Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 400 zł do Biedronki w zamian za przetestowanie karty kredytowej Simplicity

Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Karta podarunkowa o wartości 400 zł do Biedronki.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linku oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej lub bankowości i aktywowanie karty;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 14,20%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty otrzymasz drugą wiadomość z kodem.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 15 kwietnia 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Rosnące ceny wszystkiego dają się nam we znaki. Szczególnie widać to podczas codziennych zakupów. Moja siostra żartuje, że markety mają tak skonstruowany system, że nie da się zrobić zakupów za mniej niż 100 zł, niezależnie co kupujesz. Pik- 100 zł. Pik – 200 zł. Pik – 300 zł.

Żeby trochę odciążyć domowy budżet bank Citi Handlowy przygotował promocję karty kredytowej Simplicity. Zakładasz kartę, płacisz nią za codzienne zakupy i odbierasz 400 zł do wydania w Biedronce.

Oprócz tego, możesz założyć całkowicie darmowe konto osobiste i odebrać 200 zł, tym razem w gotówce.

Promocja trwa 🗓 do 15 kwietnia 2022 roku. Pamiętaj, że w tej promocji im szybciej założysz kartę i spełnisz warunki, tym szybciej nagroda trafi w Twoje ręce.

Czy możesz wziąć udział w tej promocji?

Żeby móc wziąć w niej udział, musisz spełnić poniższe wymagania:

 • jesteś pełnoletni;
 • posiadasz źródło dochodu (umowa, emerytura, renta – min. 3 miesiące, działalność gospodarcza – min. 2 lata);
 • zarabiasz min. 1200 zł netto/m-c w przypadku umów/emerytury lub min. 2500 zł netto/m-c jeśli masz firmę;
 • 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie posiadałeś w Citibanku żadnej głównej karty kredyotwej.

Posiadanie innych produktów, na przykład konta w promocji nie wyklucza z promocji karty kredytowej.

Pamiętaj, że jest to promocja karty kredytowej, więc to od banku zależy ostateczna decyzja o przyznaniu karty.

400 zł do Biedronki od Citibanku – co zrobić, by je otrzymać

Promocja należy do tych prostych. Zaznaczam, że nie jest to żaden konkurs ani nie obowiązuje żaden limit nagród. Każdy, kto spełni wszystkie niżej opisane warunki, otrzyma gwarantowaną nagrodę.

#Krok 1 – załóż kartę

🗓 Do 15 kwietnia 2022 roku z promocyjnego linku 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity i dołącz dokumenty dochodowe.

Dołączenie dokumentów jest konieczne, by wziąć udział w promocji. Najczęściej będą to wyciągi z Twojego konta z 3 miesięcy – jeśli nie wystarczą, bank poprosi Cię o dosłanie dodatkowych dokumentów. Dokumenty możesz dołączyć na etapie składania wniosku lub 🗓 maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia dodać je poprzez TĘ STRONĘ. Podczas składania wniosku możesz otrzymać propozycję karty z niższym limitem, ale bez dokumentów dochodowych – wybierz opcję z dostarczeniem dokumentów, wnioski bez dokumentów nie biorą udziału w promocji.

#Krok 2 – zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości i aktywuj kartę

Najpierw 🔎 zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej i nadaj PIN do karty.

Następnie, maksymalnie 🗓 do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy ponownie 🔎 zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej na telefonie.

Najlepiej zrób to od razu za jednym zamachem: zaloguj się, nadaj PIN, wyloguj się i zaloguj ponownie. Wtedy masz pewność, że nie zapomnisz o powtórnym logowaniu.

#Krok 3 – wydaj kartą 1000 zł

🗓 Od dnia podpisania umowy do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

Możesz zrobić jeden duży zakup na tę kwotę lub możesz płacić na mniejsze kwoty za zwykłe, codzienne zakupy: jedzenie, ubrania, paliwo, zakupy na Allegro – to wszystko liczy się do promocji. I nie musisz wcale „specjalnie” wydawać pieniędzy do promocji. Zwyczajnie na trochę zmień kartę, którą płacisz za te zakupy. Pomyśl – i tak musisz robić zakupy spożywcze. Co Ci szkodzi płacić inną kartą, skoro bank da Ci za to nagrodę?

Poniższe transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów;
 • transakcje szczególnie, tzn. transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut (czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut), transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga – transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

PRZYKŁAD

Podpisujesz umowę o kartę w styczniu. Do końca lutego zaloguj się do bankowości lub aplikacji i aktywuj kartę. Do końca kwietnia masz czas, aby wydać kartą łączną kwotę min. 1000 zł.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym skończysz spełniać wszystkie warunki dostaniesz wiadomość od banku o spełnieniu warunków promocji.

