Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Spotify premium przez rok za darmo? Citibank zapłaci za Ciebie 240 zł + da dodatkowo 200 zł do empiku!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Karta kredytowa

Citibank ciągle zaskakuje nowymi, atrakcyjnymi promocjami i nie inaczej jest tym razem. Najnowsza promocja jest skierowana głównie do osób, które korzystają lub chciałyby korzystać z platformy Spotify i o dziwo chciałyby jeszcze na tym zarobić, a dodatkowo zdobyć jeszcze jeden, dość wartościowy prezent.

Każdy kto od 1 stycznia 2015 roku NIE posiadał karty kredytowej w Citibanku oraz do 31 stycznia 2017 roku, wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy, zdecyduje się przetestować DARMOWĄ kartę Citi Simplicity może otrzymać:

 • 240 zł premii w zamian za opłacenie abonamentu Premium na platformie Spotify
 • voucher o wartości 200 zł do empik.com

Promocja moim zdaniem jest warta uwagi i korzystna ponieważ otrzymujesz aż dwie nagrody o łącznej wartości 440 zł. Dodatkowo obydwie nagrody są całkowicie zwolnione z podatku. A co więcej, promocja jest tak zbudowana, że nagrodę pieniężną oraz voucher odbiera dosłownie każdy kto spełni proste warunki, które opiszę za chwilę. Zgodzisz się ze mną, że ta promocja to naprawdę łakomy kąsek.

Spotify

Najczęściej zadawane pytania

Przy okazji każdej promocji pojawiają się liczne pytania, które nie ukrywam są bardzo ważne i zdecydowanie ułatwiają korzystanie z danej promocji. Dlatego teraz od razu postanowiłam odpowiedzieć na najważniejsze z nich, które zawsze się pojawiają.

#1 Czy karta jest naprawdę darmowa?

Oczywiście, że karta jest bezwarunkowo darmowa, ale pod warunkiem że zdecydujesz się na kartę Simplicity. Zarówno jej założenie jak również miesięczne utrzymanie nic Cię nie kosztuje. Dodatkowo pamiętaj, że karta jest dostarczana listownie i za to również nic nie płacisz.

simplicity

#2 Ale czy ta promocja naprawdę działa?

Oczywiście, że tak. Jak do tej pory, za pośrednictwem naszego bloga, darmową kartę kredytową w Citibanku założyło ponad 5 000 osób, a każdego dnia ta liczba wzrasta. Prawdziwa duma rozpiera nas kiedy uczestnicy promocji podsyłają nam zdjęcia zdobytych nagród, do tego celu stworzyliśmy nawet specjalną galerię:

voucher_morele

2016-11-21_1429

2017-01-07_1911

#3 Czy podczas spłaty karty nie czekają mnie dodatkowe opłaty?

Absolutnie nie! Spłacając kartę w odpowiednim terminie nie zapłacisz nic więcej ponad to co wydałeś. Spłata karty w terminie (okresie bezodsetkowym), czyli w ciągu 26 dni od momentu wystawienia Ci wyciągu. Na wyciągu będzie zawarta dokładna kwota do spłaty, numer konta na który należy przelać te pieniądze oraz termin do którego należy spłacić kartę.

#4 Czy każdy może dołączyć do tej promocji?

Zgodnie zasadami, Citibank wydaje karty kredytowe każdemu kto spełnia poniższe warunki:

 • OSOBA FIZYCZNA: wiek: min. 21 lat, dochód netto: min. 1 200 zł, zatrudnienie 3 miesiące w obecnej firmie
 • OSOBA PRAWNA: wiek: min. 25 lat, prowadzenie działalności gospodarczej min. 2 lata
 • EMERYCI/RENCIŚCI: decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Zresztą, zapraszam do naszego poradnika o kartach kredytowych. Powstał on w oparciu o najczęściej zadawane przez Was pytania i gwarantuję Ci, że jeżeli go przeczytasz to nie dość, że zrozumiesz działania kart kredytowych to jeszcze z ogromną łatwością przejdziesz tę promocję. Polecam również zajrzeć tutaj.

Jak odebrać 240 zł oraz voucher 200 zł do empik.com?

