Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 150 zł w gotówce na drobne wydatki za założenie Konta w Alior Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klientKonto osobiste

Pogoda już letnia, wszystko budzi się do życia – również banki zaskakują nas coraz to nowymi ofertami. Tym razem czas na jeden z topowych Banków. Do zgarnięcia jest 150 zł w gotówce za założenie konta Jakże Osobistego od Alior Banku i spełnienie kilku prostych warunków.

Promocja zakończy się 22 lipca 2019 – jednak Bank zastrzega, że promocja może zostać przedłużona o czym poinformują na stronie promocyjnej.

Warunki są proste, a w takim razie kto może wziąć udział w promocji i jakie dokładnie trzeba spełnić warunki? Zobaczmy, co należy zrobić, aby cieszyć się z zarobionych 150 zł na Twoje wydatki.

Uczestnik promocji – kto może nim zostać?

Promocja skierowana jest głównie dla nowych klientów Banku. Jeżeli jednak miałeś rachunek, który skutecznie został zamknięty przez 10 czerwca 2018 roku, to również możesz jako powracający klient, wziąć udział w promocji i zgarnąć bonus.

Bank wyraźnie zaznacza w regulaminie promocji, że uczestnikiem promocji mogą zostać jedynie osoby posiadające polski dowód osobisty.

Ile kosztuje konto? Tabela opłat i prowizji w Koncie Jakże Osobistym

Wiemy już kto może wziąć udział w promocji, jednak zawsze najważniejsze pytanie „ile to kosztuje?”. Przed skorzystaniem z promocji na pewno głowisz się nad tym, że bank chce Ci dać dodatkową kasę, ale pewnie są jakieś chochliki i warunki pisane drobnym druczkiem. Nic podobnego!

Te promocje naprawdę działają i Banki rozdają kasę za zakładanie kont aby po prostu pokazać Ci, że warto korzystać z posiadania u nich rachunku. Na pewno część osób niemalże od razu zamyka konta, ale jest i rzesza uczestników promocji, którzy pozostają klientami banku na długi czas.

No dobra, ale przecież to tylko konto, więc jaki bank ma w tym interes? Każdy ruch na takim rachunku jest ważny dla banku – to tzw. osad na kontach. Dzięki temu, że trzymasz u nich swoje środki, bank ma możliwość udzielania większej ilości kredytów i na tym głównie zarabiają.

Konto Jakże osobiste

Dobra, przejdźmy w końcu do tabeli opłat i prowizji. Zobaczmy ile kosztuje konto oferowane w promocji przez Alior Bank.

 • 0 zł – za otwarcie rachunku;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku, przy comiesięcznym wpływie (z konta w innym banku) na rachunek w wysokości 1500 zł, w innym przypadku zapłacisz 10 zł;
 • 0 zł – za kartę do konta przy dokonaniu płatności karta na kwotę 300 zł (łączna kwota, która musi być zaksięgowana w danym miesiącu) w innym przypadku zapłacisz 5 zł;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Alior Banku;
 • 2,50 zł – od transakcji za wypłaty z obcych bankomatów;
 • 5 zł – za wypłaty gotówki z bankomatów poza granicami kraju;
 • 0 zł – za dwie dodatkowe korzyści, każda kolejna 3,50 zł.

Jak widzisz, nic skomplikowanego. Wystarczy, że raz w miesiącu przelejesz z innego rachunku 1500 zł oraz dokonasz płatności kartą na łączną kwotę 300 zł a konto będzie zupełnie darmowe. Dodatkowo, jeżeli wybierasz się na zagraniczne wakacje, to konto jest dla Ciebie idealne. Będąc zagranicą nie musisz martwić się o koszty przewalutowania czy wysokie opłaty za płatności kartą czy wypłaty z bankomatu. Wystarczy wybrać odpowiednie korzyści do konta.

Uwaga! Osoby przed 26 rokiem życia mają konto za 0 zł – BEZWARUNKOWO, aż do ukończenia 26 lat, później zgodnie z powyższym.

