Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 15 Euro za samo założenie darmowego konta na Bitwala. Bez dodatkowych warunków!

Bitwalanowy klientFintech
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

15 Euro

Za co?

-za zarejestrowanie się z dedykowanego linku oraz;

-założenie konta w Euro oraz;

-założenie portfela kryptowaluty.

Ile to kosztuje?

Konto w euro oraz portfel kryptowaluty prowadzone są za darmo.

Kiedy bonus?

W ciągu 15 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków.

Dla kogo?

Dla nowych klientów Bitwala.

Do kiedy promocja?

Do 28 lipca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

O Bitwali dowiedzieliśmy się przypadkiem. A dokładniej dzięki pytaniu naszego czytelnika (Jacku, pozdrawiam 🙂 ). Nie za bardzo wiedzieliśmy: co to w ogóle jest? Fintech z kryptowalutami, ale nie reklamuje się na polskim rynku. A powinien! Zgłębiliśmy temat. Przetestowaliśmy na własnych skórach. I dlatego dzisiaj z czystym sumieniem możemy Ci go polecić.

Do zgarnięcia jest 15 EuroNa dodatek przysługuje ono każdemu, kto założy na Bitwala konto. Nie ponosisz żadnych opłat – konto na Bitwala jest darmowe. Najlepsze w tej promocji jest to, że nie ma żadnych warunków do spełnienia – zakładasz konto, portfel kryptowaluty (nie musisz go wcale używać) i 15 Euro w ciągu 15 dni roboczych wpłynie na Twoje konto.

UWAGA

Bitwala zakończyła promocję z 30 Euro przed czasem. Do 21 maja obowiązywała nagroda w wysokości 30 Euro. Konta zakładane po tym czasie otrzymają nagrodę 15 Euro.

Promocja potrwa 🗓 do 28 lipca 2020 roku. Masz więc jeszcze sporo czasu na jego założenie, ale im zrobisz to szybciej, tym szybciej otrzymasz nagrodę. A więc, wszyscy z Was, którzy skorzystali już ze wszystkich możliwych promocji we wszystkich bankach a chcą więcej – do dzieła!

Bitwala – co to w ogóle jest?

„Winnym” powstania Bitwala są nasi zachodni sąsiedzi, Niemcy. To oni dostrzegli lukę pomiędzy światem tradycyjnej bankowości (czyli konta) oraz platformy wymiany kryptowalut.

Bitwala – historia w pigułce

Początki Bitwala sięgają roku 2014, kiedy firma zajmowała się głównie realizowaniem przelewów w Bitcoinach oraz kartami przedpłaconymi. Firmie udało się w ciągu zaledwie 3 lat pozyskać finansowanie na kwotę ponad 20 milionów Euro. Następnym krokiem w ich rozwoju było rozpoczęcie współpracy z niemieckim bankiem Solaris Bank, dzięki czemu udało im się połączyć zwykłe konto bankowe z kryptowalutami.

Bitwala – co oferuje?

Obecnie Bitwala oferuje konto osobiste, prowadzone w Euro, portfel Bitcoina oraz platformę wymiany waluty na kryptowalutę i odwrotnie. Możesz zamówić również darmową kartę do konta, a także mieć stały dostęp do swojego portfela dzięki aplikacji mobilnej. Na chwilę obecną usługi Bitwala dostępne są tylko da obywateli krajów Unii Europejskiej.

Konto w euro oraz karta

Konto prowadzone jest przez niemiecki solarisBank. Niczym nie różni się od dobrze znanych kont w euro prowadzonych przez polskie banki. Posiada standardowy numer IBAN, możesz bez przeszkód z niego i na niego wykonywać przelewy. Do konta możesz zamówić darmową kartę Mastercard i na przykład korzystać z niej podczas wyjazdów zagranicznych (karta nie jest wymagana do promocji). Zapłacisz nią w sklepach stacjonarnych, internetowych lub wypłacisz gotówkę z bankomatu.

Kantor

Na chwilę obecną dostępna jest tylko jedna para walutowa: Euro- Bitcoin. Możesz bez problemu zakupić lub sprzedać Bitcoina. Za pomocą jednego kliknięcia wymienisz walutę na krypto i odwrotnie.

