Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Jedna z najłatwiejszych promocji roku: 60 zł od Twisto za samo założenie darmowego konta

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Twistonowy klientFintech
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

60 zł w punktach do wykorzystania (płacisz kartą z przyznanego limitu aż do wykorzystania 60 zł i spłacasz je przyznanymi punktami).

Za co?

Za założenie planu Twisto.

Ile to kosztuje?

Plan Online z kartą wirtualną jest darmowy.

Plan Space z kartą fizyczną jest dla nowego użytkownika za darmo przez 3 miesiące, później kosztuje 9,99 zł miesięcznie.

Kiedy bonus?

Po pozytywnej weryfikacji Twojego wniosku.

Dla kogo?

Dla nowych klientów Twisto.

Do kiedy promocja?

Do 10 stycznia 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Kilka dni temu miałam przyjemność opisać najprostszą promocję na świecie. Twisto dawało 100 zł za samo założenie darmowego planu Twisto. Niestety warunki z dniem dzisiejszym uległy nieco zmianie. Nadal jest tak prosto, jak tylko może być – zakładasz Twisto i odbierasz nagrodę. Uległa zmianie wartość samej nagrody, bonus od dziś wynosi 60 zł.

Nadal uważam, że warto – za 5 minut poświęconych na wypełnienie wniosku otrzymujesz 60 zł. Wg mnie to całkiem przyzwoita stawka.

Promocja potrwa 🗓 do 10 stycznia 2021 roku.

Zgarniam 60 zł od Twisto

1. 🗓 Do 10 stycznia 🔎 zarejestruj się w Twisto z TEGO LINKA Formularz jest bardzo prosty, podajesz w nim swój mail, ustalasz hasło, podajesz dane osobowe i adresowe, wypełniasz ankietę o swoich dochodach (nic nie dokumentujesz), a na końcu potwierdzasz rejestrację przelewem 1 zł ze swojego konta w banku (kwota ta jest zwracana automatycznie na konto w Twoim banku). Pamiętaj, że dane z formularza muszą zgadzać się z danymi, które masz podane w swoim banku.

Taki komunikat wyświetli Ci się po wprowadzeniu adresu e-mail oraz hasła we wniosku.

2. Podczas zakładania konta 🔎 zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgodę na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji.

3. Na końcu wniosku 🔎 wybierasz, który pakiet chcesz założyć: darmowy Online (z kartą wirtualną do płatności w Internecie) czy płatny Space (z kartą fizyczną). Pamiętaj, że przez 3 miesiące pakiet Space jest dla Ciebie za darmo – później możesz zmienić go w aplikacji na pakiet Online. Możesz również od razu wybrać całkowicie darmowy plan Online.

4. To wszystko! Teraz 🔎 czekasz, aż Twisto zweryfikuje Twój wniosek. Może to potrwać od 24 godzin do kilku dni. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz od Twisto maila. I pozostało już tylko poczekać na przyznanie nagrody – czyli 60 punktów o wartości 60 zł.

UWAGA

Przynajmniej do momentu wydania nagrody nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych ani nie wypowiadaj umowy.

Jak wydać przyznane punkty

Po spełnieniu warunków na Twoim koncie Twisto zostanie Ci przyznane 60 punktów. Aby je wydać zapłać kartą Twisto za zakupy i spłać ją z otrzymanych punktów.

Jeśli wybrałeś bezpłatny plan Online to zapłacisz kartą wirtualną za zakupy w Internecie. Natomiast jeśli masz plan Space z kartą fizyczną, możesz nią płacić również w sklepach stacjonarnych. Nie musisz robić od razu jednej transakcji – może to być kilka mniejszych płatności.

Wypłaty tą kartą z bankomatu są niemożliwe, doładowanie Revoluta również, więc płatność kartą to jedyny sposób, aby wydać przyznane punkty.

PRZYKŁAD

Robisz zakupy na Allegro za 100 zł. Płacisz kartą Twisto. Na Twoim koncie widoczne jest wykorzystanie limitu w wysokości 100 zł. 60 zł spłacasz punktami z promocji (po około 1-2 dniach od momentu wykonania transakcji – musi się zaksięgować) a 40 zł na przykład BLIKiem.

Kilka słów o Twisto

Twisto przybyło do nas z Czech. Oferuje przede wszystkim kartę z limitem kredytowym (na zasadach podobnych jak znane nam z banków karty kredytowe), połączoną z kartą wielowalutową – czyli oferuje bardzo korzystny kurs przewalutowania po kursie Mastercard.

Do wyboru masz dwa plany: Twisto Space z fizyczną kartą oraz Twisto Online, z wirtualną kartą do płatności w Internecie. Karta fizyczna jest płatna, natomiast ta wirtualna jest darmowa. W dalszej części artykułu zapoznam Cię szerzej ze szczegółami obu planów.

Twisto – odroczone płatności za zakupy

Twisto zawiera w sobie 3 części: aplikację na telefon i dostęp online z komputera, kartę (wirtualną lub fizyczną) oraz limit kredytowy. W skrócie działanie Twisto można wyjaśnić następująco: składasz wniosek, na którym sam ustalasz, o jaki limit chcesz się starać (ostateczna decyzja należy do Twisto). Jeśli Twój wniosek zostanie pozytywnie zweryfikowany otrzymujesz dostęp on-line, limit kredytowy i wybraną kartę, którą możesz płacić z otrzymanego limitu.

