Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz nawet 580 zł nagród za konto w promocji Santander Bank Polska!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł gotówki za konto od banku Santander

80 zł do wybranego sklepu lub bilety do kina z programu poleceń banku Santander

100 zł w punktach w Mastercard Bezcenne Chwile

100 zł na Allegro od Santandera

Za co?

100 zł:

– za założenie konta z kartą i wyrażenie zgód marketingowych

200 zł:

-za zapewnienie w trzech kolejnych miesiącach (tj. lipcu, sierpniu, wrześniu) wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 1 płatności kartą na min. 10 zł co miesiąc oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

80 zł na zakupy/bilety do kina z programu poleceń:

-za założenie konta z kodem poleceń

-za wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł

100 zł na Allegro:

-za założenie konta z kartą z wymaganymi zgodami marketingowymi

-za rejestrację w promocji

-za wykonanie w kolejnych 5 miesiącach po min. 3 przelewów z konta przez aplikację mobilną.

Ile to kosztuje?

Dla osób do 26 r.ż: 0 zł za konto; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty kartą i BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Dla osób po 26 r.ż.: 0 zł/6 zł za konto – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Kiedy bonus?

100 zł – do 31.07.2022

200 zł – do 31.10.2022

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 czerwca 2021 roku nie miały konta osobistego w banku oraz od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta osobistego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Takie promocje nie zdarzają się często. Polega ona na tym, że otwierasz konto w Santanderze, robisz kilka prostych aktywności i bank wypłaca Ci łącznie 300 zł + 100 zł do Allegro (400 zł wspomniane na stronie promocji) na nowo założone konto!

Za wykonanie dodatkowych prostych czynności można zdobyć jeszcze 100 zł (od Mastercard) + 80 zł w voucherach do sklepów w dwóch pozostałych promocjach (łącznie to aż 580 zł!), o których również będzie mowa w tym artykule.

Wszystko to bez losowania, czy limitów – każdy kto spełni warunki promocji otrzyma nagrodę. Sprawdźmy dokładnie na czym to polega.

Promocja banku Santander potrwa 🗓 do 30 czerwca 2022 roku.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Każda osoba, która spełnia wszystkie poniższe warunki:

 • jest pełnoletni;
 • jest obywatelem RP i mieszka w Polsce;
 • 🗓 od 1 czerwca 2021 roku nie miałeś konta osobistego w Santander Bank Polska;
 • 🗓 od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udziału w promocji takiego konta w Santander Bank Polska.

Inne produkty w tym banku nie wykluczają Cię z promocji. Jednak jeśli je masz, pamiętaj: wniosek złóż z promocyjnego linku, nie po zalogowaniu do bankowości. Inaczej nie weźmiesz udziału w promocji.

Odbieramy 1 część bonusu – 300 zł gotówki za konto od banku Santander:

Nagrodę gotówkową otrzymasz w formie dwóch przelewów. Pierwszy przelew to 100 zł za założenie konta, kolejny 200 zł po spełnieniu warunków aktywności.

Natomiast jeśli chcesz skorzystać z dwóch pozostałych promocji to 80 zł z programu poleceń odbierzesz w bankowości w formie voucheru do wybranego przez Ciebie sklepu. A jeśli łapiesz się również na promocję w Mastercard Bezcenne Chwile, to punkty wymienne na nagrody otrzymasz po zalogowaniu się do programu.

#Krok I – załóż Konto Jakie Chcę z kartą i odbierz 100 zł od banku za konto

🗓 Do 30 czerwca:

z promocyjnego linku banku Santander 🔎 złóż wniosek o konto, kartę i bankowość internetową. Możesz wybrać kartę Mastercard lub Visa – ja polecam Mastercard, bierze udział w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, w którym możesz dostać kolejne 100 zł na zakupy.

Wypełniając wniosek:

 • 🔎 wyraź zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych
 • 🔎 zaznacz na tak zgodę na Elektroniczne Kanały Kontaktu
 • 🔎 podaj swój aktualny numer telefonu i adres mailowy.
🗓 Do 10 lipca 🔎 podpisz z kurierem umowę o konto i kartę.

Przelew otrzymasz do 31 lipca.

#Krok II – spełnij warunki aktywności i odbierz 200 zł od banku za konto

🗓 W lipcu, sierpniu i we wrześniu, w każdym z tych miesięcy:

 • 🔎 zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z miesięcy

ORAZ

 • 🔎 zapłać kartą za zakupy min. 1 raz na min. kwotę 10 zł w każdym z miesięcy

ORAZ

 • 🔎 w każdym miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej. UWAGA -to musi być logowanie do aplikacji. Jeśli zalogujesz się tylko do bankowości internetowej, ten warunek nie zostanie spełniony.

200 zł otrzymasz do 31 października 2022 r.

Ważne definicje do promocji

📄 Transakcje bezgotówkowe – sprawdzamy definicję

Musisz zapłacić min. 1 raz w każdym miesiącu kartą do konta na minimalną kwotę 10 zł. Ma to być JEDNA transakcja na MINIMUM 10 zł. Dwie po 5 zł się nie policzą. Transakcja powinna zostać zaksięgowana w danym miesiącu, więc nie zostawiaj jej na ostatni dzień.

Liczą się zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak również zakupy przez Internet. Pod uwagę są brane transakcje dokonane i nie anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania.

Nie liczą się wypłaty gotówki z bankomatów i transakcje BLIK.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ na konto nie musi być wpływem jednorazowym. Mogą to być zarówno przelewy wynagrodzenia, jak też przelewy z Twojego konta w innym banku. Możesz na przykład zrobić dwa przelewy po 500 zł.

2 część – odbieramy resztę bonusów – 100 zł do Allegro, 80 zł formie voucheru/biletów do kina i 100 zł od Mastercard:

100 zł na Allegro od Santandera

Od 14 czerwca obowiązuje dodatkowa promocja od banku Santander. Zakładając konto w głównej promocji (300 zł gotówki) i wykonując kilka dodatkowych czynności możesz odebrać jeszcze voucher o wartości 100 zł na Allegro. Liczba kart podarunkowych w tej promocji jest ograniczona i wynosi 2000 sztuk. O kolejności przyznawania kart decyduje kolejność rejestracji na stronie oraz spełnienie wszystkich warunków promocji, które opisuję poniżej.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1.04.2021 r nie miały w Santanderze konta osobistego i które od 1.04.2019 r nie miały otwartego w promocji konta w tym banku.

#Krok I – zarejestruj się na stronie promocji

Konto masz już założone, wyraziłeś również wszystkie wymagane zgody marketingowe (opisane w akapicie „Jak odebrać 300 zł…”). Czas na spełnienie dodatkowych warunków, które pozwolą Ci odebrać od banku 100 zł na Allegro.

🗓 Do 30 czerwca 🔎 wejdź na stronę promocji banku Santander i wypełnij formularz przystąpienia do promocji „100 zł na zakupy on-line – edycja II”.

#Krok II – wykonaj po 3 przelewy w kolejnych miesiącach

🗓 W lipcu, sierpniu, we wrześniu, w październiku i listopadzie 🔎 wykonaj po min. 3 przelewy przez aplikację mobilną na telefonie.
Przelewy mogą być wykonane na dowolną kwotę. Mogą to być przelewy na telefon BLIK, zwykłe przelewy na rachunki obce (czyli takie, których nie jesteś właścicielem, na przykład opłaty za prąd, czy przelew do bliskiej osoby), przelewy do US, ZUS lub innych organów podatkowych.

Voucher otrzymasz sms-em lub w wiadomości w bankowości internetowej do 31 grudnia 2022 r. Pamiętaj, że aby odebrać nagrodę Twoje konto musi być aktywne, a zgody marketingowe nieodwołane.

80 zł w formie voucheru/biletów do kina z programu poleceń banku Santander

Aby odebrać jedną z nagród o wartości 80 zł z programu poleceń, musisz wykonać dwie czynności.

#Krok I – wpisz kod poleceń

🗓 W ciągu 30 dni od otwarcia konta, ale maksymalnie do 30 czerwca 2022 roku 🔎 zaloguj się do bankowości i podaj tam kod polecenia osoby, która poleca Ci konto. Kod wpiszesz w zakładce Program poleceń. Nasz sprawdzony kod polecenia: UCAFG6

#Krok II – zapłać kartą na 300 zł

🗓 Do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Przykładowo, jeśli konto otworzysz w maju, to masz czas do końca czerwca, by wykonać płatności na min. 300 zł.

Jeśli korzystasz z innego kodu niż nasz, zachęcam do lektury poniższego artykułu. Dowiesz się z niego, co musi zrobić polecający, byście odebrali nagrody. I pamiętaj – Ty też możesz polecać konto i zgarniać bonusy od banku!

100 zł w Bezcennych Chwilach

Jeśli wybrałeś kartę z logo Mastercard, i na dodatek nigdy wcześniej nie uczestniczyłeś w programie Mastercard Bezcenne Chwile, to teraz w łatwy sposób możesz odebrać 8000 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 100 zł. Wystarczy zarejestrować kartę i wykonać nią płatności na 50 zł.

Szczegóły opisałam w artykule:

5% na lokacie mobilnej

Może nie promocja, ale warto wspomnieć o tej ofercie. Z lokaty mobilnej możesz skorzystać tylko jeden raz. Jak sama nazwa wskazuje, lokatę założysz przez aplikację mobilną.

 • 5% w skali roku;
 • na 4 miesiące;
 • od 1 000 do 20 000 zł.

Dla poszukiwaczy najlepszych oprocentowań przygotowałam specjalny ranking lokat i kont oszczędnościowych – zapraszam do lektury 🙂

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska- jak uniknąć opłat

Masz od 18 do 26 lat:

Konto Jakie Chcę jest dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. Nieważne, czy coś na nie wpływa, czy też nie – żadna opłata za prowadzenie konta nie zostanie Ci naliczona.

Natomiast żeby karta do konta była za darmo, musisz minimum raz w miesiącu zapłacić nią (lub BLIKiem) na dowolną kwotę. Na przykład kupując paczkę chusteczek w kiosku.

Na dodatek masz wszystkie bankomaty w Polsce za darmo.

Masz więcej niż 26 lat:

Aby konto i karta były dla Ciebie za darmo, musisz co miesiąc wykonywać dwie czynności łącznie:

 • zapłacić min. 1 raz kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

ORAZ

 • zapewnić wpływ min. 500 zł na konto (na przykład przelewając je z Twojego konta w innym banku lub zapewniając wpływ wynagrodzenia).

Dzięki temu nie poniesiesz opłat za konto i kartę. Warto zauważyć, że w Koncie Jakie Chcę masz nielimitowane przelewy natychmiastowe za darmo. Mogą się przydać, kiedy pilnie potrzebujesz zapłacić zapomniany rachunek 🙂

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 12 kwietnia 2023

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/8 zł

Jeśli masz mniej niż 26 lat – 0 zł pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu ; Jeśli masz więcej niż 26 lat: 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu + wpływ min. 500 zł

Wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów Santander

0 zł

Wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Podsumowanie

Promocja to najlepszy sposób na przetestowanie konta od banku, a taka gdzie łącznie możesz zgarnąć praktycznie bezkosztowo ponad pół tysiąca złotych to rzadkość. Taka kwota piechotą nie chodzi i można za to sprawić sobie coś fajnego.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 20

 1. Margi pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: HBMXFN
  Spełniam wszystkie warunki potrzebne do uzyskania nagród.
  Jak skorzystać z programu poleceń:
  Po zalogowaniu się do bankowości internetowej zakładka „Program poleceń” znajduje się na górze strony
  LUB
  W aplikacji mobilnej na dole zakładka „oferta” a potem „Program poleceń”
  2. Wpisujesz tam mój kod.
  3. Potem spełniasz warunek promocji: wydać łącznie 300zł kartą do końca miesiąca następnego po miesiącu otwarcia konta. Nie musisz wydać całych 300zł w ciągu jednego miesiąca, chodzi o sumę wydanej kasy KARTĄ PLASTIKOWĄ(nie google pay ani blik ani przelew) w sklepie lub internecie(płatność przez podanie danych karty NIE BLIK ANI PRZELEW ANI GOOGLE PAY!) od dnia otwarcia konta do końca miesiąca następnego.
  4. Po spełnieniu warunku w tym samym miejscu pojawi się wybór nagrody.
 2. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam aktualny kod:
  EUWUVE
  Podany kod obowiązuje do 30.06.2022r.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 3. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla I-szej edycji programu poleceń: UUVSX4
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
  Po otwarciu konta należy zalogować się do bankowości internetowej i wpisć podany kod polecenia w zakładce „Program poleceń”, a następnie m.in. wydać kartą debetową przypisaną do konta min. 300 zł do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 4. Agata pisze:
  Witam. Gorąco zachęcam do wsparcia mnie i skorzystania z mojego kodu polecającego: 7XSW4E . Spełnia on warunki promocji. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Agata.
 5. Agata pisze:
  Witam. Gorąco zachęcam do wsparcia mnie i skorzystania z mojego kodu polecającego: 7XSW4E . Spełnia on warunki promocji. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Agata.
 6. Kacper pisze:
  Witam serdecznie
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: D9V3K8
  Do zgarnięcia za to jest po 80 zł. (w postaci voucherów) dla każdej ze stron. Trzeba tylko po otwarciu konta zalogować się do bankowości internetowej, wpisać podany kod polecenia w zakładce „program poleceń”, a następnie wydać kartą debetową min. 300 zł do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 7. Kasia pisze:
  Przymierzam się właśnie do założenia konta w Santanderze i skorzystaniu z tej promocji 🙂 i chcę wybrać kartę mastercard, żeby też dostać bon na allegro i chciałam zapytać czy ta karta mastercard jest darmowa czy trzeba za nią potem uiszczać jakieś dodatkowe opłaty?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeśli masz więcej niż 26 lat to karta i konto są za darmo, jeśli wykonasz nią lub Blikiem min. 1 płatność w miesiącu + wpływ 500 zł na konto, inaczej 6 zł za konto i 8 zł za kartę. Pod koniec artykułu wrzucamy zawsze najważniejsze informacje o opłatach oraz jak ich uniknąć 🙂
 8. Sylwia pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: YLKKWH.
  Spełniam wszystkie warunki potrzebne do uzyskania nagród.
  Pozdrawiam serdecznie
 9. Sylwia pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: YLKKWH.
  Spełniam wszystkie warunki potrzebne do uzyskania nagród.
  Pozdrawiam serdecznie
 10. Maciej pisze:
  Również polecam – przesyłam aktualny kod: 6U2HCF
  Potwierdzam spełnienie warunków promocji byś mógł uzyskać nagrodę.
 11. Paweł pisze:
  Wpływ na konto – sprawdzamy definicję — Tutaj mam pytanie. Wpłata własna we wpłatomacie też się liczy ? W regulaminie nie pisze dokładnie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dopytałam i dostałam odpowiedź, że wpłata we wpłatomacie się liczy 🙂
  • Paweł pisze:
   Dziękuję, no to sobie dokonam wpłaty :). Ach ta czepliwość szczegółów. Dziękuję bardzo !!!
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nic nie szkodzi, lepiej dopytać niż nie dostać nagrody 😀 Ja też wolę dopytać, niby wiem, ze się liczy, ale jak mam na mailu odpowiedź, to jest to jakieś pewniejsze 😀
 12. Szymon pisze:
  Jest tam napisane, że od 2019 roku nie mogłem brać udział w takiej promocji, tzn dokładnie w takiej samej o tej nazwie, czy jakiejkolwiek tego typu w Santanderze?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jakiejkolwiek promocji konta osobistego: „żadne z Twoich poprzednich kont osobistych w naszym banku nie było otwierane od 1 kwietnia 2019 r. w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot we współpracy z bankiem”
 13. Asia pisze:
  Nie wiem czy czytacie komentarze pod zakończonymi promocjami, ale może a nuż mi się uda 🙂
  Chciałam dopytać, ponieważ dzięki Wam skusiłam się na tą promocję i otworzyłam konto w Santanderze, jednak się zgapiłam i nie zarejestrowałam się w promocji Allegro i programie poleceń. Czy jest teraz może dla tych promocji jakaś alternatywa, z których mogłabym jeszcze skorzystać?
  PS. Dziękuje bardzo, że jesteście i przedstawiacie te wszystkie promocje w tak przystępny sposób! <3

Napisz komentarz