Porfel kryptowaluty

Portfel ten nosi nazwę Blockchain. Mozesz stworzyć dwa portfele: Bitcoina oraz Etherum, aczkolwiek Etherum możesz założyć tylko na smartfonie wyposażonym w biometrię (odcisk palca, rozpoznawanie twarzy) oraz moduł bezpieczeństwa HSM. W portfelu możesz przechowywać, wysyłać i odbierać kryptowaluty.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest możliwość utworzenia prywatnego klucza. Generujesz go podczas tworzenia swojego portfela i dzięki niemu w łatwy sposób przywrócisz portfel na innym urządzeniu (na przykład gdybyś zgubił telefon z aplikacją). O kluczu opowiem szerzej w dalszej części artykułu.

Bitwala – czy to bezpieczne?

Jeśli chciałbyś aktywnie korzystać z usług serwisu i na przykład przechowywać na koncie środki to wiedz, że konto w Euro niczym się nie różni od kont oferowanych w polskich bankach. Tak samo jak w Polsce masz gwarancję środków do 100 000 Euro. Rachunek w euro prowadzi solarisBank, więc obowiązują go takie same przepisy dotyczące bezpieczeństwa środków, jak wszystkie inne banki w Unii Europejskiej.

Opłaty Bitwala, a raczej ich brak

Jeśli mówimy o kosztach związanych z Bitwala to musimy rozróżnić dwie składowe: konto i kartę w Euro oraz transakcje związane z kryptowalutami. Na szczęście do celów promocji za nic nie zapłacisz ani złotówki. Sprawdźmy opłaty.

Pamiętaj!

Do promocji karta do konta nie jest wymagana.

Konto i karta w euro

Otwarcie i prowadzenie konta

0 Eur

Przelewy SEPA wychodzące

0 Eur

Przelewy przychodzące

0 Eur

Opłata za kartę

0 Eur

Wypłaty z bankomatów na całym świecie

0 Eur

Niektóre bankomaty mogą pobierać dodatkowe opłaty, niezależne od karty

Sam widzisz, że wszystko masz tak naprawdę za darmo. Jeśli zamierzasz aktywnie korzystać z karty pamiętaj o limitach transkacji:

 • 3 000 Euro limitu dziennego dla wypłat z bankomatów;
 • 10 000 Euro limit miesięczny dla wypłat z bankomatów;
 • 3 000 Euro limit dzienny płatności kartą w sklepach stacjonarnych;
 • 5 000 Euro limit dzienny płatności kartą w Internecie.

Jeszcze słowo o płatnościach kartą w innej walucie niż euro. Obowiązuje rzeczywisty kurs Mastercarda, bez dodatkowych prowizji na rzecz banku.

Portfel Blockchain

Założenie i prowadzenie portfela Blockchain

0 Eur

Zakup kryptowaluty

1% od kwoty transakcji + 1 Euro opłaty sieciowej

Sprzedaż kryptowaluty

1% od kwoty transakcji +aktualna opłata sieciowa

Przesyłanie kryptowaluty

0 Eur + aktualna opłata sieciowa

Tak jak w przypadku karty do konta, tu również mamy do czynienia z pewnymi limitami transakcji:

 • minimalna wartość pojedyńczej transakcji to 30 Euro, natomiast maksymalna 15 000 Euro;
 • maksymalny limit transakacji w ciągu kolejnych 7 dni nie może przekroczyć 30 000 Euro.

Zgarniam 15 Euro – instrukcja krok po kroku

Aby zgarnąć 15 Euro musisz tak naprawdę wykonać tylko dwie czynności: założyć konto w walucie Euro oraz otworzyć portfel kryptowaluty. Nie musisz przelewać na konto żadnych pieniędzy, nie musisz wykonywać ani transakcji kartą, ani na kryptowalutach. Liczy się sam fakt poprawnego otwarcia produktów 🙂

Jedyną niedogodnością może być to, że wszystko odbywa się w języku angielskim (ew. niemieckim). Również wymagana do weryfikacji videorozmowa z konsultantem odbywa się w jednym z tych dwóch języków. Ale bez obaw – są to podstawy i z pewnością każdy sobie poradzi. Gotowi? Przejdźmy razem przez ten proces.

Krok 1 – złóż wniosek o konto w euro

Przed przystąpieniem do zakładania konta przygotuj sobie niezbędne akcesoria:

 • paszport lub dowód osobisty,
 • wydrukowany rachunek za prąd, wodę, Internet, itp. albo wyciąg z konta w banku, na którym znajduje się Twój adres (o ile nie masz adresu w dowodzie osobistym);
 • kartkę i długopis.

Na początek musisz 🔎 wypełnić wniosek o założenie Bitwala z dedykowanego linku. Przeniesie Cię on do sklepu z aplikacjami mobilnymi. Wniosek możesz złożyć na telefonie lub na komputerze, jednak nie rób tego przez aplikację – wtedy promocja Ci się nie zaliczy. Po prostu kliknij „Get your free account”. Aplikację możesz ściągnąć później.

Jak złożyć wniosek na telefonie bez ściągania aplikacji?

1. Skopiuj link promocyjny z naszej strony

2. Na telefonie otwórz nową kartę i w ustawieniach wybierz „Wersja na komputer”

3. Wklej link

4. Gotowe 🙂

UWAGA!

Podczas wypełniania wniosku nie używaj polskich znaków.

Czas na wypełnienie właściwego wniosku. Na początek wybierasz Create account oraz uzupełniasz swoje imię i nazwisko.

Następnie wpisz swój adres e-mail, wybierz kraj (po wpisaniu pierwszych liter automatycznie się podstawia) oraz dokument do weryfikacji (zacznij wpisywać Poland, reszta podstawi się sama).

System sam Ci pokaże, jakimi dokumentami możesz się zweryfikować. W przypadku obywateli Polski jest to albo paszport albo dowód osobisty.

W kolejnym kroku pada pytanie o rezydencję podatkową USA. Zaznacz nie (chyba że rozliczasz się z podatków w USA). W kolejnym kroku zaakceptuj regulamin i zapisy polityki prywatności, tak jak na załączonym zdjęciu.

Kolejnym krokiem będzie ustanowienie hasła. Po tym, jak wymyślisz swoje hasło otrzymasz maila. Hasło oczywiście zapamiętaj lub zapisz je w bezpiecznym miejscu.

W kolejnych krokach zostaniesz poproszony o uzupełnienie swojego numeru telefonu, adresu, statusu zatrudnienia. Zostaniesz poproszony o uzupełnienie nr identyfikacji podatkowej – TIN. W Polsce jest to nic innego, jak nasz stary, dobry PESEL 🙂 Z dostępnych dokumentów wybierasz również dokument, który potwierdzi Twój adres (na przykład wyciąg bankowy, rachunek) oraz uzupełnienie daty jego wystawienia. Może to być na przykład potwierdzenie transakcji kartą, które z łatwością sam wygenerujesz z bankowości internetowej. Na koniec wyświetli się ekran z ważnymi informacjami oraz ostatni krok – weryfikacja.

Weryfikacja tożsamości – jak przebiega

Identyfikacja polega na połączeniu się na videorozmowie z konsultantem. Weryfikacji dokonuje pracownik firmy ID-now, która zajmuje się potwierdzaniem tożsamości. Możesz się połączyć na komputerze lub za pomocą telefonu. Polecamy telefon, gdyż z reguły mają one lepsze kamery i dodatkowo można włączyć latarkę w przypadku kiepskiego oświetlenia. Możesz już ściągnąć aplikację Bitwala, zalogować się na nią i za jej pomocą przeprowadzić weryfikację.

Konsultanci mówią po niemiecku oraz po angielsku. Na szczęście taka rozmowa to nic trudnego – konsultant zadaje tylko proste, podstawowe pytania. Prosi również o okazanie dokumentu tożsamości oraz dokumentu potwierdzającego adres (np. wyciąg z konta) do kamery. Trzeba zadbać o odpowiednie światło, gdyż konsultant sprawdza autentyczność dokumentu tożsamości na hologramie – musi być on dobrze widoczny.

Możesz spotkać się z pewnymi trudnościami z połączeniem z konsultantem. Jeśli nie uda Ci się połączyć za pierwszym razem spróbuj ponownie za jakiś czas.

Opiszę teraz, jak przebiegła weryfikacja na żywym przykładzie. Dokumentem tożsamości w tym przypadku był paszport.

 • najpierw konsultant pytał o imię i nazwisko oraz czy chcę założyć konto w Bitwala;
 • potem robił zdjęcie twarzy – trzeba było na poziom oczu podnieść kamerkę;
 • poprosił o machnięcie ręką przed oczami (z lewej do prawej)
 • potem zmienił widok na tylną kamerę i trzeba było pokazać dokument tożsamości. Pojawiła się przerywana linia i trzeba było tam skadrować dokument. Chwilę to trwało i konsultant prosił, żeby poczekać aż zrobi zdjęcie;
 • potem kazał przechylać lekko dokument w różnych kierunkach, aby zobaczyć jak zmienia się kolor hologramu, to też chwilę trwało;
 • potem jeszcze zbliżenie na hologram i znowu przechylanie oraz częściowe zakrycie hologramu palcem;
 • na koniec pokazanie okładki paszportu i przeczytanie numeru paszportu;
 • następnie weryfikacja adresu (jeśli nie ma go na dokumencie tożsamości, a w Polsce adresy są jedynie na starych dowodach. Dokumentem okazanym był w tym przypadku wydruk z banku. Konsultant popatrzył chwilę, wszystko się zgadzało;
 • następnie poprosił o podanie daty urodzenia;
 • potem wprowadzał dane do systemu. W międzyczasie przychodzi SMS potwierdzający numer telefonu;
 • pokazało się okienko do przepisania kodu;
 • chwilę jeszcze wprowadzał dane, potem podziękował i weryfikacja zakończyła się pomyślnie.

Uff, i po wszystkim! Teraz możesz już korzystać ze swojego konta na Bitwala. Od nagrody dzieli Cię już tylko jeden, prosty krok.

#Krok 2 – załóż portfel Blockchain

Po weryfikacji możesz logować się już na swoje konto na Bitwala. Logujesz się za pomocą swojego maila i wcześniej ustalonego hasła. Będziesz również proszony o wpisanie kodu mTan – to nic innego jak kod, który otrzymasz smsem na swój numer telefonu i który musisz przepisać/skopiować. Znamy to wszyscy dobrze z naszych rodzimych banków. Pozostało stworzenie portfela kryptowaluty.

Przygotuj sobie kartkę i długopis – będą Ci za chwilę potrzebne.

Jak stworzyć portfel Blockchain krok po kroku:

 • zaloguj się do aplikacji;
 • kliknij ikonkę Trading, a następnie Create wallet now. Pojawią się dwa portfele do wyboru, Bitcoin i Etherum. Pamiętaj, że portfel Etherum możesz założyć tylko na telefonie z funkcjami biometrii.
 • następnie zaakceptuj informacje mówiące o tym, że gubiąc dostępy do portfela tracimy cały portfel;
 • utwórz papierowy backup, który pozwoli Ci na odzyskanie dostępu do portfela nawet w momencie, gdy zgubisz urządzenie, na którym się on znajduje. Tutaj potrzebna będzie kartka i długopis.

Jak stworzyć papierowy Backup?

Będziesz posiadaczem dwóch kluczy bezpieczeństwa: main oraz backup. Aplikacja do każdego z kluczy poda Ci 12 słów, które koniecznie zapisz na kartce. W sumie będą to 24 słowa. Następnie sprawdź, czy prawidłowo je zapisałeś. Następnie słowa będziesz musiał uporządkować wg kolejności zapisu.

I co najważniejsze – nie zgub kartki!

 • i krok ostatni – ustalasz hasło do portfela. Hasła tego nie możesz później zmienić, więc wpisuj uważnie i dobrze je zapamiętaj lub zapisz 🙂

I gotowe!Na koniec wyświetli Ci się informacja, że Twoje 15 euro zostanie Ci przyznane w ciągu 15 dni roboczych.

Jak mogę wydać nagrodę?

Już widzę te pytania: czy nagrodę muszę przeznaczyć na zakup kryptowaluty? Odpowiadam więc zawczasu: nie, wcale tego nie musisz robić. Nagrodę możesz przelać na swoje konto w polskim banku lub na konto euro w Revolucie – przelewy SEPA w euro masz za darmo. Jeśli zamówiłeś kartę możesz nią wypłacić gotówkę z bankomatu, zapłacić za zakupy w sklepach stacjonarnych czy internetowych czy też doładować Revoluta kartą.

Najlepszym wyjściem jest przelanie na Revoluta, możesz wtedy wymienić całą kwotę co do grosza na złotówki i przelać na swoje zwykłe konto. Oczywiście po najlepszym kursie wymiany 🙂

Mam nagrodę, co dalej?

Masz tak naprawdę trzy opcje:

Opcja nr. 1 – zostawić konto i polecać je znajomym i rodzinie. Za każdą osobę, która zarejestruje się z Twojego polecenia otrzymasz kolejne 15 euro. Brzmi fajnie? Też tak myślimy 🙂

Opcja nr. 2 – używać konta zgodnie z przeznaczeniem. Nie namawiamy do inwestowania oszczędności życia w kryptowaluty, ale jeśli ten temat od dawna Cię interesował teraz masz idealną okazję, żeby spróbować. Dodatkowo zyskujesz konto w euro oraz kartę z bezpłatnymi bankomatami na całym świecie i dobrym kursem wymiany.

Opcja nr. 3 – zamknąć konto. Zrobisz to zdalnie, po zalogowaniu się na konto. Stan środków na koncie euro i portfelu kryptowaluty musi wynosić zero. Następnie wejdź do Control Centre, sekcja Support section i kliknij prośbę o zamknięcie konta – Request account closure. Bitwala poinformuje Cię o zamknięciu konta.

Podsumowanie

Gdy pierwszy raz usłyszałam o Bitwala nie wiedziałam, co z tym zrobić. Kryptowaluty, portfele – wydawało się skomplikowane. Rzeczywistość jednak przyjemnie zaskoczyła – wszystko okazało się o wiele prostsze 🙂 Solidność naszych zachodnich sąsiadów również nic nie pozostawia do życzenia – nagroda przelewana jest skrupulatnie, w wyznaczonym czasie, a często nawet szybciej niż regulaminowe 15 dni roboczych 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 36

