Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Promocja konta Alior Bank: aż 700 zł + 7% na koncie oszczędnościowym

Aktualne Alior Banknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 500 zł gotówki

200 zł na zakupy w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Za co?

-za założenie konta z kartą z dedykowanego linku na videoselfie;

-za logowanie do aplikacji, min. 5 płatności kartą lub BLIKiem w każdym z 9 miesięcy kalendarzowych po założeniu konta i zapewnienie wpływów na rachunek.

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia jednego wpływu w miesiącu na min. kwotę 1500 zł (inaczej opłata 10 zł); 0 zł – opłata za kartę do konta pod warunkiem dokonania nią płatności na min. kwoty 300 zł w miesiącu (inaczej opłata 5 zł); 0 zł- przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniasz warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które w ciągu ostatnich trzech lat nie miały w Alior Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 maja 2024 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Konto w promocji można założyć obecnie niemal w każdym banku. Banki rodzają nagrody za konto, ponieważ jest to dla nich bardzo dobra forma reklamy. Na dodatek, zyskują na tym wszyscy: i bank, ponieważ ma nowego klienta, i Ty, ponieważ dostajesz nagrodę od banku.

Również Alior Bank regularnie organizuje promocje dla nowych klientów. W obecnej do wzięcia czeka 500 zł gotówki: 50 zł za samo założenie konta na selfie, bez konieczności wizyty w oddziale, i 9×50 zł za to, że będziesz po prostu używać konta na co dzień.

Dodatkowo wystartowała druga promocja, w której można odebrać 200 zł na zakupy w programie Mastercard Bezcenne Chwile oraz zyskać rok prowadzenia konta i karty bez żadnych opłat.

Na koniec gratka dla oszczędzających: 7% na koncie oszczędnościowym.

Promocja trwa 🗓 do 31 maja 2024 roku.

Dla kogo promocja konta w Alior Banku?

Jest to promocja dla nowych i powracających klientów, czyli osób, które co najmniej 🗓 od 3 lat wstecz nie mają w Alior Banku konta osobistego.

Inne produkty w tym banku, np. kredyt, konto oszczędnościowe, rachunek techniczny, konto walutowe, lokata czy też konta w kantorze walutowym nie wykluczają z możliwości wzięcia udziału w tej promocji bankowej.

Jak założć konto przez internet w Alior Bank w promocji i zyskać 500 zł bonusu od banku?

#Krok I — otwórz Konto Jakże Osobiste w Alior Bank w promocji <<odbierz 50 zł>>

🗓 Do 31 maja 2024 roku:

 • 🔎 Wejdź na stronę promocji Alior Banku i załóż konto Jakże Osobiste z kartą do konta na videoselfie..
 • 🔎 Podczas składania wniosku wyraź zgody marketingowe na marketing bezpośredni, na otrzymywanie wiadomości elektronicznych i telefonicznych oraz na przetwarzanie danych.
🗓 W ciągu 30 dni od złożenia wniosku:

 • 🔎 podpisz umowę o konto i kartę.

Jak otworzyć konto w Alior Banku w promocji na selfie w aplikacji mobilnej?

 1. Wejdź na stronę promocji.
 2. Wypełnij wymagane w pierwszym kroku wniosku dane (imię, nazwisko, PESEL, mail, tel)
 3. W kolejnym kroku wybierz „W jaki sposób chcesz otworzyć konto — aplikacja mobilna”
 4. Pobierz aplikację mobilną i złóż wniosek. Pamiętaj, by dane z pierwszego kroku wniosku na komputerze były identyczne z danymi, które podasz w aplikacji mobilnej.

#Krok II — używaj konta <<odbierz 9×50 zł>>

🗓 W kolejnych 9 miesiącach, zaczynając od kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o konto i kartę :

 • 🔎 zaloguj się do aplikacji Alior Mobile minimum 1 raz w każdym miesiącu
 • 🔎 co miesiąc zapłać kartą do konta lub BLIKiem minimum 5 razy
 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości co najmniej 1000 zł miesięcznie.

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz wszystkie zadania, bank przeleje na Twoje konto 50 zł. Otrzymasz je z miesięcznym opóźnieniem (np. za warunki spełnione w maju nagrodę od Alior Bank otrzymasz do końca czerwca). Żeby bank wypłacił nagrody, Twoje konto z kartą muszą być aktywne, a zgody marketingowe niezmienione.

Jeśli nie spełnisz któregoś z warunków w danym miesiącu, to za ten miesiąc nie otrzymasz nagrody, ale nadal możesz je dostawać za kolejne (jesli oczywiście spełnisz wszystkie warunki).

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Ważne pojęcia do promocji

ROZWIŃ

📄 Płatności kartą i BLIKiem – sprawdzamy definicję

Co miesiąc zapłać kartą (zwykłą lub wirtualną) lub BLIKiem min. 5 razy, na dowolną kwotę. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Nie liczą się

-wypłaty gotówki;

-transakcje o kodzie MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; MCC 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); MCC 4111, określający m.in. usługi transportowe; MCC 6012, określający instytucje finansowe; MCC 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych; MCC 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych; MCC 4829, określający internetowe przekazy pieniężne; MCC 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Może to być jeden wpływ, a może być kilka: ważne, by ich suma wyniosła co najmniej 1000 zł. Możesz przelać pieniadze ze swojego konta w innym banku, ale nie policzy się wpływ z rachunku w Alior Bank, którego jesteś właścicielem, współwłaścicielem lub pełnomocnikiem.

Ile kosztuje prowadzenie konta w Alior Banku?

Konto Jakże Osobiste dla młodych (18-26 lat) jest za darmo.

Natomiast konto w Alior Banku dla starszych osób może być za darmo po spełnieniu warunku comiesięcznego wpływu w wysokości minimum 1.500 zł. Dodam, że wpływ musi być jednorazowy i musi pochodzić z innego niż Alior banku. W przypadku, gdy nie zapewnisz przelewu, za konto w Alior Banku zapłacisz 10 zł.

Karta do Konta Jakże Osobistego dla młodych i starszych jest na takich samych warunkach: 0 zł po wykonaniu płatności na co najmniej 300 zł/m-c.

Uwaga

Do odwołania trwa promocja, w której za uruchomienie limitu Alior Pay i odroczenie transakcji na min. 50 zł zyskujesz 12 miesięcy bez opłat za konto i kartę. Szczegóły znajdziesz w dalszej części tekstu.

Pamiętaj, że do konta możesz uruchomić za darmo dwie wybrane przez siebie korzyści.

Konto Jakże Osobiste

  Aktualne na dzień: 27 lutego 2024

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/10 zł

miesięczna opłata za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego jednorazowego wpływu z konta w innym banku min. 1500 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe

Opłata za kartę

0 zł/5 zł

0 zł pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie – liczone od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Korzyści do konta

0 zł/3,50 zł

0 zł za dwie pierwsze w miesiącu korzyści, 3-cia i kolejne płatne 3,50 zł

Wypłata gotówki z bankomatów Alior

0 zł

Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce

2,50 zł

Dodatkowe promocje Alior Bank

200 zł na zakupy w Bezcennych Chwilach i rok prowadzenia konta za darmo

Ta promocja przewiduje limit nagród, więc warto się pospieszyć.

Wystarczy:

 • zarejestrować kartę z logo Mastercard w programie Mastercard Bezcenne Chwile
 • zapłacić nią za zakupy na kwotę min. 200 zł
 • uruchomić limit Alior Pay i odroczyć pierwszą transakcję na kwotę co najmniej 50 zł.

Spełniając powyższe warunki, zyskasz 2×8000 pkt w Bezcennych Chwilach + 12 miesięcy prowadzenia konta i karty bez opłat.

Szczegóły promocji sprawdzisz tutaj:

Konto oszczędnościowe w Alior Bank, czyli 7%

Promocja konta oszczędnościowego w Alior Banku trwa 🗓 do 31 lipca 2024 roku lub do wcześniejszego zakończenia promocji (zdarzało się, że bank to robił bez ostrzeżenia).

 • Do 100.000 zł.
 • Na 4 miesiace licząc od daty wpłaty nowych środków na konto oszczędnościowe.
 • Odsetki dopisywane na koniec miesiąca.

Jak dostać 7% na koncie oszczędnościowym w Alior:

 • Od 1 maja do 31 lipca musisz założyć Konto Jakże Osobiste z kartą. Może to być konto indywidualne lub wspólne. Nie liczą się przekształcenia innych rachunków.
 • W każdym cyklu rozliczeniowym musisz zapłacić co najmniej 5 razy kartą do Konta Jakże Osobistego, które założyłeś. Cykl rozliczeniowy to

„Cykl rozliczeniowy – w Okresie Trwania Promocji dla danego miesiąca kalendarzowego, zaczyna się w dniu, który poprzedza ten miesiąc i kończy w przedostatnim dniu tego miesiąca.”

 • Założysz Konto Mega Oszczędnościowe (jeśli go jeszcze nie masz) i wpłacisz na nie nowe środki. Promocja na koncie rozpoczyna się w momencie wpłaty nowych środków.

Nowe środki to wszystko ponad nadwyżkę środków na Twoich kontach i lokatach, które posiadałeś w Alior Banku 🗓 w dniu 30 kwietnia 2024 roku.

Z promocji nie skorzystasz, jeśli aktualnie bierzesz udział w poprzedniej edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego.

Osoby, które mają już konto osobiste, niestety będą poszkodowane: w ich przypadku oprocentowanie nowych środków to 4,5%, bez konieczności wykonywania płatności kartą.

komentarzy 13

 1. Tomasz pisze:
  W kolejnym kroku po wypełnieniu danych, dostaję komunikat „niestety nie możemy otworzyć Ci konta przesz internet” i jest tylko opcja kliknąć „zamów kontakt” a konsultant ma się skontaktować telefonicznie, żeby dokończyć wniosek.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Może miałeś tam już kiedyś jakieś produkty i dane się im nie zgadzają?
 2. Tomasz pisze:
  Twoja diagnoza okazała się trafna, miałem kiedyś konto w T-Mobile Usługi bankowe które migrowało do Aliora pod nazwą Freemium i z tego powodu nie mogłem otworzyć konta na selfie
 3. Tomasz pisze:
  Twoja diagnoza okazała się trafna, miałem kiedyś konto w T-Mobile Usługi bankowe które migrowało do Aliora pod nazwą Freemium i z tego powodu nie mogłem otworzyć konta na selfie
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak właśnie myślałam. Inny popularny powód to po prostu błąd techniczny. Generalnie te dwa najczęściej odpowiadają za brak możliwości założenia konta online.
 4. Ewa pisze:
  Czy do konta oszczędnościowego mozna dopłacać środki?
 5. Weronika pisze:
  Otworzyłam konto w promocji wraz z kontem oszczędnościowym, przelałam na nie nowe środki, niestety cały czas pokazuje mi oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 1% :/ co może być problemem?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Może po prostu system Aliora pokazuje standardowe oprocentowanie tylko. Niektóre banki tak mają. Napisz wiadomość do banku i dopytaj 🙂
 6. Kasia pisze:
  Czyli już te 7% jest nieaktualne? Bo napisane jest ze można wpłacać nowe środki do 7-go mają 🤔
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, tamta edycja się skończyła. Jest nowa, zaktualizowałam artyluł 🙂
 7. Marcin pisze:
  Czy aby napewno musi to być allegro? „uruchomić limit ALLEGRO Pay”
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Masz oczywiście rację, chodziło o limit Alior Pay. Za dużo kupuję na Allegro i mi się pomyliło 😀

Napisz komentarz