PROMOCJA ZAKOŃCZONA

[blog] Citibank rozdaje karty podarunkowe na 300 zł do drogerii HEBE? Prześwietlam promocję!

Kochane czytelniczki, ostatnio głośno o nowej promocji Citibanku. Chce on zwiększyć reklamę swojej DARMOWEJ karty Citi Simplicity. Tak bardzo, że rozdaje karty podarunkowe o wartości 300 zł do drogerii HEBE wszystkim nowym klientom, którzy ją przetestują.

W tym artykule prześwietlam wszystkie warunki promocji.

Drogerie HEBE to istny RAJ dla każdej kobiety (i dbających o siebie Panów również!) – znajdziesz tu kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy, ciała i paznokci. Na półkach czekają na Ciebie również perfumy i wody perfumowane, produkty dla dzieci, a nawet codzienne akcesoria jak kosmetyczki czy szczotki do włosów.

Kiedy skorzystasz z opisywanej dziś promocji, numer swojej karty podarunkowej o wartości 300 zł otrzymasz w postaci wiadomości tekstowej, po założeniu darmowej karty Simplicity oraz wykonaniu dowolnych 10 płatności tą kartą (możesz 10 razy zapłacić za bułkę w piekarni). Poniżej rozpisuję dokładnie wszystkie kroki, które należy wykonać.

Po odebraniu karty podarunkowej do HEBE możesz natychmiast zrezygnować z karty w Citibanku (bez konsekwencji). Możesz też zachować ją na dłużej jeśli Ci się spodoba (jest darmowa!).

Zanim przejdę do omawiania szczegółów, chcę Ci jeszcze coś powiedzieć. To nie jest konkurs, ani żadne losowanie.

Regulamin promocji gwarantuje, że KAŻDY kto odpowiednio przetestuje tę nową kartę Citibanku (10 dowolnych płatności kartą), dostanie voucher na 300 zł. Liczba voucherów jest nieograniczona…

…najpierw przyjrzyjmy się nagrodzie:

Karta Podarunkowa na 300 zł do HEBE – szczegóły:

Oto szczegóły karty podarunkowej, która jest do zdobycia w tej promocji:

 • ma wartość 300 zł i obowiązuje na cały asortyment drogerii HEBE – nie ma żadnych wykluczeń
 • jest ważna przez 6 miesięcy od jego otrzymania, więc możesz ją zachować np. na Boże Narodzenie
 • nie jest imienna, wiec możesz ją podarować dowolnej osobie
 • jest wielorazowego użytku, aż do wyczerpania pełnej kwoty 300 zł
 • łączy się z innymi promocjami i obniżkami cen dostępnymi regularnie w sieci drogerii HEBE

Korzystanie z tej Karty Podarunkowej jest niezwykle łatwe. Wystarczy podejść do kasy i podczas płacenia powiedzieć „Dzień dobry, zapłacę kartą podarunkową z Citibanku…”, a następnie podajesz kasjerce numer swojej karty podarunkowej… i już! Korzystasz z darmowych zakupów, aż do wykorzystania kwoty 300 zł.

Dlaczego Citibankowi się to opłaca?

Takie zachęcanie praktycznie darmową kartą podarunkową jest dla banku mimo wszystko korzystne. Ma okazję przekonać Cię o swojej uczciwości. Możesz zobaczyć, że jego oferta jest lepsza niż u konkurencji. W końcu chętniej wybieramy na stałe coś co już znamy, prawda?

Nie pozwólmy sobie jednak ulec pozorom, że banki są takie dobroduszne. Nikt bez powodu nie rozdaje darmowej gotówki…
pisza_o_citibanku
Jest przynajmniej kilka powodów, przez które im się to opłaci. Mimo, że karta Simplicity, którą należy założyć w tej promocji jest darmowa (bez haczyków):

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników.
 3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają. Zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddaje klientom w postaci karty podarunkowej i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby bankowi się to opłaciło. Po prostu znają swoje statystyki.

Wiedzą, że uczciwym podejściem wygrają więcej niż ukrywając coś małym druczkiem, na który już nikt się nie nabiera…

Kim są Moniaki?

Moniaki, to zespół przyjaciół, który z pasją prześwietla regulaminy bankowe i opisuje korzystne promocje, dla czytelników takich jak Ty. Poniżej masz okazję zobaczyć twarze całego naszego zgranego zespołu razem. Wbrew pozorom wcale nie jest to częstym widokiem. Każdy z nas pracuje nad blogiem zdalnie ze swojego domu – w różnych częściach Polski.

Tylko kilka razy do roku spotykamy się wszyscy razem. Najczęściej żeby świętować jakieś małe sukcesy. Po kliknięciu w guzik „play” zobaczysz video-relację z jednego z takich spotkań:


Zespół przyjaciół z Moniaki.pl podczas świętowania pierwszych urodzin bloga

Jaką kartę mam przetestować?

W promocji przetestujesz darmową kartę Citi Simplicity. Oprócz tego, że jest darmowa, ma również wiele innych atutów:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana pocztą za 0zł (możesz poprosić o kuriera za 30zł)
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie do Citibanku kwoty wykorzystanej z limitu licząc od momentu wystawienia wyciągu

Jedyny minus tej karty to – tak jak przy wszystkich kartach kredytowych – wysokie opłaty za korzystanie z bankomatów. Każda wypłata to koszt 8% wypłacanej kwoty (min. 10zł). Po prostu ta karta została stworzona do płatności bezgotówkowych (w sklepach i internecie) i tak należałoby jej używać.

Działa to jak zwykła karta kredytowa, którą pewnie masz teraz w swoim portfelu (a może nawet więcej niż jedną?). Z tą różnicą, że Citi Simplicity jest w pełni darmowa i dostajesz bonus w postaci karty podarunkowej o wartości 300 zł do HEBE za wyciąganie jej podczas zakupów.

Warto również pamiętać, że w przypadku tej karty nie warto robić dużej nadpłaty (przelewać pieniędzy na kartę przed ich wykorzystaniem).

Bank zabezpieczył się przed takim działaniem i za nadwyżkę na koncie karty wynoszącą 200 zł lub więcej, nalicza opłatę 20 zł. Łatwo jej unikniesz wykonując najpierw płatności kartą, a dopiero później wykorzystaną kwotę przelewając do banku.

A teraz zapraszam Cię do szczegółowej instrukcji, która krok po kroku pokaże Ci co dokładnie trzeba zrobić, aby otrzymać wspomnianą kartę podarunkową. W skrócie wygląda to tak:

Tutaj wypełniasz formularz → Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku → Ustalasz szczegóły podpisania umowy → Przyjeżdża kurier z umową → Logujesz się do bankowości internetowej (przynajmniej 1 raz) → Płacisz nową kartą za codzienne zakupy (łącznie min. 10 transakcji) Odbierasz wiadomość ze swoim unikalnym numerem karty podarunkowej

Kto może skorzystać i jak zdobyć kartę?

Biorąc udział w tej promocji zakładasz kartę Citi Simplicity (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Wypełniasz formularz, jak na obrazku poniżej, a kilka dni później oddzwoni konsultant z Citibanku, odpowie na Twoje pytania i dokończycie formalności.

Dołączyć do promocji mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 czerwca 2015. I które jednocześnie spełniają następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • min. 18 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć min. 18 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata
 • dochód w wysokości min. 2500 zł netto

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie. Masz na to czas do 31 października 2018 r. do godziny 23:59. O udziale w promocji decyduje data wypełnienia formularza.

Do końca promocji pozostało:

 

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni. Im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz premię od bankun. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i… Albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób. Procedura bankowa wtedy mocno się wydłuża.

W ciągu 3-5 dni roboczych po wypełnieniu formularza oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku.

Miłym głosem podsumuje całą promocję i zapyta o Twoje dochody. Są one potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie.

Następnie konsultant ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy i wręczyć go kurierowi podczas podpisywania umowy.

Z konsultantem ustalisz również termin i miejsce, w które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Dla Twojej wygody może przyjechać do domu, biura lub gdziekolwiek zechcesz.

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę Simplicity 🙂

Wykonaj te 2 zadania i odbierz 300 zł do HEBE:

Jak wspomniałam na początku artykułu, w ramach testowania nowej karty musisz zrobić 2 rzeczy. Po pierwsze zalogować się do bankowości internetowej Citibanku, a po drugie wykonać 10 dowolnych płatności kartą (w sklepach lub internecie) w odpowiednich terminach. Dokładnie wszystko rozpisałam poniżej.

Po #1 – zaloguj się do bankowości internetowej

Pierwszym zadaniem jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną na telefonie lub tablecie.

I tutaj ważny punkt:

Należy zrobić to maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przez bank (sprawdź datę na dokumentach). Najlepiej zrób to od razu po otrzymaniu karty, żeby nie wyleciało Ci z głowy.

