PROMOCJA ZAKOŃCZONA

400 zł premii za przetestowanie karty głównej i dodatkowej w ING + 140 zł premii dodatkowej dla zupełnie nowych klientów Banku

Bardzo dobra wiadomość dla obecnych klientów ING, którzy w najnowszej promocji mogą zgarnąć aż 200 zł premii za przetestowanie karty kredytowej wydanej przez swój bank. To jednak nie wszystko, zamawiając dodatkową kartę np. dla kogoś z rodziny, w łatwy sposób odbieramy kolejne 200 zł! Premia 400 zł brzmi całkiem dobrze tym bardziej, że warunki jej odebrania są bajecznie proste i dziś dokładnie Ci o nich opowiem.

Ale…do promocji mogą przystąpić również osoby, które dopiero co zostaną klientami ING. Wystarczy tylko, że najpierw założą konto osobiste np. w promocji z premią 140 zł, a później skorzystają z tej promocji z kartami. Dzięki połączeniu dwóch promocji, zupełnie nowy klient Banku może zgarnąć aż 540 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest niemalże dla wszystkich ponieważ mogą z niej skorzystać zarówno osoby, które:

 • dopiero co zostaną klientami ING np. w tej promocji;
 • są klientami ING i nie mają w tym banku jeszcze karty kredytowej;
 • są klientami ING i mają w nim kartę kredytową, ale nie mają jeszcze karty dodatkowej.

W przypadku dwóch pierwszych grup osób istotne jest, aby nie mieć w ING karty kredytowej na dzień 1 lipca 2018 roku, czyli można było mieć kartę wcześniej, ale zamknąć ją najpóźniej ostatniego dnia czerwca 2018r. Te osoby będą mogły zdobyć najwyższe premie do 540 zł.

Z kolei jeżeli ktoś jest już klientem ING i ma w nim nawet kartę kredytową to może również skorzystać z tej promocji, ale zamawiając kartę dodatkową z premią 200 zł.

Niezależnie od tego do jakiej grupy klientów należymy, Bank wprowadza ograniczenie i z promocji (za pośrednictwem systemu Moje ING) nie mogą skorzystać osoby, które uzyskują dochody ze: świadczenia macierzyńskiego, rodzicielskiego, chorobowego oraz prowadzenia działalności gospodarczej.

Jeżeli ktoś przebrnie przez te wymagania, czyli będzie już klientem ING to konieczne będzie założenie (karty głównej, a później dodatkowej) VISA lub MASTERCARD. Za chwilę dokładnie opiszę mechanizm działania promocji krok po kroku, ale najpierw skupmy się na opłatach za karty.

I premia 200 zł za wyrobienie GŁÓWNEJ karty kredytowej w ING

Ta część promocji przeznaczona jest dla osób, które są klientami ING i nie posiadali karty kredytowej w tym banku na dzień 1 lipca 2018 roku oraz teraz takiej karty nie posiadają.

#1 KROKdo 31.08.2018r. – w systemie bankowości online, w oddziale ING lub na infolinii złóż wniosek o wybraną przez siebie kartę kredytową VISA lub MASTERCARD. Podczas składania wniosku koniecznie wpisz/podaj kod promocyjny – PD180107922 – to kod udostępniony przez Bank dla każdego. Następnie podpisz umowę o kartę. Pamiętaj, aby:

 • mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych Banku;
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową oraz telefoniczną.

*Jeżeli składamy wniosek w oddziale lub na infolinii to musimy dopilnować, aby limit przyznany do karty nie przekraczał 50 000 zł oraz w oddziale musimy pamiętać o podpisaniu oświadczenia o uczestnictwie w promocji. 

#2 KROK – w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o kartę kredytową wykonaj 5 dowolnych transakcji kartą, na dowolną kwotę. Do transakcji będą zaliczane:

 • płatności kartą – transakcje bezgotówkowe – bez prowizji;
 • przelewy z karty – transakcje gotówkowe – objęte prowizją.

#3 KROK – nie rozwiązuj umowy o kartę do 31.10.2018 roku oraz terminowo spłacaj kartę zgodnie z otrzymywanymi w bankowości online wyciągami.

To wszystko!

Wypłata nagrody nastąpi najpóźniej do 31.10.2018 r. na rachunek karty kredytowej. W momencie wypłaty nagrody musisz być posiadaczem karty kredytowej wydanej w trakcie trwania Promocji.

