Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 300 zł do Biedronki za przetestowanie konta w BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Bony do Biedronki o łącznej wartości 300 zł: 150 zł, 100 zł, 50 zł.

Za co?

– za założenie konta z kartą z dedykowanego linku oraz;

– we wrześniu wykonanie min. 5 płatności kartą i zapewnienie wpływów na min. 1000 zł;

ORAZ

– w październiku wykonanie min. 5 płatności BLIK oraz 3 przelewów z konta;

ORAZ

– w listopadzie wykonanie min. 5 płatności BLIK.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

Bon 150 zł do Biedronki – do 31 października;

Bon 100 zł – do 30 listopada;

Bon 50 zł – do 31 grudnia.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 23 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Właśnie wystartowała najnowsza promocja konta osobistego w banku BNP Paribas. Do zgarnięcia są aż 3 bony do Biedronki o łącznej wartości 300 zł. Warunki do spełnienia należą do mojej ulubionej grupy, czyli tych, które łatwo i szybko się spełnia. A co najlepsze, pierwszy bon (150 zł) otrzymasz już w październiku, kolejne – w listopadzie i grudniu. W sam raz przed świętami i nowym rokiem 🙂

Do promocji możesz przystąpić 🗓 do 23 sierpnia. W tej promocji obowiązuje limit 3000 wniosków. Jeśli limit się wyczerpie wcześniej nie obawiaj się, nie uda Ci się złożyć wniosku bez promocji – strona do wniosku będzie nieaktywna.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli 🗓 w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji nie miałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Posiadanie innych produktów, na przykład karty kredytowej, nie wyklucza z promocji.

Konto za zero złotych?

Jak najbardziej. Oprócz nagród w promocjach BNP lubię najbardziej to, że Konto Otwarte na Ciebie nic nie kosztuje – ani złotówki. Po prostu jest darmowe i tyle.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 15 września 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Założenie, realizacja i modyfikacja zlecenia stałego przez Internet

0 zł

Konto mamy omówione, ale co z kartą do konta? W tej promocji masz ich do wyboru aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat. My omówimy sobie Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy 1 płatność w miesiącu na dowolną kwotę, by była ona za darmo. Chyba że masz mniej niż 26 lat – wtedy nie musisz nic robić by nie płacić. Natomiast pozostałe karty są płatne, bez możliwości uniknięcia tej opłaty.

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 15 września 2020

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

Miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą w EUR w krajach EOG

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Odbieram 300 zł do Biedronki – 3 proste kroki

Ze wstępu już wiesz, że nagroda podzielona jest na trzy części. Pierwszy bon o wartości 150 zł otrzymasz już w październiku, kolejny (100 zł) w listopadzie, a ostatni (50 zł) w grudniu. Prześledzimy teraz całą promocję krok po kroku, byś miał pewność, co i kiedy musisz zrobić by otrzymać wszystkie nagrody.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

🗓 Do 23 sierpnia 2020 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie najtańsza w utrzymaniu. Pamiętaj również o limicie wniosków, który wynosi 3000 pierwszych kont – gdyby limit się wyczerpał, na stronie promocji będzie o tym informacja.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też, np. z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego klikasz w przycisk „Otwórz konto”. Zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji, konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a

Po złożeniu wniosku masz czas 🗓 do 6 września 2020 roku na 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową oraz na aktywowanie karty.

Umowę podpisujesz za pomocą sms-a, w systemie partnera Banku- Autenti. Następnie kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje Twoją tożsamość.

UWAGA

Nadaj PIN do karty w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu jej otrzymania – tylko wtedy konto będzie w pełni aktywne. Jeśli tego nie zrobisz, aby aktywować kartę będziesz musiał zadzwonić na infolinię.

Pamiętaj również, że masz czas maksymalnie 🗓 do 9 września, zarówno na podpisanie umowy, jak i aktywowanie karty. Nie zwlekaj z podpisaniem umowy na ostatnią chwilę – karta może nie zdążyć dotrzeć.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Dwa pierwsze kroki odhaczone, czas na ostatni,a zarazem najważniejszy – czyli spełnienie warunków aktywności na koncie. Na szczęście nie są one trudne i z pewnością każdy bez problemu sobie z nimi poradzi.

⭐️  Zgarniam pierwszą część nagrody – bon do Biedronki 150 zł

Aby otrzymać pierwszą nagrodę, bon do Biedronki na 150 zł, wystarczy że🗓 we wrześniu wykonasz łącznie obie poniższe czynności:

 • 🔎 wykonasz min. 5 płatności bezgotówkowych kartą

ORAZ

 • 🔎 zapewnisz wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

📄 Płatności bezgotówkowe kartą – sprawdzamy definicję

Mogą to być płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Do promocji liczą się również płatności kartą dokonane przez Google Pay/Apple Pay. Kwoty transakcji są dowolne – możesz zapłacić 5 razy po 1 zł i warunek spełniony.

