Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

500+ to za mało? Zgarnij dodatkowe 50 zł za rachunek dla dziecka od PEKAO S.A. [dla obecnych klientów]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaoobecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

50 zł przelewem na konto dziecka.

Za co?

-Za założenie Konta Przekorzystnego dla dziecka wraz z rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb dla dziecka.

Ile to kosztuje?

0 zł – prowadzenie konta; 0 zł- przelewy internetowe; 0 zł- wypłata gotówki kartą z bankomatów w Polsce i na świecie; 0,20 zł – sms autoryzacyjny.

Kiedy bonus?

Do 24 dnia miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji,, maksymalnie do 24 marca 2020 roku.

Dla kogo?

Rodzic – klient banku PEKAO S.A., który na dzień 2 stycznia 2020 roku posiadał w PEKAO S.A. ROR.

Dziecko – ma nieukończone 18 lat i na dzień 2 stycznia 2020 roku nie posiadało w PEKAO S.A. rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego.

Wykluczone są osoby, które brały udział w poprzednich edycjach promocji.

Do kiedy promocja?

Do 29 lutego 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Stanowczo zbyt rzadko mam okazję opisywać promocje dla obecnych klientów banków. Dlatego bardzo ucieszyła mnie informacja, że Bank PEKAO S.A. po raz kolejny organizuje coś właśnie dla nich. Mianowicie, jeżeli Ty jesteś klientem banku i jednocześnie masz dzieci poniżej 18 roku życia, które nie mają rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PEKAO to teraz, za jego założenie możesz otrzymać premię, czyli po 50 zł za rachunek dla każdego dziecka.

Promocja trwa do 29 lutego 2020 roku. Pamiętaj jednak, że im szybciej do niej przystąpicie, tym szybciej nagroda znajdzie się na koncie.

Kto może skorzystać z promocji?

Możesz śmiało skorzystać z promocji jeśli tylko Ty i Twoje dziecko spełniacie następujące warunki:

 • na dzień rozpoczęcia promocji (2 stycznia 2020 roku) posiadasz w banku PEKAO S.A. aktywny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy;
 • na dzień rozpoczęcia promocji (2 stycznia 2020 roku) Twoje dziecko nie posiadało w banku PEKAO S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (mogło posiadać tylko rachunek oszczędnościowy Mój Skarb).

Umowę o konto dla dziecka zawierasz w jego imieniu Ty, jako przedstawiciel ustawowy. Dziecko do 18 roku życia nie może we własnym imieniu zawierać umów.

Z promocji są wykluczone dzieci, które miały założone konta w poprzednich edycjach promocji Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom.

Aby wziąć udział w promocji dziecko będzie musiało posiadać dwa rachunki: ROR Konto Przekorzystne dla Młodych oraz konto oszczędnościowe Mój Skarb. Sprawdźmy, jak wyglądają opłaty za prowadzenie obu tych rachunków.

Czy za konta coś zapłacę?

Pamiętaj, że w promocji możesz założyć konta dla dziecka, które nie ma ukończone 18 lat. Samo Konto Przekorzystne dla młodych prowadzone jest na poniższych warunkach do momentu ukończenia przez dziecko 26 lat.

Konto Przekorzystne dla młodych

 • 0 zł – opłata miesięczna za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0 zł – przelewy krajowe przez Internet;
 • 0,20 zł – opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej; 
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę do konta; 
 • 0 zł – wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Zatrzymajmy się na sekundę przy karcie do konta. Po pierwsze – jej zamówienie nie jest konieczne, by wziąć udział w promocji. Po drugie – karta wydawana jest dzieciom, które ukończyły 13 rok życia. Tak więc jeżeli Twoje dziecko ma już 13 lat to możesz, ale nie musisz zamówić mu kartę do konta. Ja ze swojej strony polecam zamówienie. Na to konto możesz przelewać dziecku kieszonkowe i uczyć je od młodości zarządzania pieniędzmi.

Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb

Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb może być prowadzony dla dziecka od momentu narodzin do chwili ukończenia 18 roku życia.

 • 0 zł – opłata miesięczna za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł – przelewy krajowe przez Internet;
 • 1,5% – oprocentowanie zmienne w skali roku, odsetki dopisywane są na koniec każdego miesiąca;
 • 0 zł – wpłaty bezgotówkowe i gotówkowe.

Z konta Mój Skarb nie wypłacisz bezpośrednio gotówki. Możesz to zrobić tylko przelewem na inne konto. Pamiętaj, że przy wypłatach z kont dzieci poniżej 18 roku życia obowiązuje miesięczny limit wypłat, tak zwana kwota zwykłego zarządu. Jest ona równa przeciętnemu miesięcznemu wynagrodzeniu w sektorze przedsiębiorstw bez wypłat nagród z zysku i jest publikowana co miesiąc przez GUS (około 5000 zł, co oznacza że nie wypłacisz w miesiącu większej kwoty z konta dziecka).

Jak otrzymać premię?

Promocja obowiązuje w placówkach banku PEKAO S.A., zatem jeżeli chcesz z niej skorzystać to musisz udać się do oddziału banku. Pamiętaj tylko, że promocja nie obowiązuje w agencjach oraz placówkach partnerskich banku.

Aby wziąć udział w promocji do 29.02.2020 r. udaj się do oddziału banku i w imieniu dziecka podpisz umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb. Jeżeli Twoje dziecko posiada już rachunek Mój Skarb, ale nie posiada Konta Przekorzystnego, wystarczy że podpiszesz umowę o samo Konto Przekorzystne.

Pamiętaj o wyrażeniu zgód:

 • zgody na udział w Promocji;
 • zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wzięcia udziału w Promocji.

I to wszystko. Regulamin promocji nie nakazuje wykonywania żadnych transakcji, na rachunek oszczędnościowy również nie musisz wpłacać żadnych środków.

Kiedy otrzymam premię?

Nagroda zostanie wypłacona na Konto Przekorzystne Twojego dziecka do 24 dnia miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, jednak nie później niż do 24 marca 2020 roku.

Podsumowanie

Bardzo podoba mi się nowa promocja od PEKAO S.A. Oprócz bonusu za założenie konta dla dziecka możesz zacząć je uczyć, jak korzystać z konta i karty oraz jak zarządzać pieniędzmi. Im szybciej dziecko zacznie się uczyć takich rzeczy, tym lepiej będzie nimi rozporządzać w dorosłym życiu. Poza tym jest to jedna z nielicznych promocji, w której mogą wziąć udział obecni klienci banku – i oby było ich coraz więcej.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Kidman pisze:
  Witam. Czy mogę zapisać 2 dzieci by otrzymac od każdego po 50zł ? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak najbardziej, jeżeli żadne z nich nie miało wcześniej zakładanego konta w PEKAO w promocji
 2. Dominika pisze:
  Witam, do tej pory nie wpłynęła premia za konta dla dzieci. Jak mogę to wyjaśnić bez wizyty w banku?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dominika, najłatwiej będzie zadzwonić na infolinię i złożyć reklamację.

Napisz komentarz