Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

DARMOWY bilet do Cinema City dla klientów Citibank – sprawdź najnowszą promocję

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowyobecny klient

Koniec miesiąca to u mnie zawsze czas na opłacenie wszystkich rachunków – wszystko ogarniam jednego dnia i mam pewność, że o niczym nie zapomnę. Wśród rachunków mam też w planach spłatę karty kredytowej Citibanku, loguję się do bankowości online a tu taka niespodzianka:

„Nowość w Citi Specials” – zarejestruj się w programie do 30.09.2018 roku i odbierz bilet do kina”. Pomyślałam, że to coś ciekawego i szybko sprawdziłam na czym mniej więcej promocja polega. Szybko okazało się jednak, że taki bilet do kina otrzymuje każdy kto dokona rejestracji.

Kto może skorzystać z promocji? 

Ta mini promocja została przygotowana z myślą o klientach Citibanku, którzy obecnie posiadają w nim kartę debetową lub kredytową z logiem MasterCard. Myślę, że takich klientów jest wielu chociażby z uwagi na to, że Citibank bardzo często organizuje promocje głównie z kartami kredytowymi.

Dodatkowym warunkiem skorzystania z promocji jest zarejestrowanie się w programie Mastercard Priceless Specials. To program, który wynagradza dodatkowymi punktami za to, że płacimy za zakupy kartą w punktach handlowo-usługowych będących partnerami programu.

Partnerami programu są m.i.: Carrefour, RTV Euro AGD, Cinema City, Circle K, Lux Med, Orsay, Vistula i wiele innych dostępnych na tej stronie.

Jak krok po kroku skorzystać z promocji? 

Aby skorzystać z promocji i odebrać darmowy bilet do Cinema City musisz wykonać opisane poniżej kroku:

#1 KROKzaloguj się do bankowości online, po lewej stronie w „Najbliższych zdarzeniach” będzie znajdowała się informacja o promocji, kliknij więc w polecenie „Sprawdź szczegóły”;

#2 KROK – zostaniesz przeniesiony na specjalną stronę i tam możesz zapisać się do programu Mastercard Priceless Specials. Zapisz się do niego najpóźniej do 30.09.2018 roku, ale nie zwlekaj ponieważ przewidzianych jest tylko 16 500 nagród.

To wszystko!

W ciągu 10 dni od dnia wypełnienia formularza otrzymasz 800 punktów (za samą rejestrację) i będziesz mógł wymienić je na bilet do Cinema City.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz