Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 300 zł na Allegro z kartą kredytową Millennium + do 720 zł zwrotów rocznie

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł w bonach na Allegro: 3×100 zł

Za co?

– za założenie karty kredytowej Visa Impresja lub Visa Alfa z minimalnym limitem 3000 zł lub Visa Gold z limitem 5000 zł oraz;

-za wykonanie w trzech kolejnych pełnych miesiącach od założenia karty płatności po min. 200 zł miesięcznie

Ile to kosztuje?

0 zł – za wydanie karty; 0 zł/7,99 zł – za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy jeżeli dokonasz co najmniej jedną transakcje bezgotówkową w miesiącu, w innym przypadku zapłacisz 7,99 zł miesięcznie. W kolejnych latach warunkiem darmowej karty jest dokonanie 5 płatności bezgotówkowych co miesiąc; 0 zł – za płatności bezgotówkowe dokonywane w walucie PLN; 3% min 7zł – za dokonywanie płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich itp.; 3,99% min 9,99 zł – za wypłaty z bankomatów

Kiedy bonus?

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia każdego warunku.

Dla kogo?

Dla obecnych i nowych klientów Banku Millennium, którzy od 1 stycznia 2018 nie mieli karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 16 czerwca 2020 roku lub do wyczerpania puli 7000 wniosków

Skorzystaj z tej promocji »

Bank Millennium po raz kolejny przygotował dla Was promocję karty kredytowej, w której za założenie karty i spełnienie łatwych warunków (wydaj po 200 zł przez 3 miesiące) zgarniasz aż 300 zł w bonach na Allegro. Dodatkowo możesz zyskać aż 760 zł zwrotów za płatności kartą – płacąc w wybranych sklepach 5% wraca na Twoją kartę.

Mało? Nie masz jeszcze konta w Millennium? Otwórz je teraz i zgarnij kolejne 200 zł, tym razem w gotówce. Brzmi interesująco? Sprawdźmy to!

Promocja trwa 🗓 do 16 czerwca 2020 roku lub do wyczerpania limitu 7000 wniosków.

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Jeżeli 🗓 od 1 stycznia 2018 roku nie miałeś w banku Millennium głównej karty kredytowej to jak najbardziej możesz złożyć wniosek w obecnej promocji.

Posiadanie innych produktów (takich jak konto czy kredyt) nie wykluczają z promocji – wręcz przeciwnie, musisz mieć otwarte konto i bankowość internetową by złożyć wniosek o kartę.

Pamiętaj jedynie, że wnioskujesz o kartę kredytową. Dlatego podczas składania wniosku bank poprosi Cię o wskazanie źródła dochodu i może poprosić o dostarczenie dokumentów potwierdzających dochód.

A jeśli nie masz jeszcze konta w Millennium koniecznie sprawdź poniższą promocję – możesz za jednym zamachem zgarnąć 200 zł w gotówce i 300 zł na Allegro. Konto w promocji otworzysz z TEGO LINKU.

Jeśli nigdy nie miałeś karty kredytowej i nasłuchałeś się opowieści, że karta kredytowa to zło, koniecznie zajrzyj do naszego poradnika na temat kart. Znajdziesz w nim wszystko, co powinieneś o kartach wiedzieć, by przestać się ich obawiać, a zacząć doceniać.

Karta kredytowa – co zrobić, byś nie płacił za nią ani złotówki?

W promocji od banku Millennium masz do wyboru trzy karty: różową Visa Impresję, Visa Alfę lub Millennium Visa Gold. Omówimy dwie pierwsze karty szczegółowo – są one najtańsze i oferują dodatkowe zwroty za zakupy.

UWAGA!

Tylko karty z logo Visa biorą udział w promocji!

Karta kredytowa Impresja oraz Alfa – opłaty

 • 0 zł – za wydanie karty
 • 0 zł/7,99 zł – za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy jeżeli dokonasz co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu, w innym przypadku zapłacisz 7,99 zł miesięcznie. W kolejnych latach warunkiem darmowej karty jest dokonanie 5 płatności bezgotówkowych co miesiąc;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe dokonywane w walucie PLN;
 • 3% min 7 zł – za dokonywanie płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich itp.;
 • 3,99% min 9,99 zł – za wypłaty z bankomatów
 • 51 dni – okres bezodsetkowy;
 • 12,87% – RRSO (pamiętaj, że odsetki zostaną naliczone tylko w przypadku niespłacenia karty w terminie)

Przez pierwszy rok korzystania z karty wystarczy, że co miesiąc zapłacisz nią jeden raz w miesiącu, na dowolną kwotę . Możesz kupić kajzerkę i zapłacić kartą – i będzie ona dla Ciebie bezpłatna 🙂 Po 12 miesiącach aby karta była za darmo będziesz musiał wykonywać co miesiąc nie jedną, ale pięć transakcji. Pamiętaj, by spłacać kartę w terminie – wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek.

No dobrze, wiesz już, jak nie płacić za kartę. Czas przyjrzeć się dokładniej zwrotom za płatności, jakie oferują obie karty.

Karta kredytowa Impresja – 5% zwrotu za zakupy

Już na pierwszy rzut oka widać, że karta Impresja jest kartą typowo kobiecą. Nawet jej kolor – różowy – sugeruje, że karta ta została stworzona z myślą o płci pięknej. Zatem jeśli często robisz zakupy w sklepach ze zdjęcia (na przykład w Smyku) to możesz liczyć na to, że 5% wartości zakupów w tych sklepach wróci na rachunek Twojej karty kredytowej (lub w przypadku Carrefour zostanie przyznana w formie e-bonu na kolejne zakupy). W ciągu roku możesz w ten sposób odzyskać do 760 zł.

Karta kredytowa Alfa – 5% zwrotu za zakupy

Karta bardziej męska, ale oczywiście Panie również mogą korzystać z niej do woli. Wybierz tę kartę, jeśli na przykład planujesz remont mieszkania – wiadomo, kwoty przy takim przedsięwzięciu są duże, a wtedy i zwroty 5% wydatków będą znaczące. Tutaj również obowiązuje roczny limit zwrotów w wysokości 760 zł. Zwroty w Empiku naliczają się w sklepach stacjonarnych, natomiast w Inter Cars – w sklepie internetowym.

Jak mogę zdobyć 300 zł na Allegro – instrukcja krok po kroku

#Krok 1 – złóż wniosek o kartę kredytową

🗓 Do 16 czerwca 2020 roku 🔎 zaloguj się do swojej bankowości internetowej Millenet lub do aplikacji mobilnej i złóż wniosek o kartę. Pamiętaj, że w promocji biorą udział karty Visa Impresja i Visa Alfa z minimalnym limitem 3000 zł, oraz karta Visa Gold z minimalnym limitem 5000 zł.

Na tym etapie możesz również zostać poproszony o dołączenie dokumentów dochodowych – na przykład wyciągów z konta, jeśli wynagrodzenie nie wpływa na konto w banku Millennium.

Gdzie znaleźć wniosek o kartę?

-jeśli jesteś już klientem Millennium i masz przygotowaną dedykowaną ofertę karty złóż wniosek kredytowy o kartę w Millenecie lub aplikacji;

-natomiast jeśli nie masz przygotowanej oferty karty złóż wniosek kontaktowy o kartę (w Millenecie: zakładka OFERTA/Nowa karta kredytowa lub po zalogowaniu do Aplikacji mobilnej: Zakładka Kontakt\Zamów rozmowę – należy wybrać kartę kredytową),

#Krok 2 – podpisz umowę o kartę

Wniosek złożony, teraz czas, byś 🔎 podpisał umowę o kartę. Umowę o kartę w większości przypadków podpiszesz bez wychodzenia z domu, poprzez bankowość internetową. W rzadkich, sporadycznych przypadkach możesz zostać poproszony o wizytę w oddziale celem podpisania umowy.

#Krok 3 – płać kartą za zakupy

Teraz pozostało Ci tylko wykonać w każdym z trzech kolejnych miesięcy 🔎 płatności kartą na min. 200 zł miesięcznie. W jakich miesiącach musisz dokonać tych płatności?

Dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w maju:

 • pierwsze 200 zł wydaj w czerwcu (od 1 do 30 czerwca)
 • drugie od 1 do 31 lipca
 • trzecie od 1 do 31 sierpnia

Dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w czerwcu:

 • pierwsze 200 zł wydaj w lipcu (od 1 do 31 lipca)
 • drugie od 1 do 31 sierpnia
 • trzecie od 1 do 30 września.

