Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij do 300 Monet Allegro z kartą kredytową Santander Visa Pajacyk

Santander Bank Polskanowy klient obecny klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 300 monet Allegro

Za co?

-Za założenie karty i wyrażenie zgód marketingowych;

-za płatności kartą

Ile to kosztuje?

0 zł przez I rok pod warunkiem wykonania min. 10 płatności kartą w ciągu 3 miesięcy od uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej

Kiedy bonus?

Do 5 dni roboczych od momentu spełnienia warunków

Dla kogo?

Dla osób, które na dzień 25 maja 2020 roku nie posiadały głównej karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Kto nie kocha zakupów? A kto nie lubi Allegro, albo nie robi na nim zakupów od czasu do czasu? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś: ja, uwaga – nie czytaj dalej, gdyż jest to tekst o promocji, w której możesz zyskać do 300 monet Allegro, które można wykorzystać do płatności za zakupy na tym portalu 🙂

No dobrze, skoro czytasz dalej to jednak jesteś zainteresowany. W takim razie powiem Ci, że promocja dotyczy karty kredytowej Visa Silver Pajacyk, wydawanej przez Santander Bank Polska w promocji z udziałem Allegro.

Promocja potrwa 🗓 do 31 sierpnia 2020 roku.

Monety Allegro – co to takiego?

Pewnie część z Was zastanawia się, co to w ogóle są monety Allegro i co można z nimi zrobić. Najważniejsza informacja jest taka – możesz nimi płacić za zakupy na Allegro zamiast własnymi pieniędzmi. Ale sprawdźmy wszystko po kolei, by wszystko stało się jasne dla każdego 🙂

Monety Allegro to pewnego rodzaju punkty, które zbierasz, robiąc zakupy na Allegro. Nie wszystkie zakupy skutkują naliczaniem monet – podczas przeglądania ofert na liście widzisz, że zakup z tej konkretnej oferty poskutkuje naliczeniem takiej a takiej liczby monet. Masz możliwość filtrowania ofert w poszukiwaniu tych z monetami Allegro – w pasku po lewej stronie, w „Programy Allegro” zaznaczasz opcję „Monety Allegro”.

1 moneta = 1 zł.

Jeśli już znalazłeś ofertę z Monetami zapłać za zakupy z Allegro Finanse: skorzystaj z szybkich płatności, takich jak PayU, Przelewy24, czy Zapłać Później. Po dokonaniu płatności Monety automatycznie trafią na Twoje konto w Allegro i w każdej chwili możesz sprawdzić, ile ich masz z poziomu swojego konta.

A jak wykorzystać Monety?

Wystarczy ze robisz zakupy na Allegro za min. 40 zł – wtedy automatycznie podstawi Ci się opcja „Płać mniej” i „Wykorzystaj Monety Allegro”. Nie liczą się koszty dostawy (czyli sama kupowana rzecz musi kosztować min. 40 zł, bez kosztów wysyłki).

Określasz liczbę monet, które chcesz przeznaczyć na zakupy i generujesz kupon. Wygenerowanie kuponu to koszt 0,20 zł. Przy płatności Monetami wymagana jest wpłata własna min. 1 zł.

Możesz wygenerować kupony o wartości od 10 do 100 zł.

Kupony są ważne przez 14 dni od ich wygenerowania i jest jednorazowego użytku (musisz wykorzystać go podczas jednych zakupów).

Pełny regulamin Monet Allegro znajdziesz TUTAJ.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wystarczy że masz ukończone 18 lat oraz 🗓 na dzień 25 maja 2020 roku nie posiadałeś głównej karty kredytowej Visa Silver Pajacyk wydanej przez Santander.

Posiadanie innych produktów w Santanderze, nawet innych kart kredytowych, nie wyklucza z promocji.

Wydanie karty kredytowej wiąże się oczywiście z posiadaniem zdolności kredytowej, czyli będziesz musiał udokumentować swoje źródło dochodu oraz jego wysokość. Pamiętaj, że to od banku zależy ostateczna decyzja, czy otrzymasz kartę.

Jeśli nigdy nie miałeś karty kredytowej i być może nieco się jej obawiasz, sprawdź koniecznie nasz poradnik o kartach:

Visa Silver Akcja Pajacyk – ile kosztuje

Jeśli w pierwszych 3 miesiącach od uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej dokonasz kartą min. 10 transakcji (obojętnie na jakie kwoty) to karta przez pierwszy rok będzie dla Ciebie za darmo. Inaczej jej koszt to 90 zł za pierwszy rok. Nie jest to warunek trudny do spełnienia, chyba przyzna to każdy z nas – 10 płatności robimy czasami w ciągu jednego dnia 🙂

Karta Visa Silver Pajacyk

  Aktualne na dzień: 13 lipca 2020

Opłata za kartę w I roku

0 zł/90 zł

0 zł jeśli w ciągu 3 miesięcy od pozytywnej decyzji kredytowej zapłacisz kartą min. 10 razy

Opłata za kartę od II roku

0 zł/7,50 zł miesięcznie

0 zł jeśli w poprzednim cyklu rozliczeniowym zapłacisz kartą min. 10 razy

RRSO

11,46%

Tylko w przypadku, gdy nie spłacasz karty w terminie

Przelew z karty

4% min. 10 zł

Wypłata z bankomatów

4% min. 10 zł

Jak odebrać Monety Allegro – instrukcja krok po kroku

#Krok 1 – złóż wniosek o kartę z dedykowanej strony i podpisz umowę

Aby zawnioskować o kartę 🔎 wypełnij formularz na TEJ STRONIE. Następnie skontaktuje się z Tobą pracownik, by złożyć wniosek i pozyskać niezbędne dane i ewentualnie dokumenty dochodowe. Pamiętaj, ze wniosek możesz złożyć 🗓 do 31 sierpnia.

Jeśli Twoja decyzja kredytowa będzie pozytywna, 🔎 podpisujesz umowę o kartę. Masz na to 🗓 30 dni od momentu uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej.

Musisz 🔎 wyrazić następujące zgody:

 • przetwarzanie przez bank danych w celach marketingowych;
 • elektroniczny kanał kontaktu (EKK);
 • otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną.

A także musisz podać swój numer telefonu i adres mailowy do kontaktu.

Następnie pozostało Ci już tylko 🔎 aktywować kartę.

I to był pierwszy warunek do uzyskania pierwszej części nagrody – 120 monet na Allegro. Zostaną one Ci przyznane w ciągu 5 dni roboczych.

#Krok 2 – aktywnie korzystaj z karty

🗓 W ciągu pierwszych 6 miesięcy od zawarcia umowy o kartę możesz otrzymać kolejne 180 Monet Allegro. Wiąże się to z aktywnym korzystaniem z karty – za płatności kartą przyznawane są kolejne monety. Czyli 🔎 płacisz kartą i zbierasz monety.

Jak to wygląda?

 • za każdą płatność kartą na Allegro za min. 40 zł – 5 Monet, maksymalnie 15 Monet miesięcznie;
 • za każdą pozostałą płatność bezgotówkową poza Allegro za min. 40 zł – 1 Moneta, maksymalnie 15 Monet miesięcznie.

Monety będą naliczane w ciągu 5 dni roboczych od momentu dokonania transakcji.

Pamiętaj, by nie zamykać karty i nie odwoływać zgód marketingowych przynajmniej do momentu otrzymania ostatnich Monet.

Pamiętaj że zarówno za zakupy na 40 zł, jak i na 400 zł zostanie Ci naliczona taka sama ilość Monet. 40 zł wydane w Biedronce = 1 Moneta, 400 zł wydane w Lidlu = 1 Moneta.

Podsumowanie

Całkiem przyjemna promocja, szczególnie dla tych, którzy dużo i często płacą kartami. Sama karta w łatwy sposób będzie dla Ciebie darmowa przez cały pierwszy rok, więc dlaczego nie skorzystać i przy okazji nie zarobić? Być może polubicie się i zostaniecie razem na dłużej 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 19

