Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

50 zł za rejestrację karty Alior w programie Bezcenne Chwile

Alior Banknowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

3400 punktów powitalnych o wartości 50 zł w programie Bezcenne Chwile

Za co?

-Za zarejestrowanie karty Mastercard Alior Banku w programie Bezcenne Chwile oraz

-za wyrażenie zgód marketingowych oraz

-za dokonanie 5 płatności kartą

Ile to kosztuje?

Brak opłat.

Kiedy bonus?

W ciągu 5 dni roboczych od spełnienia warunków

Dla kogo?

Dla klientów Alior Banku, którzy posiadają kartę Mastercard i którzy nie rejestrowali wcześniej karty Aliora w programie Bezcenne Chwile.

Do kiedy promocja?

Do 30 lipca 2020 roku lub do wyczerpania puli 16300 nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli jesteś klientem Alior Banku i masz kartę z logo Mastercard to z pewnością ucieszy Cię informacja, że teraz możesz zarejestrować ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile i odebrać 3400 punktów o wartości 50 zł.

Promocja trwa 🗓 do 30 lipca 2020 roku. Warto się pospieszyć, gdyż organizator przewidział limit rejestracji, który wynosi 16 300 pierwszych nagród.

Co to jest program Bezcenne Chwile?

Jeśli ta nazwa nic Ci nie mówi – nie martw się. Każdy z nas kiedyś nie wiedział, o co w tym chodzi. Na szczęście wszystko da się bardzo łatwo wyjaśnić – bo i sam program ma wyjątkowo łatwe zasady.

Program Mastercard Bezcenne Chwile to program, gdzie płacąc kartą z logo Mastercard lub Maestro zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Nie musisz robić nic nadzwyczajnego, po prostu płać za zakupy/usługi kartą zarejestrowaną w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Dawniej program ten nosił nazwę Priceless Special.

Zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na nagrody z katalogu. Składa się on z 8 kategorii – ty decydujesz, na jaki cel będziesz zbierać punkty (możesz go zmieniać). Wybierasz spośród kategorii takich jak rozrywka, podróże, sport, kulinaria, zakupy, dziecko, dom czy pomaganie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wystarczy że jesteś pełnoletnim klientem Alior Banku, który posiada kartę z logo Mastercarda (zwykłą debetową lub kredytową) i 🗓 przed 5 maja 2020 roku nie przystąpiłeś do programu Bezcenne Chwile w ramach karty wydanej przez Alior Bank.

W promocji nie biorą udziału karty, których pierwsze 6 cyfr to: 535194.

W promocji powitalnej możesz wziąć udział tylko raz, niezależnie od tego, ile kart z logo Mastercard wydanych przez Aliora posiadasz.

Jak zdobyć 3400 punktów?

Aby zdobyć punkty musisz wykonać dwa proste kroki.

#Krok 1 – zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach

Aby to zrobić 🔎 zaloguj się do swojej bankowości internetowej Alior Banku. Następnie wejdź na swoje konto osobiste, wyszukaj zakładkę „Karty” i w części „Informacje o karcie” znajdziesz program Bezcenne Chwile, do którego możesz dołączyć.

Podczas zapisywania się do programu 🔎 musisz wyrazić przynajmniej jedną z poniższych zgód marketingowych:

 • „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials”

oraz/lub

 • „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”

Odnośnie kroku pierwszego to wszystko – zapisujesz się do programu i wyrażasz jedną lub dwie zgody marketingowe. Pozostał drugi krok, który dzieli Cię od punktów o wartości 50 zł.

#Krok 2 – wykonaj 5 transakcji kartą

Od dnia zapisania się do Bezcennych Chwil masz 🗓 30 dni kalendarzowych na to, by 🔎 wykonać zarejestrowaną w programie kartą 5 transakcji bezgotówkowych. Mówiąc po ludzku: zapłać nią 5 razy na dowolne kwoty, czy to w sklepach stacjonarnych czy też przez Internet.

I to wszystko. Punkty powitalne zostaną przyznane na Twoje konto programu Bezcenne Chwile 🗓 w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków. Pozostało Ci już tylko wymienić je na nagrody dostępne w katalogu Bezcenne Chwile.

Nagroda jest ważna przez 6 miesięcy od momentu jej przyznania. Po tym terminie punkty znikną z Twojego konta. Warto je do tej pory wykorzystać, gdyż nie dostaniesz wcześniej informacji o planowanym usunięciu punktów.