KROK #1 – Zgłoś się do promocji [do 31.01.2017]

Pierwszy krok, jak zawsze polega na tym, aby zgłosić się do promocji, masz na to czas do 31.01.2017 roku. Zrobisz to na poniższej stronie, poprzez wypełnienie i wysłanie krótkiego formularza.

>>Odbierz 240 zł oraz voucher 200 zł do empik.com<<

Następnie maksymalnie do 7 dni roboczych (ale myślę, że wcześniej) skontaktuje się z Tobą konsultant i przeprowadzi kilku minutową rozmowę, a podczas niej:

– wybierzesz kartę kredytową, którą zdecydujesz się przetestować – naturalnie polecam wybrać kartę Simplicity, będzie ona dla Ciebie bezwarunkowo darmowa, każda inna to koszt 18 zł/m-c

– wybierzesz dokument potwierdzający, że pracujesz – zazwyczaj wystarczy wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy

– ustalisz termin i miejsce, w którym ma Cię odwiedzić kurier – dojedzie on tam gdzie będzie Ci wygodniej, do domu lub do pracy

Po podpisaniu umowy o kartę, w ciągu tygodnia pocztą zostanie dostarczona Ci karta kredytowa. Naturalnie możesz ją od razu aktywować, aby ustalić pin.

Do końca promocji pozostało:

citi

KROK#2 Spełnij trzy proste warunki promocji

 • zaloguj się do bankowości online w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę. Data podpisania będzie widniała na ostatniej stronie umowy. Czyli jeżeli podpiszesz umowę w styczniu to zaloguj się do panelu bankowości internetowej w lutym. Naturalnie, możesz dokonać takiego logowania w styczniu (jeżeli otrzymasz kartę i będziesz chciał ją aktywować) i jak to zrobisz to nic się nie stanie, pamiętaj tylko aby koniecznie wykonać to jedno logowanie w lutym

 

 • podłącz swoją kartę Simplicity do swojego konta Spotify Premium i opłać nią subskrypcję za korzystanie z niego. Ten krok również musisz wykonać w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę

 

 • w ciągu kolejnych dwóch miesięcy dokonaj kartą Simplicity opłaty za subskrypcję konta Premium w Spotify. Czyli jeżeli pierwszą subskrypcję opłacisz w lutym to kolejną musisz opłacić w marcu oraz kwietniu

I to wszystko! 

Wszystko co konieczne zrobione i teraz czas na zasłużoną nagrodę! Tak jak wspominałam będzie to premia gotówkowa 240 zł oraz voucher na 200 zł do empik.com.

Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca następującego po dokonaniu opłat za wszystkie 3 subskrypcje. Dla ułatwienia: jeżeli opłacisz pierwszy abonament na Spotify w lutym, a kolejne dwa w marcu i kwietniu to nagroda trafi do Ciebie do końca maja.

Kwota 240 zł zostanie przekazana w formie wpłaty na rachunek Twojej aktywnej karty kredytowej, a co za tym idzie będziesz mógł te pieniądze wydać na co tylko będziesz chciał. Natomiast voucher zostanie przekazany za pośrednictwem wiadomości w systemie internetowym banku – szukaj w zakładce „skrzynka odbiorcza”

A po otrzymaniu nagrody…możesz dalej korzystać z konta na Spotify – jeżeli będzie Ci odpowiadać, ale równie dobrze możesz z niego zrezygnować i cieszyć się z przyznanych nagród. 🙂

>>Odbierz 240 zł oraz voucher 200 zł do empik.com<<

Podsumowanie

Śmiało mogę powiedzieć, że ta promocja jest mega fajną propozycją. Aby wziąć w niej  udział naprawdę nie trzeba spełniać ogromnych wymagań. Ponadto, udział w niej, nic Cię nie kosztuje, poza czasem, który poświęciłaś na przeczytanie tego artykułu, wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz poza opłatami za abonament na Spotify przez 3 miesiące.

W ostatecznym rozliczeniu i tak wychodzisz na swoje ponieważ masz tę dodatkową gotówkę i oczywiście voucher 200 zł. Promocja z zarobkiem ponad 400 zł to naprawdę łakomy kąsek – co tym myślisz?