📄 Płatności – sprawdzamy definicję

Transakcji możesz dokonywać za pomocą karty oraz BLIKa. W aplikacji mobilnej masz możliwość podłączenia BLIKa pod kartę kredytową. Pamiętaj, że mają to być płatności bezgotówkowe – nie liczą się przelewy z karty czy wypłata gotówki z bankomatu. Nie policzą się również transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Nagroda jest podzielona na trzy części, czyli jeśli spełnisz warunki płatności kartą w trzech miesiącach, za każdy z nich otrzymasz bon na 100 zł na Allegro – łącznie 300 zł. Co lepsze, jeśli w którymś miesiącu zapomnisz o płatnościach nie dyskfalifikuje to Ciebie z możliwości zdobycia nagrody za pozostałe miesiące.

Przykład

Złożyłeś wniosek w maju. W czerwcu nie spełniłeś warunku płatności 200 zł, za to spełniłeś go w lipcu i sierpniu. Otrzymasz bony o wartości 200 zł.

Każdy z bonów otrzymasz do końca następnego miesiąca po wykonaniu warunku płatności na 200 zł. Czyli za płatności wykonane w czerwcu bon otrzymasz do końca lipca. Dla płatności w lipcu bon otrzymasz do końca sierpnia. Itd.

Pewnie się zastanawiasz, w jaki sposób otrzymasz swoje bony? Będziesz je otrzymywał sms-em, na podany w banku numer kontaktowy. Same karty podarunkowe są ważne 🗓 do 1 lipca 2021 roku.

Karty są jednorazowego użytku i nie łączą się, co oznacza, że za jedne zakupy możesz zapłacić tylko jedną kartą na raz. Jeśli Twoje zakupy mają niższą wartość niż 100 zł to niewykorzystana część bonu przepadnie – nie możesz użyć karty ponownie. Zasady korzystania z kart podarunkowych określa regulamin Allegro, który znajdziesz pod TYM LINKIEM.

UWAGA!

Przynajmniej do momentu otrzymania ostatniego bonu nie zamykaj karty kredytowej ani nie składaj wypowiedzenia umowy – inaczej bonus przepadanie.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w maju

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w czerwcu

Podsumowanie

Bardzo prosta i przyjemna promocja z łatwymi do spełnienia warunkami powoduje, że aż chce się wziąć w niej udział. Pamiętaj o dodatkowych zwrotach za płatności w sklepach – możesz w ten sposób zyskać do 760 zł zwrotów rocznie. A jesli nie masz jeszcze konta w Millennium to koniecznie połącz promocje i zgarnij za jednym zamachem 200 zł w gotówce i 300 zł na Allegro.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 32

