Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz łatwe 400 zł do Biedronki od Banku Citi Handlowy

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Voucher do sklepów Biedronka o wartości 400 zł.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej bądź bankowości internetowej oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 10,47%

Kiedy bonus?

Najpierw otrzymasz wiadomość o spełnieniu warunków promocji – zostanie wysłana w bankowości internetowej nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Następnie otrzymasz wiadomość z voucherem do Biedronki – otrzymasz go nie później niż 60 dni od daty otrzymania pierwszej wiadomości, informującej o spełnieniu warunków promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które po 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 22 stycznia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Właśnie wróciła kolejna edycja bardzo popularnej i lubianej promocji Banku Citi Handlowy oraz jej karty kredytowej Simplicity. Do zgarnięcia jest voucher na 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Co najlepsze, Bank skrócił okres karencji, więc osoby które miały już kartę, ale z niej zrezygnowały przed 1 stycznia 2018 roku mogą śmiało brać udział w nowej promocji.

To nie jest żadne losowanie nagród, nie ma też limitu wniosków. Po prostu zarejestruj się już dziś, spełnij warunki i ciesz się wielkimi zakupami w Biedronce.

Promocja trwa od 18 października 2019 roku do 22 stycznia 2020 roku. Jednak im szybciej się zarejestrujesz i spełnisz proste warunki, tym szybciej odbierzesz swój bon na 400 zł.

Ktoś może powiedzieć: bon do Biedronki, ale co ja tam kupię? Przede wszystkim produkty spożywcze. Bon o wartości 400 zł to spore odciążenie dla Twojego budżetu. Jeść musi każdy, a zakupy spożywcze w większości przypadków stanowią największy udział w miesięcznych wydatkach. Dlaczego więc masz nie skorzystać i nie zaoszczędzić? Szczególnie że nie musisz wydawać 400 zł jednorazowo, ponieważ bon jest wielokrotnego użytku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy w przeszłości posiadali kartę Simplicity. Bank skrócił okres karencji aż o rok! Promocja skierowana jest dla nowych i powracających klientów banku, którzy od 1 stycznia 2018 roku nie posiadali w banku głównej karty kredytowej. Jeśli zamknąłeś swoją kartę w Citi Handlowym przed tym terminem, bez obaw możesz wziąć udział w nowej promocji.

Dodatkowo promocja jest skierowana do osób, które:

 • mają ukończone 18 lat;
 • ich dochód miesięczny wynosi min. 1.200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • są zatrudnione w obecnej firmie od min. 3 miesięcy;

LUB

 • prowadzą działalność gospodarczą od min. 2 lat, a dochód netto wynosi min. 2.500 zł netto/mies.

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania, śmiało możesz składać wniosek o kartę.

Pamiętaj, ostateczna decyzja kredytowa należy do Banku i to od niego zależy, czy otrzymasz kartę.

Karta kredytowa Simlicity – ile będzie Cię kosztować?

Karta Simplicity jest darmowa. I za to ją uwielbiam! Nawet jeśli będzie leżała u mnie w portfelu kilka miesięcy nieużywana, to i tak nie naliczą się za nią żadne opłaty. Inne banki mają zazwyczaj kwotę lub ilość minimalnych transakcji w miesiącu, które zwalniają z opłaty za kartę – tutaj tego nie znajdziesz.

A więc:

 • 0 zł – opłata roczna i miesięczna za kartę główną;
 • 0 zł – za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu karty;
 • 0 zł – za przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł).
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Nie chcę płacić za kartę!

I bardzo słusznie! Bierzesz udział w promocjach bankowych po to, aby otrzymać nagrodę, a nie po to, by dopłacać. Co zrobić, aby uniknąć opłat za kartę? Po prostu pamiętaj o kilku ważnych zasadach:

 • nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 8% kwoty transakcji, nie mniej niż 10 zł);
 • nie doładowuj Revoluta (opłata 8% kwoty transakcji, nie mniej niż 10 zł) ;
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od nas 20 zł za nadpłacenie karty;
 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazarowych;
 • nie wykonuj transakcji kartą w urzędach pocztowych;
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to aż 26 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,47%.

Jeżeli zastosujesz się do powyższych wskazówek, karta kredytowa będzie dla Ciebie całkowicie za darmo. Po prostu używaj jej przy codziennych zakupach stacjonarnie lub przez Internet i pamiętaj o jej spłacaniu w terminie. Masz na to aż 26 dni od dnia wygenerowania wyciągu.

Jak zgarnąć bon do Biedronki na 400 zł w trzech prostych krokach?

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o kartę Simplicity

Procedura przyznania karty wygląda następująco:

 • składasz wniosek o kartę przez dedykowaną stronę, najpóźniej do 22 stycznia 2020 roku.
 • dzwoni do Ciebie konsultant z infolinii banku (w ciągu kilku dni od złożenia wniosku), który potwierdzi z Tobą dane zawarte we wniosku i poinformuje o decyzji kredytowej. Tutaj również wybierasz, jakie dokumenty potwierdzające dochód chcesz dołączyć.

W momencie rozmowy z konsultantem koniecznie ustal:

 • rodzaj karty – tylko i wyłącznie Simplicity;
 • jaki chcesz limit na karcie;
 • czy konsultant włączył do karty usługi dodatkowe, które generują koszty – naklejka zbliżeniowa, która kosztuje 5 zł/m-c, usługa Citi Phone, która kosztuje 6 zł/m-c, wysyłka karty kurierem – koszt 30 zł. Zrezygnuj ze wszystkich, podkreśl to w rozmowie z konsultantem – przecież chodzi o to, żeby karta była naprawdę darmowa.

Jak to wygląda w praktyce? W ostatnich miesiącach sama miałam okazję (nareszcie!) wziąć udział w promocji karty Simplicity.

Po złożeniu wniosku zadzwonił do mnie konsultant. Potwierdził dane z wniosku i zaproponował podpisanie umowy przez maila. W tym celu zadał mi kilka pytań weryfikujących, dotyczących moich danych z Biura Informacji Kredytowych. Musiałam też ustalić hasło, potrzebne do otwarcia umowy, która miała zostać przesłana mailem. Dostałam linka do wgrania skanu/zdjecia dowodu osobistego oraz dokumentów dochodowych.

Z jakiegoś powodu umowę otrzymałam kurierem, a nie mailem. Po jej podpisaniu karta przyszła pocztą. Bank niedawno udostępnił również proces biometryczny – robisz zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego i w ten sposób zawierasz umowę o kartę.

To nic trudnego, wierzcie mi. Każdy przez to przejdzie bez trudu. Karta kredytowa jest już w drodze do Was.

#Krok 2 – zaloguj się do bankowości internetowej

Najpóźniej do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę z Bankiem, przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Przykład:

W październiku podpisałeś umowę o kartę. Najpóźniej do końca listopada przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej.

Przy okazji pierwszego logowania możesz od razu aktywować kartę. PIN do karty ustalisz samodzielnie w bankowości internetowej banku.

Jak wygląda pierwsze logowanie? Nic trudnego!

1. Wejdź na stronę logowania Citibank Online i wybierz opcję Zarejestruj się w bankowości Internetowej.
2. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. Będziesz potrzebował numeru swojej karty kredytowej.
3. Po poprawnym zweryfikowaniu numeru karty i danych osobowych utwórz nazwę użytkownika oraz hasło do logowania.

#Krok 3 – wykonaj transakcje kartą Simplicity podczas codziennych zakupów

Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu w którym podpisaliśmy umowę o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 1.500 zł.

Przykład:

W październiku podpisałeś umowę o kartę. Najpóźniej do końca listopada przynajmniej raz zalogoguj się do bankowości internetowej. Najpóźniej do końca stycznia wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 1.500 zł.

Pamiętaj! To nie musi być jedna płatność na całą kwotę. Na wypełnienie warunków promocji masz aż 3 miesiące. Wychodzi na to, że wystarczy dokonać płatności kartą o średniej wartości 500 zł/m-c.

Idą święta, a to przecież idealny okres do testowania karty. Za prezenty zapłać po prostu kartą kredytową zamiast zwykłą czy przelewem, a przy okazji zrób prezent dla siebie. 400 zł w bonie do Biedronki piechotą nie chodzi.

A może ktoś z najbliższych planuje większy wydatek? Tak było w moim przypadku. Trafiła się okazja – chrzciny i zakup prezentu. Zapłaciłam swoją kartą, otrzymałam w zamian gotówkę i spłaciłam od razu kartę. Plus jedno tankowanie, kilka codziennych zakupów – i warunki spełnione! Na początku myślałam że może ciężko mi będzie wykonać transakcje na taką kwotę. Rzeczywistość okazała się jednak aż za prosta, udało mi się zapłacić kartą na całą wymaganą kwotę w ciągu miesiąca.

Jakie transakcje nie zostaną wzięte pod uwagę?

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcja w urzędzie pocztowym czy też transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Kiedy otrzymasz swoją nagrodę?

Po spełnieniu warunków promocji w bankowości internetowej banku otrzymasz wiadomość o ich wypełnieniu. Wiadomość zostanie Ci wysłana najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Bon do Biedronki zostanie Ci wysłany w kolejnej wiadomości w Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania pierwszej wiadomości, informującej o spełnieniu warunków promocji.

Przykład:

W październiku podpisałeś umowę o kartę. Najpóźniej do końca listopada przynajmniej raz zalogoguj się do bankowości internetowej. Najpóźniej do końca stycznia wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 1.500 zł. Udało Ci się szybciej i zapłaciłeś kartą na całą wymaganą kwotę już w listopadzie. Najpóźniej do końca grudnia otrzymasz wiadomość o spełnieniu warunków – przykładowo, wiadomość zostanie Ci wysłana 20 grudnia. Od 20 grudnia w ciągu maksymalnie 60 dni otrzymasz w bankowości internetowej wiadomość z nagrodą.

Jedna ważna uwaga – karta musi pozostać aktywna do momentu przyznania Wam nagrody! Nie zamykajcie jej przed tym terminem.

I to wszystko! 3 proste kroki do spełnienia i bon na całe 400 zł do Biedronki jest Wasz!

Kiedy mogę zrezygnować z karty?

To pytanie pojawia się bardzo często w Waszych komentarzach. Śpieszę więc wyjaśnić, że kartę możecie zamknąć w momencie, gdy otrzymacie swój bon na 400 zł.

Po spełnieniu warunków promocji bank wyśle Wam wiadomość z przyznanym bonem w bankowości internetowej. Jeżeli przed tym terminem zamkniecie kartę, bank nie przyzna Wam nagrody.

Bon do Biedronki – jak mogę nim zapłacić?

Wykonałeś wszystkie kroki, otrzymałeś bon. Teraz przychodzi czas na najprzyjemniejszą część promocji, czyli realizację nagrody. Co masz zrobić?

Bon zostanie Ci wysłany w formie 13-cyfrowego kodu. Zrób zakupy w Biedronce tak jak zwykle, a w momencie, kiedy przychodzi do płacenia za produkty, po prostu powiedz kasjerce, że chcesz zapłacić bonem. Podaj jej 13-cyfrowy kod – i to wszystko!

Pamiętaj, że nie musisz wszystkiego wydawać na raz. Bon jest wielokrotnego użytku, czyli możesz nim płacić za zakupy wielokrotnie – aż do wyczerpania 400 złotych. Jeżeli wartość zakupów przekroczy wartość bonu – masz możliwość dopłacenia różnicy gotówką czy kartą. Proste?

Sam bon jest ważny przez 6 miesięcy od daty jego otrzymania. Masz więc wystarczająco dużo czasu, by go zrealizować.

Podsumowanie

Ostatnia edycja tej promocji cieszyła się ogromną popularnością. Nic dziwnego – łatwe do spełnienia warunki i darmowa karta – aż żal nie skorzystać. Plus skrócony okres karencji w obecnej edycji. Plus nagroda w postaci bonu na 400 zł do Biedronki. Same plusy!

Po zakończeniu promocji to Ty zdecydujesz, czy zostawić kartę, czy jednak ją zamknąć. Pamiętaj, że nawet gdybyś nie używał karty, nie naliczy Ci się żadna opłata. Znam dobrze rynek bankowy i warunki karty Simplicity niezmiennie mnie zachwycają. Jedyny minus, jak widzę, to prowizja za doładowanie Revoluta. Jednak jeżeli używasz karty tylko przy codziennych zakupach, nie musisz się o to martwić.

komentarzy 6

 1. Marianna pisze:
  Nie mogę złożyć wniosku, po wejściu na dedykowaną stronę pojawia się strona City Banku ale jest nieaktywna. Gdzie popełniam błąd?
  • Moniaki.pl pisze:
   Marianna, co masz na myślisz pisząc, że strona jest „nieaktywna”? Strona się wyświetla i nie możesz nic kliknąć, czy nic nie widzisz? Mówisz już o formularzu złożenia wniosku, czy pierwszej stronie z informacjami o promocji?
   Strona działa, więc może spróbuj przez inny komputer/telefon lub inną przeglądarkę.
 2. piterek pisze:
  Czy ktoś ma pomysł jak sprawdzić kiedy dokładnie zamknąłem kartę kredytową tego banku? Zrobiłem to fizycznie w oddziale banku, nie mogę wyśledzić po żadnym mailu, nie mam w tym momencie też żadnego produktu w tym banku.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Trzeba zadzwonić na infolinię i sprawdzić. Ew. Jeżeli zamknąłeś kartę, ale bankowości elektronicznej niż nie (ja tak miałam) możesz spróbować się zalogować i sprawdzić skrzynkę z wiadomościami, czy tam nie ma takiej informacji.
 3. Natalia pisze:
  Kartę aktywowalam w listopadzie, w lutym spełniłam warunki, a powiadomienia o nagrodzie nadal nie otrzymałam.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Natalia, jeśli warunki spełniłaś w lutym to bank na wysłanie wiadomości ma czas do końca marca. Najczęściej jednak robią to wcześniej.

Napisz komentarz