Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Łatwe 300 zł do Biedronki od BNP Paribas za konto osobiste i płatności kartą

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Kasia Giedyk

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

3 bony do sklepów Biedronka o łącznej wartości 300 zł.

Za co?

– zarejestrowanie się w promocji i podpisanie umowy o konto wraz z kartą debetową oraz;
– płatności na łączną kwotę 300 zł miesięcznie w marcu, kwietniu i maju oraz;
– wpływ na konto na min. 1 000 zł w marcu, kwietniu i maju.

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
0 zł – krajowe przelewy internetowe;
0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash;

Kiedy bonus?

ebony w formie SMSa do 30 kwietnia, do 31 maja, do 30 czerwca

Dla kogo?

Dla nowych klientów oraz powracających, którzy nie mają konta w BNP Paribas od 9 miesięcy

Do kiedy promocja?

Do 19 lutego 2020 roku lub do wyczerpania limitu 3 000 wniosków

Skorzystaj z tej promocji »

BNP Paribas szaleje! Dopiero co udostępniliśmy promocję na Nowy Rok, a już startuje kolejna (we współpracy z organizatorem Ad Astra), w której możesz zgarnąć 300 zł w ebonach do wydania w Biedronce. Myślę, że sporo z Was ucieszy fakt, że warunki do spełnienia są równie proste co w poprzednich edycjach, a nagroda równie atrakcyjna.

Promocja jest ważna do 19 lutego 2020, ale tylko pierwsze 3 000 wniosków załapie się do promocji. Jeśli jeszcze nie masz konta w BNP, to śmiało korzystaj. Te extra 300 zł to nie lada gratka, która zasili wiosenny budżet. A przecież zakupy spożywcze to spora część domowego budżetu – a płacenie za codzienne zakupy bonem zamiast gotówką może przynieść mu znaczną ulgę.

Nie musisz się obawiać realizacji bonów w tej sieci – korzystałam z e-bonów w kilku placówkach i nikt nie odmówił mi ich realizacji. Zatem, zapraszam po szczegóły.

A jeśli jednak nie chcesz zainteresowany ebonami do Biedronki, to Bank BNP równolegle oferuje 350 zł w gotówce.

Czy mogę skorzystać z nowej promocji?

Promocja jest skierowana do nowych klientów. Jednak bank ma bardzo krótki okres karencji, więc jeśli w 2019 zamknąłeś konto w BNP Paribas, sprawdź czy było to dawniej niż 9 miesięcy temu. Jeśli tak, to możesz ponownie skorzystać z obecnej promocji.

Ile będzie mnie kosztować Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest zawsze! bezwarunkowo darmowe. Nieważne, czy coś tam jest, czy też nie, żadna opłata za konto się nie naliczy.

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

A co z kartą do konta?

Do wyboru masz aż trzy karty do konta, które biorą udział w promocji: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat. Jeżeli zależy Ci na całkowicie darmowym koncie i karcie polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy, że zapłacisz nią tylko jeden raz w miesiącu na dowolną kwotę – i ona również będzie dla Ciebie za darmo. Jeżeli masz mniej niż 26 lat to nie musisz wykonywać nawet tego warunku, bo i tak nic nie zapłacisz za kartę.

Pozostałe karty kosztują odpowiednio 6 zł/m-c oraz 10 zł/m-c. Gdybyś chciał sprawdzić, jakie korzyści oferują pozostałe karty, możesz to sprawdzić TUTAJ.

 • 0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash;
 • 0 zł/5 zł – wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów dla osób do 26 r.ż / powyżej 26 r.ż.;
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Co muszę zrobić, by otrzymać ebony?

Krok 1. Złóż wniosek o konto wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej

Do 19 lutego 2020 wypełnij formularz rejestracyjny z tej strony. Pamiętaj o limicie 3 000 wniosków. Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego bank wymaga, by wszystkie zgody zostały oznaczone na „tak”. Nie musisz się obawiać, że bank będzie Cię zalewać korespondencją czy telefonami. Zazwyczaj jest ich raptem kilka w miesiącu. Udzielenie zgód jest dodatkowo ważne, by bank mógł przekazać informacje o spełnieniu przez Ciebie warunków do organizatora.

Następnie, na ekranie pojawi się opcja „Zarejestruj się” – po jego kliknięciu na ekranie pojawi się informacja o objęciu Cię promocją oraz link przekierowujący do strony, gdzie złożysz wniosek o otwarcie konta.

Jeśli nie możesz zrobić tego od razu, w mailu otrzymanym od organizatora będziesz miał potwierdzenie o objęciu promocją jak i link do wniosku o otwarcie konta. Czas na wypełnienie wniosku masz do 19 lutego.

Pamiętaj!

Aby wziąć udział w promocji konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

oraz

We wniosku muszą zostać podane te same, co w formularzu rejestracyjnym.

Krok 2. Zawrzyj umowę

Kolejnym krokiem jest zawarcie umowy z bankiem. Jest to jedna z przyjemniejszych form zawierania umów, ponieważ nie musisz iść do oddziału ani czekać na kuriera. Do 4 marca 2020 podpisz umowę za pomocą kodu SMS w systemie Autenti.

Jak to wygląda w praktyce?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od jej otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.

Krok 3. Spełniaj warunki i aktywnie korzystaj z konta

To teraz najważniejszy krok, a jednocześnie bardzo prosty – wystarczy, że będziesz aktywnie korzystać z konta i płacić za zakupy nowo wydaną kartą i ani się obejrzysz, a ebony będziesz mieć w kieszeni (hm… tzn. w telefonie :))

Pierwszy ebon – 50 zł

Bardzo lubię takie promocje, gdzie za samą rejestrację otrzymuję pierwszą część nagrody. Nie wiem, czy ktoś z Was zarabia 50 zł w 15 minut – a dokładnie tyle czasu zajmą dwa pierwsze kroki. Prościej już chyba się nie da, prawda?

Drugi ebon – 150 zł

Wystarczy, że spełnisz warunki dla pierwszego ebonu, a dodatkowo w marcu oraz w kwietniu:

 • wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 300 zł
 • otrzymasz wpływy na łączną kwotę min. 1 000 zł

Uwaga! Te dwa warunki musisz spełnić łącznie w każdym z miesięcy, czyli w marcu ORAZ w kwietniu.

Trzeci ebon  – 100 zł

Wystarczy, że spełnisz warunki dla drugiego ebonu, a dodatkowo w maju:

 • wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 300 zł
 • otrzymasz wpływy na łączną kwotę min. 1 000 zł.

Transakcje bezgotówkowe – to płatności kartą w sklepach, jak i w internecie. Nie musisz planować wydania 300 zł jednorazowo. Wystarczy robić codzienne płatności za zakupy spożywcze, bilety do kina, zakupy na Allegro czy zatankować samochód. Nawet nie zauważysz kiedy wymagana kwota sama się uzbiera. Ja np. na początku miesiąca zostawiam na koncie niewiele ponad 300 zł (np. 350 zł) i robię płatności kartą aż do wykorzystania całej kwoty.

Jakie transakcje nie zostaną wzięte pod uwagę?

 • BLIK;
 • PayU ( możesz śmiało płacić na Allegro przez PayU – warunkiem jest podanie danych karty do płatności);
 • Przelewy 24;
 • Dotpay;
 • Blue Media (bez portfeli w Google Pay czy Apple Pay)

A także transakcje o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych; 
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych; 
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Wpływem na konto może być dowolny, otrzymany przelew – wystarczy, że zrobisz przelew ze swojego konta w innym banku (może być tych przelewów kilka, ważne by łącznie dały 1 000 zł). Wykluczone są wpłaty gotówki oraz przelewy z Twojego konta z BNP Paribas, BGŻ Optima oraz kredytów czy pożyczek.

Pieniądze te możesz tez od razy przelać dalej, tzn. nie musisz ich trzymać na koncie. Wystarczy ze zostaną zaksięgowane i możesz z nich swobodnie korzystać – przelać z powrotem, wypłacić z bankomatu czy płacić kartą.

Kiedy otrzymam mój bonus?

Czas teraz na to co nas interesuje najbardziej, czyli kiedy dostaniesz swoje 3 ebony do Biedronki o łącznej wartości 300 zł. Ebon, to ciąg znaków, który otrzymasz SMSem na nr telefonu podany przy rejestracji. Gdy już będziesz przy kasie, powiedź kasjerowi, że chcesz zapłacić ebonen, pokaż bądź przedyktuj go kasjerowi i voila. Najfajniejsze jest to, że możesz z nich korzystać wielokrotnie aż do wyczerpania środków.

Nagroda jest podzielona na 3 części:

Pierwsza część nagrody – ebon 50 zł:

 • do 23 kwietnia 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu pierwszej części nagrody
 • do 30 kwietnia 2020 r otrzymasz SMSa z ebonem na numer telefonu, który podałeś w czasie rejestracji.

Druga część nagrody – ebon 150 zł:

 • do 25 maja 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu drugiej części nagrody
 • do 31 maja 2020 r otrzymasz SMSa z ebonem na numer telefonu, który podałeś w czasie rejestracji.

Trzecia część nagrody – ebon 100 zł:

 • do 24 czerwca 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu drugiej części nagrody
 • do 30 czerwca 2020 r otrzymasz SMSa z ebonem na numer telefonu, który podałeś w czasie rejestracji.

Nie zamykaj konta ani karty do momentu otrzymania ostatniej nagrody!

Podsumowanie

A nie mówiłam, że warunki są proste? A bony wpadną tak szybko, że zasilą budżet na pierwsze cieplejsze dni. Jeśli jeszcze nie otworzyłeś konta w żadnej z poprzednich edycji, to warto zainteresować się tą obecną. Możesz zrobić jedne wielkie zakupy lub korzystać z bonów wielokrotnie. Zależy to tylko od Ciebie 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. krzysztof pisze:
  Niestety oferta jest już nie aktywna
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Krzysztof, dlaczego? Link do rejestracji działa, sprawdzałam. W momencie kiedy skończy się limit wniosków to na tej stronie będzie o tym informacja.
  • Moniaki.pl pisze:
   Wykryliśmy właśnie, że jeden z linków był błędny. Już poprawione. Promocja nadal aktywna, można brać udział.
 2. Marcin pisze:
  A jak dostac gotowke zamiast bonow?

Napisz komentarz