Po #2 – płać nową kartą Simplicity za zakupy

Drugim zadaniem jest płacenie za zakupy. Oczywiście przy użyciu tej testowanej karty Citi Simplicity. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy płaceniu wyciągniesz z portfela inną kartę, a jak się uprzesz to żeby wykonać ten warunek promocji zapłacisz po prostu 10 razy za bułkę w piekarni 🙂

Aby zadanie zostało zaliczone należy wykonać łącznie 10 płatności kartą. Należy wykonać je przez 2 miesiące z rzędu (min. 5 płatności na jeden miesiąc). Transakcje muszą być zaksięgowane w danym miesiącu więc lepiej wykonać je przynajmniej kilka dni przed końcem miesiąca.

Do tego zaliczone będą również transakcje za zakupy w internecie. Pamiętaj tylko żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV.

Ważne: Regulamin mówi, że minimum 5 transakcji miesięcznie należy „nabijać” przez 2 kolejne miesiące, przed końcem drugiego miesiąca, następującego po miesiącu w którym bank podpisał umowę (sprawdź datę na dokumentach).

Jeśli data podpisania dokumentów to październik, to transakcje kartą (po 5 w każdym miesiącu) możesz wykonywać w październiku i listopadzie LUB w listopadzie i grudniu.

Jak widzisz zrealizowanie tego zadania w ciągu 2 miesięcy jest banalnie proste. Ustaw sobie przypomnienie w kalendarzu lub telefonie na każdy miesiąc i darmowe 300 zł na kosmetyki będzie Twoje.

Jeśli wydaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) to z tą promocją nie będą dla Ciebie wiązały się żadne koszty. Wyrobienie i utrzymanie karty jest darmowe.

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (minimum 10zł za jedną wypłatę).

Bank nie zaliczy do promocji również transakcji zwróconych, zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków bezpośrednio przez panel bankowości internetowej Citibanku.

To wszystko! Odbierz 300 zł na kosmetyki!

Zgłoś się po darmową kartę Citi Simplicity i wykonaj 2 opisane powyżej kroki, a dostaniesz kartę podarunkową o wartości 300 zł do drogerii HEBE. Prościzna.

Jak mówiłam, nie ma żadnych losowań czy konkursów. Każdy kto wykona powyższe zadania otrzymuje kartę podarunkową ważną przez 6 miesięcy!

Tutaj będzie Twoja karta podarunkowa:

Kiedy wykonasz już te zadania to do końca kolejnego miesiąca, otrzymasz kartę podarunkową. Będzie na Ciebie czekać, jako wiadomość w bankowości internetowej.

Ciekaw jestem Twojej miny, kiedy zalogujesz się do panelu bankowego, a tam będzie czekać na Ciebie unikalny kod karty podarunkowej o wartości 300zł. Później pozostaje już tylko przyjemny dreszczyk radości podczas podchodzenia do kasy i wybuch entuzjazmu po pierwszym zapłaceniu kartą podarunkową.

Będziesz mogła poczuć się dumna wychodząc z HEBE z torbą pełną zakupów, za które nie zapłacisz ani grosza (do 300zł).

Zgłoś się tutaj po darmową kartę Simplicity i 300 zł do HEBE >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Kliknij w powyższy link, aby zgłosić się do testowania karty Citi Simplicity i odebrać kartę podarunkową GRATIS.

A jeśli potrzebujesz ostatniego argumentu, żeby mi zaufać – przejdź na sam koniec tego artykułu. Pobierz regulamin promocji i sam przeczytaj warunki. Staram się być przejrzysta w tym co robię. Możesz łatwo zweryfikować każde słowo i obietnicę zamieszone w tym artykule.

To tak, jakby zarobić 300 zł w 22 minuty…

Zastanów się, ile nadgodzin musiałabyś wziąć, aby dodatkowo zarobić pieniądze na takie zakupy? Teraz wystarczą 22 minuty:

 • 11 minut na wnikliwe przeczytanie tego artykułu (musiałabyś czytać bardzo wolno!)
 • 1 minuta na wypełnienie tego formularza zgłoszeniowego
 • max 10 minut na podpisanie umowy przy kurierze

Czasu przeznaczonego na dokonywanie płatności kartą i jej spłatę nie liczę. I tak robisz to na co dzień. Nie jest to żaden dodatkowy wysiłek.

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub biura.

