 1 stycznia 2020 roku nie miały głównej karty kredytowej w Citibanku.

Jak odebrać 600 zł cashbacku za zakupy od banku – instrukcja

#Krok I – załóż kartę kredytową Simplicity

O ile limit kart nie wyczerpie się wcześniej, masz czas 🗓 do 14 czerwca na to, by 🔎 złożyć wniosek o kartę Simplicity na stronie promocji. Podczas składania wniosku lub 🗓 w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia 🔎 dołącz dokumenty dochodowe, potwierdzające osiągane dochody. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące. Dołączenie dokumentów jest konieczne, ponieważ bez tego nie bierzesz udziału w promocji. Dokumenty możesz dosłać poprzez specjalną stronę banku Citi Handlowy.

#Krok II – zaloguj się do bankowości lub aplikacji i aktywuj kartę

Skoro masz już swoją kartę Simplicity w ręku, czas na kolejne kroki.

🗓 Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zaloguj się do bankowości lub aplikacji i nadaj PIN do karty. Następnie, w tym samym terminie, 🔎 zaloguj się do bankowości lub aplikacji raz jeszcze.

#Krok III – płać kartą za codzienne zakupy

🗓 Przez kolejne 7 miesięcy po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 płać kartą za codzienne zakupy na minimalne kwoty 300 zł miesięcznie.

Nie muszą to być płatności jednorazowe, może to być wiele drobnych, codziennych zakupów, jak chociażby spożywka w Biedronce. Możesz płacić stacjonarnie lub przez Internet, jak wolisz.

Za pierwsze 3 miesiące (1, 2 i 3 miesiąc po podpisaniu umowy) bank naliczy Ci nagrodę 200 zł. Za płatności w kolejnych miesiącach (4, 5, 6, 7 miesiąc po podpisaniu umowy) możesz zyskać 100 zł cashbacku za każdy miesiąc, w którym wykonasz wymagane płatności. Jeśli w którymś z miesięcy 4-7 nie wykonasz wymaganych transakcji to nie otrzymasz nagrody za ten miesiąc, ale nadal możesz dostać pozostałe. Przykład: wykonałeś płatności w 4,6 i 7 miesiącu, a w 5 nie. Za 3 miesiace dostaniesz po 100 zł zwrotu.

Nagrody

Do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki, bank wyśle do Ciebie w bankowości wiadomość o przyznaniu nagrody. Same nagrody będą przyznawane w ciągu 60 dni od momentu otrzymania tej wiadomości. Jeśli zamkniesz kartę przed odebraniem nagród to niewypłacone nagrody przepadają.

Te transakcje nie policzą się do promocji:

  • wypłaty gotówki z bankomatów;
  • transakcje szczególnie, tzn. transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut (czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut), transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga – transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;
  • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Połącz promocje, zyskaj jeszcze więcej w Citibanku

Citikonto – 270 zł gotówki i konto za darmo

Szukasz prawdziwego konta za 0 zł? Sprawdź Citikonto w promocji – to dodatkowe 270 zł gotówki.

100 zł w Mastercard Bezcenne Chwile

Kartę Simplicity możesz zarejestrować w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile i odebrać 100 zł w bonach do różnych sklepów.

Opłaty za kartę kredytową Simplicity oraz jak ich uniknąć

Nie lubię płacić za coś, co mogę mieć za darmo. W przypadku karty kredytowej Simplicity założonej w tej promocji oprócz 600 zł cashbacku zyskujesz coś jeszcze. Mianowicie są to łatwiejsze warunki do zwolnienia z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 okresów rozliczeniowych karty. Żeby opłata została zwrócona (najpierw się pobierze, a potem bank ją zwróci) musisz wykonywać płatności na min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym karty. UWAGA: do promocji 600 zł cashbacku musisz wykonywać płatności 300 zł w miesiącach kalendarzowych. Do zwrotu opłaty za kartę – w okresach rozliczeniowych karty.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 10 sierpnia 2022

Opłata miesięczna za kartę przez miesiące promocyjne

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po upływie okresu promocyjnego

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

26,28%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

Nigdy nie miałeś karty kredytowej i się jej obawiasz? Niepotrzebnie. Przeczytaj nasz poradnik po kartach kredytowych by zrozumieć, jak ten przydatny kawałek plastiku funkcjonuje oraz jak z niego mądrze korzystać.

Podsumowanie

Aby otrzymać 600 zł zwrotów musisz wykonać płatności na łącznie min. 2100 zł. Łatwo policzyć, że cashback od tych płatności to prawie 29%! Szkoda tylko, że nie można z takich zwrotów korzystać non stop przez lata 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz