Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 4000 punktów za rejestrację karty Citi Banku w Bezcennych Chwilach

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klient obecny klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

4000 punktów w Bezcennych Chwilach

Za co?

Za zarejestrowanie karty debetowej lub kredytowej Mastercard od Citi Banku w programie Bezcenne Chwile.

Ile to kosztuje?

Brak opłat.

Kiedy bonus?

Do 10-go dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu rejestracji w programie

Dla kogo?

Dla klientów Citi Banku którzy posiadają kartę Mastercard (oprócz Motokarty) i którzy na dzień 3 czerwca 2020 roku nie byli zarejestrowani w programie Bezcenne Chwile.

Do kiedy promocja?

Do 30 sierpnia 2020 roku – uwaga, obowiązuje limit 6000 pierwszych rejestracji.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem karty kredytowej lub debetowej z logo Mastercard wydanej przez Citi Bank, oraz nie rejestrowałeś jej jeszcze w programie do zbierania punktów o nazwie Bezcenne Chwile to teraz jest na to dobry moment.

Za samą rejestrację zgarniesz 4000 punktów, które wymienisz na przykład na bony o wartości 50 zł + zostanie Ci jeszcze trochę punktów na koncie 🙂

UWAGA

Niestety z nieznanych nam przyczyn bank wyklucza z promocji posiadaczy kart Motokarta BP.

Promocja obowiązuje 🗓 do 31 sierpnia lub do wyczerpania limitu pierwszych 6000 rejestracji. A więc warto się pospieszyć, dawno nie było tak łatwej promocji.

Niestety, gdyby limit został osiągnięty to nie znajdziemy na ten temat nigdzie żadnej informacji – i to jest drugi minus tej promocji (pierwszy to wykluczenie Motokarty).

Co to jest program Bezcenne Chwile?

Jeśli ta nazwa nic Ci nie mówi – nie martw się. Każdy z nas kiedyś nie wiedział, o co w tym chodzi. Na szczęście wszystko da się bardzo łatwo wyjaśnić – bo i sam program ma wyjątkowo łatwe zasady.

Program Mastercard Bezcenne Chwile to program, gdzie płacąc kartą z logo Mastercard lub Maestro zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Nie musisz robić nic nadzwyczajnego, po prostu płać za zakupy/usługi kartą zarejestrowaną w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Dawniej program ten nosił nazwę Priceless Special.

Zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na nagrody z katalogu. Składa się on z 8 kategorii – ty decydujesz, na jaki cel będziesz zbierać punkty (możesz go zmieniać). Wybierasz spośród kategorii takich jak rozrywka, podróże, sport, kulinaria, zakupy, dziecko, dom czy pomaganie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wystarczy że:

 • posiadasz kartę debetową lub główną kartę kredytową z logo Mastercard wydaną przez Citi Bank (oprócz wspomnianej już Motokarty, która nie bierze udziału w promocji)
 • i na dzień 🗓 3 czerwca 2020 roku nie byłeś zarejestrowany w Bezcennych Chwilach

i możesz brać śmiało udział i zdobyć 4000 punktów.

UWAGA

Uprzedzając pytania o to, czy będąc zarejestrowanym w Bezcennych Chwilach z innego banku można skorzystać z tej promocji:

regulamin promocji wyklucza osoby, które „w dniu 3 czerwca 2020 roku były zarejestrowane w Programie”. Nie jest precyzyjnie określone, czy chodzi o udział w programie z ramienia Citi Banku czy ogólnie biorąc pod uwagę wszystkie banki. W tego typu promocjach zazwyczaj wykluczony jest tylko ten jeden dany bank, który organizuje promocję.

Jak zdobyć 4000 punktów?

Jest to banalnie proste! Najprostsza promocja jaką opisywałam 🙂 Wystarczy że 🔎 zalogujesz się do bankowości internetowej w Citi Banku i 🔎 wypełnisz formularz rejestracyjny dotyczący zapisania się do programu Bezcenne Chwile.

Jak to zrobić, gdzie to znaleźć?

Po zalogowaniu się do Citibank Online przejdź w menu do zakładki Korzyści i produkty. Następnie kliknij w ofertę Bezcenne chwile -> Sprawdź szczegóły. Po wejściu do tej zakładki pojawi się przycisk Chcę zapisać się do programu – po jego naciśnięciu pojawi się formularz rejestracyjny, który wypełniasz. Zaakceptuj wymagane do zapisania się w Bezcennych Chwilach regulaminy i zgody.

I to wszystko! Karta powinna zostać dodana do programu w ciągu kilku dni od rejestracji.

Kiedy nagroda?

To pytanie jest zawsze najważniejsze w całej promocji, i nic w tym dziwnego! Twoje punkty zostaną przyznane na koncie w Bezcennych Chwilach 🗓 do 10-go dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu rejestracji w programie.

Punkty będą ważne przez 4 miesiące od momentu ich przekazania – nie przegap tego, po tym okresie po prostu zdematerializują się, a tego na pewno nikt nie chce 🙂

Pamiętaj, że na dzień przekazania nagrody nie możesz mieć zamkniętej lub zastrzeżonej karty, a umowa o kartę nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Co mogę mieć za 4000 punktów?

Za równowartość 3400 punktów możesz mieć na przykład voucher na 50 zł do Empik, Home&You, RTV Euro AGD, Decathlon czy Douglas. W katalogu masz do wyboru również wiele innych nagród – każdy znajdzie coś dla siebie.

Podsumowanie

Takie promocje aż chce się opisywać – nie mogło być chyba łatwiej 🙂 Rejestrujesz się i już, czekasz na punkty, które wymieniasz na nagrody i cieszysz się. Życzę sobie i Wam jak najwięcej takich promek, fajnie się pisze, fajnie się bierze udział i fajnie się odbiera nagrody. Nic, tylko korzystać!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. Marcin pisze:
  Czy jeśli otworzę konto z kartą to zalapie się na promocję?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marcin, jeśli wyrobisz się w limicie 6000 wniosków – niestety nie ma jak tego zweryfikować.
 2. Tadeusz pisze:
  Nie mam zakładki „bezcenne chwile” po otwarciu „Korzyści i produkty” Kiedyś miałem zarejestrowaną kartę EuroBanku w programie Mastercard®Priceless®Specials. Być może to wyklucza mnie z udziału w tej promocji
 3. Ronin pisze:
  Uwaga tną komentarze wiec maja coś dobukrycia!!! Może te promocje maja drugą stronę?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Uczciwie informuję, że usuwane są jedynie komentarze wulgarne – zachęcam do zapoznania się z artykułami i komentarzami pod nimi, znajdziesz tam wiele przykładów że nie usuwamy komentarzy niepochlebnych. Poruszę jeszcze jedną kwestię: piszesz takie komentarze pod różnymi artykułami i z różnych wymyślonych adresów mailowych,a znacznie wiarygodniej by było przedstawić się, użyć własnego adresu i jeszcze przedstawić dowody na poparcie swojej tezy 🙂
 4. Artur pisze:
  Ta informacja z Motokartą jest pewna i aktualna ?
  Mam kartę i dostałem reklamę z banku, że mogę się zarejestrować i zdobyć punkty.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin mówi następująco: „Z Oferty wyłączone/ni są:
   1) osoby, które w dniu 3 czerwca 2020 roku były zarejestrowane w Programie;
   2) osoby, których jedyną karta wydaną przez Bank w systemie Mastercard jest BP Motokarta”.
   Może to jakaś inna promocja na przykład tylko dla wybranych klientów? Citi robi takie akcje czasami.
 5. Mateusz pisze:
  Zapisałem się poprzez stronę Citibanku po czym oferta zniknęła. Gdzie mogę znaleźć swoje konto ?

Napisz komentarz