Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Program poleceń Alior Banku – nawet 300 zł premii za skuteczne polecanie Konta Jakże Osobistego

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Bankobecny klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Bonus 60 zł za każde skuteczne polecenie konta (max. 300 zł)

Za co?

Osoba polecająca:

– generuje link w bankowości internetowej i przekazuje znajomym;

Osoba polecona:

– podpisuje umowę o konto osobiste;

– w ciągu 60 dni od dnia podpisania umowy o Konto Jakże Osobiste, wykonuje min. 1 płatność kartą – na dowolną kwotę – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie.

Ile to kosztuje?

0 zł

Kiedy bonus?

Do 25 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków polecenia

Dla kogo?

Dla nowych i obecnych klientów Alior Bank

Do kiedy promocja?

Do odwołania

Skorzystaj z tej promocji »

Dziś kolejny bank, który w swojej ofercie ma dostępny program poleceń – jest nim Alior Bank. Każdy obecny klient może polecić konto znajomemu lub komuś z rodziny i odebrać premię – 60 zł. Maksymalnie premię można odebrać za 5 poleceń czyli łącznie 300 zł.

Osoba, która z polecenia zostanie klientem Alior Banku, również może zarabiać na polecaniu Konta Jakże Osobistego.

Kto może skorzystać z programu poleceń Alior Banku?

Naturalnie będą nam potrzebni zarówno obecni klienci Alior Banku jak osoby, które klientami tego banku jeszcze nie są. Jakie dokładnie warunki muszą spełniać wspomniane strony? Sprawdźmy:

POLECAJĄCY (obecny klient Banku) – to osoba, która ukończyła 18 lat i jest posiadaczem lub współposiadaczem konta indywidualnego w Alior Banku. Dodatkowo musi dokonać prawidłowej rejestracji w programie poleceń Alior Banku oraz polecić konto. Osoba polecająca może otrzymać nagrodę za 5 skutecznych poleceń.

POLECONY (nowy klient) – to osoba, która ukończyła 18 lat i jednocześnie nie jest obecnie klientem Alior Banku oraz/lub T-Mobile Usługi Bankowe. W programie poleceń skupiamy się na Koncie Jakże Osobistym więc osoba polecona nigdy  wcześniej nie mogła posiadać tego produktu, ani nie wnioskować o nie w ciągu ostatnich 2 miesięcy. A jeżeli o tym koncie już mowa to zobaczmy czym dokładnie się charakteryzuje:

Konto Jakże Osobiste – charakterystyka

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł/10 zł – miesięcznie za prowadzenie konta – opłaty nie będzie dla osób, które mają mniej niż 26 lat/dla osób starszych opłaty nie będzie po zapewnieniu na konto jednorazowego wpływu na kwotę min. 1 500 zł;
 • 0 zł – za wydanie karty płatniczej;
 • 0 zł/5 zł – za korzystanie z karty – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie;
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku;
 • 2,50 zł – za wypłatę z pozostałych bankomatów;
 • 5 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w Oddziałach;
 • 0 zł – za zwykłe przelewy internetowe;
 • 5 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 5 zł – za przelew SEPA;
 • 32 zł – za przelew SORBNET;
 • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty.

Konto jest Jakże Osobiste więc powinno być idealnie dopasowane do Ciebie. Z uwagi na to Bank wprowadził pakiet Korzyści dla Konta Jakie Chcę. Oznacza to, że w standardzie masz zawsze dwie darmowe korzyści (do wyboru z poniższej listy), a za każdą kolejną zapłacisz 3,50 zł miesięcznie.

Dostępne korzyści: 

 1. 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce;
 2. 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;
 3. 3% dla salda do 20 000 zł – na koncie oszczędnościowym;
 4. limit na koncie bez odsetek przez 10 dni;
 5. zwrot 1% za płatności telefonem – do 20 zł miesięcznie;
 6. ubezpieczenie w podróży za granicą;
 7. program Mastercard priceless specials;
 8. pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance;
 9. pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych;
 10. pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunkach

Korzyści można wybrać od razu po otwarciu Konta Jakże Osobistego w placówce banku lub za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej. W miesiącu otwarcia rachunku nie pobierze się prowizja za korzyści. Szczegóły w regulaminie.

Jeśli z powyższej tabelki aktywujesz dwie korzyści to konto będzie nadal darmowe (na warunkach opisanych powyżej), natomiast jeśli wybierzesz 3 z tych korzyści to wtedy musisz doliczyć co miesiąc koszt  10 zł 50 gr.

Jak skutecznie korzystać z programu poleceń?

Przebrnęliśmy przez część mocno teoretyczną, ale bardzo ważną dla każdego klienta – o ewentualnych opłatach dobrze wszystko wiedzieć. Teraz wzbogacimy wiedzę o to, w jaki sposób skutecznie skorzystać z programu poleceń Alior Banku.

Zanim jednak do tego przejdziemy, chcę zaznaczyć, iż premię za polecenie – 60 zł – odbiera tylko osoba polecająca konto. Z kolei osoba, która teraz wystąpi w roli poleconego, później może również polecać konto i na tym zarabiać.

#1 KROK – jeżeli posiadasz indywidualne konto w Alior Banku to zaloguj się do bankowości online, a następnie przejdź do zakładki „Centrum Produktów” i dalej wybierz „Program Rekomendacyjny”. Wypełnij zgłoszenie do programu poleceń, w tym zaakceptuj regulamin oraz pozostałe zgody.

#2 KROK – po poprawnej rejestracji otrzymasz indywidualny link, za pośrednictwem którego Twoi znajomi/członkowie rodziny, mogą zakładać Konto Jakże Osobiste z polecenia. Pamiętaj, że premię odbierasz za każde skuteczne polecenie. Maksymalnie może ich być 5.

#3 KROK – osoba polecona składa wniosek o Konto Jakże Osobiste za pośrednictwem Twojego linku, a następnie w ciągu maksymalnie 30 dni podpisuje umowę.

#4 KROK – w ciągu 60 dni od dnia podpisania umowy o Konto Jakże Osobiste, osoba polecona wykonuje min. 1 płatność kartą – na dowolną kwotę – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie.

To wszystko!

Po spełnieniu tych warunków można stwierdzić, iż dokonano skutecznego polecenia konta. W zamian za to, osoba polecająca otrzyma od Banku premię 60 zł. Jeżeli ktoś dokona 5 skutecznych poleceń to zyska nawet 300 zł. Premia będzie wypłacona za każdego poleconego do 25 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków polecenia.

W tym programie niestety premii nie otrzymuje osoba polecona, ale tak jak wspominałam może ona również przystąpić do programu poleceń, polecać konto i na tym zyskiwać.

Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 7

 1. Klaudia pisze:
  Witam. Czy jest jakiś wymóg odnośnie akceptowanych zgód przez osobę poleconą? I czy osoba polecona po wykonaniu wymaganej 1 transakcji może zrezygnować z karty (bez naruszenia zasad przyznania premii)?
 2. Klaudia pisze:
  Witam. Czy jest jakiś wymóg odnośnie akceptowanych zgód przez osobę poleconą? I czy osoba polecona po wykonaniu wymaganej 1 transakcji może zrezygnować z karty (bez naruszenia zasad przyznania premii)?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie ma w regulaminie żadnych informacji o akceptowaniu zgód. Również regulamin nie wymaga posiadania zbyt długo aktywnej karty płatniczej 😉
  • Klaudia pisze:
   dziękuję za odpowiedź 🙂
 3. Angelika pisze:
  Witam, czy osoba, której polecamy konto może mieć konto osobiste w innym banku??
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   No pewnie, że tak 🙂 nie może mieć konta jedynie w tym banku, który jej polecasz.
 4. Rafał pisze:
  Jeśli osoba polecona skorzysta z mojego linku to może też skorzystać z promocji jaka obowiązuje na dany moment

Napisz komentarz