II premia 200 zł za wyrobienie DODATKOWEJ karty kredytowej w ING

Z kolei w tej części promocji wezmą udział osoby, które mają już kartę kredytową w ING, ale nie mają wydanej do niej karty dodatkowej. Będą one mogły zamówić taką kartę dla bliskiej osoby, która nie może być posiadaczem żadnej karty kredytowej w ING.

Karta dodatkowa jest wydawana w ramach limitu kredytowego, który został Ci przyznany do głównej karty kredytowej. Kartę można zamówić dla osoby powyżej 13 roku życia.

#1 KROKdo 31.08.2018r. złóż w oddziale ING dyspozycję wydania dodatkowej karty kredytowej dla konkretnej osoby (podczas wizyty w oddziale osoba dla której zamawiasz kartę powinna Ci towarzyszyć) oraz podpisz oświadczenie informujące o uczestnictwie w promocji.

#2 KROK – w ciągu 30 dni od dnia złożenia dyspozycji wydania karty dodatkowej należy wykonać nią min. 5 dowolnych płatności, na dowolną kwotę.

#3 KROK – do momentu otrzymania premii tj. do 31.10.2018 roku dopilnuj, abyś spełniał warunki:

 • terminowo spłacaj kartę kredytową;
 • posiadaj dostęp do bankowości online;
 • miej wyrażone zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych Banku oraz na otrzymywanie informacji handlowych;
 • nie rozwiązuj umowy o kartę dodatkową do 31.10.2018 roku.

Masz konto w ING – sprawdź jak łatwo zgarniesz dodatkowe 10 zł (tylko do 13.09.2018r.)

To wszystko!

Wypłata nagrody nastąpi najpóźniej do 31.10.2018 r. na rachunek karty kredytowej. W momencie wypłaty nagrody musisz być posiadaczem karty kredytowej głównej oraz dodatkowej wydanej w trakcie trwania Promocji.

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Na koniec chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.


W promocji zakładasz kartę kredytową, do wyboru masz kartę Visa lub kartę MasterCard. Kwestię ich tabeli opłat i prowizji poznałeś, ale musisz jeszcze zwracać uwagę na terminowe spłacanie karty. Twoja karta będzie miała nadany cykl rozliczeniowy. W danym cyklu rozliczeniowym wykonujesz płatności kartą, a na zakończenie cyklu Bank wystawia Ci wyciąg i Ty musisz spłacić kwotę wskazaną na wyciągu. Sprawdźmy jak prezentują się cykle rozliczeniowe kart:

 • VISA – rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,63%

Dla Karty kredytowej Visa dostępne są cztery cykle rozliczeniowe:

 • od 7 dnia miesiąca do 6 dnia miesiąca następnego
 • od 13 dnia miesiąca do 12 dnia miesiąca następnego
 • od 17 dnia miesiąca do 16 dnia miesiąca następnego
 • od 27 dnia miesiąca do 26 dnia miesiąca następnego
 • MASTERCARD – rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 11,01%

Dla Karty kredytowej Mastercard dostępne są dwa cykle rozliczeniowe:

 • od 11 dnia miesiąca do 10 dnia miesiąca następnego,
 • od 27 dnia miesiąca do 26 dnia miesiąca następnego.

Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym czyli w ciągu 21 dni od dnia zakończenia cyklu rozliczeniowego.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po ich zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Równie dobrze możesz nie zaprzątać sobie głowy spłatą karty i włączyć darmową usługę automatycznej spłaty karty. Wtedy to bank będzie pamiętał, aby pobrać z Twojego konta pieniądze na spłatę karty, to dla Ciebie gwarancja, że zawsze pieniądze będą spłacone w terminie.

Wystarczy, że złożysz dyspozycję uruchomienia usługi – możesz to zrobić na kilka sposobów:

 • w systemie bankowości internetowej (po wybraniu opcji Karty)
 • telefonicznie w Contact Center Banku pod numerem telefonu (32) 357 00 12
 • w dowolnym oddziale Banku

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam “co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Formalności załatwiamy w oddziale Banku – po upływie okresu wypowiedzenia umowa jest rozwiązana.

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Moim zdaniem warto skorzystać i promocja daje łatwy, duży zysk!

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z  promocji kart kredytowych Citibanku z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Osoba, która do tej pory nie miała styczności z Bankiem ING może w pierwszej kolejności (do 31.07.2018 roku) założyć konto osobiste w ING, w promocji z premią do 140 zł. Później, zakłada kartę kredytową GŁÓWNĄ i tym samym może odebrać 200 zł premii. Następnie zakłada kartę dodatkową dla osoby powyżej 13 lat i tam też zyskuje 200 zł.

Łącznie z promocji można więc wycisnąć aż 540 zł!

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 34

 1. Domel pisze:
  Cześć. Było niedawno 300 złotych do zgarnięcia w ING do końca czerwca za przetestowanie karty kredytowej. A Moniaki to przespały 😛
 2. Michał pisze:
  cy mozna po odebraniu nagrody zamknac karte kredytową ?
 3. marcin pisze:
  Witam jeśli wezmę kartę kredytową +
  tą dodatkowa czy po otrzymaniu premii mogę zamknąć karty? na jaką kwotę muszę wykonać transakcje by uniknąć opłaty rocznej. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, po odebraniu nagród możesz zamknąć karty 🙂 Co do opłat to jeżeli wybierzesz Visę to i główną i dodatkową trzeba wykonywać płatności na min. 200 zł miesięcznie, przy karcie MasterCard będzie to 500 zł miesięcznie.
  • Beata pisze:
   Uzyskałam informację z banku (czat z konsultantem), że opłata jest naliczana po roku. Jeśli karta zostanie zamknięta wcześniej to opłat nie będzie. Czy to prawda?
  • Moniaki.pl pisze:
   Jedna z uczestniczek komentowała, że uzyskała taką samą informację więc pewnie tak właśnie będzie jak piszesz 🙂
 4. Eliza pisze:
  Witam, wystarczy zrobić 5 płatności jedna i druga karta jednorazowo i później mieć kartę do 31.10 ? Czy w każdym miesiącu?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Musisz jeszcze pilnować tego, aby zwolnić się z opłat za kartę. Czyli jeżeli weźmiesz kartę Visa główną i dodatkową to obiema trzeba w miesiącu wykonać płatności po 200 zł. W ramach promocji oczywiście tylko 5 płatności wystarczy do przyznania nagrody, ale polecam by te 5 płatności było wykonane na łączną kwotę min. 200 zł ( i główną i dodatkową). Później w kolejnych miesiącach też warto spełniać warunek zwolnienia z opłaty za kartę. 🙂
 5. Karolina pisze:
  Czy są jakieś dodatkowe opłaty za płatności kartą kredytową w obcej walucie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Szczerze przyznam, że w TOiP nie wiedzę informacji o opłatach za płatności kartą za granicą – ani że są, ani że ich nie ma
  • Karolina pisze:
   No właśnie.. dlatego pytam (bo najpierw sprawdziłam.. 🙂 ). Wrobiłam się tak przy promocji citibanku. Oferowali mi 10% zwrotu od transakcji kartą, przy czym max 200 zł. No to chciałam to załatwić jednorazowo i zapłaciłam sobie za hotel w EURO i pobrali mi za to prowizję ok. 170 zł……. Więc zamiast zarobić na promocji 200 zł, zarobiłam 30.. :/ Nie chcę się tak drugi raz wrobić..
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale generalnie myślę, że za przewalutowanie to będzie coś policzone, standardowo jak każdy bank by pobrał taką prowizję.
 6. Bazi pisze:
  Czy jeżeli złożyłem wniosek o wyrobienie karty kredytowej w ING w czerwcu w ramach poprzedniej promocji (300 zł za wyrobienie tej karty) i teraz w sierpniu złożę wniosek o wyrobienie karty dodatkowej, to dostanę te “dodatkowe” 200 zł za wyrobienie karty kredytowej dodatkowej do poprzedniej głównej?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, wtedy weźmiesz udział tylko w promocji z kartą dodatkową 🙂
 7. Karolina pisze:
  Właśnie na infolinii banku powiedzieli mi, że do wydania karty dodatkowej konieczna jest wizyta osoby, dla której ma być karta, w oddziale banku. Tego akurat nigdzie nie napisali…. :/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W artykule mamy informację o tym, że trzeba złożyć dyspozycję wydania karty dodatkowej w oddziale. Faktycznie nie dopisałam, że musi tam być również osoba dla której jest karta. Przepraszam jeżeli to jakoś wprowadziło w błąd – już aktualizuję artykuł. 😉
 8. Beata pisze:
  Czy kartę dodatkową muszę zamówić od razu z kartą dodatkową ? Aby uniknąć prowizji czy mogą być płatności za rachunki ? W regulaminie pisze, że średnio w miesiącu ma być 200 zł , jeśli w jednym wydam 400 zł a w następnym nic to będzie ok?
  • Moniaki.pl pisze:
   Najpierw zakładasz główną kartę kredytową – jak już dopełnisz wszystkie formalności z Bankiem i w konsekwencji tego zostanie podpisana umowa to udajesz się do oddziału Banku z osobą, dla której chcesz zamówić kartę dodatkową i ją zamawiasz. 🙂 Co do opłat będzie ok, możesz nawet w jednym miesiącu wykonać płatność na 2 400 zł i z głowy będzie za cały rok 🙂
 9. Anna pisze:
  PYTANKO: jeśli podpiszę w oddziale ING 5 sierpnia umowę na kartę kredytową VISA oraz na kartę dodatkową VISA, potem w ciągu 30 dni wykonam 5 transakcji na dowolne kwoty jedną i drugą kartą (czyli w sumie 10 transakcji zakupu przysłowiowych bułek), potem do końca sierpnia, końca września i końca października wykonam każdą z kart po 3 transakcje bezgotówkowe po 200 zł każda (600 zł na 1 kartę, 1200 zł na obie), a następnie np. 5 listopada zamknę kartę kredytową i dodatkową, to jak bank mnie zwolni z opłaty ROCZNEJ za karty (35 zł i 25 zł), skoro jest to weryfikowane za ostatnie 12 miesięcy, a ja będę miała obie karty tylko od 5 sierpnia do 5 listopada czyli 3 miesiące? Nie trzeba przypadkiem utrzymać tych kart przez rok?
  • Moniaki.pl pisze:
   Regulamin mówi tylko o utrzymaniu karty do 31.10.2018 roku czyli do momentu przekazania premii.
  • Karolina pisze:
   Dodam jeszcze, że mi Pani w oddziale powiedziała, że jeżeli karta będzie aktywna poniżej 12 miesięcy to oni tej opłaty rocznej w ogóle nie pobierają. Aczkolwiek ja na wszelki wypadek będę robić te zakupy za 200/mc każdą kartą, bo jak dla mnie to tylko słowo Pani z oddziału 😛 a ja złodziejom nie ufam 😀
 10. Patryk pisze:
  Hej, liczy się data przystąpienia do promocji za pomocą linku czy data podpisania umowy? Bo dzisiaj już 31.07 i dopiero teraz złożyłem wniosek online.
 11. Michał pisze:
  “Niestety, nie spełniasz kryteriów, aby otrzymać kartę kredytową” a w każdym innym banku mam i miałem kartę kredytową…
 12. Anna pisze:
  hej, jak na rachunek karty kredytowej wpłynie ta prowizja 400 zł (200 zł + 200 zł) to jak ją wypłacić w gotówce, żeby nie płacić prowizji za przelew z konta na konto ani za wypłatę w bankomacie? Jest jakiś pomysł? Bo wychodzi na to, że obie te drogi są obciążone prowizjami – jak wypłacę tą kasę z bankomatu to bank zgarnie mi 2%, jak przeleję na inne konto to bank zgarnie 2%. Zgarnie 8 zł (przy kwocie 400 zł:))
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zostają te dwie opcje, o których piszesz. Ewentualnie zawsze można zrobić zakupy za 400 zł i jak wpłynie premia to pokryje spłatę karty i tyle. 🙂
 13. Anna pisze:
  a 8 zł to już 3/4 dobrego kebaba :))
 14. Michał pisze:
  Witam, czy w skład płatrności na 200 żł wchodzą też płatności internetowe ? np kupię coś karta kredytową na aukcji ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli zapłacisz za to kartą (nie przelewem z karty) to będzie to ok 🙂
 15. Michał pisze:
  czy ktoś juz dostał te kase na konto ?
  • Igor pisze:
   Ja nie dostałem, a wydaje mi się, że spełniłem wszystkie warunki
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli premia nie wpłynęła to proszę o złożenie reklamacji w systemie bankowości online ING, w reklamacji trzeba powołać się na promocję “Zyskaj 200 zł z kartą kredytową”. Sporo osób otrzymało już premię (pisali mi o tym) ale są osoby, które jeszcze jej nie otrzymały więc to może jakieś przeoczenie Banku.
 16. Michał pisze:
  myślę że robią to specjaknie… jak to banki 😉 ale faktycznie dziś zadzwoniłem i złożyłem reklamację telefonicznie. pani sprawdziła ze spełniłem warunki i wydaje jej sie ze powinienem dostac kase (niemało bo 400zł) rozpatrzenie reklamacji to 7 dni roboczych wiec czekam cierpliwie i nie spłacam zaległości na karcie z tego miesiąca 😉

Napisz komentarz