PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank: Podnieś limit na karcie i odbierz 50 zł do Biedronki – dla obecnych klientów

Siedzę sobie ostatnio w pracy, popijam ulubioną kawę i nagle dostaję sms o treści ” Citi Handlowy: Podnieś limit na karcie do 19 600 zł, zapłać za dowolne zakupy kartą i zyskaj 50 zł do BIEDRONKI […]”. Później loguję się do bankowości online i widzę podobną informację. Czyżby jakaś ciekawa promocja dla obecnych klientów Citibanku?

Jak się okazuje, każdy kto posiada kartę kredytową w Citibanku i otrzyma tak jak ja zaproszenie do promocji, może na prostych warunkach odebrać voucher na 50 zł do Biedronki. Promocja jest ważna do 28 lutego 2018 roku, a to jak działać krok po kroku opisałam w dzisiejszym artykule.

Kliencie Citibanku – odbierz GRATIS voucher na 50 zł do Biedronki

Jeżeli otrzymałeś zaproszenie do promocji to oznacza, że jesteś klientem Citibanku i masz w nim kartę kredytową. Wiesz już zatem na czym polega mechanizm działania tej karty. Teraz masz szansę dzięki niej odebrać 50 zł do Biedronki, a oto instrukcja jak zrobić to krok po kroku:

#1 KROKZaloguj się do bankowości online, i kliknij “Sprawdź ofertę” na banerze który pojawi się zaraz po zalogowaniu;

#2 KROK – Suwakiem podnieś limit do kwoty, którą w wiadomości sms wskazała bank i kliknij w przycisk “Dalej”. Zostaniesz przeniesiony na stronę potwierdzającą dyspozycję. I teraz bardzo ważna rzecz, musimy zaznaczyć oświadczenie dot. naszych dochodów i wydatków. Jeżeli zgadzają się one ze stanem faktycznym to wszystko jest ok, ale jeżeli nie to nie gwarantuję, że Bank podwyższy limit i przyzna voucher. Uważam jednak, że warto spróbować;

 • podniesienie i ewentualne późniejsze obniżenie limitu nic nie kosztuje

#3 KROK – Po zawarciu porozumienia o zwiększeniu limitu na karcie, musisz wykonać ową kartą kredytową min. 1 dowolną płatność bezgotówkową na dowolną kwotę;

To wszystko!

Jeżeli wykonasz 3 powyższe kroki to Bank przyzna Ci voucher na 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli jeżeli wszystko wykonasz w lutym to voucher trafi do Ciebie do końca marca 2018 roku. Voucher będzie ważny do końca grudnia 2018 roku.

Pamiętaj, aby podczas oczekiwania na voucher nie zamykać karty oraz nie obniżać jej limitu.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. krzysztof pisze:
  niestety nie działa na stronie banku!
 2. krzysztof pisze:
  dokładnie tak. można jedynie uzyskać bon o wartości 50 zł za każde pożyczone 1000 zł z karty kredytowej. może ta oferta nie jest dla wszystkich mam zarówno konto osobiste jak i kartę kredytową.
  • Adrian pisze:
   Własnie też to mam (Zyskaj voucher na 50 zł do sklepu Biedronka za każde 1000 zł pożyczone z limitu karty kredytowej.) i jak kilkam w to, to jest tylko “Przelej gotówkę z karty” i wybór okres spłaty. Nie widać promocji typu “Podnieś limit do iluś żeby zgarnąć 50zł”
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To może nie każdy otrzymał zaproszenie do promocji ja np. otrzymałam zaproszenie i smsem i po zalogowaniu na stronę banku.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   I to jest jeszcze inna promocja gdzie faktycznie można pożyczyć, ale my opisujemy tylko promocję gdzie za zwiększenie limitu jest premia a zwiększenie limitu jest darmowe. 🙂
 3. Pablo pisze:
  Trzeba otrzymać zaproszenie sms -em tak jak napisala Pani Dominika
  A jak otrzymać w bardzo prosty sposób złozyc dyspozycję zamknięcia karty
 4. Wojciech pisze:
  Dostałem zaproszenie. 3 razy próbowałem zwiększyć limit. Dzwonią z infolini, że bez problemu uzyskam limit i na tym koniec. Limit jaki był, taki jest.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Może działa to w ten sposób, że zostało przyjęte ale jeszcze nie ma decyzjo o zwiększeniu limitu.
  • Wojciech Kawecki pisze:
   Dostałem info, że limit powinien być zwiększony w ciągu 3 dni roboczych … minęło 10
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Poczekajmy do poniedziałku i będziemy starali się coś wymyślić 🙂
 5. tazzz pisze:
  Limit podniesiony, zakupy zrobione ale dostałem dziwnego smsa – “Do 28.02 odbierz 50 zł do BIEDRONKI za 1000 zł pożyczone z limitu na karty” – czyli ja mam jeszcze pożyczać od nich pieniądze?? o tym nie pisaliście w reklamie tej promocji…
  • Moniaki.pl pisze:
   Bo to o czym piszesz to już inna promocja, oparta na innych zasadach i której nie opisywaliśmy ponieważ nie jest korzystna dla czytelników. 🙂

Napisz komentarz