Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

900 zł za kartę Simplicity od Citibanku – w tym 600 zł do Allegro!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Punkty o wartości 300 zł w Mastercard Bezcenne Chwile + 6 x 100 zł (600zł) w voucherach do Allegro.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej lub bankowości i aktywowanie karty oraz;

-ponowne zalogowanie się do bankowości lub aplikacji;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 300 zł w kolejnych 9 miesięcy kalendarzowych.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę przez pierwszy rok, potem 1000 zł wydane w każdym w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 26,35%

Kiedy bonus?

W ciągu 30 dni od momentu otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody. Otrzymanie wiadomości do końca miesiąca po miesiącu w którym spełnisz warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2023 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2023 r. lub do wyczerpania limitu 2500 podpisanych umów.

Skorzystaj z tej promocji »

Citi znowu zaskakuje nas promocją swojej flagowej karty kredytowej Simplicity. Do zagarnięcia ponownie 900 zł w bardzo prosty sposób. 300 zł w programie MasterCard Bezcenne Chwile (można np. wydać je na Allegro i wielu innych sklepach) + 600 zł w voucherach do Allegro.

Czyli rekordowe bonusy do zdobycia i to bez większego zaangażowania. Karta na rok jest za darmo po spełnieniu warunków potrzebnych do otrzymania nagród.

Jak dostać te bonusy? Wystarczy płacić tą kartą zamiast swojej obecnej za część swoich miesięcznych zakupów. Praktycznie każdy może spełnić ten warunek. Przyjrzyjmy się promocji bliżej… 🕵️‍♂️

Miałeś już kiedyś tę kartę? Nic nie szkodzi. Wystarczy od 1 stycznia 2023 r. nie miałeś karty kredytowej w Citibanku, aby załapać się do promocji ponownie.

Promocja trwa 🗓 do 31 sierpnia 2023 roku lub do wyczerpania limitu 2500 podpisanych umów o kartę.

Bank poinformuje nas o wyczerpaniu puli na stronie promocji.

Kto może założyć kartę kredytową Simplicity w promocji?

Jeśli jesteś pełnoletni, mieszkasz w Polsce i tu rozliczasz się z podatków, oraz:

 • nie masz głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym przynajmniej 🗓 od 1 stycznia 2023 roku
 • w obecnej firmie pracujesz min. 3 miesiące i zarabiasz min. 1200 zł netto lub prowadzisz działalność gospodarczą od min. 2 lat i Twój miesięczny dochód to min. 2500 zł netto.

Odbieram łącznie 900 zł bonusów od Citibanku — krok po kroku

#Krok 1 – złóż wniosek o kartę Simplicity

🗓 Do 31 sierpnia 2023 r. lub do wyczerpania limitu 2500 umów z TEGO LINKU 🔎 złóż wniosek o kartę Simplicity i podpisz umowę o kartę.

Musisz mieć 🔎 wyrażone następujące zgody marketingowe:

 • na przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

#Krok 2 – doślij dokumenty dochodowe

🗓 W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku 🔎 dołącz wymagane przez bank dokumenty dochodowe. Najczęściej bank poprosi o wyciągi z konta z 3 miesięcy. Dokumenty dodaj podczas składania wniosku o kartę (jeśli otrzymasz propozycję karty z mniejszym limitem i bez dostarczania dokumentów to i tak do promocji musisz dokumenty dostarczyć) lub dodaj je później, na TEJ STRONIE.

#Krok 3 – aktywuj kartę i zaloguj się do bankowości

Najpierw 🔎 aktywuj kartę (czyli nadaj PIN) przez bankowość lub aplikację mobilną.
Następnie 🗓 najpóźniej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej.

Czyli: zaloguj się raz, nadaj PIN, a potem zaloguj się po raz drugi.

#Krok 4 – zapisz się do programu Mastercard Bezcenne Chwile

🗓 Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 zaloguj się do bankowości i zapisz swoją nową kartę kredytową Simplicity w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

#Krok 5 – płać kartą 🛍️ 💳

🔎 Płać kartą za codzienne zakupy. 🗓 W dziewięciu kolejnych miesiącach kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy musisz zapłacić kartą za zakupy na łączną kwotę min. 300 zł co miesiąc.

Przykład:
Jeśli umowę podpisałeś w kwietniu (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) to płatności po min. 300 zł robisz w: maju, czerwcu i lipcu (za to dostaniesz 300 zł w Bezcennych Chwilach), sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu, styczniu 2024 (za każdy miesiąc dostajesz po 100 zł do Allegro, razem 600 zł).

