Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

50 zł za konto lub kartę dla dziecka i nastolatka w ING [również dla obecnych klientów]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ING Bank Śląskinowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

50 zł

Za co?

Za założenie konta dla dziecka (13-18 lat) lub karty przedpłaconej dla dziecka (poniżej 13 lat) oraz zasilenie konta/karty z Twojego konta w ING na min. 50 zł

Ile to kosztuje?

Konto Mobi jest bezpłatne. Karta do konta jest bezpłatna.

Wydanie karty przedpłaconej dla dziecka to jednorazowy koszt 15 zł.

Kiedy bonus?

Do 5 lutego 2021 roku.

Dla kogo?

Dla klientów ING, które założą konto/kartę dla dziecka, przystąpią do promocji i zasilą je na min. 50 zł.

Do kiedy promocja?

Do 15 grudnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Moniaki to strona opisująca promocje bankowe. Staramy się wyszukiwać i opisywać jak najwięcej promocji, by jak największa liczba osób mogła z nich skorzystać.

Taką promocję wyszperałam dzisiaj w banku ING. Dokładniej mówiąc wygrzebałam dwie promocje 🙂 Jedna promocja jest to promocja konta dla dziecka w wieku 13-18 lat – w kilka chwil zgarniesz 50 zł za konto dla dziecka. Jeśli natomiast masz młodsze dziecko, które nie ma jeszcze 13 lat to wystarczy że założysz mu kartę przedpłaconą w promocji, i również otrzymacie 50 zł od banku. Z tym że opcja z kartą przedpłaconą jest mniej opłacalna. Konto dla dziecka jest bezpłatne, natomiast jednorazowy koszt wydania karty przedpłaconej to 15 zł.

Nagrodę możesz przeznaczyć na przykład na kieszonkowe dla swojego potomka 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 15 grudnia 2020 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Rozdzielmy uczestników promocji tak, aby nic się nikomu nie poplątało.

Rodzic (czyli Ty) musi mieć dostęp do bankowości internetowej, oraz musi maksymalnie 🗓 do 10 stycznia 2021 roku założyć w ING konto dla siebie. Jeśli masz już konto i dostęp do bankowości to nie musisz się o nic martwić – po prostu zakładasz konto dla dziecka lub zamawiasz mu kartę przedpłaconą, o czym opowiem dokładnie za chwilę. Jeśli natomiast nie masz jeszcze konta w ING to najlepszym pomysłem będzie najpierw założyć konto osobiste dla Ciebie w promocji i zgarnąć dwie premie: dla siebie i dla dziecka. Poniżej link z artykułem o promocji dla Ciebie:

Dziecko w zależności od wieku nie może mieć w ING konta osobistego (13-18 lat) lub karty przedpłaconej (poniżej 13 lat) na dzień przystąpienia do promocji.

Jak zgarnąć 50 zł w promocji dla dziecka?

Zakładam że jesteś już posiadaczem konta i bankowości internetowej. Czas zatem na szybką instrukcję, co zrobić żeby zgarnąć 50 zł za konto/kartę dla dziecka.

1. Jeśli masz już konto osobiste dla siebie to przed rozpoczęciem czynności dla dziecka 🔎 sprawdź, czy masz wyrażoną zgodę na przekazywanie elektronicznie przez Bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych. Jeśli nie, zaznacz tę zgodę. Zgody sprawdzisz w zakładce Moje dane – Zgody i oświadczenia.

2. 🗓 Do 15 grudnia 🔎 załóż w bankowości internetowej Moje ING konto Mobi dla dziecka (13-18 lat) lub zamów dziecku kartę przedpłaconą (mniej niż 13 lat). Podczas zakładania 🔎 zaakceptuj regulamin promocji. Jak złożyć wniosek? Zaloguj się do Moje ING, wejdź w zakładkę Oferta ING – Promocje – Bankowanie z bonusem 50 zł dla młodych. Umowę o konto popiszesz sms-em i otrzymasz ją w bankowości internetowej, tak samo jak login.

3. Podczas składania wniosku o konto/kartę 🔎 zapisz się do promocji w formularzu dołączonym do wniosku. Jeśli o tym zapomnisz, na dole strony promocji w bankowości masz link – zapisz się 🗓 maksymalnie do 15 grudnia.

4. Następnie, 🗓 do 15 stycznia 🔎 przelej ze swojego konta w ING na konto dziecka lub na kartę przedpłaconą min. 50 zł. Pamiętaj, że przelew musi być wykonany z Twojego konta w ING i nie może być anulowany lub wycofany.

To wszystko – teraz po prostu czekasz na wypłatę nagrody. Zostanie ona przelana na konto/kartę dziecka 🗓 do 5 lutego. Pamiętaj że do tego czasu nie możesz zamknąć konta/karty ani odwołać wyrażonych zgód marketingowych. Nie możesz również zamknąć swojego konta osobistego.

Czy konto/karta są płatne?

Zacznijmy od konta Mobi. Jest ono całkowicie bezpłatne. Tak samo karta do konta nic nie kosztuje – dziecko może na dodatek bezpłatnie wybrać wizerunek z galerii lub własne zdjęcie na kartę. Twoje dziecko może również wypłacać gotówkę BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo. Pierwsza w miesiącu wypłata kartą również jest za free.

Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

ING konto MOBI

  Aktualne na dzień: 9 lutego 2021

Prowadzenie rachunku

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki z bankomatów ING i Planet Cash

0 zł

Wypłaty gotówki BLIKiem z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł za pierwszą wypłatę kartą w miesiącu (liczone od 29 dnia poprzedniego miesiąca do 28 dnia bieżącego miesiąca)

Karta z własnym wizerunkiem

0 zł

0 zł za zamówienie pierwszej karty z wizerunkiem

ING konto MOBI

  Aktualne na dzień: 16 listopada 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki z bankomatów ING i Planet Cash

0 zł

Wypłaty gotówki BLIKiem z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł za pierwszą wypłatę kartą w miesiącu (liczone od 29 dnia poprzedniego miesiąca do 28 dnia bieżącego miesiąca)

Karta z własnym wizerunkiem

0 zł

0 zł za zamówienie pierwszej karty z wizerunkiem

Karta przedpłacona jest natomiast mniej opłacalna – jej wydanie kosztuje 15 złotych. Co prawda korzystanie z niej nie wiąże się już z żadną opłatą miesięczną, ale dostęp do bezpłatnych bankomatów jest ograniczony (tylko ING i Planet Cash). Jeśli dziecko wypłaciłoby gotówkę z innego bankomatu to wiąże się to z prowizją 5 zł. Zatem zakładając kartę tylko do promocji realnie można zyskać 35 zł.

Podsumowanie

Nigdy nie jest za wcześnie uczyć swoje dziecko podstaw zarządzania pieniędzmi. Jak w przyszłości można od niego wymagać tej umiejętności, skoro w dzieciństwie te kwestie zostały zaniedbane? Dlatego popieram zakładanie kont dla dzieci i naukę finansów od małego. A dodatkowy bonus może je tylko zmotywować do dalszych kroków 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz