Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

300 zł na przejazdy Boltem [następca Taxify] za przetestowanie konta w BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Bony na przejazdy Boltem o maksymalnej wartości 300 zł, miesięcznie max. 50 zł.

Za co?

– Otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dostępem do bankowości internetowej oraz kartą debetową z dedykowanego linku;

– wykonanie w miesiącach luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec 5 dowolnie przez siebie wybranych aktywności.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta debetowa Otwarta na Dzisiaj jest darmowa po dokonaniu przynajmniej jednej płatności w miesiącu – inaczej opłata za kartę wyniesie 3 zł.

Kiedy bonus?

Bony (maksymalnie 50 zł miesięcznie) są przyznawane do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania warunków.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas lub Raiffeisen konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 5 lutego 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Mieszkasz w dużym mieście i masz dość ciągłego tracenia czasu na przedzieranie się w korkach? Wolałbyś przez ten czas popracować, poczytać książkę czy po prostu usiąść i odpocząć? W środkach komunikacji miejskiej ciężko upchnąć szpilkę, a co dopiero człowieka? Ceny zwykłych taksówek zrujnują każdy budżet? No to mam dla Ciebie rozwiązanie. W zamian za przetestowanie konta w BNP Paribas otrzymasz kody promocyjne na przejazdy Boltem (dawny Taxify) o wartości aż 300 zł. A warunki do spełnienia są bardzo proste i co najlepsze, na kody nie czekasz miesiącami, tylko są one przyznawane bardzo szybko. Gotowy? No to jedziemy!

Promocja trwa do 5 lutego 2020 roku, ale pamiętaj, że obowiązuje limit pierwszych 3000 rejestracji. Warto skorzystać, by ta okazja nie przejechała Ci (dosłownie!) obok nosa.

Co to w ogóle jest Bolt?

Bolt to następca bardzo popularnego Taxify. Tak samo jak w Taxify ściągasz aplikację na telefon, zamawiasz przejazd, a kierowca po kilku minutach po Ciebie przyjeżdża. Co ich wyróżnia? Dwa słowa: tanio i szybko. Bolt zapewnia konkurencyjne ceny przejazdów, które nie zrujnują Twojego portfela. Jeżeli korzystałeś z Taxify to na pewno sam dobrze o tym wiesz. Możesz zamówić mały pojazd jeżeli podróżujesz sam lub małą grupą albo większy, jeżeli jest Was więcej.

Chcesz wiedzieć, czy Bolt jeździ w Twoim mieście? Kliknij TUTAJ i sprawdź.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Jak to w BNP Paribas zwykle bywa, okres karencji dla byłych klientów banku jest wyjątkowo krótki. Wystarczy, że nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed złożeniem wniosku promocyjnego. Jeżeli masz tam inne produkty, na przykład kartę kredytową, ale nie masz konta osobistego to łapiesz się do promocji.

Czy Konto Otwarte na Ciebie będzie mnie cokolwiek kosztować?

I to jest kolejny wielki plus tej promocji – Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe. Zawsze! Nieważne czy coś na nim jest, czy jest puste, nie naliczy Ci się żadna opłata.

Konto Otwarte na Ciebie – czy coś kosztuje

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

A co natomiast z kartą do konta? Czy będziesz musiał coś za nią płacić?

Do wyboru masz aż trzy karty do konta, które biorą udział w promocji: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat. Możesz wybrać dowolną. Jednak jeżeli zależy Ci na całkowicie darmowym koncie i karcie wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy, że zapłacisz nią tylko jeden, jedyny raz w miesiącu, na dowolną kwotę – i ona również będzie dla Ciebie za darmo. Jeżeli masz mniej niż 26 lat to nie musisz wykonywać nawet tego warunku, bo i tak nic nie zapłacisz za kartę.

Pozostałe karty kosztują odpowiednio 6 zł/m-c oraz 10 zł/m-c. Gdybyś chciał sprawdzić, jakie korzyści oferują pozostałe karty, możesz to sprawdzić TUTAJ.

Karta Otwarta na Dzisiaj – czy coś kosztuje

 • 0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash;
 • 0 zł/5 zł – wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów dla osób do 26 r.ż / powyżej 26 r.ż.;
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Pamiętaj: jedna płatność kartą w miesiącu i wybierasz bankomaty BNP Paribas i Planet Cash, a nie zapłacisz totalnie nic za konto i kartę.

Co mam zrobić, żeby jeździć za free Boltem – instrukcja krok po kroku

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

Na zarejestrowanie się na promocyjnej stronie i złożenie wniosku o konto i kartę wraz z dostępem do bankowości internetowej masz czas do 5 lutego 2020 roku. Pamiętaj, że tylko pierwsze 3000 wniosków weźmie udział w promocji.

 1. Na stronie promocji wypełniasz formularz rejestracyjny. Podajesz swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL oraz zaznaczasz na „Tak” wszystkie zgody i oświadczenia. Po zarejestrowaniu się, zostajesz przeniesiony do wniosku.
 2. Równolegle, po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymujesz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również zapasowy link do wniosku o otwarcie konta.
 3. Wypełniasz wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez Ciebie kartą (pamiętaj – najtańsza jest Karta Otwarta na Dzisiaj). Wypełniając wniosek podaj takie same dane, jak w formularzu rejestracyjnym.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

#Krok 2 – podpisz umowę przez SMS

Czas na podpisanie umowy masz do 12 lutego 2020 roku. Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Jak to dokładnie wygląda?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Wniosek złożony, umowa podpisana, karta aktywowana. Teraz pozostało już tylko używać aktywnie konta i karty.

Promocja jest rozłożona na 6 miesięcy, za spełnienie warunków w każdym z nich, otrzymasz bony do wykorzystania na przejazdy Boltem o maksymalnej wartości 50 zł za każdy miesiąc.

Jeden kod Bolt o wartości 10 zł przyznawany jest za jedną aktywność, za 5 aktywności nazbierasz 5 kodów w miesiącu o łącznej wartości 50 zł. Aktywności wykonujesz w kolejnych miesiącach od lutego do lipca.

UWAGA!

Aktywności możesz dowolnie łączyć! Możesz w miesiącu zapłacić 5 razy kartą i otrzymasz 5 kodów, w kolejnym możesz 2 razy zapłacić kartą i zrobić 3 przelewy po 10 zł i również otrzymasz 5 kodów. Pamiętaj, że musisz zachować ciągłość – w każdym z miesięcy, od lutego do lipca wykonaj 5 dowolnie wybranych przez siebie aktywności. Jeśli w którymś z miesięcy nie wykonasz przynajmniej jednej aktywności, to w kolejnych nie otrzymasz już nagród.

Oczywiście możesz ich wykonać znacznie więcej, na przykład płacić kartą za codzienne zakupy, ale kodów i tak otrzymasz maksymalnie 5 w miesiącu.

A jakie to aktywności?

 • wykonanie transakcji bezgotówkowej;
 • wykonanie przelewu środków z konta osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej ([email protected] lub GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile);
 • otrzymanie wpływu na konto na kwotę min. 10 zł;
 • wykonanie Transakcji BLIK;
 • wykonanie Transakcji Google Pay albo Apple Pay.

Teraz omówimy po kolei każdą aktywność.

Nr 1 – transakcja bezgotówkowa. Wystarczy że raz zapłacisz kartą do konta na dowolną kwotę, nieważne czy zbliżeniowo czy tradycyjnie, nieważne czy w sklepie stacjonarnym czy internetowym. Jedna płatność (którą i tak zrobisz, by mieć kartę za 0 zł) i bon na 10 zł jest już Twój.

Nie będą wliczane następujące transakcje:

 • płatności BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay, BlueMedia;
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych (kod MCC 7995);
 • płatności w instytucjach finansowych (MCC 6012);
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051)
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska) (MCC 8999);
 • internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829).

Nr 2 – przelew z konta. Może być to przelew internetowy na 1 zł na Twoje konto w innym banku. Nie liczą się przelewy natychmiastowe oraz przelewy wykonane przez: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobne.

Nr 3 – wpływ na konto min. 10 zł. Po prostu przelej sobie jednorazowo min. 10 zł z innego banku. Jako wpływ nie zostaną zaliczone:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

Nr 4 – transakcja BLIK. Zapłać za zakupy w sklepie stacjonarnym lub internetowym kodem BLIK, na dowolną kwotę.

Nr 5 – transakcja Google Pay lub Apple Pay. Musisz posiadać w telefonie moduł NFC, podłączyć kartę z BNP pod Google Pay lub Apple Pay i dokonać min. jednej płatności zbliżeniowej na dowolną telefonem w sklepie stacjonarnym.

Proste, prawda? Dla mnie najłatwiej po prostu zapłacić 5 razy kartą w miesiącu i ma się warunek z głowy. Pamiętaj, że to Ty wybierasz, które warunki chcesz spełnić. Nie musisz spełniać wszystkich. I to wszystko! Teraz opowiem Ci, kiedy dostaniesz swoje bony.

Kiedy dostanę nagrodę?

Kody przyznawane są w rozliczeniach miesięcznych. Po miesiącu w którym spełniłeś warunki do 24 dnia kolejnego miesiąca otrzymujesz wiadomość o przyznaniu nagrody z adresu: [email protected]. Do końca miesiąca otrzymujesz samą nagrodę.

Uwaga!

Nie zamykaj konta, karty i bankowości internetowej oraz nie odwołuj zgód przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej części premii.

Kody zostaną Ci przesłane sms-em na numer, który podałeś podczas rejestrowana się do promocji.

Przykład

W lutym wykonałeś 5 aktywności. Do 24 marca otrzymasz wiadomość e-mail, a do końca marca nagrodę.

Podsumowanie

Bardzo fajna i prosta promocja, która dla mieszkańców większych miast może stanowić prawdziwy hit. No bo po co stać w korkach czy tłuc się komunikacją miejską skoro można wygodnie dojechać Boltem?

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz