Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Łatwe 6 800 punktów w Bezcennych Chwilach (100 zł) od Citibanku! [również dla obecnych klientów]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klient obecny klientKarta kredytowa Konto osobiste
Magda Kopiczko

Ruszyła nowa promocja promocja Citibanku oraz Bezcennych Chwil (dawny Priceless Specials). Jeśli masz aktywną kartę (do konta lub kredytową) z logo Mastercard, wydaną przez Citibank – koniecznie przeczytaj ten artykuł. Wystarczy że dokonasz dwóch zakupów u partnerów programu i otrzymasz 6 800 punktów. Wymienisz je na nagrody o wartości 100 zł.

Co najlepsze – możesz wziąć w niej udział nawet jeśli jesteś już w Bezcennych Chwilach z Citibankiem.

Promocja potrwa 🗓 do 31 maja lub do wyczerpania limitu 3500 nagród. Po wyczerpaniu limitu na TEJ STRONIE ma pojawić się informacja o tym, a dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania puli nagród informacja ma się pojawić TUTAJ.

Jak zgarnąć 100 zł w Bezcennych Chwilach?

Wg regulaminu możesz wziąć udział w promocji jeśli posiadasz ważną i aktywną kartę od Citibanku z logiem Mastercard oraz jesteś uczestnikiem programu Bezcenne Chwile.

Regulamin tym razem nie określa ani żadnej karencji, ani nie wyklucza żadnych kart. Stąd mój wniosek, że punkty mogą zgarnąć wszyscy, nawet Ci, którzy mają już zarejestrowaną kartę Citibanku w Bezcennych Chwilach.

Jeśli nie masz jeszcze żadnej karty w Citibanku sprawdź promocje konta osobistego oraz karty kredytowej.

Jak odebrać punkty?

 1. Jeśli nie jesteś jeszcze w Bezcennych Chwilach wejdź na TĘ STRONĘ, wybierz „Zarejestruj się w programie” i zaloguj do swojej bankowości w Citibanku. Wypełnij formularz rejestracyjny do programu dostępny po zalogowaniu. Wyraź wszystkie zgody i zaakceptuj regulamin programu.

2. 🗓 Do 31 maja 🔎 dokonaj min. 2 zakupów, na łączną kwotę min. 100 zł kartą zarejestrowaną w programie, u dwóch różnych partnerów spośród:

 • Decathlon,
 • W.KRUK,
 • Empik,
 • Douglas,
 • home&you,
 • Intersport,
 • RTV Euro AGD.

Pamiętaj o limicie nagród – im szybciej spełnisz warunki, tym większa szansa, że załapiesz się do puli nagród. Zakupów możesz dokonywać w sklepach stacjonarnych i internetowych. Nie mogą to być transakcje zwrócone.

Punkty otrzymasz w terminie 45 dni od momentu spełnienia wszystkich warunków promocji. Są ważne przez 6 miesięcy.

Czym jest Program Bezcenne Chwile (wcześniej pod nazwą Priceless Specials)

Program Mastercard Bezcenne Chwile to nowa odsłona programu Priceless Specials dla użytkowników kart Mastercard. Płacą kartą zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Nie musisz robić nic nadzwyczajnego, po prostu płać za zakupy/usługi kartą zarejestrowaną w Programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Katalog nagród podzielony na 8 kategorii, dopasowanych do Twoich życiowych pasji. Sam wybierz do jakiego celu będziesz dążyć. W katalogu między innymi:

 • hulajnoga elektryczna
 • bilety na imprezy sportowe
 • głośniki, słuchawki bezprzewodowe
 • vouchery do wielu sklepów z odzieżą i biżuterią oraz drogerii
 • sprzęt kuchenny, wyciskarka, patelnia, ekspres do kawy
 • bilety do kina oraz teatru

A także możesz myśleć o innych i przekazać swoje punkty na cele charytatywne.

Podsumowanie

Często narzekamy, że banki nie robią żadnych promocji dla obecnych klientów. I oto jest – i to moim zdaniem bardzo atrakcyjna 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Wojciech pisze:
  Zapłaciłem kartą kredytowa (oczywiście otwarta w promocji Simplicity) w Empiku na ok. 150zł, dodatkowo kupiłem doładowanie telefonu za 5zł w RTV Euro AGD. Myśle ze promocyjne punkty zostaną mi przyznane. W Citi handlowy potwierdzili, że Citi Specials to również Bezcenne Chwile (trochę to wszystko mylące). Dziękuje, że na bieżąco
  sprawdzacie promocje, zawsze to dodatkowe pieniądze.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W poprzednich promocjach takie zakupy wystarczały, a i w tej nie widzę nic, do czego można by się przyczepić – wymagana kwota jest, 2 transakcje u dwóch partnerów również 🙂 Nie ma za co, staramy się śledzić co się dzieje, szczególnie że te promocje z punktami są zazwyczaj bardzo fajne i proste 🙂
 2. Andrzej pisze:
  Proszę o informację czy promocja nadal trwa?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeśli na podanych stronach nie ma informacji o wyczerpywaniu się limitu/zakończeniu promocji to powinna być nadal aktualna.
 3. Paweł pisze:
  Kilka dni temu w programie zmieniono ceny nagród, oczywiście ceny wzrosły. Teraz np. bon do Empiku kosztuje 4000 punktów, a wcześniej kosztował 3400. Wniosek z tego taki, że realnie za te dwa promocyjne zakupy otrzymamy nie 100 zł, ale 85 zł (relacja 3400 do 4000 punktów za bok Empik).
 4. Paweł pisze:
  Nie wiem jak to się stało, ale po tym komentarzu ceny wróciły do poprzednich! Jakaś interwencja ze strony Moniaków?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, niestety takich wpływów nie mamy – może chwilowy błąd był na stronie 🙂
 5. Przemek pisze:
  Dwa dni temu wpadły punkty za tę promocję. Za poprzednią też dostałem, więc potwierdzam, że nie ma żadnych wykluczeń. Dzisiaj odbierałem 2 vouchery do euro rtv agd, ponieważ wyskoczył mi błąd to dzwoniłem do nich na infolinię i z tego co babka mówiła to przechodzą na nowy system i mają problemy techniczne, więc możliwe, że zmiana cen voucherów tym była spowodowana. U mnie np. za te vouchery punkty nie zeszły, ale w systemie u siebie widzą, że zamówiłem nagrody i u nich są odjęte punkty. Wydanie nagród może opóźnić się do 48 godzin.
 6. Andrzej pisze:
  Za vouchery RTV Euro AGD ( 2 x 50PLN ) chcę kupić kawę ziarnistą łącznie za 130 PLN w sklepie internetowym. Nie bardzo wiem jak 100 PLN mogę zapłacić podczas jednorazowego zakupu voucherami. Proszę o pomoc.
 7. Andrzej pisze:
  Za vouchery RTV Euro AGD ( 2 x 50PLN ) chcę kupić kawę ziarnistą łącznie za 130 PLN w sklepie internetowym. Nie bardzo wiem jak 100 PLN mogę zapłacić podczas jednorazowego zakupu voucherami. Proszę o pomoc.
 8. Tomasz pisze:
  Czy jeżeli mam dwie karty CITI w Bezcennych Chwilach to na każdą kartę przypada po 6800 punktów czyli łącznie 13600 punktów czy może punkty są naliczane tylko na jedną kartę?

Napisz komentarz