Podsumowanie

Bardzo fajna promocja dla obecnych klientów. Za samo zarejestrowanie się i wykonanie 5 płatności otrzymujesz punkty o wartości 50 zł. Jeżeli nie zarejestrowałeś jeszcze swojej karty w Bezcennych Chwilach to teraz jest na to najlepszy moment.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 21

 1. Dawid pisze:
  Czy jeśli mam już konto na bezcenne chwile z inną kartą w innym banku i poprzez pośpiech dodałem kartę z alior banku przez stronę bezcenne chwile a nie przez bankowość elektroniczną alior banku, tak jak to w instrukcji jest przez was napisanej to czy otrzymam 3400 punktów po zrobieniu 5 transakcji kartą ?? Dzięki za odpowiedź pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dawid, obawiam się że nie. Regulamin precyzuje to następująco: „w Okresie trwania Promocji wskazanym w punkcie 1. przystąpili do Programu za pośrednictwem Banku”. Czy podczas rejestrowania karty na Bezcennych Chwilach podstawiła Ci się zgoda/zgody marketingowe do zaakceptowania?
 2. Dawid pisze:
  Tak były zgodny marketingowe za pośrednictwem email i sms i obie zaakceptowałem
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dawid, wg mnie istnieje szansa że się załapiesz, pomimo takiego zapisu. Oczywiście nic obiecać nie mogę, ale na Twoim miejscu wykonałabym te 5 transakcji.
 3. Marcin pisze:
  Czy jeśli otworzę konto np dziś i wykonam kolejne kroki to mogę wziąć udział w promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marcin, jeśli limit promocyjny się nie skończy (wynosi 16 300 nagród) to nie widzę przeciwskazań 🙂 Chociaż bardziej opłacalne byłoby poczekać na promocję konta w Aliorze i zgarnąć dodatkową kasę i za konto.
 4. Marcin pisze:
  Mam już w Bezcennych Chwilach zarejestrowaną kartę z banku PeKaO,czy otrzymam punkty rejestrując teraz kartę z Aliora?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marcin, tak, wykluczone są tylko karty rejestrowane z Alior Banku 🙂
 5. Kamil pisze:
  Jeżeli nie mam jeszcze konta na stronie bezcennechwile.mastercard.pl, ale aktywowałem program w bankowości internetowej Alior Banku o w jaki sposób mogę się zalogować na stronie programu?

  Według regulaminu otwarcie Rachunku Programu nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od daty zawarcia umowy w sprawie udziału w Programie pomiędzy Uczestnikiem Programu a Mastercard.

  Czyli jak rozumiem otrzymam login i hasło w ciągu 2 tygodni?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Kamil, na Bezcennych Chwilach możesz zalogować się również numerem karty i datą urodzenia. Spróbuj zrobić to w ten sposób, zazwyczaj konta są aktywowane szybciej niż w ciągu 14 dni.
 6. Karolina pisze:
  Jeśli karta Alior była dodana wcześniej do programu „Bezcenne Chwile”, ale nie przez bankowość Alior, dodatkowo jest ona przypięta do konta innego Odbiorcy w Bezcenne Chwile niż jest właściciel karty to czy promocja zadziała jeśli właściciel zarejestruje kartę przez swoją Bankowość Internetową Alior?
 7. Batman pisze:
  A ja w zakładce karta i dalej wg. instrukcji nie mam nic o bezcennych chwilach. Karta MasterCard
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Batman, a wchodziłeś przez konto i dopiero z tamtej pozycji w kartę? Jeśli wchodzisz w Oferta/karta to tam tego nie znajdziesz.
  • terro pisze:
   I ja nie znalazłem. Po chwili zauważyłem, że u mnie nazywa się to po staremu, czyli Priceless Specials. To pewnie u Ciebie też tak jest.
 8. Batman pisze:
  Tak. Na konto i przez stronę i przez aplikację. Na moją kartę, gdzie mam limity i tak dalej.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Batman, regulamin mówi że kartę trzeba zarejestrować w programie poprzez bank, nie ze strony Bezcennych Chwil. A czy Twoja karta nie ma początkowych cyfr 535194? Ponieważ takie nie biorą udziału w promocji.
 9. Batman pisze:
  Karta zaczyna się 5575
  Tak wygląda ta zakładka, gdzie nie ma tej oferty 🙂
  https://zapodaj.net/33152c9c47de4.jpg.html
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W takim razie nic mi więcej nie przychodzi do głowy – nawet na stronie Aliora widnieje taka instrukcja: „Jak dołączyć do programu Mastercard Bezcenne Chwile?
   Zaloguj się do bankowości internetowej Alior Banku i wejdź w zakładkę Szczegóły karty. Po rozwinięciu szczegółów zakładki znajdziesz sekcję Informacje o karcie, w której dostępna jest opcja włączenia programu.” Jedyne co mogę poradzić więcej w tej sytuacji to skontaktować się z bankiem i zapytać, dlaczego nie masz możliwości włączenia programu skoro Twoja karta spełnia wymagania.
 10. Agnieszka pisze:
  Witajcie 🙂 Ja najpierw aktywowałam program w aplikacji , ale było tam za mało informacji co jak działa, i zarejestrowałam się na stronie. W czwartek wykonałam ponad 5 transakcji kartą , dziś odebrałam bon 😀 Dzięki za informacje Moniaki! 🙂

Napisz komentarz