 1. Paweł pisze:
  Czy bony do Allegro można łączyć płacąc za większe zakupy? Jaka jest ważność bonów do Allegro
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety nie, przy jednej płatności można zapłacić tylko jednym bonem. Karty są ważne do 1 lipca 2021 roku.
 2. Magdalena pisze:
  Polecam, aby skorzystać z mojego najnowszego i aktualnego KODU POLECEŃ: 22873473
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i góry dziękuję.
  • W pisze:
   Załóż swoją stronę jak chcesz oolecac
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W, my godzimy się na to by czytelnicy umieszczali kody w komentarzach, inaczej by ich nie było 😉 Jest nam miło jeśli ktoś skorzysta z naszych z artykułu, wiadomo, możemy wtedy bardziej rozwijać stronę, ale nie narzucamy wyboru.
 3. Igor pisze:
  Dzień dobry.
  Podaję mój KOD POLECENIA: 27507809
  Wpisz przy zakładaniu konta mój KOD POLECEŃ w odpowiednie miejsce i spełnij wymagane, ale bardzo proste warunki wtedy czeka Ciebie i na mnie miła niespodzianka!!!
  Pozdrawiam.
 4. Wojtek pisze:
  Kiedy, bez zadnych konsekwencji finansowych, można zamknąć kartę?
 5. Andrzej pisze:
  Mam konto od 3 m-cy. Gdy składam wniosek mam możliwość kliknięcia DALEJ i pojawiają się moje dane, numer kontaktowy i WYŚLIJ. Czy to znaczy, że nie mam możliwości wzięcia udziału w tej promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, prawdopodobnie nie masz przygotowanej dedykowanej oferty (czyli z automatu przyznanego limitu) i musisz złożyć wniosek kontaktowy. Konsultant oddzwoni i wypełni z Tobą wniosek. Wg regulaminu bierze wtedy udział w promocji.
 6. Krzysztof pisze:
  Witam
  W jaki sposób mogę zamknąć kartę impresja?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krzysztof na pewno w oddziale i prawdopodobnie na infolinii.
 7. Mel pisze:
  Czy jak place karta online za rachunek orange za telefon oraz opłacam rachunek za internet to takie transakcje wliczają sie w 200 zl wydanych karta?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wg mnie powinno się liczyć, regulamin wyklucza tylko następujące płatności: „Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.” Nie ma żadnych wykluczeń kodów MCC i rodzajów płatności.
 8. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś nie miał jeszcze konta w Millenium (a jest ono potrzebne do skorzystania z tej promocji KK), to dodatkowo można zarobić 80 – 90 zł. za otwarcie konta z polecenia. Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 9. Paweł pisze:
  Jak mój okres rozliczeniowy na karcie to 21/05/2020 – 20/06/2020 to do kiedy mam zapłacić te 200 zł. ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, wg rozpiski w artykule – okres rozliczeniowy nie ma tu nic do rzeczy, liczą się miesiące 🙂
 10. Michał pisze:
  Czy przy dochodzie 1400 zł netto z tytułu 3 umów zlecenie pobieranym od 3 miesięcy jest sens starać się o kartę ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, niestety nie odpowiem Ci na to pytanie na 100%, gdyż dotyczy zasad kredytowania banku, które nie są ogólnodostępne. Na stronie Millennium w liście dokumentów dochodowych dotyczących karty kredytowej jako jeden z dokumentów przy umowie zlecenie jest wyciąg z konta z wpływami wynagrodzenia z 3 miesięcy, ale czy zsumują wszystkie – tego niestety nie wiem.
 11. Łukasz pisze:
  Czy jeśli podepnę blika pod kartę kredytową i zapłacę blikiem za transakcję internetową, czy tez to sie wlicza?
 12. Marcin pisze:
  Dostał już ktoś bon na allegro?
  • Kokosz pisze:
   Przed chwilą otrzymałem bon na allegro. Długo zwlekali 🙂 ale doszło.
 13. Piotrek pisze:
  Cześć,
  Możecie napisać jak wygląda zwrot 5% przy zakupach kartą Impresja i kiedy go się otrzymuje? W czerwcu założyłem Impresję z promki +300zł na allegro, w lipcu wydałem z 600zł z tej karty i nie widzę żadnego zwrotu 5% ani na koncie powiązanym ani na karcie Impresja – albo słabo szukam. Gdzie dostanę ten bon? na maila czy raczej w wiadomości od banku?
 14. Mariusz pisze:
  Cześć wszystkim,
  niestety nadal nie dostałem SMSa z kodem na Allegro. Miał ktoś też taką sytuację? Gdzie najlepiej zadzwonić i zapytać? Z góry dzięki, jeśli ktoś umie pomóc
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mariusz, to promocja organizowana przez Millennium, więc najlepiej albo do nich zadzwonić albo napisać wiadomość z reklamacją.
 15. Piotr pisze:
  Hej, płaciłem tylko w Carrefourze więc teoretycznie się łapie do zwrotów. Ale ani bonu smsem ani zwrotu na impresję
  • Piotrek pisze:
   Gdyby ktoś się zastanawiał – żeby mieć zwrot 5% z Carrefur’a zakupy należy robić JEDYNIE w piątek lub sobotę i nie wliczają się produkty alkoholowe. Rozmawiałem właśnie z Konsultantem Millenium. e-bon z carrefura dostaje sie w aplikacji mobilnej. A jeśli chodzi o BON 100zł do allegro to otrzymuje się go np. karta założona w czerwcu, w lipcu spełniam warunek transakcji na min 200zł, bon dostaję do końca sierpnia – jest to opisane powyżej w tekście a jakoś mi to umknęło.
   Ale najbardziej mnie dziwi obostrzenie zakupów w carrefurze jedynie w piątek lub sobotę.
 16. Krzysztof pisze:
  rozumiem iż płatność kartą przez internet np na allegro też się wlicza/?

Napisz komentarz