 1. Kasia pisze:
  Na etapie wpisywania hasła, które im odpowiada i oznaczają je jako very strong, klikam Next i dostaje komunikat Failed to fetch. Czy ktos wie może co im się nie udaje pobrać? Wszystko wypełniam po kolei zgodnie z instrukcją
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Kasia, podejrzewamy że to może być problem z serwerem. Możesz spróbować później lub na innej przeglądarce – czasami przeglądarka blokuje połączenie i dlatego coś nie działa.
 2. Michal pisze:
  ciekawe jak mozna wyplacic to 30 euro?
 3. Michał pisze:
  Ja podchodziłem do weryfikacji 5 razy i zawsze coś nie pasowało albo były zadawane inne pytania.Wiec dałem se spokuj.podobnie było z bison tak samo 5 prób i to samo.Albo ja nie rozumiem ich pytań albo ten akcent.stracilem kupę nerwow.Ta wideowerifikacja to jakiś kiszmar
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, jakie pytania zadawał konsultant? Bardzo się różniły od tych z naszego przykładu?
 4. Michał pisze:
  Tak czemu jest za ciemno czy mogę zaświecić światło i ten akcent indyjski szkoda slow
 5. Janek pisze:
  To jak to zrobić na Smartfonie, jeśli cały czas wywala do tej aplikacji i inaczej się nie da.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Janek, z tego co widzimy da się już tylko poprzez aplikację na telefonie. Sprawdzaliśmy to i promocja powinna się policzyć również przez aplikację.
  • Kamil pisze:
   Wystarczy skopiować powyższy link do przeglądarki w telefonie i włączyć widok komputerowy
 6. Paweł pisze:
  cześć, czy jezeli polece znajomemu to obaj dostaniemy po 30 e?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, tak, jeśli spełnisz warunki do otrzymania swoich 30 Euro to możesz polecać dalej.
 7. Marcin pisze:
  Witam! Żeby dodać otuchy powiem, że jestem właśnie po wideorozmowie w celu weryfikacji konta i wszystko przebiegło tak, jak opisano na stronie. Trzeba być nieco cierpliwym, ponieważ czasami łączy Cię z konsultantem, który mówi jedynie po niemiecku, lecz za czwartym razem udało mi się połączyć z osobą, która mówiła po angielsku i jakość rozmowy była bardzo wysoka.
  • Marcin pisze:
   Ah, dodam tylko, że po stworzeniu portfela nie wyświetlił mi się komunikat o przyznaniu nagrody, lecz po prostu zostałem wylogowany z aplikacji 🙁 Niemniej jednak zostawię konto otwarte i zobaczymy, czy po dwóch tygodniach coś się zmieni.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marcin, a w jaki sposób składałeś wniosek?
  • Marcin pisze:
   Wszedłem na Bitwala z waszego linku, wcisnąłem przycisk „Get your free account” i z poziomu przeglądarki, przez stronę WWW założyłem konto. Wypełniłem wniosek bez polskich znaków. Przy etapie wideorozmowy ściągnąłem na telefon aplikację i z jej poziomu dokonałem weryfikacji konta. Również przez tę aplikację utworzyłem portfel Bitcoin 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marcin, powinno się policzyć – mamy informację w systemie, która przyszła do nas o 19:50, że Marcin założył z powodzeniem konto i portfel 🙂 Ale mamy tylko imię, więc dokładniej tego nie sprawdzimy.
  • Marcin pisze:
   To musi być to, bo jak narazie dodatkowych informacji nie wypełniłem. Tak czy inaczej, dzięki za pomoc i życzę zarówno Wam, jak i sobie niedługo nagrody!
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dzięki i wzajemnie! 🙂 Gdybyś nie otrzymał w regulaminowym terminie to napisz do nas.
 8. Marcin pisze:
  U mnie wszystko poszlo bez problemu, tak jak opisane wyzej. Dzieki 🙂
 9. Łukasz pisze:
  Mam problem na iphone poniewaz nie mam linku do utworzenia darmowego konta bez koniecznosci sciagniecia aplikacji. Zmusza mnie do pobrania aplikacji bezposrednio
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Łukasz, dodałam już info o tym do artykułu. Skopiuj najpierw link z tekstu, potem na telefonie na przeglądarce otwórz nową kartę i w ustawieniach zmień na wersję na komputer. Wklej linka 🙂
 10. Monika pisze:
  Udało mi się, uff. Jedynie system nie pytał mnie czy chcę kartę, na początku rejestracji była tylko informacja: na jaki adres wysłać kartę ? Nie było możliwośći tego punktu pominąć, z automatu miałam przydzieloną kartę ? Jak to jest ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Monika, kartę możesz zamówić dopiero później, oddzielnie. To jest po prostu pytanie o adres gdzie ta karta ma ewentualnie przyjść, o ile ją zamówisz.
 11. Michał pisze:
  Wypelnić bez polskich znaków tyczy sie to adresu, imienia i nazwiska ?
 12. Adrian pisze:
  Rozmowa super i bez problemu, według schematu, który został tu opisany, pani mówiła fajnym zrozumiałym angielskim. Jedynie problemy przy zakładaniu portfela bitcoin wywalało mnie kilka razy z aplikacji podczas zakładania portfela (potrafi być to frustrujące gdy przepisujesz 20-kilka słów 3 raz) na koniec wywaliło mnie dokładnie po tym jak ustawiłem hasło, ale portfel się na szczęscie już pojawił, niestety też nie pokazała się informacja, że 30 eur zostanie przelane. Zobaczymy do dwóch tygodni 🙂
 13. Tomek pisze:
  Ja miałem ten sam problem. Kilkukrotne wpisywanie nowych haseł, na koniec brak komunikatu o przyznaniu premii. Napisałem do nich wiadomość. Jak odpiszą dam znać.
 14. Marcin pisze:
  Piesek niby poinformował o premii, ale kasy jak nie było tak nie ma. Długo to może trwać? Minęło około 10 dni od założenia.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marcin, tak jak opisaliśmy to w artykule – w ciągu 15 dni roboczych.
 15. Angelika pisze:
  Wszystko przebiegło pomyślnie, robione krok po kroku zgodnie z instrukcjami, jednak na końcu piesek poinformował o 15 euro premii 🙁
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Angelika, sprawdziliśmy i faktycznie dzisiaj Bitwala zakończyło promocję z 30 Euro. Regulamin zostaje ten sam, ale niestety zapis mówiący o nagrodzie 30 Euro stał się nieważny, pomimo że promocja miała potrwać od 5 maja do 28 lipca 🙁
 16. Grzegorz pisze:
  U mnie weryfikacja OK. Uznanie za cierpliwość i wyrozumiałość konsultanta, który ze mną rozmawiał. Niestety problem z założeniem portfela. Wyrzuca mnie przy wprowadzaniu hasła „backupowego” (6 prób).
  Jutro spróbuję ponownie.

Napisz komentarz