Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

HIT! Aż 500 zł na Allegro + 50 zł do wybranego sklepu z kartą kredytową od BNP Paribas

BNP Paribasnowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

5 bonów na Allegro, każdy o wartości 100 zł;

dodatkowo darmowa karta przez pierwsze 12 miesięcy.

Za co?

-za założenie karty z dedykowanego linku;

-za wykonanie kartą transakcji na min. 1000 zł w każdym z 5 kolejnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy;

-za zarejestrowanie się na stronie mambonus.pl.

Ile to kosztuje?

Karta przez pierwsze 12 miesięcy jest darmowa.

Kiedy bonus?

W ciągu 60 dni kalendarzowych liczonych od końca miesiąca, w którym musisz wykonać warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 grudnia 2019 roku nie posiadały w BNP Paribas umowy o kartę kredytową.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Takiej promocji karty kredytowej od BNP jeszcze nie widziałam. Do wzięcia jest aż 500 zł na Allegro!

To nie wszystko, ponieważ płacąc kartą jednocześnie zbierasz punkty w programie lojalnościowym BNP o nazwie mambonus. Z mojej szybkiej kalkulacji wynika, że za samo spełnienie warunków do promocji 500 zł na Allegro nazbierasz tych punktów wystarczająco na voucher 50 zł na Allegro (lub do innego sklepu).

I ostatnie, karta w promocji będzie dla Ciebie za darmo przez rok 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 30 września 2021 roku. Nie obowiązuje limit wniosków, więc każdy, kto spełni warunki, odbierze swoje nagrody 🙂

Kto może skorzystać z promocji?

Łapią się wszystkie osoby, które 🗓 od 1 grudnia 2019 roku nie miały w BNP Paribas karty kredytowej.

Posiadanie innych produktów w BNP (na przykład konta) nie wyklucza z promocji. A jeśli nie masz jeszcze konta w tym banku to moja dobra rada brzmi: najpierw załóż konto w promocji, a następnie zawnioskuj o kartę kredytową. W ten sposób zgarniesz dwie nagrody zamiast jednej.

Pamiętaj o tym, że jest to promocja karty kredytowej – musisz zatem mieć ukończone 18 lat i posiadać źródło dochodu. Z dużym prawdopodobieństwem bank poprosi Cię o dostarczenie dokumentów potwierdzających wpływy z wynagrodzenia (na przykład wyciągów bankowych).

Jak odebrać 500 zł na Allegro – instrukcja

Za płacenie kartą przez 5 kolejnych miesięcy otrzymasz w sumie 5 bonów na Allegro, każdy o wartości 100 zł.

#Krok 1 – złóż wniosek o kartę kredytową

Z dedykowanej strony promocji 🔎 złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową. Uzupełniasz swoje imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail i wysyłasz formularz. W ciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie konsultant banku i przeprowadzi z Tobą telefonicznie cały proces wnioskowania o kartę. 🗓 Do 30 września 🔎 podpisz umowę o kartę.

#Krok 2 – płać kartą za codzienne zakupy

Wystarczy że 🗓 w ciągu 5 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę będziesz nią 🔎 płacił co miesiąc na min. 1000 zł miesięcznie.

Pamiętaj – wcale nie musisz specjalnie wydawać pieniędzy na potrzeby promocji. Wystarczy że na jakiś czas zamiast płacić za codzienne zakupy gotówką lub kartą do zwykłego konta, będziesz używał karty od BNP.

PRZYKŁAD

Umowę o kartę podpisujesz w lipcu. W sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu zapłać kartą po min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Transakcje kartą to zarówno transakcje płatnicze w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak również przelewy z karty i wypłaty z bankomatów (nie polecam, jest prowizja). Nie musi to być jedna transakcja na 1000 zł – liczy się suma.

Transakcje zakupowe na Allegro liczą się do promocji – nie liczyłyby się na przykład płatności prowizji na rzecz Allegro.

Do promocji nie wliczają się:

 • transakcje zwrócone lub sporne;
 • przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku;
 • transakcje polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych (na przykład doładowanie Revoluta);
 • transakcje płatnicze na rzecz podmiotu, który nie dostarcza opłacanych towarów/usług lub podmiot pośredniczący w dokonywaniu płatności na rzecz faktycznych dostawców towarów/usług;
 • przekazy pieniężne, zakłady, kupony loteryjne, itp.

#Krok 3 – zarejestruj się na mambonus i odbierz nagrody

Czas na to, abyś 🔎 zarejestrował się w programie lojalnościowym mambonus – podczas rejestracji zaakceptuj regulamin programu.

Każda z nagród zostanie Ci udostępniona 🗓 w ciągu 60 dni kalendarzowych po zakończeniu miesiąca, za który przysługuje nagroda. Od momentu udostępnienia nagrody masz 2 miesiące na odebranie nagrody na stronie mambonus.

Pamiętaj, aby przynajmniej do momentu odebrania ostatniej nagrody nie zamykać karty.

UWAGA OD AUTORKI

Warto jak najszybciej zarejestrować kartę w programie mambonus (najlepiej po jej otrzymaniu) – dzięki temu wykonując warunki promocji będziesz zbierać dodatkowe punkty, które wymienisz na nagrody.

Karty podarunkowe są ważne do 31 grudnia 2022 roku. Przy korzystaniu z kart obowiązuje regulamin kart podarunkowych Allegro, dostępny TUTAJ. Nadmienię jedynie, że kart niestety nie da się ze sobą łączyć i są jednorazowego użytku (z regulaminu Allegro).

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w lipcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w sierpniu

Podpowiadam, jak możesz połączyć promocje w BNP

I co za tym idzie, zyskać jeszcze więcej nagród 🙂 Popatrzmy co BNP Paribas nam jeszcze oferuje.

Konto osobiste – 370 zł nagród

Jeśli zdecydujesz się na założenie zarówno konta, jak i karty kredytowej w promocji to pamiętaj o jednej bardzo ważnej rzeczy:

najpierw załóż konto, potem zawnioskuj o kartę kredytową. Inaczej będziesz wykluczony z promocji konta (ponieważ będziesz miał podpisaną umowę o bankowość elektroniczną).

Dodatkowe punkty w mambonus – min. 15 200 punktów, czyli 50 zł

Sama idea mambonus opiera się na tym, że po rejestracji płacisz kartą, a za każdą płatność naliczone są punkty. Następnie wymieniasz je na nagrody z katalogu. Na przykład voucher 20 zł na Allegro kosztuje 6 000 punktów, a na 50 zł – 15 000 punktów. Katalog nagród znajdziesz TUTAJ.

1. 200 punktów za rejestrację w programie

Za samo zarejestrowanie się w mambonus otrzymasz 200 punktów.

2. 5 000 punktów na start

Jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz cztery transakcje kartą na kwotę minimum 50 zł każda to otrzymasz 5 000 punktów na start w programie mambonus.

3. Punkty za transakcje

1 zł wydane kartą kredytową zarejestrowaną w mambonus = 2 punkty w mambonus. W ciągu 5 miesięcy płacisz kartą na min. 5000 zł, czyli dostajesz 10 000 punktów.

Karta kredytowa – czy coś kosztuje

W promocji biorą udział dwie karty: Mastercard Standard oraz Mastercard Gold. My zajmiemy się kartą Standard.

Przez pierwszy rok nie płacisz nic za posiadanie karty. Po upływie tych 12 miesięcy (zakładając że nie zmieni się tabela opłat i prowizji) aby nadal mieć darmową kartę musiałbyś wykonywać transakcje na kwotę min. 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Musisz pamiętać o jednej ważnej rzeczy – nie zamykaj karty przed upływem min. 6 miesięcy, ponieważ wtedy zostanie naliczona opłata 25 zł.

Karta kredytowa Mastercard Standard

  Aktualne na dzień: 30 sierpnia 2021

Opłata miesięczna za kartę przez pierwsze 12 miesięcy

0 zł

Opłata miesięczna za kartę po upływie 12 miesięcy

0 zł/9 zł

0 zł pod warunkiem dokonania w okresie rozliczeniowym transakcji na min. 1000 zł

Płatności bezgotówkowe kartą

0 zł

Wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą

4,9% min 10 PLN

Przelew z rachunku Karty

4,9% min 10 zł

Prowizja za Transakcję szczególną

4,9% min 10 PLN

Opłata za pakiet SMS

7,50 zł miesięcznie

Nie jest wymagany do promocji, nie musisz go mieć

RRSO

12,14%

W przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Opłata za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia

25 zł

Nie zamykaj karty przed upływem 6 miesięcy, wtedy opłata się nie naliczy

Czym jest karta kredytowa?

Być może nie jesteś stałym czytelnikiem naszego bloga o promocjach bankowych i na Moniakach jesteś pierwszy raz. Może się też zdarzyć tak, że nie miałeś do tej pory żadnej karty kredytowej i nieco się jej obawiasz. Jeśli tak jest, przeczytaj uważnie ten akapit. Mam nadzieję, że pomoże rozwiać Twoje wątpliwości.

Karta kredytowa to nic innego jak karta do płacenia z limitem kredytowym. Bank przyznaje Ci określony limit, z którego możesz korzystać. Nie korzystasz z własnych pieniędzy, a z pieniędzy banku. Jeśli spłacasz kartę w określonym terminie (w przypadku tej karty jest to do 56 dni okresu bezodsetkowego) to nie naliczą Ci się żadne odsetki – w ten sposób możesz korzystać z pieniędzy banku za darmo.

PRZYKŁAD

Zepsuł Ci się samochód, jego naprawa będzie droga. W tym miesiącu nie masz już takiej gotówki, by kupić niezbędne części. Ale masz kartę kredytową – płacisz za naprawę kartą, w następnym miesiącu po wypłacie spłacasz kartę. Dzięki temu masz sprawne auto, nie musiałeś pożyczać pieniędzy od rodziny, a na dodatek nie zapłaciłeś odsetek, ponieważ spłacasz kartę w terminie.

O czym musisz pamiętać przy karcie kredytowej:

 • jeśli spłacasz 100 % wykorzystanego limitu to nie policzą Ci się żadne odsetki. Jeśli spłacisz mniej to odsetki się naliczają;
 • pamiętaj o warunku bezpłatności karty – najczęściej jest to kwota transakcji lub ich określona liczba;
 • kartą płacisz (stacjonarnie, przez Internet) a nie wypłacasz gotówkę – bo będzie prowizja;
 • banki mogą naliczać prowizje również za doładowania portfeli elektronicznych, na przykład Revoluta – polecam zachować ostrożność.

Gorąco polecam nasz poradnik na temat kart kredytowych – jeśli masz jakieś wątpliwości, po jego przeczytaniu wszystko powinno stać się jasne:

Podsumowanie

Takiej promocji się nie spodziewałam, BNP Paribas poszalało 🙂 Moim zdaniem ta promocja to będzie niezły hit. A jeśli dużo płacisz kartą na co dzień to warto ją sobie zatrzymać nawet po promocji. Program mambonus jest chyba jednym z najlepszych programów lojalnościowych na rynku i możesz zgarniać nagrody nie tylko w promocji, ale również długo po niej.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 28

 1. Jarek pisze:
  I na to czekałem, trochę Wam to zajęło ale jest:) dziękuje, mam pytanie – już jestem w programie mam bonus od poprzedniej kredytówki 2 lata temu(mam tam około 500pkt.) czy mogę dołączyć tą kartę do programu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety dopiero wczoraj dostaliśmy linka i od razu opublikowałam 🙂 Wiesz co, wydaje mi się że karta powinna być automatycznie w programie, ale spróbuję potwierdzić to jeszcze.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jarek, wygląda to następująco:
   „Jeżeli nowa karta zostanie wydana pod innym identyfikatorem Klienta, należy ją zarejestrować przy użyciu innego adresu e-mail. Każda karta wówczas będzie pod innym kontem. Połączenie nie jest możliwe.
   Jeżeli nowa karta zostanie wydana pod tym samym identyfikatorem Klienta, konta zostaną połączone automatycznie.”
 2. Wojciech pisze:
  Witam,
  Mam szczegolowe pytanie o przelewy z karty. Czy jako tranzakcje licza sie przelewy z karty w celu zaplaty rachunkow za np prad, kablowke czy tez czynsz w spoldzielni?

  Jak fizycznie wyglada przelew z karty kredytowej?

  Z gory bardzo dziekuje za pomoc,

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Sam przelew z karty liczy się do promocji jako transakcja kartą: „Operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku Karty w trakcie rejestrowanej rozmowy z pracownikiem dedykowanej Infolinii Banku, zlecenie przelewu przez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną Banku, wypłata środków z bankomatu (zlecenie przelewu z rachunku karty kredytowej oraz wypłata środków z bankomatu, w ramach dostępnego limitu kredytowego, wiąże się z kosztami -szczegóły w Tabeli oprocentowania, prowizji i opłat dostępnej nawww.bnpparibas.pl.), a także operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności za pomocą Karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo – usługowym akceptującym płatności kartą oraz w sklepach internetowych.” Chyba ze zostałby potraktowany jako jedno z wymienionych w artykule wykluczeń. Z tym że przelew z karty jest nieopłacalny, ponieważ jest prowizja, 4,9% min 10 zł. Jak fizycznie wygląda przelew z karty niestety nie wiem, nigdy żadnego nie robiłam.
 3. Wojciech pisze:
  Dzieki bardzo za odpowiedz!
  Pozdrawiam serdecznie:)
 4. Jarek pisze:
  Również dziękuję za odpowiedź 🙂
 5. Tomasz pisze:
  Po jakim czasie punkty mam BONUS przepadają?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wydaje mi się że są bezterminowe, przynajmniej nie znalazłam w regulaminach żadnej daty ważności. A od czytelników wiem, że potrafią zbierać je latami.
  • Jarek pisze:
   Jednak przepadają po około roku chyba , miałem 501 a mam 0 ;-( Korekta punktów- rozwiązanie umowy o kartę kredytową | 3ER3XL_501 – 0 zł -501 pkt
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dzięki za informację, przyda się – może faktycznie punkty nie przepadają tylko w przypadku, jak ktoś cały czas ma aktywną daną kartę (jeden czytelnik zbiera tak punkty od 2 czy 3 lat).
 6. Sławek pisze:
  A ja mam ciekawe pytanie, czy posiadanie limitu Allegro, czyli tzw „raty od nowa” obsługiwanego przez BNP wyklucza z udziału z promocji, czy nie wyklucza? Pytanie jest o tyle istotne, że produkt ten funkcjonuje w przestrzeni medialnej jako „limit kredytowy”, wszędzie jest mowa o limicie itd. ale już w BIK jest widoczny jako karta kredytowa i głęboko gdzieś w regulaminie usługi jest chyba mowa o, cytuję „bank wyda wirtualną kartę kredytową”. Dodam, że ogólna infolinia BNP poddała się i nie znała odpowiedzi na to pytanie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Hej 🙂 Przy okazji poprzednich edycji tej promocji również mieliśmy takie pytania. Dopytywałam o tę kwestię i dostałam odpowiedź, że posiadanie limitu Allegro nie wyklucza z promocji. Na wszelki wypadek mogę wysłać jeszcze raz takie zapytanie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Potwierdzam, limit nie wyklucza z promocji.
 7. Krzysztof pisze:
  Witam,
  Jak się to ma gdy podłącze kartę BNP do konta curve i cofnę transakcje z innej karty na tą? Czy zaliczy się w/w transakcja?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeśli cofniesz to na inną kartę i nie będzie to widoczne w historii w BNP to powinno się policzyć.
 8. Marta pisze:
  Jaki jest minimalny limit na tej karcie?
 9. Piotr pisze:
  Konieczna wizyta w oddziale? Jakie wymogi odnoście dochodów? Dziękuję
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Piotr, to zależy – niektórzy dostają ofertę na oświadczenie, niektórzy muszą udać się do oddziału. Wymogów odnośnie dochodów niestety nigdzie nie znalazłam.
 10. Wald pisze:
  Jedna olbrzymia i dyskwalifikująca wada: 500 ma Allegro wypłacane jest 5×100. I nie ma możliwości ich połączenia.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety, regulamin Allegro to wyklucza. Tak samo jak to, że jak się nie wykorzysta całej kwoty podczas jednych zakupów to reszta przepada. Moim zdaniem zdecydowanie powinni to zmienić, ale weź człowieku dyskutuj z Allegro 🙁
 11. Łukasz pisze:
  Witam moje pytanie odnośnie 500zl na Allegro.
  „Czy płatność raty za auto w punkcie kasowym karta będzie spełniać warunki płatności kartą?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie mam pewności – zadałam takie pytanie, jak dostanę odpowiedź to się odezwę.
 12. Moniaki.pl - Magda pisze:
  Łukasz, dostałam odpowiedź że taka transakcja policzy się do wymaganego obrotu.
 13. Marta pisze:
  Czy jeżeli z rachunku karty przeleję na swoje konto osobiste w innym banku 1000 zł to czy ta transakcja zaliczy się do spełnionych warunków promocji na dany miesiąc?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Zaliczy się, tak jak jest to w definicji w artykule: „Transakcje kartą to zarówno transakcje płatnicze w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak również przelewy z karty i wypłaty z bankomatów (nie polecam, jest prowizja). Nie musi to być jedna transakcja na 1000 zł – liczy się suma.
   Transakcje zakupowe na Allegro liczą się do promocji – nie liczyłyby się na przykład płatności prowizji na rzecz Allegro.”

Napisz komentarz