PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Posiadasz kartę “Moja Biedronka”? Sprawdź jak łatwo odbierzesz 400 zł do wydania w Biedronce dzięki promocji Citibanku

Zbliża się koniec roku i już mniej więcej podliczam swoje wydatki. Zauważyłam, że ogromna ich część związana jest z zakupami spożywczymi oraz różnego rodzaju rachunkami. Można nie kupować ubrań lub butów, ale przecież trzeba coś jeść i opłacać rachunki. A ceny…no cóż skaczą do góry, mocno uderzając w nasze portfele.

Jeżeli też tak masz to koniecznie musisz poznać promocję, którą podrzuciła nam czytelniczka Agnieszka. Dzięki niej nie musisz niczego sobie odmawiać czy boleśnie oszczędzać, wystarczy za zakupy płacić kartą Citibanku, a nie gotówką i dzięki temu część wydanej kwoty wróci do Ciebie w postaci 400 zł do wydania w Biedronce.

Promocje takie jak ta oraz podobne, były testowane przez naszych czytelników więc mamy gwarancję, że one działają i gwarantowaną nagrodę może odebrać każdy.

Kto może skorzystać z promocji?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej oraz innego produktu oferowanego przez Citibank. Dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 18 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 18 lat oraz dochód min. 2 500 zł;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Zgodnie z regulaminem promocji, osoba która chce skorzystać z promocji, musi korzystać z aktywnej karty lojalnościowej “Moja Biedronka”. Oznacza to, że musi mieć założoną taką kartę lojalnościową na swoje dane oraz musi być ona aktywowana.

Dodatkowo, należy założyć kartę kredytową w Citibanku, najlepiej tę która będzie najkorzystniejsza. Zdecydowanie taką kartą jest Simplicity, która bije rekordy popularności wśród wszystkich możliwych promocji. A co w niej jest takiego niezwykłego?

Niewątpliwie zawsze daje ona możliwość odebrania wartościowych nagród np. ostatnio klienci odbierali głośniki JBL FLIP 3, były smartfony, a także vouchery na pokaźne kwoty. Fajne nagrody niewątpliwie łączą się z bardzo dobrymi warunkami prowadzenia karty:

Karta Simplicity – jak to działa? 

Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie miał styczności z kartą Simplicity to jestem przekonany, że taka podstawowa garść informacji będzie bardzo pomocna:

 • brak opłaty miesięcznej oraz rocznej za kartę – nie tracisz pieniędzy na opłaty;
 • brak opłat za korzystanie z przyznanego na karcie limitu;
 • brak opłaty za powiadomienia SMS – dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia;
 • spłacając kartę w okresie bezodsetkowym – masz gwarancję, że zawsze spłacasz tylko tyle ile wydasz kartą;
 • karta Simplicity to najpopularniejsza karta kredytowa na rynku, a o jej atrakcyjności przekonali się nasi czytelnicy;
 • dla swoich klientów Citibank bardzo często organizuje promocje wewnętrzne np. programy poleceń z atrakcyjnymi nagrodami lub inne, równie proste promocje;
 • z kartą nie związujesz się na zawsze – a to oznacza, że po odebraniu nagrody w promocji możesz ją bez problemu zamknąć w dowolnym momencie;
 • RRSO 10,34% – oprocentowanie naliczane tylko i wyłącznie wtedy kiedy ktoś wykorzysta cały przyznany na karcie limit od razu np. w pierwszym miesiącu i nie spłaci terminowo karty.

Posiadając taką kartę trzeba pamiętać, aby nie wypłacać nią pieniędzy z bankomatu – jest to dodatkowo płatne. Nie należy również robić przelewów z karty – także są płatne. Warto pamiętać o tym, że posiadanie nadpłaty na koncie karty w kwocie min. 200 zł i więcej będzie płatne 20 zł.

Po wiele innych wskazówek zapraszam do naszego darmowego poradnika o kartach kredytowych – cieszy się on ogromną popularnością wśród naszych czytelników.

Karta “Moja Biedronka”

To darmowy kawałek plastiku, dzięki któremu podczas robienia zakupów w sklepach sieci Biedronka, możemy liczyć na fajne rabaty, co pozwala nam płacić za niektóre produkty mniej. Jeżeli ktoś takiej karty nie posiada to może bez problemu założyć ją podczas płacenia za zakupy, przy kasie.

Mi taka oferta najbardziej odpowiada przy zakupie różnych środków czystości lub owoców. Wtedy faktycznie różnica ceny jest bardzo widoczna np.

 • za płyn do płukania Lenor trzeba zapłacić ok. 15 zł (w zależności od sklepu) – robiąc zakupy w Biedronce z kartą lojalnościową, mogę zapłacić za niego 9,99 zł;
 • za żel do prania Persil mogę zapłacić prawie 35 zł (w zależności od sklepu) – ale w Biedronce z kartą kupię go za 19,99 zł.