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Płacisz kartą za codzienne zakupy w sklepach stacjonarnych i przez Internet. Idziesz do Biedronki — zapłać Simplicity. Tankujesz benzynę — zapłać kredytówką. Kupujesz na Allegro — zapłać kartą.

Może to być jedna płatność, a może być ich nawet kilkadziesiąt. Liczy się suma transakcji w miesiącu kalendarzowym.
Liczą się też płatności zbliżeniowe, więc możesz spokojnie płacić telefonem.

Te transakcje nie wliczają się do promocji:

Wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga — transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe

Transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych .

-Transakcje zwrócone lub anulowane — czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Za płatności we wszystkich 3 pierwszych miesiącach (nie możesz żadnego pominąć) dostaniesz 24 000 punktów w Bezcennych Chwilach. Wymienisz je na nagrody o wartości 300 zł. Punkty będą ważne 9 miesięcy.

Za płatności 300 zł w każdym z miesięcy 4-9 dostaniesz 100 zł w voucherach do Allegro. Razem 600 zł. Jeśli ich nie zrobisz w jakimś miesiącu, to po prostu przepadnie nagroda za ten jeden miesiąc. Każdy voucher będzie ważny 6 miesięcy.

Najpierw dostaniesz wiadomość w bankowości o spełnieniu warunków przyznania nagrody — nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonałeś wymaganych płatności.

Następnie w ciągu 30 dni od momentu otrzymania tej wiadomości dostaniesz nagrodę.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w kwietniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w maju

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w czerwcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w lipcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w sierpniu

Simplicity za darmo – podpowiadam, jak to zrobić

Jeśli założysz Simplicity w tej promocji to oprócz 900 zł nagród otrzymasz również kartę na rok bez opłat za użytkowanie.

Bez promocji — musiałbyś wydać kartą min. 1000 zł w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym.

W promocji — nie musisz wykonywać żadnych płatności, by opłata się nie naliczyła.

Wystarczy że spełnisz warunki aktywacji karty/logowania się i zapisania do bezcennych chwil, aby otrzymać bezpłatny rok użytkowania.

Zwolnienie z opłaty za kartę masz przez 12 miesięcy (liczone od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę).

Później wracasz na standardowe warunki, czyli żeby nie płacić 12 zł za kartę, musisz nią wydać 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Dodatkowe promocje — połącz je wszystkie i zgarnij jeszcze więcej!

Bezwarunkowo darmowe konto + 400 zł gotówki + 200 zł cashbacku

W promocji konta osobistego możesz otrzymać do 600 zł gotówki.

Podsumowanie

Jeśli korzystasz z promocji bankowych i nie masz karencji (czyli nie jesteś wykluczony z promocji bo posiadałeś kartę w Citi po 1 stycznia 2023 zł) to nie wyobrażam sobie nie wziąć udziału tej. Rekordowe bonusy i proste warunki.

Jesteś nowy w te klocki? To tym bardziej warto, bo takie bonusy zdarzają się rzadko. Zawsze możesz śmiało nas pytać w komentarzach jeśli coś jest nie jasne.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 7

 1. Ewa pisze:
  Czy można przelać na kartę od razu np 1000 zł i płatności będa pobierane z tej kwoty? Tak żeby nie naliczały się odsetki od ” kredytu „
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Radzę odwrotnie: najpierw wydać, potem przelać. Za nadpłatę powyżej 200 zł jest prowizja. Spłacać możesz na bieżąco, dziś robisz płatność, jak się zaksieguje to spłacasz. A odsetki i tak się nie naliczają od razu – przez 30 dni korzystasz z karty, potem dostajesz wyciąg i masz 26 dni na spłatę. Dopiero po tym czasie naliczą się odsetki, jeśli nie spłacisz karty w całości.
  • Sandra pisze:
   Dobrze rozumiem, że za rejestrację w programie bezcenne chwile jest do zgarnięcia 300 zł w bonach plus do tego na dole artykułu jest wspomiane o tym, że „i tak muszę się zarejestrować w bezcennych chwilach” i dostanie się jeszcze kolejne 100 zł?
 2. Bartek pisze:
  Pani Magdo, będzie ogarniacz promocji (kwietniowy)?
 3. Szymon pisze:
  Zachęcam do skorzystania z kodu polegającego SJ403470ZN
 4. Przemysław pisze:
  Cześć,
  czy okresem rozliczeniowym jest miesiąc 01-30/31 czy moment wystawienia wyciągu rozliczeniowego?
  Chodzi mi o te min 300zł, które należy zrealizować.
  Dzięki
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Każdy ma inny okres rozliczeniowy. Wejdź w szczegóły karty w bankowości, tam powinna być informacja.

Napisz komentarz