Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Wraca 400 zł na Allegro za kartę kredytową w Citibanku [krótka karencja] + 100 zł w Bezcennych Chwilach

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Karta podarunkowa o wartości 400 zł na Allegro

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej i aktywowanie za jej pomocą karty oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 10,24%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty otrzymasz drugą wiadomość z kodem.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 5 kwietnia 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Właśnie ruszyła II edycja naszej ulubionej promocji od Citibanku. Aż 400 zł na Allegro za kartę kredytową powróciło – i tym razem w jeszcze lepszej formie. Okres karencji dla byłych klientów Citibanku został skrócony do stycznia 2020 roku, czyli to tylko nieco ponad rok!

To doskonała okazja dla wszystkich, którzy czekali na tę promocję, ale w poprzedniej edycji byli z niej jeszcze wykluczeni 🙂 I oczywiście niezła gratka dla tych, którzy z tej promocji w ogóle jeszcze nie korzystali – śmiało mogę stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych promocji kart kredytowych spośród wszystkich banków.

Dodatkowo w promocji zyskujesz łatwiejsze warunki do zwolnienia z opłaty za kartę przez 12 miesięcy.

To nie wszystko! Zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach, dokonaj dwóch zakupów u partnerów i odbierz punkty o wartości 100 zł!

Promocja potrwa tylko 🗓 do 5 kwietnia,, dlatego nie warto zwlekać ze złożeniem wniosku. Im prędzej otrzymasz kartę i spełnisz warunki, tym szybciej nagroda trafi w Twoje ręce.

Dla kogo jest ta promocja?

Dla pełnoletnich osób, mających źródło dochodu, które 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie miały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Zgarniam 400 zł na Allegro – 3 kroki

Jak przystało na promocję od Citibanku do wykonania są 3 proste kroki. Zakładasz kartę, ściągasz aplikację i aktywujesz kartę, a następnie wykonujesz kartą płatności. I to wszystko – za to dostaniesz aż 400 zł na Allegro. Prześwietlmy szczegóły.

#Krok 1 – załóż kartę

🗓 Do 5 kwietnia z promocyjnego linku 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity. Do wniosku musisz dołączyć dokumenty dochodowe (najczęściej wyciągi z Twojego konta z 3 miesięcy) – możesz zrobić to na etapie składania wniosku lub 🗓 maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia dołączyć je poprzez TĘ STRONĘ. Podczas składania wniosku możesz otrzymać propozycję karty z niższym limitem, ale bez dokumentów dochodowych – wybierz opcję z dostarczeniem dokumentów, wnioski bez dokumentów nie biorą udziału w promocji.

Następnie musisz potwierdzić swoją tożsamość. Możesz to zrobić całkowicie on-line (selfie i zdjęcie dowodu) lub tradycyjnie, załączając do wniosku skan lub zdjęcie dowodu – wtedy będzie się z Tobą kontaktował telefonicznie pracownik banku. Jeśli banku przyzna Ci kartę to pozostało już tylko podpisanie umowy (z kurierem lub na maila).

Pierwszy krok masz już za sobą, teraz czekasz tylko na dostarczenie karty.

#Krok 2 – zaloguj się do aplikacji mobilnej i aktywuj kartę

🗓 Maksymalnie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 ściągnij aplikację na telefon i zaloguj się do niej min. 1 raz (ściągniesz ją z Google Play lub App Store). Dodatkowo musisz za pomocą aplikacji 🔎 aktywować kartę, czyli nadać do niej PIN. Pamiętaj, by zrobić to przez aplikacjęto jeden z warunków do otrzymania nagrody.

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

Ostatni krok przed Tobą. Teraz wystarczy, że 🗓 od dnia podpisania umowy do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy 🔎 zapłacisz kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

Możesz zrobić jeden duży zakup, może to być również szereg codziennych wydatków. Możesz płacić kartą w sklepach stacjonarnych lub przez Internet. Masz na to aż trzy miesiące, czyli średnio wychodzą płatności po 333 zł na miesiąc. Sam chyba przyznasz, że przy obecnych cenach w sklepach czy na stacjach paliw to niewiele, na przykład jedno tankowanie do pełna lub duże zakupy spożywcze. Pamiętaj, im szybciej wykonasz transakcje, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Poniższe transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

PRZYKŁAD

Podpisujesz umowę o kartę w marcu. Do końca kwietnia ściągnij i aktywuj aplikację mobilną i zaloguj się do niej min. 1 raz. Do końca czerwca masz czas, aby wydać kartą łączną kwotę min. 1000 zł.

Czas na nagrodę!

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym skończysz spełniać wszystkie warunki dostaniesz wiadomość od banku o tym, że należy Ci się nagroda.

Sam voucher otrzymasz w wiadomości w bankowości internetowej w ciągu 60 dni od momentu wysłania pierwszej wiadomości.

Karta podarunkowa jest ważna przez 12 miesięcy od momentu jego otrzymania. Kody na Allegro są jednorazowe, czyli jeśli nie wykorzystasz go w całości podczas jednych zakupów to niewykorzystana kwota przepada. Możesz więc dokonać jednego większego zakupu na Allegro lub nazbierać w koszyku kilka tańszych rzeczy i hurtowo opłacić zamówienie za pomocą vouchera. Regulamin kart podarunkowych Allegro znajdziesz TUTAJ.

PAMIĘTAJ!

Nie wypowiadaj umowy o kartę ani jej nie zamykaj przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MARCU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w KWIETNIU

Karta Simplicity – podpowiadamy, jak mieć ją za darmo

Drugą nagrodą w tej promocji są dużo łatwiejsze warunki do bezpłatności karty przez 12 miesięcy. Standardowo musisz płacić Simplicity na min. 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym, żeby nie ponosić opłaty za kartę. W promocji zyskujesz to, że przez 12 miesięcy wystarczą płatności na tylko 300 zł w każdym okresie.

Jeśli wykonasz płatności na min. 300 zł to opłata Ci się pobierze, ale zostanie zwrócona w kolejnym okresie rozliczeniowym – trochę niestandardowe podejście ze strony banku.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 6 sierpnia 2021

Opłata miesięczna za kartę przez 12 miesięcy

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po 12 miesiącach

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

11,46%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

.

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł);

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych i w urzędach pocztowych (jest to transakcja szczególna, za którą naliczy się prowizja)

 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,24%.

Poniżej znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Łącz promocje, zyskuj więcej!

Moim zdaniem w promocjach bankowych nie ma co się ograniczać do jednej nagrody, skoro można ich mieć znacznie więcej. I tak na przykład w Citibanku możesz zgarnąć całkiem sporo: 400 zł na Allegro + 150 zł gotówki za konto.

Koniecznie sprawdź również promocję z punktami w Bezcennych Chwilach. To kolejne 100 zł od banku!

Podsumowanie

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy. Podczas ostatniej edycji, która zakończyła się kilka dni temu wielu z Was pisało, że fajna promocja ale jeszcze jestem na karencji. A tu proszę, bank wychodzi naprzeciwko naszym oczekiwaniom. Nie pozostaje mi nic innego, niż życzyć powodzenia w promocji 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 16

 1. Dawid pisze:
  Czy promocje od banku City Handlowego mogą się łączyć, czy tylko raz możemy skorzystać z 1 wybranej promocji ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dawid, sprecyzuj co dokładnie masz na myśli? Na przykład promocja karty kredytowej + konto się łączą bez problemu.
 2. Marek pisze:
  Brałem kiedyś udział w tej promocji i nie wiem czy wypisałem się jeszcze w 2019 czy 2020 r. Można to gdzieś sprawdzić kiedy zakończyłem z nimi umowę?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Można sprawdzić czy na mailu nie ma żadnego potwierdzenia. Jeśli nic nie masz to zadzwonić na infolinię banku i zapytać, kiedy karta została zamknięta.
 3. Tomek pisze:
  Skąd informacja że karta musi być aktywowana w aplikacji mobilnej? Aktywowałem za pomocą strony internetowej, i zadzwoniłem do banku czy to mnie dyskwalifikuje. Konsultant nie znalazł takiego zapisu w regulaminie. Trzeba się tylko raz zalogować w aplikacji. Czy może konsultant był niedoinformowany?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z regulaminu promocji, pkt. 4:
   „b) na podstawie wniosku, złożonego zgodnie z pkt a), zawrą z Bankiem umowę o Kartę („Umowa o Kartę”) i za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile, aktywują Kartę,”
 4. Natalia pisze:
  Czy płatność kurierowi za przesyłkę również się wlicza?
 5. Piotr pisze:
  Chciałbym skorzystać z tej wydaje się fajnej promocji , otrzymałem umowę gdzie całkowita kwota kredytu to 31 900 (wnioskowałem o kartę na 3000) trochę się przestraszyłem takiej wysokiej kwoty w umowie .

  Czy to normalne że bank wpisuje tak wysoki limit kredytowy w umowie ? (w karcie kredytowej milenium nie było takich zapisów)

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W Citi zazwyczaj dają kartę z maksymalnym limitem. Zawsze po podpisaniu umowy możesz w bankowości złożyć dyspozycję zmniejszenia limitu, robiłam tak kilkakrotnie 🙂
 6. Andrzej pisze:
  Bardzo proszę o poradę czy wymóg aktywowanie karty kredytowej wyłącznie w aplikacji obowiązuje również w promocji 300 zł do Biedronki? Ewentualnie może jakiś link do regulaminu poproszę). Pozdrawiam
 7. Andrzej pisze:
  Dziękuję za szybką odpowiedź (jest Pani niesamowita w udzielaniu pomocy). Niestety okazuje się, ze dałem się nabrać, pobieważ wniosek o KK złożyłem 24 marca wraz z potwierdzeniem z banku za 3 oststnie miesiące (1900 zł/m-c). Decyzję i umowę dostałem 8 kwietnia, ale okazało się, że edycja II promocji do biedronki trwała do 5 kwietnia, gdzie NIE wymagali aktywacji karty za pomocą aplikacji. Ten wymóg wprowadzili w edycji III od 6 kwietnia, a ja to nie sprawdziłem i aktywowałem kartę w bankowości, a nie w aplikacji. Wczoraj napisałem do Banku pytanie CO z tym zrobić, bo skoro mam stracić premię, to składam ODSTĄPIENIE od umowy. Zobaczymy co postanowią.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, jeśli tak to ja bym na razie była spokojna: wniosek złożyłeś na warunkach poprzedniej edycji i to w niej bierzesz udział, nie w kolejnej. W tym przypadku decydująca powinna być data złożenia wniosku, nie podpisania umowy – w końcu nie Twoja wina że bank się ociągał z decyzją tak długo.
 8. Piotr pisze:
  Zrobiłem wszystko zgodnie z Pani instrukcjami, dostałem umowę i różne regulaminy , nie ma natomiast nigdzie informacji o promocji 400 złotych na allegro. Czy w dokumentach nie powinien być jakiś zapis (gdzie ewentualnie go szukać) , regilamin promocji ??
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin promocji był zazwyczaj dołączany do kompletu dokumentów przy podpisywaniu umowy.

Napisz komentarz