Ale poczekaj! Jeżeli nie chcesz skorzystać z tej promocji to pamiętaj, że ciągle jeszcze są aktualne dwie super promocje Citibanku:

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 54

 1. Damian pisze:
  Jaki wychodzi realny koszt usługi premium w spotify?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak ktoś pierwszy raz korzysta ze Spotify to opłata wynosi 19,99 zł/m-c.
 2. Mateusz pisze:
  Tak naprawdę to na końcu wyjdzie 180zł premii gdyż opłacenie 3 miesięcy Premium to 39,97 (3×19,99). Więc sumarycznie zarobimy 380zł (200zł voucher + 180zł efektywnej premii). Oczywiście nie zmienia to faktu, że się opłaca 🙂
 3. Daniel pisze:
  Kusząca promocja ale co jeśli nie mam konta w citibanku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W Citibanku nie musisz mieć konta. Zakładasz tylko kartę kredytową, za pośrednictwem strony wskazanej w artykule i działasz dalej zgodnie ze wskazówkami.
 4. Daniel pisze:
  No to super, a czy te ~ 240 zł będę mógł przelać na inne konto ? I rozumie że będę mógł bez problemu zrezygnować z karty po otrzymaniu bonusów?
 5. Maciej pisze:
  Da radę szybciej opłacić trzy miesiące z góry? czy trzeba co miesiąc i nagrodę dostaniemy najwcześniej w maju? 🙂
 6. pan pisze:
  dotyczy spotify family czy tylko standardowego premium?
 7. Łukasz pisze:
  Co jeżeli prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą poniżej 24msc, kiedy zatrudniony jestem w ramach kontraktu ?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Może być problem ze zdolnością kredytową w oczach banku. Jak dużo brakuje Ci do 24 miesięcy?
 8. Marcin!! pisze:
  Czy w przypadku rezygnacji z karty powiedzmy po otrzymaniu nagród bank naliczy jakieś opłaty?
 9. Krzysztof pisze:
  Czy z tej promocji mogę także skorzystać jeśli już mam kartę kredytową w Citi, bo wyrobiłem w ostatniej promocji z LG K8?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie, promocja jest tylko dla nowych klientów Citibanku, czyli do osób które nie posiadały karty po 1 stycznia 2015 roku. ????
 10. Bartek pisze:
  Żeby nie było wątpliwości, dopytam – rozumiem, że jeśli posiadam już konto Spotify Premium, to mogę po prostu zastąpić dotychczas powiązaną z tym kontem kartę debetową z innego banku nową kartą kredytową Simplicity – nie muszę zakładać nowego konta Spotify Premium, aby spełnić warunki promocji?

  pozdrawiam!