Twój udział to jedynie zgłoszenie się po kartę, podpisanie umowy przy kurierze, jedno logowanie i dokonanie 10 płatności kartą na dowolną kwotę. W sumie zajmie to pewnie mniej niż pół godziny.

Następnie zgarniesz 300 zł do HEBE i zrezygnujesz z karty (albo nie, jeśli będziesz chciała).

Zgłoś się tutaj po darmową kartę Simplicity i 300 zł do HEBE >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Dwa słowa zakończenia

Powiedziałam wszystko co miało być powiedziane (i sporo więcej)… I tak masz już konto w banku, i tak korzystasz już z karty…

Szaleństwem byłoby nie zamienić jej na darmową Citi Simplicity i nie otrzymać GRATIS karty podarunkowej na 300 zł do HEBE. Za robienie, tak jak co dzień, zwykłych zakupów.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę Simplicity i 300 zł do HEBE >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Serdecznie Ci gratuluję, jeśli doczytałaś do tego momentu. Siadając do tego tekstu nie miałam pojęcia, że wyjdzie tak długi. Jednocześnie chcę być wiedziała, że bardzo przyjemnie mi się go pisało.

Miałam wrażenie, że opowiadając te wszystkie historie o sobie i o naszym blogu, rozmawiam z kimś mi bliskim. Wierzę, że ta szczerość i w Tobie wywołała choć odrobinę sympatii do mnie i bloga, którego tworze z przyjaciółmi.

Zainwestowałaś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w poniższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę Simplicity i 300 zł do HEBE >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Przez Internet

Wystarczy wypełnić 1 prosty formularz internetowy, aby dołączyć do promocji. Zajmie Ci to mniej niż 3 minuty i nie będziesz musiała denerwować się oczekiwaniem w długich kolejkach w banku.

Wygodnie

Kurier umówi się z Tobą na wizytę i przywiezie dokumenty do podpisania do Twojego domu lub biura. Formalności zostały ograniczone do minimum, co da Ci komfort i wygodę.

Bez Opłat

Promocja jest wolna od opłat. Karta Citi Simplicity jest bezpłatna. Nie ma opłaty miesięcznej ani rocznej za utrzymanie karty.Bez Zobowiązań

Podpisujesz z bankiem uczciwą umowę (wzór umowy do pobrania poniżej), która nie zawiera żadnych haczyków ani zobowiązań. Możesz ją rozwiązać w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dni wypowiedzenia.

300 zł do Hebe

Po wypełnieniu 2 dziecinnie prostych kroków promocji (opisałam je dokładnie powyżej) dostajesz kartę podarunkową na 300 zł do drogerii HEBE. Jestem pewna, że sprawi ona wiele radości Tobie lub bliskim.

Gwarantuję Uczciwość

Poniżej zamieściłam linki do dokumentów obowiązujących w tej promocji. Jeśli z jakiegoś powodu nie wierzysz w to co napisałam to możesz sama przejrzeć regulamin promocji.


Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 44

 1. Adek pisze:
  Mając 18 lat nie skorzystam z tej okazji? :/
  Kurde a już się napaliłem na prezent na dzień kobiet.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli masz 18 lat i spełniasz warunek zatrudnienia w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz masz dochód min. 1 200 zł netto to możesz skorzystać z tej promocji. 🙂 W artykule omyłkowo wpisany został wiek 21 lat zamiast 18 lat 🙂
  • Paulina pisze:
   trzeba mieć udowodniony dochód – niektore banki jak PKO BP można dostać kartę kredytową w oparciu o zaświadczenie ( dla stałych klientów) moze nie ma nagród, ale jest spore grono. Które ma problemy z dostarczeniem dokumentów o przychodach. Choćby ktoś jest opiekunką do dziecka czy coś w tym stylu.
 2. Emilia pisze:
  Kiedy można zrezygnować z karty ?
 3. Patrycja pisze:
  Co oznacza spłacić kartę w okresie bezodsetkowym ? Wystarczy przelew z drugiego konta, aby pokryć kwotę ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dokładnie tak. ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A spłacenie karty w okresie bezodsetkowym oznacza spłacić przelewem np. z innego konta w jakimś bankiem kartę w Citibanku – okres bezodsetkowy wynosi 26 dni od dnia wystawienia Ci wyciągu. Wyciąg będzie dostępny w bankowości online Citibanku. 🙂 Czy wyjaśniłam to jakoś zrozumiale, jak coś to zadawaj proszę pytania dodatkowe 🙂
 4. Monika pisze:
  W jaki sposó zrezygnować z karty? Jest coś u umowie na ten temat?
 5. Wojciech pisze:
  Witajcie,

  Mam zapytanie dotyczące wymiany karty po okresie jej ważności. To znaczy, że biorę kartę w tej promocji i jest ona ważna przez 3/5 lat (strzelam). Po tym okresie bank przesyła do nas nową kartę i obciążą opłatą za wydanie karty. Wiecie coś o tym?