Dodatkowe korzyści

Bank proponuje dodatkowe korzyści do Twojego konta, jak wcześniej napisałam dwie pierwsze masz za 0 zł a za każdą kolejną zapłacisz 3,50 zł. Którą wybrać? To już sam musisz zdecydować. Do wyboru masz:

 • płatności karta bez kosztów przewalutowania w 152 walutach na całym świecie;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów za granicą, bez dodatkowych opłat pobieranych przez Alior Bank;
 • ubezpieczenie w podróży za granicą;
 • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, do 3% dla salda do 20 000 zł;
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni w miesiącu dla zadłużenia do 1 000 zł;
 • zwrot 1% za płatności telefonem (Blik, HCE i Google Pay, Apple Pay) w sklepach stacjonarnych – max do 20 zł miesięcznie;
 • Program Mastercard® Priceless® Specials – od 18 czerwca 2019 nie będzie można wybrać tej korzyści a program będzie dostępny po za „programem korzyści”;
 • pomoc w nagłych przypadkach w ramach pakietu Assistance – pakiet obejmuje ubezpieczenie samochodowe, domowe oraz medyczne;
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych wykonywanych w bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej;
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS na temat działań na rachunku;

Jak zatem dokonać wyboru? Poniżej instrukcja, którą przygotował Alior Bank:

Kilka kroków do zgarnięcia kasy czyli instrukcja „step by step”

To już chyba wszystko o koncie, znamy opłaty i wiemy ile kosztuje rachunek. Teraz czas na warunki. Co więc należny zrobić aby zgarnąć bonus 150 zł i cieszyć się zarobioną kasą?

Krok #1 – zarejestruj się w promocji

Najpóźniej 22 lipca 2019 roku zarejestruj się w promocji na specjalnej stronie wpisz swój adres mailowy i zaznacz oświadczenie, że zapoznałeś się z regulaminem promocji. Pozostałe zgody nie są obowiązkowe. Liczą się jedynie wnioski złożone przez internet za pomocą strony promocyjnej.

Krok #2 – złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste

Najpóźniej do 22 lipca 2019 złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą. Wniosek obowiązkowo należy złożyć poprzez stronę promocyjną. Podczas składania wniosku pamiętaj aby koniecznie wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji na temat spełnienia przez Ciebie warunków.

Krok #3 – podpisz umowę o konto

W ciągu 30 dni od złożenia wniosku o konto jednak nie później niż do 21 sierpnia 2019 roku podpisz skutecznie umowę o konto wraz z kartą płatniczą.

UWAGA! Nie wypowiadaj umowy o konto do czasu otrzymania premii.

Krok #4 – spełnij warunek aktywności

Od otrzymania premii dzieli cię tylko kilka prostych warunków. W ciągu 60 dni od daty zawarcia rachunku ale nie później niż do 20 października 2019 wykonaj wszystkie poniższe punkty:

 • aktywuj aplikację mobilną Alior Banku;
 • wybierz co najmniej jedną korzyść do konta, o których pisałam wyżej – pamiętaj, że za darmo możesz wybrać do dwóch korzyści;
 • zapewnij wpływ na konto w wysokości 1000 zł
 • dokonaj co najmniej trzech płatności bezgotówkowych tzn. płacąc kartą lub BLIK’iem w sklepach stacjonarnych lub przez internet.

Warunek płatności bezgotówkowy nie będzie zaliczony jeżeli dokonasz płatności z kodami MCC: [7995] – kasyna oraz zakłady bukmacherskie itp.,

[8999] – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

[4111] – m.in. usługi transportowe;

[6012] – instytucje finansowe;

[6211] – brokerzy ubezpieczeniowi;

[6051] – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych

[4829] – internetowe przekazy pieniężne;

[4900] – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Krok #5 – zgłoś się po odbiór nagrody

W ciągu 5 dni od momentu otrzymania informacji od banku o otrzymaniu nagrody uzupełnij swój numer rachunku w Alior Banku na stronie promocji.

Informacja o przekazaniu nagrody

Informacja i spełnieniu warunków upoważniających do otrzymania nagrody zostanie wysłana drogą mailową – na maila podanego podczas rejestracji. Bank wyśle maila najpóźniej do 30 listopada 2019 roku.

Przelew na 150 zł otrzymasz w terminie 14 dni roboczych licząc od dnia kiedy dostaniesz informacje o otrzymaniu nagrody, czyli najpóźniej do 19 listopada 2019.

Podsumowanie

To już wszystko! Warunki są proste a w pakiecie od banku ciekawe konto z dodatkowymi korzyściami. Czas na działania! Spełnij warunki i zgarnij dodatkową kasę. Powodzenia!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 26

