PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz karnety na siłownię na 10 miesięcy o wartości 600 zł w najnowszej promocji BNP Paribas

Najnowsza promocja BNP Paribas z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy lubią dbać o formę i kondycję. Na pewno zainteresuje również tych z Was, którzy do tej pory wykręcali się, że karnety są zbyt drogie, że nie ma czasu. Koniec wymówek!

Bank BNP Oddaje karnety nawet na 10 miesięcy do siłowni lub fitness klubu. Możesz wybrać sobie takie miejsce, które najbardziej Ci odpowiada – na liście znajdziesz ponad 2000 miejsc do wyboru. Do tego co miesiąc możesz chodzić gdzieś indziej.

To naprawdę świetna promocja, nic więc dziwnego, że trwa tylko do 30 czerwca 2019 roku i jest bardzo limitowana – załapie się na nią jedynie pierwsze 1500 osób.

Jeśli ta strona promocyjna wciąż działa – masz szczęście! Zarejestruj się od razu i nie czekaj, bo w poprzedniej edycji limit wyczerpał się już po kilku dniach!

Kto może wziąć udział w promocji?

Tak rewelacyjny bonus pewnie sprawi, że każdy będzie chciał zgarnąć 10 karnetów do siłowni.

Jeśli więc:

 • w ciagu ostatnich 24 miesięcy nie posiadałeś ani nie współposiadałeś konta osobistego w BNP Paribas lub BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Bank Polska;
 • obecnie nie posiadasz żadnej umowy ramowej w BNP Paribas (np. o dostęp do Elektronicznych Kanałów Dostępu).

to promocja jest właśnie dla Ciebie. Dodatkowo, jeśli jesteś klientem BGŻ Optima – możesz się zarejestrować i zgarnąć 10 karnetów do siłowni.

Konto Otwarte – ile za nie zapłacisz?

Aby zgarnąć darmowe karnety należy założyć Konto Otwarte wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj oraz dostępem do bankowości internetowej. Ile za nie zapłacisz? Sprawdźmy, co mówi Tabela Opłat i Prowizji:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę karty debetowej do konta (pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą w miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 3 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w sieci BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • 5 zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – za wypłaty BLIKiem z bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Usunięcie opłat obowiązuje do 11 listopada 2019 roku, po tym czasie opłata wyniesie 5 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance zagranicą (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Wystarczy więc, że wykonasz min. 1 płatność kartą w miesiącu, a konto masz zupełnie za darmo. Dodatkowo, aż do 11 listopada 2019 roku możesz bezkarnie wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce, bez ponoszenia żadnych opłat!

UWAGA!! Osoby poniżej 26. roku życia bezwarunkowo nie płacą za kartę debetową ani za korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Jak w 3 krokach odebrać karnety do siłowni warte nawet 600 zł?

Krok #1. Zarejestruj się w promocji i otwórz Konto Otwarte

Najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit 1500 kont) zarejestruj się na stronie promocyjnej.

Podczas wypełniania formularza zostaniesz poproszony o zaznaczenie zgód:

 • na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a także
 • o upoważnieniu banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania premii.

Po kliknięciu różowego przycisku “Zarejestruj się” otrzymasz wiadomość e-mail, która potwierdzi Twój udział w promocji i będzie zawierała link, który umożliwi Ci otwarcie konta. Jeśli wiadomość nie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej w ciągu minuty, sprawdź folder spam.

Najlepiej od razu po rejestracji, ale najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z kartą debetową Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej.

W trakcje składania wniosku bank zapyta Cię o zgody marketingowe, jednak pamiętaj, że są one dobrowolne. Jeśli przy jakimś punkcie nie ma czerwonej *gwiazdki – nie musisz ich zaznaczać.

Wypełnienie wniosku jest naprawdę proste, zajmuje zaledwie kilka minut. Do jego wypełnienia będzie Ci potrzebny dowód osobisty. Załącz zdjęcie dowodu osobistego lub wykonaj je telefonem. Uzupełnij swoje dane i wyślij skan lub zdjęcie dowodu osobistego.

Umowę podpiszesz za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera BNP Paribas – Autenti.  Login do bankowości internetowej znajdziesz na umowie oraz w mailu, po aktywacji rachunku. Przyjedzie do Ciebie kurier, który potwierdzi Twoją tożsamość oraz wyda kartę do konta.

Pamiętaj, żeby podpisać umowę o prowadzenie konta najpóźniej do 5 lipca 2019 roku.

Krok #2. Sprawdź jak działa nowe konto

W lipcu 2019:

 • zapewnij wpływy na swoje nowe konto na kwotę min. 1000 zł. Nie musi to być jeden przelew. Może być kilka mniejszych. Jakie wpływy są wykluczone z promocji?

Wpływy wykluczone z promocji:
– wpływy z Twoich innych rachunków w BNP Paribas;
– wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek;
– wpływy z rachunków w BGŻ Optima;
– wpłaty gotówkowe.

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł. Mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych, w Internecie. Możesz wykonać jedną płatność na kwotę min. 200 zł, lub mnóstwo małych płatności. Uważaj jednak na te, które są WYŁĄCZONE z promocji.

Płatności wyłączone z promocji:
– BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media, Google Pay, Apple Pay;
– płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych;
– płatności w instytucjach finansowych;
– płatności u brokerów ubezpieczeniowych;
– przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
– internetowe przekazy pieniężne.

 • wykonaj min. 1 przelew używając aplikacji mobilnej. Przelew może być wykonany na dowolną kwotę. UWAGA! Przelewy BLIK, Dotpay, Blue Media, PayU, Przelewy24 są wykluczone z promocji.

Krok #3. Aktywnie korzystaj z nowego konta

W każdym z miesięcy od sierpnia 2019 roku do marca 2020 roku:

 • zapewnij wpływy na swoje nowe konto na kwotę min. 1000 zł. Nie musi to być jeden przelew. Może być kilka mniejszych.
 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł. Mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych, w Internecie. Możesz wykonać jedną płatność na kwotę min. 200 zł, lub mnóstwo małych płatności.
 • wykonaj min. 1 przelew używając aplikacji mobilnej. Przelew może być wykonany na dowolną kwotę.

Do każdego z tych warunków obowiązują te same wykluczenia, które wymieniłam w poprzednim punkcie.

Kiedy otrzymam swoje karnety?

Spełniłeś warunki – brawo!! Nie było wcale ciężko, prawda? Teraz czas na odbiór 10 karnetów do wybranej przez siebie siłowni.

Jeden karnet upoważnia do darmowego korzystania z obiektu przez miesiąc, 2 razy w tygodniu – bez względu na faktyczną wartość usługi w danym obiekcie sportowym.

Przekazanie nagrody jest równoważne z wgraniem karnetu do panelu użytkownika OK System, co spowoduje aktywację usługi na kolejny miesiąc. Korzystanie z karnetu jest bardzo proste, ponieważ dostęp do obiektu otrzymujesz za pomocą telefonu komórkowego – poprzez email lub aplikację mobilną OK System. Dokładne instrukcje, jak korzystać z karnetu zobaczysz tutaj.

Po spełnieniu warunków w lipcu otrzymasz potwierdzenie wraz z pierwszym karnetem elektronicznym poprzez e-mail najpóźniej do 20 sierpnia 2019 roku. Z pierwszego karnetu możesz korzystać już we wrześniu.

Aby wykorzystać karnet musisz założyć konto w panelu użytkownika OK system najpóźniej do 28 sierpnia 2019 roku. Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję.

Kolejne karnety otrzymasz najpóźniej do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki, czyli za spełnienie warunków w sierpniu otrzymasz karnet do 20 września itd.

Podsumowanie

Jeżeli tylko w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania znajdują się obiekty dostępne w promocji i spełniasz warunki uczestnictwa – koniecznie zastanów się nad wzięciem udziału w tej promocji. Konto Otwarte ma korzystne warunki, udział w promocji nie jest trudny, a zyskujesz podwójnie – dbając o zdrowie i o zawartość portfela.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Piotr pisze:
  A czy można karnety wykorzystać również na basen?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Piotr, pod artykułem najdziesz cała listę miejsc, gdzie możesz wykorzystać karnet. O ile pamiętam, baseny też tam są 🙂
 2. Marius pisze:
  Ja tu widzę tylko 9 a nie 10 miesięcy?
 3. Małgorzata pisze:
  Mam pytanie czy karnety wydawane są personalnie na osobę która założyła konto czy może z nich korzystać ktoś bliski np brat czy siostra? Pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ciekawe pytanie 🙂 Zakładasz konto na OK system i tam wpływają Twoje karnety. Są na Twoim koncie, więc raczej imienne. Ale warto to sprawdzić u źródła.

Napisz komentarz