 6. Weronika pisze:
  Wolę sobie zarobić te 300 zł, niż się bujać z zakładaniem jakieś karty, gdzie regulamin ma się nijak do powyższych obietnic, że to nic nie kosztuje.
 7. Dominika pisze:
  czy otrzymując tą kartę są już na niej jakieś pieniądze?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, limit kredytowy przyznany przez Bank. Korzystasz z niego, a później robisz przelew ze swojego konta w innym banku, aby „oddać” tę kwotę którą wydałaś. 🙂 Jak masz jakieś dodatkowe pytania to zapraszam 🙂
 8. Żaneta pisze:
  ile sie czeka na karte?
 9. karolina pisze:
  W jaki sposob sie rezygnuje z karty?
 10. Angela pisze:
  W jaki sposób zrezygnować z karty?:)
 11. S pisze:
  co to znaczy nie posiadać karty GŁÓWNEJ? 😀
  Posiadam w citi inną kartę kredytową, na promocję się nie załapię, tak?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Główna czyli taka podstawowa jaką zakładamy np. w jakiejś promocji, są jeszcze karty dodatkowe, które są połączone z jednym kontem technicznym i korzystają z tego samego limitu kredytowego, zamawiane np. dla kogoś z rodziny. Jeżeli więc zakładałeś kartę w jakiejś promocji i masz ją na siebie to jest to Twoja główna karta i z tej promocji skorzystać nie możesz. 🙂
 12. Małgorzata pisze:
  czy macie jakis oddział stacjonarnie? czy działacie tylko online? bo zakładnie konta że tak powiem online, wiąże się z ryzykiem że firma za jaką sie podajecie może nie istnieje? może to ktoś chce wykraść nasze dane i potem wziąc kredyt? w tych czasach to lepiej chyba sobie darować te 300zł
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Na naszym blogu opisujemy tylko i wyłącznie promocję, której Organizatorem faktycznie jest Citibank. Jak najbardziej Bank ten posiada swoje placówki i z powodzeniem można odszukać je na tej stronie: http://www.citibank.pl/poland/homepage/polish/placowki.htm. Chcę również zwrócić Twoją uwagę na to, że zgodnie z regulaminem (który opracował Citibank oraz który został załączony do artykułu) punkt 3 promocja jest prowadzona jako kampania internetowa i skorzystać z niej można tylko wypełniając internetowy wniosek o kartę. Niemniej, istnienie promocji można potwierdzić w palcówce banku, na infolinii, u rzecznika klienta Banku oraz jest ona dostępna na stronie internetowej Citibanku. 🙂

   Bardzo się cieszę, że zgłaszasz swoje wątpliwości i jest to dla mnie jak najbardziej zrozumiałe, liczę więc, że moje powyższe wytłumaczenie będzie dla Ciebie wystarczające. Gdybyś jednak miała jakiekolwiek dodatkowe pytania to zapraszam. 🙂