Jak używać Twisto?

Po prostu płacisz kartą (fizyczną lub wirtualną) za zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Każda płatność pomniejsza dostępny limit kredytowy.

Następnie, do 15 dnia kolejnego miesiąca masz czas, by spłacić limit bez żadnych kosztów.

Twisto wielokrotnie przypomni Ci o spłacie limitu, za pomocą powiadomień na telefon i maili. Nie będziesz musiał się martwić że o tym zapomnisz (w przeciwieństwie do kart kredytowych w bankach).

Spłaty możesz dokonać poprzez przelew na wskazane konto lub za pomocą BLIKa.

Dodatkowe możliwości Twisto

To nie wszystko, co oferuje Twisto. Sprawdźmy jakie są jeszcze jej możliwości:

 • rozłożenie na raty. Jeśli pojawi się więcej nieprzewidzianych wydatków możesz rozłożyć spłatę karty nawet na 12 miesięcy. Możesz rozłożyć na raty płatność, która wyniosła min. 200 zł i została zaksięgowana. Za każde 100 zł rozbite na raty, zapłacisz 4,25 zł miesięcznie.
 • przewalutowanie po kursie Mastercard. W płatnym planie Space karta Twisto przewalutuje płatności w innych walutach bez dodatkowych kosztów do równowartości 3000 zł miesięcznie.
 • Cashback, czyli zwrot za zakupy. Twisto oferuje również cashbacki – płacąc kartą za zakupy w partnerskich sklepach otrzymujesz zwrot części wydatków.

Porównujemy plany Twisto

W Twisto masz do wyboru dwa plany: Online i Space.

Plan Online

Plan Online jest darmowy. Nie masz tam karty fizycznej, a jedynie kartę wirtualną do płatności w Internecie. Nie masz również możliwości podłączenia karty pod Google Pay/Apple Pay, a przy płatnościach w innej walucie doliczana jest prowizja 3%. Jednak bez problemu możesz korzystać z darmowego limitu kredytowego za zakupy w Internecie.

Plan Space

Nowy użytkownik otrzymuje możliwość przetestowania planu Space przez 3 miesiące za darmo. Następnie, miesięczny koszt to 9,99 zł. Otrzymujesz do niego kartę fizyczną do płatności w sklepach i sklepach internetowych. Do równowartości 3000 zł miesięcznie nie ma żadnej dodatkowej prowizji za przewalutowanie, powyżej tej kwoty +3% prowizji. Masz możliwość podłączenia karty pod Google Pay lub Apple Pay.

Podsumowanie

Wielka szkoda że Twisto postanowiło zmniejszyć wartość bonusu powitalnego. Wiadomo, każdy chciałby otrzymać jak najwięcej. Niemniej 60 zł też jest ok – to naprawdę najłatwiejsza promocja ever. Wypełniasz wniosek, wysyłasz i czekasz na przyznanie punktów.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 9

 1. Artur pisze:
  Cześć. Zmniejszyli bonus do 60 zł. Czy teraz też warunki są podobne- 60 pkt / zł za samo założenie konta, czy trzeba zrobić 3-4 transakcje? Spóźniłem się a chciałem założyć konta rodzicom i nie wiem na jakich zasadach teraz to jest 🙁
  Bo wcześniej jak bonus był też 60 zł to trzeba było zrobić 1 transakcje a w kolejnym miesiącu 3 :/ na pewno teraz jest za samo założenie tak jak było w przypadku 100 zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Na pewno – nawet regulamin dołączony na dole jest ten sam, dodali tylko ramkę na samym końcu z wykazem zmian, gdzie zmienili datę promocji oraz właśnie niestety wysokość bonusu.
 2. Kamil pisze:
  A ja mam takie pytanie. Czy bonus za polecenie ( po 10 pkt dla polecanego i polecającego, czyli po 10 zł) łączy się z tą promocją? Czy coś wiadomo? I czy po przyznaniu tych 60 pkt/zł można je wykorzystać np. w internecie, dokonując kilku transakcji u różnych sprzedawców, czy trzeba je wykorzystać jednorazowo u jednego sprzedawcy przy jednorazowej transakcji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam. Bonusy z promocji się niestety nie łączą, można wybrać albo program poleceń albo promocję na start. W poprzednich edycjach nie było problemu ze spłatą kilku drobniejszych transakcji, więc i tutaj nie powinno być to problemem 🙂
 3. Joanna pisze:
  Czy promocja dalej jest aktualna ?
 4. Adam pisze:
  jak zareklamować brak punktów? i weryfikacji wniosku, jak ten chat to pomyłka
 5. Ela pisze:
  Ja również korzystam z TWisto i własnie przy rejestracji udało mi się skorzystać z kodu promocyjnego. Super sprawa bo to taki bonusik na start. Sama rekestracja bez zadnych problemów – szybko i sprawnie.

Napisz komentarz