W ciągu 60 dni od dnia otrzymania pierwszej wiadomości bank wyśle Ci drugą wiadomość, tym razem już z nagrodą.

WARUNEK – na dzień wysłania nagrody musisz mieć aktywną kartę, czyli nie możesz jej zamknąć przed tym terminem.

Nagrodę otrzymasz w formie 13-cyfrowego e-kodu. Po prostu informujesz kasjerkę, że chcesz zapłacić bonem i podajesz jej ten numer. Karta jest ważna przez 6 miesięcy od dnia jej przyznania i może być wykorzystywana wielokrotnie. Jedna uwaga, kartami podarunkowymi często nie można płacić za alkohol i wyroby tytoniowe.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w styczniu

Karta Simplicity – jak uniknąć opłat

Jeśli założysz Simplicity w tej promocji to oprócz vouchera na Allegro otrzymasz również dużo łatwiejsze warunki do zwolnienia karty z opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy.

Gdybyś założył kartę bez promocji, musiałbyś wydać nią min. 1000 zł w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym żeby karta była za darmo.

Jeśli zakładasz kartę w promocji, wystarczy że zapłacisz nią na min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Jedna ważna uwaga: jeśli wykonasz płatności na min. 300 zł to opłata Ci się pobierze, ale zostanie zwrócona w kolejnym okresie rozliczeniowym. Dlatego nie zdziw się, jeżeli wykonasz warunki, a na wyciągu zobaczysz opłatę. Zostanie ona zwrócona.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 20 grudnia 2021

Opłata miesięczna za kartę przez 12 miesięcy

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po 12 miesiącach

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

15,32%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

.

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł). Wg informacji jakie uzyskałam w banku również transakcje na poczcie mogą zostać uznane jako gotówkowe;

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych – jest to transakcja szczególna za którą naliczy się prowizja.
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,95%. Jeśli chcesz, możesz spłacać kartę od razu po zaksięgowaniu transakcji (dziś płacisz za zakupy, jutro spłacasz kartę).

Poniżej znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Jak połączyć kilka promocji w jednym banku i odebrać więcej nagród?

Na wstępie wspomniałam, że oprócz 400 zł do biedronki możesz otrzymać jeszcze drugą nagrodę. I tak jest w istocie. Za założenie całkowicie darmowego konta osobistego (naprawdę nic nie kosztuje, ani konto, ani karta), i spełnienie prostych warunków, otrzymasz 200 zł w gotówce.

Łącznie od Citi Handlowego możesz otrzymać nagrody o wartości aż 600 zł.

Sprawdź również promocję z punktami w programie Mastercard Bezcenne Chwile:

Podsumowanie

Lubię promocje od Citibanku. Zresztą, promocja karty Simplicity to była pierwsza promocja, w jakiej wzięłam udział wiele, wiele lat temu 🙂 Od niej zaczęła się moja przygoda z promocjami bankowymi. Dlatego polecam ją dla wszystkich niezdecydowanych.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Arek pisze:
  Proszę mi powiedzieć moja karta została zamknieta w 2020 roku. Czy jeśli zaloze karte w 2022 roku to ten warunek zostanie zmieniony czyli z

  od 1 stycznia 2020 roku nie posiadałeś w Citibanku żadnej głównej karty kredyotwej.
  na od 1 stycznia 2021 roku nie posiadałeś w Citibanku żadnej głównej karty kredyotwej.

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Arek, trudno nam powiedzieć, niestety to nie my układamy regulaminy do tych promocji. Szansa na pewno jest.
 2. Bartek pisze:
  Czy coś wiadomo to tego co bapisal kolega powyżej
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Bartek, regulamin tej promocji się już nie zmieni. Można liczyć na ew. zmianę dopiero przy starcie kolejnej promocji i wtedy się okaże.
 3. Dawid pisze:
  Jak jest w przypadku działalności rolniczej ?
  Po 2 latach też można się ubiegać o kartę ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety nie wiem: w regulaminie nie ma takiej pozycji jako dochód (chyba że Citi dział. rolniczą traktuje jako zwykłą dział. gospodarczą). Do wewnętrznych dokumentów banku dot. polityki kredytowej nie mamy dostępu, a to właśnie w takich dokumentach są regulowane te zagadnienia. Spróbuj złożyć wniosek, najwyżej odrzucą.

Napisz komentarz