 13. basia pisze:
  No właśnie.. Moge pójsć do oddziału banku i zrobić to tam?? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Basiu, tak jak odpisałam Małgosi – promocja zgodnie z punktem 3 regulaminu jest dostępna przy wypełnieniu wniosku o kartę na stronie internetowej. 🙂
 14. Magdalena pisze:
  Czy te linki są afilacyjne? jak tak, to ile zarabiasz na każdej założonej przez czytelnika tego tekstu karcie?
 15. Dariusz pisze:
  Co w przypadku gdy jest się rolnikiem i co za tym idzie nie należy się do żadnej z podanych grup, a dochody są zróżnicowane?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W przypadku rolników jest tak, że powinni oni pracę jako rolnik mieć jako własną działalność gospodarczą.
 16. Eliza pisze:
  Czy w tej promocji sa jakieś bonusy dla osoby polecajacej?
 17. Dajana pisze:
  Czy wszystkie te czynności (wypełnienie formularza, telefon od konsultanta, podpisanie umowy z kurierem, otrzymanie karty, 10 transakcji kartą) trzeba wykonać do 31 października czy wystarczy wypełnić formularz do tego czasu? Bo jeśli trzeba wszystko wykonać to nawet mogę nie zdążyć z rozmową z konsultantem 🙂
  • Moniaki.pl pisze:
   Do 31 października 2018 roku trzeba tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy, resztę zadań można wykonać oczywiście później 🙂
 18. Klaudia pisze:
  Czy jeszcze warto wypełniać wniosek? skoro na rozmowę czeka się kolo 3-5 dni? to zanim to nastąpi już będzie po promocji. Potem jeszcze przysłanie umowy…
 19. Martyna pisze:
  Dominiko, po przeczytaniu całego posta wnikliwie, tylko jedna kwestia jest dla mnie niejasna… mianowicie: jeśli teoretycznie dzisiaj wypełniłam forumlarz internetowy i zgłosiłam się do programu, to zakładając że konsultant zadzwoni to mnie za 3-5 dni, a kartę dostanę za kolejne 10 (czyli będzie to jakoś 7 listopada) to w takim wypadku będe musiała przynajmniej 5 razy zapłacić za zakupy w listopadzie, 5 razy w grudniu, a wtedy kartę do Hebe dostanę dopiero w styczniu? czy w momencie kiedy wykonam te 5 płatności w grudniu? Ten kod , umożliwiający wykorzystanie tych 300 zł, pojawi się automatycznie?
  Bylabym Ci niezmiernie wdzięczna za rozjaśnienie tej kwestii.
  • Moniaki.pl pisze:
   Jeżeli dostaniesz kartę w listopadzie to 5 płatności możesz wykonać w listopadzie i 5 w grudniu LUB 5 w grudniu i 5 w styczniu.

   Jeżeli wykonasz po 5 płatności w listopadzie i grudniu (taki jest Twój plan) to voucher do Hebe trafi do Ciebie do końca stycznia 2019 roku. Otrzymasz go w systemie bankowości online Citibanku w zakładce wiadomości.

   Zaobserwowałam, że jak ktoś spełnia warunki szybko, czyli np. dostaniesz kartę 7 listopada i od razu 8 listopada wykonasz pierwsze 5 płatności oraz drugie 5 płatności wykonasz np. 1 grudnia – czyli będziesz działać tak szybko to może okazać się, że informacja o przyznaniu nagrody trafi pod koniec grudnia. W tamtym roku w grudniu tak było, że ktoś kto miał otrzymać informację o przyznaniu nagrody w styczniu to otrzymał ją w grudniu. 🙂

 20. Gosia pisze:
  Czemu mój komentarz został usunięty? Ten post raczej wygląda jak reklama a nie promocja. Nie jest to promocja dokładnie jak opisana w poście, nie wystarczy kupienie 10 bułek i zrezygnowanie z karty. To jest pożyczka którą następnie trzeba spłacić w 12 równych ratach. Najpierw się dzwoni, konsultant zbiera twoje szczegółowe dane, a potem się okazuje że to jest zupełnie co innego czyli pożyczka którą trzeba spłacić. Nie ma nic za darmo 🙂 Nie dajcie sie nabrac.
 21. Małgorzata pisze:
  Ja mam jeszcze jedno pytanie: aby spełnić warunki promocji muszę wykonać po 5 transakcji w przeciągu dwóch miesięcy czyli np. jeśli dostanę kartę 10 listopada to 5 transakcji w listopadzie i 5 w grudniu? Czy mogę wykonać 10 transakcji od razu w listopadzie i warunki zostaną spełnione?
  Z góry dziękuję za odpowiedź 😉
  Pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl pisze:
   Nie Małgosiu, Bank tu konkretnie określa, że min. 5 płatności w jednym miesiącu i min. 5 w drugim miesiącu. Czyli jak kartę dostaniesz 10 listopada to 5 płatności wykonujesz w listopadzie i 5 płatności w grudniu LUB 5 płatności w grudniu i 5 płatności w styczniu. 🙂
 22. Martyna pisze:
  witam,
  Karta simplicity generelanie posiada 56 dni okresu bezodsetkowego. Czy po realizacji tej promocji ( w promocji mamy 26 dni), będziemy mieli jednak te 56 dni jak pokazuje nam bank ?

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jak najbardziej okres bezodsetkowy obowiązuje nawet po odebraniu nagrody – to standardowe w tym Banku 🙂

Napisz komentarz