Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 300 zł gotówki dla młodych [18-26 lat]! Z darmowym kontem w Santanderze

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

250 zł gotówki + 50 zł z programu poleceń

Za co?

250 zł:

-za założenie konta;

-wyrażenie zgód marketingowych i EKK;

-za zapewnienie przez 3 miesiące wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 5 płatności co miesiąc kartą lub BLIKiem (każda na kwotę min. 10 zł) oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

50 zł:

-za założenie konta z kodem polecenia;

-min. 1 logowanie do aplikacji lub min. 1 logowanie do bankowości;

-transakcje płatnicze kartą lub BLIKiem na min. 300 zł, z czego min. jedna musi być dokonana BLIKiem.

Ile to kosztuje?

Konto Jakie Chcę dla Młodych jest bezwarunkowo darmowe. Karta będzie za darmo jeśli wykonasz nią (lub BLIKiem) min. 1 płatność w miesiącu.

Kiedy bonus?

50 zł – do 31 maja;

200 zł – do 31 sierpnia.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 kwietnia 2020 roku nie miały konta osobistego w banku oraz od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta osobistego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 30 kwietnia 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Brakuje na codzienne wydatki? Chcesz zgarnąć łatwą kasę? W takim razie przeczytaj koniecznie ten artykuł.

Chcesz konto za free ze wszystkimi bankomatami bez opłat i darmowymi przelewami natychmiastowymi? Wcale nie musisz być studentem żeby mieć to wszystko – wystarczy że masz od 18 do 26 lat. I najważniejsze, w promocji możesz zgarnąć aż 300 zł gotówki za założenie konta i parę prostych czynności!

Promocja potrwa 🗓 do 30 kwietnia 2021 roku.

Dla kogo promka?

Krótka ankieta:

 • masz ukończone 18 lat?
 • od 1 lutego 2020 roku nie miałeś w Santanderze konta osobistego (ani nie byłeś współwłaścicielem konta)?
 • od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udział w promocji konta w Santanderze?

Jeśli na wszystkie poniższe pytania odpowiadasz TAK to możesz składać wniosek i zgarnąć 300 zł w obu promocjach.

Zgarniam nagrody – instrukcja

Do zgarnięcia są nagrody z dwóch promocji: 250 zł za założenie konta i aktywności, 50 zł z programu poleceń. Sam popatrz, jak łatwo zgarniesz 3 stówki.

Na początek załóż konto z kartą:

 1. 🗓 Do 30 kwietnia 🔎 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla młodych z kartą do konta z TEGO LINKA. 
 2. Jeśli jesteś studentem to na etapie wypełniania wniosku 🔎 zaznacz checkbox „Jestem studentem” w kroku 4 wniosku (screen niżej). Jeśli nie studiujesz po pomiń ten krok. 
 3. Wypełniając wniosek 🔎 wyraź wszystkie zgody marketingowe i zgodę na Elektroniczne Kanały Kontaktu (EKK) i nie odwołuj ich do czasu otrzymania bonusów. 
 4. Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 5 dych z programu poleceń to we wniosku 🔎 wpisz kod polecenia: nasz sprawdzony kod 1016215606.
 5. Aby skorzystać z obu promek (250 za konto+50 z programu poleceń) 🗓 do końca kwietnia 🔎 podpisz umowę -przywiezie Ci ją kurier. 

A teraz aktywnie z niego korzystaj:

 1. 🗓 W maju, czerwcu i lipcu wykonaj poniższe czynności (w każdym z tych miesięcy):
 •  🔎 przelej na na konto min. 1000 zł w każdym z miesięcy – nie musi być jednorazowo, może to być kilka przelewów i mogą to być przelewy na przykład z Twojego konta w innym banku albo od znajomego/rodziny. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie, możesz je odesłać nawet tego samego dnia;

ORAZ

 •  🔎 zapłać min. 5 razy kartą lub BLIKiem w każdym z miesięcy, każda transakcja na min. 10 zł. Możesz płacić w zwykłych sklepach, możesz przez Internet. Nie liczą się wypłaty gotówki i transakcje anulowane w ciągu 7 dni od ich wykonania.

ORAZ

 •  🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej w każdym z miesięcy.

🎁 Pierwszą nagrodę, 50 zł, dostaniesz przelewem do końca czerwca. Pozostałą kwotę, 200 zł, otrzymasz na konto do 31 sierpnia. Pamiętaj, aby do czasu otrzymania wszystkich nagród nie zamykać konta ani nie zmieniać wyrażonych zgód marketingowych.

Założyłeś konto z polecenia? Zrób jeszcze to, żeby zgarnąć 5 dych:

 1.  🗓 Do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta 🔎 zapłać kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł. UWAGA! Jedna z tych płatności musi być płatnością za pomocą kodu BLIK. Możesz zapłacić nim w sklepie lub w Internecie (nie liczą się wypłaty gotówki i transakcje cashback).

PRZYKŁAD

Otwierasz konto w kwietniu z kodem polecenia.

Do końca maja zapłać kartą lub BLIKiem na min. 300 zł łącznie, z czego minimum jedna płatność będzie zrobiona BLIKiem – za to dostaniesz 50 zł z programu poleceń.

W maju, czerwcu i lipcu: zapewnij wpływy na konto łącznie po min. 1000 zł/m-c, zapłać po min. 5 razy co miesiąc kartą lub BLIKiem (każda z płatności musi być na min. 10 zł) i zaloguj się co miesiąc do aplikacji mobilnej – za to dostaniesz 250 zł za otwarcie konta w promocji.

5 dych z programu poleceń i 5 dych za otwarcie konta dostaniesz do końca czerwca. 2 stówki za otwarcie konta dostaniesz do końca sierpnia.

Więcej informacji o programie poleceń znajdziesz w artykule poniżej – możesz sam polecać konto i zgarniać kolejne nagrody:

Trzymaj konto za free

Po co masz płacić za konto skoro tak łatwo możesz mieć je za darmo? Dla młodych od 18 do 26 roku życia prowadzenie konta jest bezwarunkowo za 0 zł. A kartę do konta będziesz miał za free jeśli min. 1 raz w miesiącu zapłacisz nią lub BLIKiem na dowolną kwotę (nawet 10 groszy).

A co jeszcze fajnego jest w koncie w Santanderze?

 1. Masz nielimitowane natychmiastowe przelewy przez Internet. Zapomniałeś opłacić rachunku? Masz się z kimś rozliczyć? Nie musisz czekać kilku godzin lub nawet dnia aż przelew dotrze, rób przelewy natychmiastowe.
 2. Wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą masz za darmo. Nie szukaj bankomatu danej sieci, idź do najbliższego i bez prowizji wypłacaj cash.

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 5 października 2021

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Karta Dopasowana

  Aktualne na dzień: 5 października 2021

Miesięczna opłata za kartę

0zł/8 zł

Dla osób 18-26 lat 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu; dla osób powyżej 26 r.ż. 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych w EUR

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 r.ż.

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych w walucie innej niż EUR

0 zł/10 zł

0 zł dla osób do 26 r.ż.

Przewalutowanie transakcji

2,8%

Podsumowanie

Jeśli nie masz jeszcze konta w Santanderze, to na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się długo. 300 zł nagrody, darmowe konto ze wszystkimi bankomatami i przelewami natychmiastowymi – czego chcieć więcej?

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz się zalogować do bankowości internetowej i przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku, oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300zł. (w tym przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem). Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 2. Bezimienny pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla X edycji programu poleceń w trakcie zakładania konta: 1001546286
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się przynajmniej raz zalogować do bankowości internetowej Santander lub przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku, jak również wydać kartą debetową lub BLIKiem min. 300 zł – UWAGA: przynajmniej jedna transakcja na dowolną kwotę MUSI ZOSTAĆ DOKONANA ZA POMOCĄ BLIKa)
  Zaprasz do skorzystania
 3. Marysia pisze:
  Witam. Gorąco zachęcam do wsparcia mnie i skorzystania z mojego kodu polecającego 1016898331 . Spełnia on wszystkie warunki promocji. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Agata.
 4. Monika pisze:
  To super bank

Napisz komentarz