 11. Bartek pisze:
  Hej,

  a czy pakiet premium rodzinny pod to łapie?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem ma to być osobiste konto Spotify Premium i niestety nie ma tu żadnych uściśleń.
 12. Zuza pisze:
  Czy rencista również musi spełnić warunek dochodu min. 1200zł? Pytania dla zupełnej jasności 😉
 13. Maciej pisze:
  Ile zazwyczaj czekacie na oddzwonienie? ja już 6 dzień 😀
 14. Daniel pisze:
  @Maciej Ja jak wczoraj zgłosiłem udział to po pół godziny oddzwonili 🙂 ale to fakt pisze że maja tydzień na kontakt.
 15. Maciej pisze:
  Dzisiaj też nikt nie zadzwonił 😉 tak się zastanawiam czy mogę zadzwonić sam do Citi Banku? czy wtedy jak zadzwonię to przepadnie moje podanie złożone przez internet i będzie to traktowane jako nowe podanie załatwione telefonicznie?
 16. Basia pisze:
  do mnie zadzwonili po 20 minutach, ale jak poprosiłam o telefon za godzinę, powiedzieli ze lepiej od razu wypełnić wniosek bo maja bardzo dużo zgłoszeń.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A no właśnie, sporo zgłoszeń i mają obawy że później mogą nie mieć czasu żeby oddzwonić. Ale rozmowę przeprowadziłaś? Może masz jakieś pytania i będę mogła Ci w czymś pomóc? 🙂
 17. Basia pisze:
  a do mnie dzwonili z 519988440, może można też do nich zadzwonić
 18. Martyna pisze:
  Ja zgłosiłam wniosek w promocji z kartą do Douglas i po 10 minutach już Pani do mnie dzwoniła 🙂 19 minut rozmowy i czekam na kuriera 😛
 19. Łukasz pisze:
  Czy jeżeli mam już konto Premium Spotify to mogę zmienić tylko kartę na tę CityBanku i będę mógł wziąć udział w promocji? I drugie pytanie: jeżeli umowę podpiszę w lutym to pierwsza płatność, którą musiałbym uregulować przy pomocy karty CityBanku będzie w marcu?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, możesz tylko podmienić kartę i skorzystać z promocji. Jeżeli chodzi o warunki to tak, jeżeli podpiszesz umowę w lutym to w marcu logujesz się jeszcze do systemu bankowości online i spełniasz pozostałe warunki. 🙂
 20. Mateusz pisze:
  Kurde do mnie nikt nie oddzwania już 5 dzień:/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Złóż dziś wniosek jeszcze raz, jak nikt się nie odezwie za 4 dni to daj nam znać i napiszemy reklamację. Ok?
 21. Kamil pisze:
  A jeżeli złożę wniosek o kartę kredytową teraz to będę mógł skorzystać z tej promocji oraz z promocji zdobądź lg k8 czy te promocje nie łączą się?
 22. Daniel pisze:
  Czy ja dobrze widzę że pierwszy miesiąc na spotify premium jest darmowy? Czy ten bezpłatny miesiąc też zalicza się do promocji banku czy po prostu muszę zrobić te pełne 3 miesiące płatności ? Dopiero dotarła do mnie karta 🙁
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Daniel, tak przez pierwsze 30 dni konto Spotify jest darmowe. Najlepiej byłoby użyć karty na kontach z już wykorzystanym tym pierwszym darmowym kontem premium, natomiast Citibank przyjaźnie podchodzi do uczestników promocji, więc może zapytaj po prostu w banku, jak potraktują Twoją sytuację?
 23. Maciej pisze:
  Formularz wypełniłem 14.01, umowa podpisana 6.02 czyli muszę zalogować się w marcu i bonusy dostanę najwcześniej w czerwcu? 🙂
 24. Daniel pisze:
  Czy ktoś otrzymał już voucher do empiku?
  • Kuba pisze:
   Nie dostałem voucher’a, mimo zrealizowania wszystkich wymagań. Zwrot na konto przyszedł, ale to tyle.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Napisz proszę reklamację poprzez system bankowości online. Jeżeli dostałeś zwrot to oznacza to, że jakieś warunki spełniłeś więc trzeba wyjaśnić co się dzieje z voucherem. Złóż reklamacją a jak coś to my też pomożemy 🙂
 25. Mateusz pisze:
  Ja już do nich pisałem i na voucher mają czas do końca czerwca, pieniądze należały się po 1 przelewie za spotify.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ok, czyli na voucher do Empiku trzeba poczekać do końca czerwca. A teraz chodzi nam o zwrot za wykupiony abonament na Spotify. W jakich miesiącach wykupiłeś abonament? Miały być to trzy kolejne miesiące.
 26. Mateusz pisze:
  Pierwszy przelew na spotify zrobiłem 22 marca, pieniądze otrzymałem 14 kwietnia. Nie polecam przelewania tych środków bo opłata wynosi 12 złotych, lepiej je wydać płacąc kartą.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ok, a kolejne dwie płatności kiedy wykonałeś? I ile jeszcze Citibank powinien Ci przyznać pieniędzy żeby łącznie wyszło 240 zł? Bo na voucher rozumiem, że czekamy do końca czerwca.
 27. Mateusz pisze:
  Kolejne dwie płatności wykonałem w kwietniu i maju. Dostałem od razu 240 złotych po tym pierwszym przelewie w maju. Teraz tylko czekam na voucher bo według konsultanta mają czas na jego przyznanie do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym dokonało się 3 przelewu.
 28. Dominika pisze:
  Tak konsultant ma rację. Ostatnia płatność była w maju więc voucher ma być przyznany do końca czerwca, czyli do końca miesiąca następującego po miesiącu ostatniej płatności.:wink:
 29. Mateusz pisze:
  Melduję, że otrzymałem dzisiaj voucher.
 30. Mateusz pisze:
  Melduję, że otrzymałem dzisiaj voucher.

Napisz komentarz