 1. Aga pisze:
  Czy do założenia konta konieczna jest wizyta kuriera czy wystarczy przelew z innego banku?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Szczerze to nie zakładałam, ale piszą o opcji aktywowania przez Internet, więc nie powinno być kłopotu.
 2. Krzysiek pisze:
  Rozumiem, że do czasu wypłaty Nagrody trzeba robić co miesiąc przelew na min. 1500zł + płatności kartą na 300zł aby nic nie przycięli za prowadzenie konta do czasu wypłaty nagrody?
 3. Marvel pisze:
  Czy jeżeli miałem wyłącznie rachunek firmowy w Alior Banku, to kwalifikuję się do promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jak najbardziej. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze
   Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza uczestnika z Promocji.
 4. Marek pisze:
  A mogę po zrobieniu 3 transakcji kartą zrezygnować z niej?
  Bo wpłata co miesiąc 1500 zł to pikuś. Ale obracanie kartą na 300 zł co miesiąc to słabe. Bo do tego dochodzi konto żony i inne promocyjne konta 🙂 a za 150 zł za pół roku pamiętać o aż 300 zł to dużo 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Sprawdziłam regulamin i nie znalazłam zapisu, że karta musi być aktywna. Mowa jest tylko o tym, że konto ma być aktywne na dzień przekazania premii.
  • Piotr pisze:
   Musisz utrzymywać kartę, gdyż wg regulaminu „5. W celu uzyskania prawa do Premii… do momentu przekazania Premii w promocji nie wypowie umowy o Konto ani umowy o kartę płatniczą debetową. „
  • Moniaki.pl pisze:
   Piotrze masz rację. Trzeba posiadać kartę aż do momentu otrzymania premii. Przepraszam za błędną odpowiedź.
 5. Szymon pisze:
  Witam serdecznie, jeżeli mam w Alior Banku aktywny rachunek „Karta kibica” Mastercard „łączy Nas piłka” to czy mogę skorzystać z promocji? Aktywne jest konto, karty nie aktywowałem.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Szymon, jeśli masz aktywne i niezamknięte konto w Alior Banku to niestety nie możesz wziąć udziału w promocji.
 6. Nicoletta pisze:
  Witam . przy zakladaniu wnisku i klknieciu juz w link do skaldania konta promocyjnego ( wczesniej otrzymallam juz link na meila gdzie przez niego weszlam ) porzy pierwszej stronie wyswietlilo iz nie moga dokonczyc wnisku i konultant zadzwoni i sie ze mna skonaktuje w tej sprawie czy bedzie to sie zaliczac ?
 7. tazz pisze:
  0 zł – za kartę do konta przy dokonaniu płatności karta na kwotę 300 zł (łączna kwota, która musi być zaksięgowana w danym miesiącu) w innym przypadku zapłacisz 5 zł;

  czy do kwoty 300 zł wliczają się płatności BLIKIEM?
  czy do kwoty 300 zł wliczają się płatności telefonem?

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Płatności telefonem na pewno, jeśli BLIKiem z użyciem karty – również.
 8. Pawel pisze:
  Ta korzyść wydaje się interesująca: „Płatność kartą bez kosztów przewalutowania” – Zastanawiam się czy jest opłacalne używanie takiej korzyści przy zakupach przez internet od czeskich sklepów. Ewentualnie czy ktoś zna lepsze rozwiązanie na takie zakupy?
 9. M. pisze:
  Czy może mi ktoś pomóc wybrać korzyści, o których mowa w artykule? Moja aplikacja wygląda zupełnie inaczej, niż ta pokazana w wideo instruktażowym – nie mam u siebie opcji „korzyści”.
  • M. pisze:
   Już znalazłem. Trzeba wejść jednym tapnięciem w konto jakże osobiste (a nie w trzy kropki „…” na rogu). Zakładka „korzyści” pojawi się na liście.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   M., jeśli nie dasz rady, spróbuj skontaktować się z konsultantem banku lub po prostu podejdź do oddziału, na pewno pomogą.
 10. Jarek pisze:
  Przelałem 1500zł a i tak pobrali opłatę 10zł, czy to musi być przelew jednorazowy 1500zł? czy kilka na ww sumę?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie musi być jednorazowo. Jedyne, co mogło się wydarzyć, to że bank zaksięgował wpłatę po upływie miesiąca, czyli np. wysłałeś przelew 31, a został za księgowany na rachunku już 1 września. Jeśli nie – składaj reklamację, powinni Ci zwrócić tę opłatę.
 11. Jarek pisze:
  Pierwszy na 500zł był 2.08 a drugi na 1000zł 5.08. z 2 innych kont , czyli reklamacja na infolinii?
 12. Jarek pisze:
  Dzwoniłem na infolinię i jednak ten przelew na 1500zł musi być jednorazowy, przez nie dopatrzenie oraz brak takiej informacji z waszej strony zapłaciłem 10zł , trudno, na przyszłość weryfikujcie takie wymagania.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   No tak naprawdę to jest napisane „Wystarczy, że raz w miesiącu przelejesz z innego rachunku 1500 zł oraz dokonasz płatności kartą na łączną kwotę 300 zł a konto będzie zupełnie darmowe.”. Będziemy informować jaśniej i bardziej dokładniej.

Napisz komentarz