Swego czasu, posiadanie tej karty lojalnościowej gwarantowało podwojenie ilości naklejek jakie można było odebrać przy okazji akcji z Gangiem Słodziaków. Z kolei w dzisiejszej promocji, posiadanie tej karty może być przepustką do odebrania 400 zł, które będzie można wydać w Biedronce.

>>Odbierz 400 zł do Biedronki od Citibanku<<

Jak krok po kroku odebrać 400 zł do Biedronki?

Jeżeli ktoś bywa klientem Biedronki to myślę, że każda promocja będzie dla niego nie lada gratką, bo jeżeli można oszczędzić na zakupach to niby dlaczego tego nie robić? Słuchajcie – 400 zł piechotą nie chodzi, ale za to czeka na kogoś kto wykona poniższe kroki i je przygarnie:

#1 KROK – najpóźniej do 6 marca 2019 roku przejdź na specjalną stronę promocyjną i wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy, w którym podasz swoje dane oraz numer karty lojalnościowej “Moja Biedronka”.

Pamiętaj również o zaznaczeniu zgody na przekazanie przez Bank firmie Jeronimo Martins Polska (Biedronka) informacji o tym, że spełniłeś warunki promocji.

#2 KROK – po kilku dniach oddzwoni konsultant aby dokończyć proces rejestracji, podczas rozmowy:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • ustal z konsultantem dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody;
 • wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł.

Następnie podpisz umowę o kartę Simplicity.

ZAPAMIĘTAJ! 

Jeżeli formularz rejestracyjny wypełnisz ostatniego dnia tj. 6 marca 2019 roku, a konsultant oddzwoni do Ciebie kilka dni później to normalnie “łapiesz się” na promocję.

#3 KROK – nie później niż do końca 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj dwa zadania:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku;
 • wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę łączną min. 1 200 zł (w sklepach stacjonarnych lub internecie) – możesz wykonać 1 płatność na całą kwotę lub kilka płatności, których suma da 1 200 zł.

ZAPAMIĘTAJ! 

 1. Jeżeli umowę podpiszesz w grudniu to płatności oraz logowanie musisz wykonać do końca czerwca 2019 roku. Jeżeli umowa będzie podpisana w styczniu to płatności i logowanie wykonujesz do końca lipca 2019 roku.
 2. W promocji nie będą brane pod uwagę płatności anulowane i zwrócone.
 3. Im szybciej wykonasz płatności tym szybciej odbierzesz nagrodę.

To wszystko!

Każdy uczestnik promocji, który spełni powyższe warunki oraz nadal będzie posiadaczem karty Citibanku, otrzyma nagrodę w formie bonu towarowego, elektronicznego o wartości 400 zł, który zostanie zapisany na aktywnej Karcie “Moja Biedronka”.

O nagrodzie każdy będzie poinformowany do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków poprzez wiadomość w systemie bankowości online Citibanku. Następnie w ciągu 60 dni, 400 zł będzie przekazane na konto karty “Moja Biedronka”.

>>Odbierz 400 zł do Biedronki od Citibanku<<

Słów kilka o samej nagrodzie

Przyznaną premię 400 zł będzie można wykorzystać na zakupy w Biedronce w ciągu maksymalnie 12 miesięcy od dnia jej przyznania. Wystarczy przy podejściu do kasy poinformować kasjera, że za zakupy zapłacisz środkami znajdującymi się na karcie lojalnościowej “Moja Biedronka”.

Należy pamiętać, iż maksymalna jednorazowa płatność kartą “Moja Biedronka” wyniesie 100 zł. Czyli jeżeli zrobisz zakupy za 120 zł to 100 zł pokryje karta “Moja Biedronka” a resztę dopłacasz samodzielnie. A jeżeli zrobisz zakupy za 50 zł to tyle zostanie pobrane z karty lojalnościowej.

Nagroda jest więc wielokrotnego użytku, aż do momentu kiedy wydamy wszystkie znajdujące się na niej środki.

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł – za nadpłatę jako nagrodę w tej promocji Bank nie pobiera prowizji
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam “co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 21

 1. Nikt pisze:
  “prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 18 lat”
  Poszukujemy studentów z 10-letnim doświadczeniem!
 2. Milena pisze:
  Czy jeśli wybiorę pieniądze podczas płatności kartą (np na Orlenie 50zł za benzynę i 500zł wybiorę w gotówce) to jak to będzie uznane? Jako płatność Kartą czy wybieranie gotówki jak z bankomatu ?
  • Robert pisze:
   Promocja dotyczy transakcji bezgotówkowych. Więc wybranie pieniążków nie zalicza się.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Będzie to traktowane jako transakcja gotówkowa więc nie będzie zaliczona do promocji + Bank może za to policzyć prowizję.
 3. krzysztof pisze:
  jestem posiadaczem karty od 2 lat 2016 r ,czy ja rowniez moge skorzystac z takiej promocji posiadam karte biedronka.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Rozumiem, że jesteś posiadaczem karty kredytowej w Citibanku? Jeżeli tak to nie możesz przystąpić do promocji ponieważ zgodnie z regulaminem, mogą do niej przystąpić osoby, które NIE mają karty kredytowej w Citibanku od 01.06.2015 roku.
 4. Sławek pisze:
  Czy promocja jest jeszcze aktualna?? Wniosek złożyłem dobre trzy tygodnie temu i całkowity brak odzewu.
 5. Piotr pisze:
  sławek to jeszcze nic, 20 grudnia zadzwonili do mnie podałem wszystkie dane rozpatrzyli wniosek pozytywnie wysłałem im skany dokumentów i co i nic 0 odzewu a juz mieli kuriera wysyłać…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   20 grudnia???? To natychmiast trzeba zareagować. Piotrze poproszę o wiadomość prywatną, a w niej imię i nazwisko oraz numer wniosku oraz informację o tym kiedy ostatni raz ktoś z banku się z Tobą skontaktował i co było wtedy tematem rozmowy. Ja dołożę wszelkich starań, aby najszybciej jak tylko się da wyjaśnić problem.
 6. Grzegorz pisze:
  Koleżanka wczoraj spędziła 40 minut przy kasie próbując zrealizować pieniądze z tej promocji. 6 razy towar za 650zł był wykładany na taśmę i kasowany gdyż personel sklepu (włącznie z kierowniczką) nie miał pojęcia jak zapłacić pieniędzmi z karty… Zresztą program do realizacji tej promocji kierowniczka otrzymała właśnie wczoraj (tj 18.03.2019).

  Ostatecznie się udało, okazało się, że program nie potrafi skasować bonu za więcej niż 100zł… dlatego całe zakupy musiały być podzielone na części po mniej niż 100zł… (nie dało się dopłacić tego co ponad 100zł gotówką), gdyby ktoś kupował 1 rzecz za 400zł to musiałby zapłacić gotówką…

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   No to faktycznie jest kłopot. Przykro mi, że takie coś się wydarzyło. Ale dzięki za informację!!
 7. Piotr pisze:
  Ja dzisiaj próbowałem zapłacić za zakupy ale pani przy kasie powiedziała że nie ma możliwości płacenia kartą MB :/
  Ktoś podpowie jak to zrobić ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Piotr, to bardzo dziwne, bo organizator zapewnia, że wystarczy przy podejściu do kasy poinformować kasjera, że za zakupy zapłacisz środkami znajdującymi się na karcie lojalnościowej “Moja Biedronka”. Nie powinno być żadnego problemu.
 8. Piotr pisze:
  Stwierdzili że taką kartą nie da się płacić i nigdy się z czymś takim nie spotkali , wręcz mnie wyśmiali …
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Piotr, sprawdzimy to u źródeł i poprosimy o interwencję. Pozostaniemy w kontakcie! I przykro nam, że spotkały Cię takie niedogodności.
  • Kownacki pisze:
   Panie Piotrze ja w kilku biedronkach już tak płaciłem kartą MB. W każdej nikt nie wiedział jak mi zrealizować płatność. Ciągam kierowników, wstrzymuję kolejki jak chcę kupić lizaka i mam niezłą jazdę z tych pracowników. Jaja nieziemskie. Polecam taką zabawę na poprawę humoru.
 9. Piotr pisze:
  Dziękuje bardzo , czekam z niecierpliwością na informacje . Pozdrawiam
 10. GINA pisze:
  CHCE ZREZYGNOWAĆ Z CITI KARTY W TEJ PROMOCJI. CZY JEST JAKIŚ OKRES WYMAGANY DLA POSIADANIA KARTYZ PROMOCJA 400 ZL DO BIEDRONKI?, BY NIE NATKNĄĆ SIĘ NA KARĘ?, CZYTAM NA WASZEJ STRONIE ARTYKUŁ JAK ZAMKNĄC KONTO I TAM POJAWIŁ SIĘ WPIS, ZE POD KAŻDĄ PROMOCJĄ PISZECIE JAK ZAMKNĄĆ KONTO , TUTAJ NIE WIDZĘ WPISU.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Gina, kartę możesz zamknąć w dowolnym momencie, jeśli już otrzymałaś nagrodę. Możesz się udać do oddziału lub zamkjąć kartę przez Internet. Zaloguj się do Citibank Online, wybierając: Kontakt > Napisz nową wiadomość > Zapytania >Karty kredytowe.

Napisz komentarz