Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Jesteś obecnym klientem mBanku? Sprawdź, jak w prosty sposób odebrać dodatkowe 55 zł.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jesteś obecnym klientem mBanku i dziwi Cię czemu to nowi klienci mogą liczyć na korzystne bonusy? Poważnie zastanawiasz się czy opłaca się być lojalnym klientem mBanku? A może przeszło Ci przez myśl, żeby zmienić bank? Proponuję wstrzymać się z podejmowaniem jakiejkolwiek decyzji i w pierwszej kolejności zapoznać się z moim dzisiejszym artykułem.

Najnowsza promocja mBanku, teraz każdy obecny klient, który korzysta z aplikacji mobilnej banku, może liczyć na dodatkową gotówkę – 55 zł. Premia przyznawana zupełnie za darmo, bez wygórowanych wymagań. Dodatkowo, jest całkowicie zwolniona z podatku, co gwarantuje spory zarobek, na przestrzeni najbliższych 4 miesięcy.

podmianka

Do kogo skierowana jest promocja?

Otóż wyjątkowo, z tej promocji, skorzystać mogą te osoby, które są obecnymi klientami mBanku. Regulamin dokładnie precyzuje nam jakie kryteria, powinna spełnić osoba chcąca wziąć udział w promocji:

 • przed dniem 1.08.2015 otworzyli konto w mBanku
 • nie logowali się do serwisu transakcyjnego przez aplikację mobilną po 1.08.2015
 • zaakceptowali regulamin promocji
 • uzyskali od Banku zaproszenie do promocji podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem Call Center

Jak i kiedy skorzystasz z promocji?

Z promocji „Mobilni mają lepiej – II edycja”, skorzystać możesz w dniach od 23.11.2015 do 31.12.2015 roku. Zapisu na promocję, możesz dokonać podczas rejestrowanej rozmowy z konsultantem Call Center mBanku. Również podczas rozmowy z konsultantem, dokonasz akceptacji regulaminu.

Watro zatem, zapoznać się z regulaminem wcześniej, dodatkowo, przeczytaj do końca ten artykuł, a dowiesz się wszystkiego, nawet o najmniejszych szczegółach tej promocji.

Dodatkowa premia w wysokości 55 zł, zostanie wypłacona Ci w 4 tzw. ratach, przez kolejne 4 miesiące, szczegóły opiszę już za chwilę. Teraz skupmy się na tym, wokół czego toczy się cała ta promocja, a mianowicie aplikacji mobilnej mBanku.

To właśnie z niej musisz aktywnie korzystać, aby odebrać gwarantowany bonus 55 zł. Aktywnie, a dokładnie kilka razy w miesiącu, przez najbliższe 4 miesiące. Wydaje się to być naprawdę bardzo proste do zrealizowania, biorąc pod uwagę, że już ponad 15 mln Polaków korzysta z bankowości mobilnej. Myślę więc, że nie będzie to dla Ciebie duże wyzwanie.

Aplikację mobilną, bez problemu pobierzesz na tej stronie internetowej: >>mBank – aplikacja mobilna<<

Zasady działania promocji

1 Moneyback – 20 zł za pierwsze logowanie

Zalicza się do tego jednorazowy zwrot w wysokości 20 zł, który będzie Ci przyznany, jeżeli:

 • masz zainstalowaną lub zainstalujesz aplikację mobilną mBanku,
 • dodatkowo, w okresie 23.11.2015 – 31.12.2015 minimum 1 raz zalogujesz się do bankowości mobilnej za pośrednictwem powyższej aplikacji.

Premia zostanie przekazana na Twoje konto w mBanku najpóźniej do dnia 15.01.2016 roku.

Przypominam, pobrać możesz ją na tej stronie: >>mBank – aplikacja mobilna<<

2 Moneyback – 15 zł za regularne korzystanie z aplikacji mobilnej

To gwarantowana premia jeżeli:

 • spełnisz wyżej opisane warunki (1 Moneyback),
 • w okresie od 01.01.2016 do 31.01.2016 zalogujesz się minimum 4 razy do bankowości mobilnej za pośrednictwem aplikacji,

Premia zostanie przekazana na Twoje konto najpóźniej do 15.02.2016 roku.

3 Moneyback – 10 zł za regularne korzystanie z aplikacji mobilnej

Premia będzie przyznana na Twoje konto, do dnia 15.03.2016 roku, jeżeli:

 • spełnisz wyżej opisane warunku (1 Moneyback i 2 Moneyback),
 • w okresie 01.02.2016 do 29.02.2016 – minimum 4 razy zalogujesz się do bankowości elektronicznej za pośrednictwem aplikacji mobilnej

4 Moneyback – 10 zł za regularne korzystanie z aplikacji mobilnej

Ostatnia już przewidziana premia, która będzie przelana na Twoje konto do dnia 15.04.2016 roku obowiązuje jeżeli:

 • spełnisz wyżej opisane warunki (1 Moneyback, 2 Moneyback, 3 Moneyback)
 • w okresie 01.03.2016 do 31.03.2016 roku zalogujesz się do aplikacji mobilnej mBanku, minimum 4 razy

Promocja w telegraficznym skrócie:

mBank_3

Jest jedno „ale…”

Jak udało mi się ustalić podczas rozmowy z konsultantem, z promocji skorzystać może osoba, do której zadzwoni przedstawiciel banku i sam zaproponuje takie rozwiązanie. Czyli warto odbierać telefony z infolinii i ewentualnie godzić się na wzięcie udziału w takiej promocji, która bądź co bądź jest dla każdego klienta korzystna i uczciwa.

Podsumowanie

Jak widzisz, powtarzając jedną prostą czynność, na Twoje konto może wpłynąć sensowny bonus w kwocie 55 zł. To bardzo atrakcyjna propozycja, biorąc pod uwagę, że na rynku bankowym, rzadko kiedy spotykamy się z promocjami przeznaczonymi dla obecnych klientów banku.

To idealny sposób, aby zapewnić sobie sensowny przypływ gotówki zaraz po nowym roku. Bez konieczności wykupowania dodatkowych produktów bankowych. Bez konieczności wykonywania transakcji kartą na określoną kwotę i dodatkowych zobowiązań. Bez jakichkolwiek haczyków. Jedyny warunek to konieczność bycia obecnym klientem banku.

Jedyna, trudniejsza kwestia w całej promocji, dotyczy tego czy sami możemy zadzwonić na infolinię i zapisać się na promocję czy musimy czekać na kontakt ze strony banku. Ze swojej strony mogę zapewnić, że postaram się skontaktować z przedstawicielami banku i jak najszybciej rozwiać wszelkie wątpliwości.

mBank – aplikacja mobilna – POBIERZ TUTAJ

mBANK infolinia – 801 300 800 (dla telefonów stacjonarnych i komórkowych),

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Piotr pisze:
  Promocja bardzo słaba. Po pierwsze kto dziś nie korzysta z aplikacji mobilnej? No kto? Przecież to już jest standard, jak mycie zębów (no prawie). Chyba specjalnie przestanę korzystać z apki, to wtedy może się załapię za jakieś pół roku na kolejną edycję:)
  Po drugie mBank dzwoni nachalnie co drugi dzień i wciska tfu! kredyt. Nikt już nie odbiera od nich telefonów i stąd tonący brzydko się chwyta: odbierz odbierz a nuż nie w sprawie kredytu zadzwonimy:)
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz, wydaje mi się, że Bank liczy na to, że może ktoś jeszcze nie korzysta z aplikacji mobilnej. Jeżeli są takie osoby to mają możliwość skorzystania i zarobienia kilku złotych. Każdy bank dzwoni do klientów, jedne częściej a inne rzadziej, tak to już jest, ale pamiętaj, że zawsze możesz cofnąć zgodę na kontaktowanie się z Tobą i nikt nie będzie do Ciebie wydzwaniał. 🙂
 2. VWaldi pisze:
  Moja wypowiedź nie będzie popularna… Bardzo lubię MONIAKI.PL, ale przed mbankiem i jego produktami szczerze przestrzegam. Ten bank jest jednym z tych, który nabił w kredyty hipoteczne w tzw. frankach szwajcarskich, a przez to wielu świadomych klientów zdecydowało się wystąpić z pozwem przeciwko mbankowi (chodzi m.in. o złodziejskie oprocentowanie ustalane decyzją zarządu). Każdego miesiąca na podstawie abuzywnych klauzul „strzyże” swoich klientów, którzy zdecydowali się właśnie tam wziąć kredyt.
  Inne produkty niestety też nie są bez wad. Zanim zdecydujecie się na jakąkolwiek współprace z tym bankiem radzę poczytać posty na ich forum. Ja stanowczo NIE POLECAM.
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hej! Rozumiem ze mozesz byc niezadowolony z uslug mBanku i nie watpie ze to uzasadnione negatywne odczucie. Ja mam zupelnie inaczej. mBank to moj pierwszy w zyciu bank i konto osobiste mam u nich do dzis. Ostatnio otworzylem tez konto firmowe i otrzymuje co miesiac zwrot 50zl. Po prostu przeczytalem dokladnie regulamin i wiem ze nic mnie nie zaskoczy. Dla kazdego cos dobrego ale doceniam ze chcesz dzielic sie swoimi doswiadczeniami. Dobrego dnia 🙂
 3. Edwiges pisze:
  No akurat ja dopiero co w listopadzie pierwszy raz kupiłem urządzenie smartfon jak to się nazywa z tymi aplikacjami i czymś tam bo dostałem w zeszłym roku na święta od TM-Bankowe bon na 100 zł do wydania w empik.com , do banku można było zadzwonić i zapisali na promocję, zainstalowałem aplikację i czekam na bonusy
 4. Basia pisze:
  ja często używam aplikacji natomiast moi rodzice nie posiadają jej i wtedy zachecam ich do skorzystania i za ich pomocą dokonuje zakupów, często pojawiają się w mBanku podobne promocje zawsze w roku wpada kilka stówek wystarczy sie schylić 😉

Napisz komentarz