 1. Magdalena pisze:
  W jaki sposób podpisuję umowę? Trzeba udać się do oddziału, czy można w inny sposób?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Magdalena, to zależy – jeśli ktoś jest klientem Santandera i ma przygotowaną ofertę na oświadczenie to w większości przypadków wszystko załatwia się przez infolinię w momencie, jak dzwoni konsultant. Jeśli ktoś nie ma konta najprawdopodobniej zostanie zaproszony na wizytę w banku, gdzie dostarczy od razu dokumenty dochodowe.
 2. Michał pisze:
  Załóżmy że otrzymam kartę – w ciagu 5 dni otrzymam 120 monet. Mogę ją od razu zamknąć bez żadnych opłat czy jednak musze trzymać minimum 3 miesiące i robi te 10 transakcji żeby nie było opłaty ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, możesz ją zamknąć jeśli nie chcesz jej dalej używać i zbierać kolejnych monet. Poczekaj tylko, aż monety za założenie znajdą się na Twoim koncie. Co do opłaty to warto dopytać przy wypowiedzeniu umowy, gdyż każdy bank ma trochę inne zasady rozliczania takich opłat. Część banków nalicza opłaty proporcjonalnie za miesiące, w których karta była używana, a część naliczyłaby opłatę dopiero po upływie 12 miesięcy (jeśli zamykasz wcześniej to nie płacisz). Postaram się ustalić to z bankiem.
  • Michał pisze:
   Będę czekał na informację zwrotną
 3. Tomek pisze:
  załóż kartę tutaj link przerzuca na główną stronę banku, a karta Visa Silver Akcja Pajacyk nie ma żadnej informacji o promocji monet allegro tylko akcja humanitarna. gdzie złożyć wniosek.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomek, faktycznie przerzucało pomimo dobrego linku. Zaktualizowałam i powinno być już wszystko ok.
 4. Tomek pisze:
  Dziękuję bardzo teraz działa skorzystalem
 5. Grzegorz pisze:
  kartę trzeba podpiąć do konta Allegro, czy wystarczy płatność blikiem za zakupy?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Karty nie trzeba podpinać, ale żeby otrzymać kolejne monety za płatności to płatności muszą być wykonane kartą. Chyba ze nie chcesz zbierać kolejnych monet to wtedy możesz płacić dowolnie.
 6. Krzysztof pisze:
  Wielkie problemy z weryfikacją dochodu. Nikt przy skladaniu wniosku nie informuje, że na wydruku musi być podpisane przez pracownika banku. Pracownicy w oddziale nie wiedzą, z jakiego banku mogą pobrać historię. Infolinia też nie wie co i jak, przez co wprowadza w błąd. Droga przez mękę. Poza tym składając wniosek po połowie miesiąca praktycznie tracimy pierwszy okres zwrotu, bo zanim dojdzie karta będzie ciężko wykonać miesięczne operacje. Chociaż regulamin mówi o 6 miesiącach. Najgorsza bankowa obsługa z jaką się spotkałem.
 7. Krzysztof pisze:
  Czy ktoś wie jak wygląda w praktyce sprawa tych 30 monet miesięcznie? Nie mogę w banku dowiedzieć się konkretnie, bo każdy mówi co innego. Wg jednych na allegro to mogę tylko zrobić 3 premiowane transakcje po 5 monet, a kolejne będą już bez monet. Inni dorady mówią, że tak naprawdę mogę zrobić 3 po 5 monet i 15 transakcji po 1 monecie. A jeszcze inni, że za 3 pierwsze transakcje będzie 6 monet (5 + 1 za płatności bezgotówkowe).
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krzysztof, skoro w ciągu 6 miesięcy możesz zdobyć maksymalnie 180 monet, po 30 monet miesięcznie, z czego 15 monet za płatności na Allegro oraz 15 poza Allegro to rację mają Ci drudzy. 3 płatności x 40 zł na Allegro + 15 płatności x 40 zł poza Allegro.
  • Krzysztof pisze:
   Ale nie ma konkretnego zapisu, że poza Allegro. Wręcz przeciwnie: „za każdorazową transakcje bezgotówkową wykonaną kartą kredytową, w tym za transakcje dokonane także poza Allegro, na kwotę min. 40 zł -przyznamy 1Monetę (maksymalnie 15 Monet miesięcznie)”. Z tego wynika, że jak najbardziej wszystko może być na Allegro.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak masz rację, zagalopowałam się trochę z tym podziałem. Wg mnie możesz zrobić wszystkie transakcje na Allegro, ale tylko 3 pierwsze będą premiowane po 5 monet, pozostałe będą naliczane po 1 monecie. Ja tak interpretuję ten zapis, aczkolwiek mogę się mylić – skoro pracownicy nie wiedzą (a na pewno mają dostęp do bardziej szczegółowych materiałów na temat promocji) to nie ośmielę się stwierdzić, że to właśnie ja mam na 100 % racji, mając do dyspozycji tylko regulamin.
 8. Tomasz pisze:
  Czy w te 6 miesięcy od zawarcia umowy o kartę wliczamy również miesiąc zawarcia umowy czy może 6 miesięcy liczymy od kolejnego miesiąca od podpisania umowy?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasz, liczy się od momentu wydania karty: „(…)i przez okres od wydania karty i kolejnych 5 miesięcy kalendarzowych(…).
 9. Grzegorz pisze:
  No i zaczynają się schody.
  Podpisałem umowę, aktywowałem kartę, a 120 monet brak.
  Złożyłem reklamację do allegro to odesłali mnie do santandera, złożyłem ponownie reklamację w banku to odsyłają do allegro.
  Ktoś już to przerabiał?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Grzegorz, rozumiem że minęło 5 dni roboczych? Reklamacje wg regulaminu należy składać u santandera:
   „Reklamacje
   21. Możesz złożyć reklamację:
    ustnie – osobiście w naszej placówce;
    pisemnie – osobiście w naszej placówce;
    listownie – na adres naszej siedziby lub placówki;
    elektronicznie – w bankowości internetowej i mobilnej
    telefonicznie – na infolinii banku lub w naszej placówce”
   Więc to oni powinni zająć się tematem.

Napisz komentarz