Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Wróciło atrakcyjne oprocentowanie- 2,7% nawet do 100 tys. zł od Banku Millennium!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klient obecny klientKonto oszczędnościowe
Kasia Giedyk

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Podwyższone oprocentowanie do 2,7% przez 3 miesiące dla maksymalnej kwoty 100 000 zł.

Za co?

Za zapewnienie nowych środków na rachunku oszczędnościowym (nowe środki to nadwyżka ponad saldo środków, znajdujących się na rachunkach i lokatach w Banku Millennium, liczone na dzień 11 stycznia 2020 roku).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta, 0 zł – pierwszy w miesiącu przelew na rachunek podstawowy w Banku Millennium, 7,50 zł – drugi i kolejny w miesiącu przelew z rachunku.

Kiedy bonus?

Odsetki są naliczane i dopisywane co miesiąc, ostatniego dnia miesiąca.

Dla kogo?

Dla osób, które zapewnią nowe środki na rachunku oszczędnościowym Profit.

Do kiedy promocja?

Do 14 marca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

To już się powoli staje tradycją. Pilnowanie, by wycofać środki z banku na czas. A potem ten moment niepewności, czy Bank Millennium po raz kolejny uruchomi promocję dla naszych oszczędności.

No i wiecie co? Znowu nie zawiódł – uruchomił – 19-stą już edycję kultowej promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”. Bank oferuje 2,7% w skali roku na 100 dni liczonych od momentu wpłaty środków w okresie obowiązywania promocji (czyli od 12 stycznia 2020 r. do 14 marca 2020 r.).

A co to są nowe środki? To wszystko co zostało wpłacone po 11 stycznia 2020 r.

UWAGA!

Dla każdego, ten okres obowiązywania 100 dni może być inny. Ja np. do 15 stycznia korzystam z poprzedniej edycji i dopiero 16.01 wpłacę nowe środki i od tego dnia będzie się dla mnie liczyć 100 dni.

Kto może skorzystać?

Z oferty mogą skorzystać obecni klienci banku, ponieważ konto oszczędnościowe możesz założyć tylko jako konto dodatkowe do konta osobistego.

A jeśli nim jeszcze nie jesteś, to możesz szybko to zmienić. Zakładając konto możesz skorzystać z programu poleceń i zgarnąć nagrodę, na przykład lokatę na 4% na 3 miesiące do 15 000 zł. A tym samym upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, ponieważ wystarczy złożyć wniosek przez Internet o Konto 360 + spełnić bardzo proste warunki i masz dwie korzyści – wybrana nagroda, plus 2,7% w skali roku na 100 dni! Samo podpisanie umowy możesz sfinalizować w oddziale lub przy pomocy kuriera.

Konto Oszczędnościowe Profit możesz otworzyć od razu razem z Kontem 360 albo przez Bankowość Internetową, następnie wpłacić środki i cieszyć się wyższym oprocentowaniem.

A co jeśli już jesteś klientem banku? Wystarczy, że zalogujesz się do bankowości internetowej i zlecisz założenie Konta Oszczędnościowego Profit.

Ile to kosztuje?

Konto Oszczędnościowe Profit jest kontem prowadzonym bezpłatnie z jednym darmowym przelewem miesięcznie (każdy kolejny to koszt 7,5 zł). Nie wypłacimy bezpośrednio środków z Konta Oszczędnościowego. Można to zrobić w następujący sposób:

 • najpierw przelewamy pieniądze na Konto 360;
 • następnie albo zlecamy przelew do innego banku, albo wypłacamy gotówkę z konta 360 w kasie banku lub kartą do konta.

Jak już wcześniej wspomniałam, warunkiem uzyskania tak wysokiego oprocentowania jest założenie Konta 360. A jak wyglądają opłaty za jego prowadzenie?

Konto 360° Student (dla osób poniżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli dokonasz min. 1 płatności na dowolną kwotę kartą lub BLIKiem.

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, w przypadku niespełnienia warunku – 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Konto 360° (dla osób powyżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto (może być ze swojego konta w innym banku i nie musi to być jeden wpływ- może być kilka składających się na 1 000 zł) oraz dokonasz min. 1 płatności na dowolną kwotę kartą lub BLIKiem (UWAGA! Warunki te należy spełnić ŁĄCZNIE!):

 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Jeśli nie spełnisz ŁĄCZNIE dwóch warunków, czyli:

 • nie zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł łącznych wpływów na konto (brane są pod uwagę również przelewy ze swojego konta w innym banku)

ORAZ

 • nie dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

to naliczy się Tobie opłata za konto oraz kartę (zostanie pobrana na koniec miesiąca), a w kolejnym miesiącu wypłata z bankomatów będzie dodatkowo płatna. Warto zatem przypilnować tych warunków, zwłaszcza, że nie są zbyt wygórowane.

Jak to działa?

Jeśli jesteś nowym klientem banku, to Twoje saldo na Dzień Badania Salda (11 stycznia) wynosi 0 zł i jesteś w bardzo korzystnej sytuacji – wszystkie Twoje środki są oprocentowane 2,7%. Oprocentowanie to będzie obejmowało wszystkie środki jakie zostaną wpłacone po 12 stycznia, od dnia wpłaty na 100 dni.

Przykład:

Jeśli wpłaciłeś środki 15 stycznia, to od tego dnia liczymy 100 dni (nie od dnia rozpoczęcia promocji).

Jeśli miałeś jakieś środki wcześniej na kontach, możesz bardzo łatwo wyliczyć jakie środki są objęte wyższym oprocentowaniem.

Sprawdź jakie miałeś saldo na wszystkich swoich rachunkach na dzień 11 stycznia (Dzień Badania Salda). Wszystko co znajduje się na koncie oszczędnościowym i jednocześnie jest ponad to saldo, jest oprocentowane 2,7%.

Przykład:

Jeśli na 11 stycznia miałeś 100 zł na Koncie 360 i 150 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit to na Dzień Badania Salda masz 250 zł i wszystko ponad to jest oprocentowanie 2,7% (ale musi być wpłacone na konto oszczędnościowe).

Jeśli miałeś jakieś środki wcześniej na kontach, ale bierzesz ciągle udział w poprzednich edycjach to do końca 92-ego dnia z poprzedniej edycji masz 2,7%.

A co w momencie kiedy skończy się ta poprzednia edycja dla Ciebie? To wpłacasz nowe środki i bierzesz udział w obecnej – dzięki czemu masz ciągle oprocentowane oszczędności 2,7% 🙂 Ale pamiętaj, że musisz to zrobić do 14 marca 2020.

Podsumowanie

Pewnie pisałam to już wiele razy, ale Bank Millennium to mój ulubiony bank. Dba bardzo o moje oszczędności (mój brat i tata również już korzystają z tego konta oszczędnościowego) uruchamiając atrakcyjną promocję, która na tle innych banków wypada bardzo dobrze. Nie znam banku, który oferowałby dla stałych klientów tak powtarzalną promocję.

Śledźcie nas, by mieć pewność że w odpowiednim czasie wycofacie swoje środki i wziąć udział w kolejnych edycjach.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 34

