Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

50 zł za rejestrację karty Alior w programie Bezcenne Chwile

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

3400 punktów powitalnych o wartości 50 zł w programie Bezcenne Chwile

Za co?

-Za zarejestrowanie karty Mastercard Alior Banku w programie Bezcenne Chwile oraz

-za wyrażenie zgód marketingowych oraz

-za dokonanie 5 płatności kartą

Ile to kosztuje?

Brak opłat.

Kiedy bonus?

W ciągu 5 dni roboczych od spełnienia warunków

Dla kogo?

Dla klientów Alior Banku, którzy posiadają kartę Mastercard i którzy nie rejestrowali wcześniej karty Aliora w programie Bezcenne Chwile.

Do kiedy promocja?

Do 30 lipca 2020 roku lub do wyczerpania puli 16300 nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli jesteś klientem Alior Banku i masz kartę z logo Mastercard to z pewnością ucieszy Cię informacja, że teraz możesz zarejestrować ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile i odebrać 3400 punktów o wartości 50 zł.

Promocja trwa 🗓 do 30 lipca 2020 roku. Warto się pospieszyć, gdyż organizator przewidział limit rejestracji, który wynosi 16 300 pierwszych nagród.

Co to jest program Bezcenne Chwile?

Jeśli ta nazwa nic Ci nie mówi – nie martw się. Każdy z nas kiedyś nie wiedział, o co w tym chodzi. Na szczęście wszystko da się bardzo łatwo wyjaśnić – bo i sam program ma wyjątkowo łatwe zasady.

Program Mastercard Bezcenne Chwile to program, gdzie płacąc kartą z logo Mastercard lub Maestro zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Nie musisz robić nic nadzwyczajnego, po prostu płać za zakupy/usługi kartą zarejestrowaną w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Dawniej program ten nosił nazwę Priceless Special.

Zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na nagrody z katalogu. Składa się on z 8 kategorii – ty decydujesz, na jaki cel będziesz zbierać punkty (możesz go zmieniać). Wybierasz spośród kategorii takich jak rozrywka, podróże, sport, kulinaria, zakupy, dziecko, dom czy pomaganie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wystarczy że jesteś pełnoletnim klientem Alior Banku, który posiada kartę z logo Mastercarda (zwykłą debetową lub kredytową) i 🗓 przed 5 maja 2020 roku nie przystąpiłeś do programu Bezcenne Chwile w ramach karty wydanej przez Alior Bank.

W promocji nie biorą udziału karty, których pierwsze 6 cyfr to: 535194.

W promocji powitalnej możesz wziąć udział tylko raz, niezależnie od tego, ile kart z logo Mastercard wydanych przez Aliora posiadasz.

Jak zdobyć 3400 punktów?

Aby zdobyć punkty musisz wykonać dwa proste kroki.

#Krok 1 – zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach

Aby to zrobić 🔎 zaloguj się do swojej bankowości internetowej Alior Banku. Następnie wejdź na swoje konto osobiste, wyszukaj zakładkę „Karty” i w części „Informacje o karcie” znajdziesz program Bezcenne Chwile, do którego możesz dołączyć.

Podczas zapisywania się do programu 🔎 musisz wyrazić przynajmniej jedną z poniższych zgód marketingowych:

 • „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials”

oraz/lub

 • „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”

Odnośnie kroku pierwszego to wszystko – zapisujesz się do programu i wyrażasz jedną lub dwie zgody marketingowe. Pozostał drugi krok, który dzieli Cię od punktów o wartości 50 zł.

#Krok 2 – wykonaj 5 transakcji kartą

Od dnia zapisania się do Bezcennych Chwil masz 🗓 30 dni kalendarzowych na to, by 🔎 wykonać zarejestrowaną w programie kartą 5 transakcji bezgotówkowych. Mówiąc po ludzku: zapłać nią 5 razy na dowolne kwoty, czy to w sklepach stacjonarnych czy też przez Internet.

I to wszystko. Punkty powitalne zostaną przyznane na Twoje konto programu Bezcenne Chwile 🗓 w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków. Pozostało Ci już tylko wymienić je na nagrody dostępne w katalogu Bezcenne Chwile.

Nagroda jest ważna przez 6 miesięcy od momentu jej przyznania. Po tym terminie punkty znikną z Twojego konta. Warto je do tej pory wykorzystać, gdyż nie dostaniesz wcześniej informacji o planowanym usunięciu punktów.

Podsumowanie

Bardzo fajna promocja dla obecnych klientów. Za samo zarejestrowanie się i wykonanie 5 płatności otrzymujesz punkty o wartości 50 zł. Jeżeli nie zarejestrowałeś jeszcze swojej karty w Bezcennych Chwilach to teraz jest na to najlepszy moment.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 29

 1. Dawid pisze:
  Czy jeśli mam już konto na bezcenne chwile z inną kartą w innym banku i poprzez pośpiech dodałem kartę z alior banku przez stronę bezcenne chwile a nie przez bankowość elektroniczną alior banku, tak jak to w instrukcji jest przez was napisanej to czy otrzymam 3400 punktów po zrobieniu 5 transakcji kartą ?? Dzięki za odpowiedź pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dawid, obawiam się że nie. Regulamin precyzuje to następująco: „w Okresie trwania Promocji wskazanym w punkcie 1. przystąpili do Programu za pośrednictwem Banku”. Czy podczas rejestrowania karty na Bezcennych Chwilach podstawiła Ci się zgoda/zgody marketingowe do zaakceptowania?
 2. Dawid pisze:
  Tak były zgodny marketingowe za pośrednictwem email i sms i obie zaakceptowałem
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dawid, wg mnie istnieje szansa że się załapiesz, pomimo takiego zapisu. Oczywiście nic obiecać nie mogę, ale na Twoim miejscu wykonałabym te 5 transakcji.
 3. Marcin pisze:
  Czy jeśli otworzę konto np dziś i wykonam kolejne kroki to mogę wziąć udział w promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marcin, jeśli limit promocyjny się nie skończy (wynosi 16 300 nagród) to nie widzę przeciwskazań 🙂 Chociaż bardziej opłacalne byłoby poczekać na promocję konta w Aliorze i zgarnąć dodatkową kasę i za konto.
 4. Marcin pisze:
  Mam już w Bezcennych Chwilach zarejestrowaną kartę z banku PeKaO,czy otrzymam punkty rejestrując teraz kartę z Aliora?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marcin, tak, wykluczone są tylko karty rejestrowane z Alior Banku 🙂
 5. Kamil pisze:
  Jeżeli nie mam jeszcze konta na stronie bezcennechwile.mastercard.pl, ale aktywowałem program w bankowości internetowej Alior Banku o w jaki sposób mogę się zalogować na stronie programu?

  Według regulaminu otwarcie Rachunku Programu nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od daty zawarcia umowy w sprawie udziału w Programie pomiędzy Uczestnikiem Programu a Mastercard.

