Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

300 zł gotówką i 50 zł w bonie na Allegro od BNP Paribas w krótkiej promocji – tylko do 26 listopada

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

Złota jesień minęła, zaczęła się ta szara i najsmutniejsza. Większość z nas już tylko czeka na Boże Narodzenie – ale niestety, długie i zimne dni wolno mijają. Dlatego na jesienną depresję BNP Paribas przygotował szybką promocję Konta Otwartego na Ciebie, w której zgarniasz dwa bonusy – szybkie 50 zł w bonie na Allegro za samo otwarcie konta i kolejne 300 zł przelewami na konto za spełnienie kilku naprawdę prostych warunków.

Warto się pospieszyć, po pierwsze dlatego że promocja trwa tylko do 26 listopada, po drugie obowiązuje limit tylko 3000 rejestracji. A ostatnie promocje konta od BNP cieszą się naprawdę dużym powodzeniem i są zakańczane przed czasem. Dodatkowo, konto jest godne polecenia, warunki łatwe do spełnienia, a nagroda wysoka – czyli wszystko, co lubimy w promocjach najbardziej.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Jak najbardziej, jeżeli w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto w promocji nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta w banku. Jeżeli w tym okresie nie miałeś konta w BNP Paribas, ale miałeś je – lub nadal masz – w przejętym Raiffeisenie, niestety nie możesz wziąć udziału w tej promocji.

Konto Jakie Chcę – czy będzie mnie cokolwiek kosztować?

Mam dla Ciebie dobre wiadomości – konto jest bezwarunkowo darmowe, a w bardzo prosty sposób sprawisz, ze za kartę zapłacisz równe 0 zł. Wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu, na dowolną kwotę – możesz kupić pudełko zapałek płacąc kartą i to w zupełności wystarczy.

W promocji bierze udział Konto Otwarte na Ciebie, ale kart do wyboru masz aż trzy. Możesz wybierać spośród: Karty Otwartej na Dzisiaj, Karty Otwartej na eŚwiat oraz Karty Otwartej na Świat. My skupimy się na najtańszej dla Ciebie karcie, czyli Karcie Otwartej na Dzisiaj – pozostałe są płatne odpowiednio 6 zł/m-c oraz 10 zł/m-c. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o pozostałych kartach, sprawdź to TUTAJ.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

Jak sam zauważyłeś, na konto nie musi nic wpływać, aby było one w pełni darmowe. Przejdźmy zatem do Karty Otwartej na Dzisiaj.

Ile kosztuje Karta Otwarta Na Dzisiaj?

 • 0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash ;
 • 0 zł/5 zł – wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów dla osób do 26 r.ż / powyżej 26 r.ż.
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Konto w pełni darmowe, karta za darmo po wykonaniu tylko jednej płatności w miesiącu – dla mnie brzmi ekstra. Mało który bank daje tak proste warunki do całkowitej darmowości konta – a wierzcie mi, znam ofertę banków pod tym względem całkiem nieźle.

Chcę bonus – jak go dostać krok po kroku

#Krok 1 – wypełnij formularz rejestracyjny i złóż wniosek o konto i kartę

Najpóźniej do 26 listopada (ale najlepiej jak najszybciej – limit w tej promocji to tylko 3000 wniosków) zarejestruj się na stronie promocji. Zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz PESEL. Zaznacz na tak wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji i otrzymać nagrodę.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL? Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – i dokonuje identyfikacji właśnie na podstawie numeru PESEL.

Po wypełnieniu formularza przyjdzie do Ciebie mail. W wiadomości będzie informacja o tym, że zostałeś objęty promocją. Pojawi się również przycisk „otwórz konto”, w które klikasz. Następnie wypełnij wniosek o konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez siebie kartą (rekomendujemy najtańszą – Otwartą na Dzisiaj) – są one niezbędne do tego, byś mógł uczestniczyć w promocji.

Pamiętaj, aby we wniosku o konto i kartę podać takie same dane, jakie podałeś w formularzu rejestracyjnym – inaczej możesz nie zostać zakwalifikowany do promocji.

#Krok 2 – podpisz umowę

Do 3 grudnia podpisz umowę o prowadzenie konta i karty, wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Jak to wygląda w praktyce?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo. W mailu otrzymasz również link o otwarcie konta – jeżeli nie masz na przykład czasu na wypełnienie wniosku w momencie zapisania się do promocji to możesz to zrobić później, korzystając z tego właśnie linku;
2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu. Już nie musisz przesyłać go sobie na komputer, jeżeli to na komputerze wypełniasz wniosek. Możesz wysłać sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;
3) Wypełniasz wniosek;
4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;
5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji – masz na to 7 dni od jej otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne!

#Krok 3 – spełnij proste warunki

Nagroda podzielona jest na cztery części – bon na Allegro 50 zł oraz nagrody gotówkowe w wysokościach 50, 100 oraz 150 zł. Aby otrzymać wszystkie, należy spełnić 4 warunki. Omówię je teraz po kolei.

Jak otrzymać pierwszą część nagrody – bon na Allegro o wartości 50 zł

Hmm… Jakby to powiedzieć. Jeżeli doszedłeś do tego etapu to nie musisz robić już nic więcej! Bon na Allegro należy Ci się za samo podpisanie umowy o konto, kartę i bankowość elektroniczną. Mikołaju, byłam grzeczna, w te święta proszę Cię o jak najwięcej takich promocji z jak najwyższymi nagrodami 😉

Jak otrzymać drugą część nagrody – 50 zł na konto

W grudniu zrób minimum 6 płatności bezgotówkowych kartą do konta. Mogą to być płatności na dowolne kwoty, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez Internet.

Jakie płatności kartą nie policzą mi się do promocji?

 • płatności BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay, BlueMedia;
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych (kod MCC 7995);
 • płatności w instytucjach finansowych (MCC 6012);
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051)
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska) (MCC 8999);
 • internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829).

UWAGA:

Przy poprzednich promocjach od BNP Paribas dostaliśmy od Was wiele pytań odnośnie płatności kartą na Allegro. Są one realizowane przez PayU, a PayU jest w wyłączeniach promocji. Otrzymaliśmy informację od banku że wszystkie transakcje w Internecie, w których podawany jest numer karty oraz kod CVC są akceptowane. A więc płatność kartą na Allegro również się wlicza do spełnienia warunków.

Jak otrzymać trzecią część narody – 100 zł na konto

Aby otrzymać trzecią część nagrody musisz spełnić wymagania uprawniające Cię do otrzymania nagrody drugiej PLUS:

w styczniu 2020 roku zrób dwie rzeczy: zapewnij wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł oraz zapłać kartą do konta minimum 10 razy.

Płatności kartą mogą być na dowolne kwoty – obowiązują zasady jak przy drugiej nagrodzie. Wpływy na konto muszą wynieść łącznie minimum 1000 zł w miesiącu. Nie musi to być jeden przelew, może być ich kilka. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z Twoich innych kont w banku BNP Paribas lub BGŻ Optima. Przelew z Twojego konta w innym banku jak najbardziej się wlicza. Środki nie muszą długo leżeć na koncie w BNP – po zaksięgowaniu mogą ruszać w dalszą drogę 🙂

O przyznaniu pierwszej bądź pierwszej i drugiej nagrody zostaniesz poinformowany mailowo z adresu: [email protected] W tej wiadomości będzie również link i kod, które pozwolą Ci zalogować się na stronie organizatora promocji i uzupełnić numer Twojego nowo otwartego konta do wypłaty premii. Do 25 lutego 2020 r KONIECZNIE UZUPEŁNIJ numer Twojego konta na podanej stronie – w innym wypadku nagroda może nie być wypłacona.

Jak otrzymać czwartą część nagrody – 150 zł na konto

Aby otrzymać czwartą część nagrody musisz spełnić wymagania do otrzymania nagrody drugiej i trzeciej PLUS:

w każdym z dwóch miesięcy, tj. w lutym i marcu zapewnij na konto wpływy min. 1000 zł oraz 10 płatności kartą.

Pamiętaj, że warunki te muszą być spełnione zarówno w lutym, jak i marcu – czyli w lutym 1000 zł na konto i 10 razy płatność kartą, oraz w marcu 1000 zł na konto i 10 razy płatność kartą.

I to już wszystkie warunki. Tak naprawdę wszystko sprowadza się do zrobienia kilku przelewów oraz używania karty podczas codziennych zakupów – to najłatwiejszy sposób na to, by mimochodem, nawet o tym nie myśląc, spełnić warunki. Posunę się do stwierdzenia: zarabiasz kupując. W końcu podstawowe zakupy i tak musimy zrobić – a jeżeli można przy okazji zapewnić sobie bonus pieniężny, to czemu nie.

Kiedy otrzymam swoje nagrody?

Nagrody zostaną przyznane Ci etapami:

 • Bon na Allegro 50 zł – dostaniesz go mailem najpóźniej do 13 grudnia. Zdążysz go zrealizować jeszcze przed świętami!
 • Nagroda 50 zł oraz 100 zł – jeśli spełnisz warunki tylko pierwszej lub pierwszej i drugiej nagrody – mail o jej/ich przyznaniu dostaniesz do 20 lutego 2020 r, a nagroda/nagrody zostaną Ci przelane na konto do 29 lutego 2020 r.
 • Nagroda 150 zł – mail z informacją przyjdzie do 20 kwietnia 2020 r, a nagrodę otrzymasz na konto do 30 kwietnia 2020 r.

Pamiętaj o trzech bardzo ważnych rzeczach:


Po pierwsze dokładnie sprawdzaj maila. Często bywa tak, że wiadomość z nagrodą oraz linkiem do strony, na której trzeba podać numer konta do wypłaty premii, wpadają w spam.

Po drugie – nie zapomnij uzupełnić numeru konta do wypłaty premii do 25 lutego 2020 r. Link otrzymasz w mailu po spełnieniu warunków wypłaty drugiej lub drugiej i trzeciej części premii.


Po trzecie – nie zamykaj konta i karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody.

Podsumowanie

Na święta dostaniesz od BNP Paribas bon na Allegro 50 zł. W kolejnych miesiącach otrzymasz 300 zł przelewami na konto. Nieźle, biorąc pod uwagę że wszystko, co musisz zrobić to założyć konto z kartą, zrobić kilka przelewów i płacić kartą za codzienne zakupy. 350 zł za zwykłe konto to naprawdę niezły bonus, który umili Wam nieco jesienną szarugę za oknem.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Komentarze: 1

 1. Przemysław pisze:
  Witam, czy płacenie karta Curve z podpieta karta BNP zalicza sie do wymaganych płatności bezgotówkowych? czy musi to byc stricte karta BNP?

Napisz komentarz