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia przy zakładaniu konta: 24168168
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Anna pisze:
  Pani Kasiu, czy mogę prosić o rozwianie moich wątpliwości dotyczących promocji? W mojej aplikacji banku mam informację, że biorę obecnie udział w 17 edycji promocji, która trwa do 28 stycznia. Czy w tym wypadku moim dniem badania salda konta był też 11 stycznia czy będzie dopiero 28? Przed weekendem wyzerowałam swoje rachunki i nie wiem czy mogę wpłacić środki już teraz czy lepiej poczekać na 29 stycznia?
  Dziękuję i pozdrawiam!
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam, to oznacza ze do 28 stycznia masz naliczane oprocentowanie promocyjne w ramach edycji 17, a od 28 stycznia będzie naliczane w ramach obecnej edycji. Dobrze że wyzerowałaś konta, dzięki temu łapiesz się do obecnej promocji. Możesz już wpłacić środki na konto, saldo było zaczytywane dla wszystkich tak samo, czyli 11 stycznia.
 3. Anna pisze:
  To wszystko wyjaśnia. Dziękuję bardzo!
 4. Marold pisze:
  Chyba nadal czegoś tutaj nie rozumiem. U mnie wygląda to ta, że termin 92 dni promocji mam w dniach 04-12-2019 – 04-03-2020. Jednak za porada wyzerowałem konto oszczędnościowe w zeszły piątek przelewem na inny rachunek. Na koncie zostały jakieś małe kwoty które zostawiłem w razie wydatków. Następnie w poniedziałek wpłaciłem na konto oszczędnościowe ponownie pieniądze które przelałem w zeszłym tygodniu. Jednak wg strony banku na promocyjnym oprocentowaniu jest jakaś 1/4 całej kwoty. Co źle mogłem zrobić i gdzie popełniam błąd?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Czyli do 4 marca będziesz nadal w starej promocji, do której przystąpiłeś w grudniu. Po jej zakończeniu, od 5 marca powinna włączyć Ci się nowa promocja- (po to było zerowanie salda przed 11 stycznia) i na 100 dni będziesz miał 2,7%. Czy przed wyzerowaniem środków całość na proficie była oprocentowana na 2,7%? Bo jedyne rozwiązanie to takie, że na dzień badania salda do starej promocji (do tej, do której przystąpiłeś w grudniu) nie było wyzerowane saldo i dlatego liczy Ci tylko 1/4 kwoty.
  • Marold pisze:
   Ok, to teraz wszystko jasne. Czyli obecne wpłacone środki na koncie od 5 marca powinny być oprocentowane 2,7%? Czy przed 5 marca również muszę zerować konto, a jeżeli tak to kiedy najlepiej? A co jeżeli chciałbym do tego 5 marca obecnie wpłaconą kwotę zwiększyć tak aby większe środki były objęte wyższym oprocentowaniem? Wtedy „dołożone” środki będą na promocyjnym czy na zwykłym oprocentowaniu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie musisz już zerować konta, możesz ewentualnie zrobić to jeszcze raz przed 14 marca, żeby sobie zapewnić już kolejną promocję (zależy to oczywiście od tego, na jak długo wystartuje kolejna edycja, ale warto się zabezpieczyć). Zależy ile obecnie masz oprocentowane na 2,7%, jeżeli jest to kwota niższa niż 100 000 zł to nadwyżka będzie oprocentowana na 2,7%. Pamiętaj tylko, że każda wypłata środków z konta, nawet zwykłego, pomniejsza to saldo nowych środków. Na przykład masz 5000 na ROR i 20 000 starych środków na Profit. Do profitu dokładasz 10 000 zł nowych środków, czyli w sumie masz 5000 na ROR i 30 000 na Profit. Ale jeżeli wypłacisz 5000 z ROR to saldo nowych środków spadnie z 10 000 na 5 000 zł.
 5. Michał pisze:
  Witam, biorę udział w 18 edycji tej promocji, jednak zwaliłem ponieważ nie wyzerowałem konta i do promocyjnych środków zaliczyło ledwie parę stówek. Czy w takim wypadku mogę zrezygnować z 18 edycji i wziąć udział w 19?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Hej. Możesz zrezygnować z promocji, z tym że musisz to zrobić w oddziale albo przez infolinię. W ciągu kilku dni powinni wyłączyć Cię z 18 edycji i powinna wczytać się 19-ta. Czy na 11 stycznia wyzerowałeś konta tak dopytam? 😉
 6. Sebastian pisze:
  Witam mam oprocentowane tylko 1/3 kwoty na 2.7% która przelałem 13 stycznia. 11 stycznia wyzerowałem cale konto. ale chyba byłem jeszcze w tamtej promocji ponieważ mam napisane ze mam 2,7 od 25.10.10 do 24.01. czy tak? jak to później będzie? co mam zrobić aby wszystko było na 2,7?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam. Tak, jeżeli masz oprocentowanie do 24 stycznia oznacza to, że jesteś jeszcze w jednej z poprzednich edycji i zapewne po prostu nie było konto wyzerowane na dzien badania salda (nie te stycznoiwe tylko wcześniej). Skoro promocja konczy Ci się za kilka dni to najlepiej będzie odczekać aż ta się skończy 24 stycznia i zaczyta się obecna. Jeżeli na 11 stycznia saldo było 0 zł to autoatycznie wszystkie środki po 24 stycznia powinny zostać oprocentowane na 2,7%.
 7. Sebastian pisze:
  Rozumiem. Tak na dzień 11.01. było 0. Czyli już nie muszę żerować konta? Wszystko samo się ustawi na 2,7%?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie musisz bo w tej chwili to już Ci to w niczym nie pomoże 🙂 Tak, po zakończeniu starej promocji automatycznie powinna włączyć się nowa.
 8. Andrzej pisze:
  22 stycznia 2018 roku skończyło mi się wypowiedzenie.
  Czy jeżeli założę Konto 360° ponownie zgarnę dodatkową premię w wysokości 200 zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Andrzej, a czy brałeś udział w poprzednich edycjach promocji z kontem 360? Bo jeżeli tak to niestety jesteś wykluczony, a jeżeli było to konto bez promocji to możesz wziąć udział 🙂
 9. Andrzej pisze:
  1. Skoro jestem wykluczony to czy bez problemu mogę przez stronę Moniaki.pl złożyć wniosek o konto?
  2. Czy jest jakaś metoda ( jaka? ), abym mógł korzystać z podwyższonego oprocentowania w kolejnych edycjach?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Rozumiem że chciałeś napisać że skoro nie jesteś wykluczony? 🙂 Tak, jak najbardziej możesz złożyć wniosek z linku w naszym artykule. Jeżeli chodzi o podwyższone oprocentowanie to aby je zachować to trzeba na czas wycofywać środki z banku, tak aby na dzień badania salda mieć 0 zł na kontach. Polecam obserwowanie naszej strony lub profilu na FB, zawsze odpowiednio wcześniej wrzucamy info, kiedy trzeba wycofać środki 🙂
 10. Andrzej pisze:
  Cytuję: Polecam obserwowanie naszej strony, zawsze odpowiednio wcześniej wrzucamy info, kiedy trzeba wycofać środki.
  Czy tzn., że środki wszyscy muszą wycofać w jednym czasie czy nie ma znaczenia data wpłaty środków na konto%- w moim przypadku będzie to 4 luty?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dokłądnie tak. Data badania salda jest dla każdego taka sama. Załóżmy że dzisiaj wpłacasz środki, bo w styczniu na ostatnią datę badania miałeś saldo 0 zł. Od dzisiaj masz 2,7% na 100 dni. Ale chcąc się załapać na kolejne 2,7% po upływie obecnie obowiązującej Cię promocji musisz wycofać pieniądze na kolejny dzień badania salda – i o tym informujemy 🙂 Jedna promocja Ci się skończy, ale dzięki temu, że wycofasz środki, łapiesz się na kolejną.
 11. Andrzej pisze:
  A idąc tym tropem- kiedy z powrotem wpłacam na konto%?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Po dniu badania salda. Do tej pory był to zawsze ostatni dzien obecnej promocji i mamy nadzieję, że nic się w tym kierunku nie zmieni.
 12. Tomek pisze:
  Witam,
  będę wdzięczny jeśli ktoś zechce użyć mojego kodu polecającego Millennium Banku podczas zakładania konta.

  Mój kod:
  26902762

 13. tomasz pisze:
  Zwracam się odnośnie problemu z moimi kontami w Millenium. Posiadam dwa konta profit (X i Y). Konto X okres promocyjny kończy się 04-03 a na Koncie Y (edycja 17) 03-02. Konta X i Y zostały wyczyszczone 10 stycznia i kwota powróciła do banku 14 stycznia( dzień badania salda-11 stycznia). Dnia 3-02 czyli wczoraj zakończyła się promocja na koncie Y. Dzisiaj wyskoczyła informacja „Aby wziąć udział w Promocji i skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania, wpłać nowe środki”. Zmieniła się również Edycja z 17 na 19. Czyli w tym momencie domyślam się że są oprocentowane standardowo a nie 2,7? Ktoś mógłby mi to wyjaśnić bo już nie wiem co zrobić w tej sytuacji.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Tomasz, poczekaj jeszcze do jutra i przelej na to konto oszczędnościowe jakąś drobną kwotę, 1 zł czy coś takiego. Być może system potrzebuje chwili żeby załapać nową edycję, mieliśmy kiedyś taki przypadek.
 14. Asia pisze:
  Cześć kochane Moniaki! Moja cebulowa dusza dzięki waszej stronie może szaleć dowoli ale do rzeczy, bo korzystam z tej promocji Millenium
  ALE! jak wchodzę sobię w to konto profit i szczegóły, to widzę, że data w „Okresie naliczania promocyjnego oprocentowania” jest od 19.11.2019 do 18.02.2019. To oznacza, że przed 18.02 muszę przelać kasę na inne konto, a po 18 przelać z powrotem żeby się załapać?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Asia, a czy ostatnio przed 11 stycznia zerowałaś konta? Do 18 lutego bierzesz udział w jednej z poprzednich edycji, a po 18 wpadniesz w obecną, 19-tą edycję, dla której trzeba było wyzerować konta właśnie przed 11 stycznia. Jeśli to zrobiłaś to nie musisz nic już więcej robić 🙂 Po prostu po zakończeniu obecnej dla Ciebie promocji przelej na konto oszczędnościowe kilka złotych żeby promocja wczytała się na nowo.
 15. Asia pisze:
  Niestety tego nie zrobiłam :(((((( czyli teraz wszystko przepadło? I muszę czekać do.kolejnej za 3 miesiące?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Asia, niestety tak, ale nie będziesz musiała czekać aż 3 miesięcy tylko miesiąc – w lutym skończy Ci się promocja, a przed 14 marca wyzerujesz konta i po 14 będziesz mogła wziąć udział w kolejnej edycji, która ruszy właśnie w marcu.
 16. Asia pisze:
  Magda, bardzo dziękuje! Konto już wyzerowałam więc teraz tylko czekam do 14 i wtedy przelewam z powrotem 🙂 Jeszcze raz bardzo dziękuje Ci za pomoc! totalnie nie bylam świadoma.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie ma za co 🙂 Tak jak mówiłam, możesz włączyć obserwowanie naszej strony na FB i tam również odpowiednio wcześnie wrzucamy informację o tym, więc Ci się wyświetli 🙂
 17. Robert pisze:
  Witam, korzystam z 18 edycji do 16 marca. Kiedy mam wyzerować konto.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Robert, przed 14 marca – wtedy kończy się obecna edycja i będzie zaczytanie sald do kolejnej (o ile bank nic nie zmieni).
 18. Tomek pisze:
  Jeśli chcesz skorzystać z promocji Millennium, podczas wypełniania wniosku o otwarcie konta Millennium użyj mojego kodu: 27041486 spełnij warunki i zgarnij nagrodę. Pozdrawiam 🙂

Napisz komentarz