Do promocji nie liczą się następujące płatności:

 • BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media,
 • MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
 • zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł nie muszą być jednorazowe. Oznacza to, że możesz zrobić przelewy ze swojego konta w innym banku na przykład 2X500 zł. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku. Środki po zaksięgowaniu w BNP możesz z powrotem odesłać na inne konto. Nie musi to być przelew wynagrodzenia od pracodawcy, w zupełności wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku.

Do promocji nie liczą się:

 • wpłaty gotówki;
 • przelewy z Twoich innych kont w BNP Paribas lub BGŻ Optima;
 • wpływy środków z udzielonych kredytów.

Uff, warunki we wrześniu spełnione, pierwszą nagrodę już masz zapewnioną. Czas na dwie kolejne.

⭐️  Zgarniam drugą część nagrody – bon do Biedronki 100 zł

Aby otrzymać drugą nagrodę wystarczy że 🗓 w październiku wykonasz łącznie następujące aktywności:

 • 🔎 wykonasz min. 5 transakcji BLIK

ORAZ

 • 🔎 zrobisz min. 3 przelewy z konta.

📄 Płatności BLIK – sprawdzamy definicję

Są to płatności BLIKiem w sklepach stacjonarnych oraz przez Internet. Nie jest ważna kwota, ważne, by w ciągu miesiąca tych płatności było min. 5. Możesz kupić 5 bułek i zapłacić za każdą osobno BLIKiem – i warunek spełniony.

Do promocji nie liczą się:

 • wypłaty gotówki BLIKiem;
 • przelewy BLIK.

📄 Przelewy z konta – sprawdzamy definicję

Chodzi o wykonanie min. 3 zwykłych przelewów z konta w BNP Paribas na inny rachunek. Możesz wykonać je przez bankowość internetową lub aplikację mobilną. Kwoty przelewów są dowolne – możesz przelać 3 razy po złotówce na swoje konto w innym banku.

Do promocji nie liczą się następujące przelewy:

 • przelewy natychmiastowe;
 • przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

UWAGA

Aby otrzymać drugą nagrodę musisz spełnić warunki do otrzymania nagrody nr jeden. Tak samo w przypadku trzeciej nagrody – aby ją otrzymać musisz wcześniej spełnić warunki do otrzymania pierwszej i drugiej nagrody.

Dwie nagrody już są Twoje, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś zgarnął również ostatni bon do Biedronki o wartości 50 zł. Spójrzmy co musisz zrobić.

⭐️  Zgarniam trzecią nagrodę – bon do Biedronki 50 zł

Ostatnia nagroda, ostatni warunek – na szczęście bardzo prosty. Wystarczy że 🗓 w listopadzie🔎 wykonasz min. 5 płatności BLIK, na dowolne kwoty.

I koniec! Czas na to, co lubimy najbardziej, czyli nagrody 🙂

Kiedy otrzymasz nagrody?

Nagrody otrzymasz w formie e-kodów, które zostaną Ci wysłane sms-em na Twój numer telefonu podany w banku.

 • do 25 października otrzymasz wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody, a samą nagrodę otrzymasz 🗓 do 31 października;
 • do 25 listopada otrzymasz wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody, a sama nagroda trafi do Ciebie 🗓 do 30 listopada;
 • do 25 grudnia otrzymasz wiadomość o przyznaniu trzeciej nagrody, a nagroda zostanie do Ciebie wysłana 🗓 do 31 grudnia.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody.

Podsumowanie

Może jeszcze nie myślisz o świętach, zakupach i prezentach, ale nigdy nie jest za wcześnie by o to zadbać. Szczególnie że tegoroczne zakupy może ufundować Ci bank, w zamian za otwarcie konta i spełnienie kilku prostych czynności 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Krystyna pisze:
  jeżeli posiadałam kartę kredytową w banku (z promocji w sierpniu 2019 „Przetestuj kartę BNP Paribas i odbierz nawet 400 zł na zakupy na Allegro, Empik, Douglas lub RTV Euro AGD”) to czy mogę wziąć udział w tej promocji??
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krystyna, jeśli nie posiadałaś do karty konta osobistego to tak – promocja wyklucza jedynie posiadaczy kont osobistych w ciągu ostatnich 12-tu miesięcy.
 2. Rafał pisze:
  Otrzymałem email, że nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto i żeby zrobić to w oddziale. Czy otwierając konto w oddziale, nadal kwalifikuję się do promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Rafał, wg mnie nie, gdyż regulamin mówi: „złoży wniosek o Konto Osobiste wraz z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej po dokonaniu Rejestracji na Stronie promocji, w okresie od dnia 05 sierpnia 2020 roku do dnia 23 sierpnia 2020 roku przez Internet, z wykorzystaniem Linka promocyjnego”. Chyba że w oddziale mają możliwość „dopisania” Cię do promocji. Spróbuj zadzwonić i ustalić przyczynę, dlaczego nie możesz otworzyć konta przez Internet – może był to chwilowy błąd.

Napisz komentarz