  Czyli jak rozumiem otrzymam login i hasło w ciągu 2 tygodni?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Kamil, na Bezcennych Chwilach możesz zalogować się również numerem karty i datą urodzenia. Spróbuj zrobić to w ten sposób, zazwyczaj konta są aktywowane szybciej niż w ciągu 14 dni.
 6. Karolina pisze:
  Jeśli karta Alior była dodana wcześniej do programu „Bezcenne Chwile”, ale nie przez bankowość Alior, dodatkowo jest ona przypięta do konta innego Odbiorcy w Bezcenne Chwile niż jest właściciel karty to czy promocja zadziała jeśli właściciel zarejestruje kartę przez swoją Bankowość Internetową Alior?
 7. Batman pisze:
  A ja w zakładce karta i dalej wg. instrukcji nie mam nic o bezcennych chwilach. Karta MasterCard
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Batman, a wchodziłeś przez konto i dopiero z tamtej pozycji w kartę? Jeśli wchodzisz w Oferta/karta to tam tego nie znajdziesz.
  • terro pisze:
   I ja nie znalazłem. Po chwili zauważyłem, że u mnie nazywa się to po staremu, czyli Priceless Specials. To pewnie u Ciebie też tak jest.
 8. Batman pisze:
  Tak. Na konto i przez stronę i przez aplikację. Na moją kartę, gdzie mam limity i tak dalej.
 9. Batman pisze:
  A może powinienem najpierw przez tę stronę https://bezcennechwile.mastercard.pl/rejestracja-1 ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Batman, regulamin mówi że kartę trzeba zarejestrować w programie poprzez bank, nie ze strony Bezcennych Chwil. A czy Twoja karta nie ma początkowych cyfr 535194? Ponieważ takie nie biorą udziału w promocji.
 10. Batman pisze:
  Karta zaczyna się 5575
  Tak wygląda ta zakładka, gdzie nie ma tej oferty 🙂
  https://zapodaj.net/33152c9c47de4.jpg.html
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W takim razie nic mi więcej nie przychodzi do głowy – nawet na stronie Aliora widnieje taka instrukcja: „Jak dołączyć do programu Mastercard Bezcenne Chwile?
   Zaloguj się do bankowości internetowej Alior Banku i wejdź w zakładkę Szczegóły karty. Po rozwinięciu szczegółów zakładki znajdziesz sekcję Informacje o karcie, w której dostępna jest opcja włączenia programu.” Jedyne co mogę poradzić więcej w tej sytuacji to skontaktować się z bankiem i zapytać, dlaczego nie masz możliwości włączenia programu skoro Twoja karta spełnia wymagania.
 11. Agnieszka pisze:
  Witajcie 🙂 Ja najpierw aktywowałam program w aplikacji , ale było tam za mało informacji co jak działa, i zarejestrowałam się na stronie. W czwartek wykonałam ponad 5 transakcji kartą , dziś odebrałam bon 😀 Dzięki za informacje Moniaki! 🙂
 12. Adam pisze:
  Hej.

  Zarejestrowałem się poprzez stronę Aliora. I co teraz??:) Gdzie znajdę punkty? Nie jestem jakby oficjlanie zarejestrowany na stronie Master card bezcenne chwile..

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adam, punkty będą w Bezcennych Chwilach. Spróbuj zalogować się nr karty.
  • Adam pisze:
   Dzięki, zalogowany!;) Punkty są tylko pytanie (bo nie mogę jakoś znaleźć) czy jeżeli mam powiedzmy voucher do Douglasa na 50 zł to mam przez to rozumieć, że dostanę „bezimienny” voucher do którego ewentualnie będę mógł dopłacić aby kupić coś droższego niż 50 zł? Czy muszę tam pójsć z tą karta mastercard na której mam punkty i nią kupić?
   Pytanie 2 czy jeżeli z Żoną/ kimś innym mamy z dwóch kart 2 vouchery na 50 zł to możemy je połączyć?

   PS Super, że to tak szybko ktoś odpowiada 😉

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Hej 🙂 Adam, chciałabym pomóc ale niestety tak się składa ze nie mam żadnej karty którą mogę podpiąć pod program, a zasady wydawania nagród podejrzewam że są w katalogu nagród – ponieważ nigdzie indziej ich nie znalazłam, same ogólniki. Celowałabym że voucher jest bezimienny (o ile nie jest to w ogóle po prostu kod) i większość voucherów działa w ten sposób, ze można do nich dopłacać. Ale co do łączenia voucherów tu niestety Ci nie pomogę – zazwyczaj nie można ale tu może być inaczej.
 13. Maciej pisze:
  Gdzie można sprawdzić stan punktów?
 14. Adrian pisze:
  Czy ta promocja, która niedawno wystartowała, poza wyższej nagrody, czymś się różni od tej?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adrian, jutro postaramy się wrzucić art na temat tej promocji – zaglądaj na stronę.

Napisz komentarz