PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Rozdają 400zł na zakupy w Biedronce dla każdego kto spełni łatwe warunki promocji Citibanku

Właśnie wystartowała 4. edycja niezwykle popularnej promocji Citibanku, w której za założenie karty Simplicity i płacenie nią za zakupy dostajesz voucher do Biedronki o wartości 400 zł. To oznacza, że tym razem nagroda jest o 100 zł wyższa niż poprzednio!

Oczywiście – jak zawsze – wszystkie zasady promocji dokładnie prześwietlam w dzisiejszym artykule.

Na wstępie musisz wiedzieć, że nie ma tutaj żadnych losowań. Każdy, kto wykona kroki przeze mnie tu opisane – otrzymuje voucher na 400 zł. To nagroda GWARANTOWANA regulaminem promocji (znajdziesz go na końcu artykułu).

O tym, że promocja działa, a Citibank uczciwie wysyła obiecane vouchery, najlepiej świadczą komentarze czytelników zamieszczone na naszym blogu pod opisami poprzednich edycji tej promocji:

źródło: https://moniaki.pl/300-zl-na-zakupy-w-biedronce-od-citibanku/#comment-10013

źródło: https://moniaki.pl/300-zl-na-zakupy-w-biedronce-od-citibanku/#comment-10031

Wystarczy, że będziesz przestrzegał kroków opisanych w tym artykule i możesz zacząć już planować na co wydasz swoje 400 zł 😉 Ale zanim przejdę do dokładnej instrukcji przyjrzyjmy się najpierw samej nagrodzie:

Co dokładnie dostajesz?

Poniżej wypunktowałem wszystkie szczegóły odnośnie vouchera:

 • Dostajesz voucher o wartości 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka
 • Voucher zostanie zapisany na Twojej karcie “Moja Biedronka” (wyjaśnię jak ją założyć)
 • Voucher obejmuje cały asortyment sklepu (nie ma wykluczeń)
 • Brak minimalnej kwoty, za którą można płacić voucherem (zapłacisz nim nawet za 1 bułkę)
 • Maksymalna płatność voucherem to 100 zł (podziel zakupy na kilka paragonów poniżej 100 zł)
 • Możesz z niego korzystać wielokrotnie (aż do wyczerpania łącznej kwoty 400 zł)
 • Voucher będzie ważny przez 12 miesięcy (będziesz mieć mnóstwo czasu, aby go wykorzystać)
 • Voucher jest oczywiście zwolniony z podatku (nie musisz się martwić formalnościami)

Korzystanie z vouchera jest banalnie proste – podchodząc do kasy powiedz „Dzień dobry, płacę voucherem Moja Biedronka” i później podajesz kasjerce twoją kartę “Moja Biedronka”.

Musisz przyznać, że 400 zł to spora kwota, za którą w Biedronce można wielokrotnie wychodzić z torbą pełną zakupów. Wyobraź sobie, że przez cały tydzień, codziennie kupujesz to na co masz tylko ochotę, a z Twojego portfela nie ubywa ani złotówka, bo za wszystko płacisz voucherem – jak dla mnie świetna opcja!

Dlaczego Citibankowi opłaca się rozdawać vouchery na 400 zł praktycznie za darmo?

Widzisz, najczęściej słyszaną przeze mnie obiekcją jest “nie ma nic za darmo”. To prawda. Też uważam, że w życiu nie ma nic za darmo. Za wszystko płacimy. Zazwyczaj pieniędzmi, a kiedy nie płacimy pieniędzmi to płacimy wtedy swoim czasem, zaangażowaniem, uwagą.

W tej promocji też nie ma nic za darmo. Choć, jak już pisałem, wystarczy przestrzegać kilku wskazówek i wszystko będzie bezpłatnie.

Zauważ, że płacisz tutaj właśnie swoim czasem i zaangażowaniem. Zaczniesz, w ramach testów, używać nowej karty Citi Simplicity i bank liczy, że Ci się ona spodoba. Wtedy zostaniesz z nimi na dłużej – mimo, że nie ma żadnych zobowiązań.

Bank współpracując z Biedronką zachęca Cię praktycznie darmowym voucherem na 400 zł i ponosi ogromne koszty finansowe. Jednak kiedy przyjrzymy się temu bliżej, dla banku jest to nadal korzystna sytuacja.

Poniżej wypisałem kilka argumentów dowodzących, że Citibankowi i Biedronce taka współpraca się opłaci. Ostatni argument wyjaśnia wszystko:

 1. Voucher jest wpłacany na Twoją kartę “Moja Biedronka”, wiec sklep skorzysta na tym, że sobie ją założysz (jeśli jeszcze jej nie masz). Liczy że przyzwyczaisz się do ich produktów i staniesz się stałym klientem nawet po wyczerpaniu całych 400 zł vouchera.
 2. Nagroda jest tylko dla nowych klientów Citibanku. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które lubią kupować w Biedronce (jest w ogóle ktoś kto nie lubi!?). Liczą, że zostaną oni z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej i np. weźmie jakiś kredyt w banku, który już zna.
 3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank i Biedronka nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie polecają tę okazję. W ten sposób obydwie marki zdobywają rozgłos i nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci vouchera i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków, aby promocja opłaciła się zarówno Biedronce, jak i Citibankowi. Po prostu znają swoje statystyki i wiedzą, że część zadowolonych klientów zostanie z nimi na dłużej. O oszczędnościach na reklamie w radiu i telewizji już nawet nie wspominam…

Kto może z tego skorzystać?

Ta promocja jest przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej oraz innego produktu oferowanego przez Citibank. Dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • Jeśli pracujesz na umowę: staż w obecnej pracy min. 3 miesiące oraz dochód min. 1200zł netto;
 • Jeśli masz firmę: działanie firmy min. 2 lata oraz dochód min. 2500zł;
 • Jeśli jesteś emerytem/rencistą: dochód min. 1200zł netto.

Zgodnie z regulaminem promocji, osoba która chce skorzystać z promocji, musi posiadać aktywną kartę lojalnościową „Moja Biedronka”. Oczywiście jeśli nie masz takiej karty to bez problemu założysz ją w 3 minuty w każdej Biedronce 🙂

Jak działa ta promocja?

Sporo już opowiedziałem o tej promocji, ale teraz zbierzmy wszystkie konkrety w jednym miejscu, abyś miał świadomość jak to działa:

 1. Załóż i zarejestruj kartę “moja Biedronka” (jeśli takiej nie masz)
 2. Tutaj wypełnij formularz, aby zgłosić się do promocji
 3. Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku
 4. Przyjedzie kurier z umową
 5. Zaloguj się do bankowości internetowej
 6. Płać nową kartą za codzienne zakupy

I to wszystko! Dostaniesz voucher na 400 zł do Biedronki

Każdy z tych punktów rozpisałem dokładnie poniżej, aby nie robić bałaganu w ramce. Gwarantuję, że po przeczytaniu artykułu do końca wszystko będzie dla Ciebie łatwe i zrozumiałe. A w razie jakichkolwiek wątpliwości śmiało zadawaj pytania w komentarzach na dole.

Etap #1 – załóż kartę “Moja Biedronka”

Ten etap oczywiście mogą pominąć wszystkie osoby, które już mają kartę “Moja Biedronka” i noszą ją w portfelu, albo tak jak ja wrzucili do szuflady i przypominają sobie o niej podczas zbierania naklejek na kolejnego świeżaka 🙂

Jeśli natomiast nie masz jeszcze karty “Moja Biedronka” to poproś o nią przy kasie w sklepie Biedronka. Zajmie Ci to mniej niż 3 minuty i będziesz mieć pierwszy etap z głowy. Najlepiej jeszcze dziś wracając z pracy podejdź do sklepu. Następnie wejdź na stronę https://moja.biedronka.pl/ i dokonaj rejestracji tej nowo-otrzymanej karty.

Etap #2 – złóż wniosek o kartę Citi Simplicity

Zgłoszenie do promocji z voucherem 400 zł i jednocześnie złożenie wniosku o kartę Citi Simplicity to dosłownie minuta roboty. Wchodzisz na tę stronę promocyjną:

Zgłoś się do promocji, aby odebrać 400 zł do Biedronki >>
Na dołączenie do promocji masz czas do 6 marca 2019 r. do godziny 23:59

…i wypełniasz formularz rejestracyjny podając swoje dane oraz numer karty “Moja Biedronka”, która zostanie doładowana tym voucherem na 400 zł.

Połączenie na stronie jest szyfrowane i możesz być spokojny o swoje dane (imię, nazwisko, telefon, PESEL, adres e-mail). Trafią w zabezpieczone miejsce, bezpośrednio do Citibanku. Nikt inny ich nie zobaczy. Dane te posłużą jedynie do właściwej identyfikacji Twojej osoby, a dzięki numerowi PESEL bank będzie mógł wstępnie zweryfikować, czy masz szansę na przyznanie karty czy nie.

Karta Simplicity jest całkowicie bezpłatna (szczegółową tabelę opłat i prowizji znajdziesz na końcu artykułu). Zobacz najważniejsze jej parametry:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata miesięczna / roczna – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0 zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0 zł
 • karta dostarczana pocztą – 0 zł (możesz poprosić o kuriera za 30 zł)
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki – 0 zł
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie do Citibanku kwoty wykorzystanej z limitu licząc od momentu wystawienia wyciągu

Jedyny minus tej karty to – tak jak przy wszystkich kartach kredytowych – wysokie opłaty za korzystanie z bankomatów. Każda wypłata to koszt 3% wypłacanej kwoty (min. 10zł). Po prostu ta karta została stworzona do płatności bezgotówkowych (w sklepach i internecie) i tak należałoby jej używać.

Działa to jak zwykła karta kredytowa, którą pewnie masz teraz w swoim portfelu (a może nawet więcej niż jedną?) z tą różnicą, że korzystając z tej tutaj zdobędziesz bonus w wysokości 400 zł.

Zgłoś się do promocji, aby odebrać 400 zł do Biedronki >>
Na dołączenie do promocji masz czas do 6 marca 2019 r. do godziny 23:59

Etap #3 – oddzwoni konsultant Citibanku

W ciągu 2-5 dni od wypełnienia formularza, oddzwoni do Ciebie konsultant Citibanku. Powiedz wtedy, że chcesz skorzystać z promocji z voucherem 400 zł do sklepów Biedronka.

Konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania, ustalicie szczegóły podpisania umowy oraz podasz adres pod który ma przyjechać kurier z dokumentami (może być to adres domowy lub adres Twojej pracy – wybierz jak Ci wygodniej).

Rozmawiając z konsulatem warto zwrócić uwagę na 3 rzeczy:

 1. Wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe. Jeśli konsultant zaproponuje inną kartę to grzecznie odmów (najprawdopodobniej będzie to karta płatna)
 2. Wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej (wymaga tego regulamin promocji)
 3. Gdyby konsultant to proponował to zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej (jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł)

Etap #4 – przyjedzie kurier z umową

Kolejnym etapem promocji jest przyjazd kuriera z umową do podpisania. W zależności od zainteresowania promocją może to potrwać kilka lub kilkanaście dni, ponieważ bank musi przygotować wszystkie dokumenty i sprawdzić pewnie ze 3 razy czy się wszystko zgadza 🙂

W zasadzie niewiele w tym etapie jest Twojej roboty. Po prostu poczekaj na kontakt kuriera i kiedy już się zjawi z dokumentami to dopełnij wszelkich formalności.

Etap #5 – zaloguj się do bankowości internetowej

Po podpisaniu umowy przy kurierze czekaj na list z Citibanku, a w nim Twoją nowiutką kartę Simplicity. Następnie aktywuj kartę postępując zgodnie z instrukcją zawartą w liście.

Regulamin wymaga, aby w ciągu 6-ciu miesięcy od podpisania umowy przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku na https://www.citibankonline.pl/apps/auth/signin/ lub w aplikacji mobilnej na tablecie lub telefonie. W zasadzie odhaczysz ten punkt automatycznie już na etapie aktywowania karty i podczas sprawdzania salda raz na jakiś czas, ale nie zaszkodzi o tym tutaj wyraźnie wspomnieć.

Etap #6 – płać za zakupy kartą Simplicity

Ostatnim etapem przed odbiorem vouchera na 400 zł do wykorzystania w Biedronce jest wyciąganie karty Simplicity podczas codziennych zakupów. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy płaceniu wyciągniesz z portfela inną kartę.

Aby bank przyznał voucher, należy przez pierwsze 6 miesięcy wykonać płatności kartą na łączną kwotę minimum 1 200 zł. Może to być jedna duża płatność (np. za telewizor czy lodówkę) albo wiele małych płatności za codzienne zakupy. Ważne, aby łącznie uzbierać 1 200 zł przez pół roku. Średnio wychodzi 200 zł miesięcznie – taka kwota jest na pewno w zasięgu wydatków każdego użytkownika.

Co miesiąc będziesz otrzymywać wyciąg z karty, a na nim będzie wyszczególniona kwota jaką wykorzystałeś z limitu i jaką należy zasilić konto karty. Kiedy przelejesz ją do Citibanku w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) to bank nie będzie naliczał żadnego oprocentowania, ani opłat.

Zgłoś się do promocji, aby odebrać 400 zł do Biedronki >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na Twoje pytania i wyśle kuriera z umową)

Tu znajdziesz Twój voucher:

Każdy uczestnik promocji, który spełni powyższe warunki oraz nadal będzie posiadaczem karty Citibanku, otrzyma nagrodę w formie vouchera o wartości 400 zł, który zostanie zapisany na aktywnej Karcie “Moja Biedronka” (tej, której numer podajesz rejestrując się w promocji).

O nagrodzie każdy będzie poinformowany do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (czyli im szybciej spełnisz warunki promocji tym szybciej ją otrzymasz) poprzez wiadomość w systemie bankowości online Citibanku. Następnie w ciągu maksymalnie 60 dni zasłużone 400 zł będzie przekazane na Twoje konto karty “Moja Biedronka”.

Tutaj będzie informacja o przyznaniu nagrody:

Zgłoś się do promocji, aby odebrać 400 zł do Biedronki >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na Twoje pytania i wyśle kuriera z umową)

Ile potrzebujesz nadgodzin w swojej obecnej pracy,
aby zarobić 400 zł ?

Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić 400 zł na dodatkowe zakupy z Biedronki? Teraz wystarczą 22 minuty:

Czasu na wykonywanie płatności kartą nie liczę, bo i tak już robisz zakupy. Teraz po prostu wyjmiesz z portfela inną kartę.

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub pracy, a Ty w łatwy sposób zarobisz dodatkowe 400 zł. Dołącz do promocji teraz klikając w poniższy link:

Zgłoś się do promocji, aby odebrać 400 zł do Biedronki >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na Twoje pytania i wyśle kuriera z umową)

I zasadniczo to już byłoby na tyle. Wiesz już wszystko o tej promocji… Teraz pozostaje Ci już tylko podjąć odpowiednią decyzję…

Dwa słowa zakończenia

Ta promocja spodobała mi się od razu, kiedy ją zobaczyłem. Jeszcze bardziej ucieszyłem się, kiedy zauważyłem, że można przejść przez nią bez nawet najmniejszych opłat. Teraz Ty również wiesz, jak z niej skorzystać i możesz odebrać atrakcyjny bonus czując się całkowicie bezpiecznie.

Promocja jest zdecydowanie godna polecenia.

Moja ocena promocji: 5star

Zgłoś się do promocji, aby odebrać 400 zł do Biedronki >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na Twoje pytania i wyśle kuriera z umową)

PS. Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Jeśli posiadasz już kartę “Moja Biedronka” to kliknij teraz w powyższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 6

 1. Jagoda pisze:
  Więc mam pytanie, osoba bezrobotna również może skorzystać z vouchera za założenie konta?
 2. Jagods pisze:
  A emeryt czy rencista może?
 3. Jagoda pisze:
  A emeryt czy rencista może?
 4. Jagoda pisze:
  A emeryt czy rencista może?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, może jeżeli ma dochód min. 1 200 zł netto i ma dokument odpowiedni np. decyzja o przyznaniu emerytury/renty lub odcinek za jeden z 3 ostatnich miesięcy, albo pit 40 za ostatni rok

Napisz komentarz