Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 200 zł za przetestowanie darmowego konta w BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł w dwóch przelewach: 100 zł oraz 100 zł

Za co?

– za założenie konta z dedykowanego linku oraz;

– w czerwcu wykonanie min. 4 płatności kartą oraz zasilenie konta na min. 1000 zł oraz;

– w lipcu wykonanie min. 4 płatności BLIK oraz zasilenie konta na min. 1000 zł oraz;

– uzupełnienie do 25 lipca 2020 r numeru konta do wypłaty nagrody (z linku z maila, którego otrzymasz do 19 lipca)

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania 1 płatności w miesiącu

Kiedy bonus?

100 zł – do 31 lipca

100 zł – do 31 sierpnia

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 17 maja lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Mamy już maj, pachnący, zielony maj. Nadal grzecznie siedzimy w domach ale założę się, że i Wy chcecie już „wyrwać się” na wolność. Jechać gdzieś, gdzie zielono, gdzie woda, gdzie góry, gdzie lasy. Niestety, sytuacja temu nie sprzyja, w dużej części również finansowa. Wielu z nas rozmyśla nad tegorocznymi wakacjami: raz, czy będzie można gdzieś jechać, dwa, czy będzie za co.

Nigdy nie jest za późno żeby zacząć zbierać na swój cel. Nawet jeśli wakacje już tuż-tuż nadal możesz zarobić, jeśli nie na całość, to chociaż na część związanych z nimi wydatków. Weźmy na przykład dzisiejszą, majową promocję od BNP. Za założenie konta i spełnienie łatwych warunków 200 zł będzie Twoje. Załóż Ty, Twoja żona/mąż – to w sumie jest już 400 zł. Jeśli w tym roku planujesz późne wakacje to dołóż do nich 200 zł od BNP Paribas.

I pamiętaj, wszystko, zarówno otwarcie konta, jak i warunki możesz spełnić bez wychodzenia z domu.

Promocja potrwa do 17 maja lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków. Pospiesz się, czasu jest niewiele.

Łapię się do promocji czy nie łapię? Oto jest pytanie.

Na które już odpowiadam. Łapiesz się, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed przystąpieniem do tej promocji nie miałeś w BNP rachunku osobistego (ani nie byłeś współwłaścicielem takiego rachunku). A jeśli masz tam obecnie coś innego, na przykład lokatę, kredyt, ale nie ROR to tak, jak najbardziej nadal się łapiesz.

Zapłacę za konto czy nie zapłacę? Opłatom mówimy zdecydowane „NIE”

Każdy z nas chciałby mieć konto za darmo. Raczej nikt nie lubi płacić za coś, za co nie musi, prawda?

Na szczęście Konto Otwarte na Ciebie ma to do siebie, że jego prowadzenie jest całkowicie darmowe. Zawsze. A karta do konta? Cóż, kart do wyboru masz aż trzy. Ale jeśli wybierzesz Kartę Otwartą na Dzisiaj to wystarczy tylko jedna płatność w miesiącu, by była również za 0 zł.

Prześwietlmy szczegóły.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 25 maja 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 25 maja 2020

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Zgarniam 200 zł w 3 prostych krokach

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą – bez wychodzenia z domu

Pierwszym krokiem będzie dla Ciebie 🔎 zarejestrowanie się w promocji i złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną przez Ciebie kartą i bankowością internetową. Masz na to czas do 🗓 do 17 maja 2020 roku. Obowiązuje limit 3000 wniosków. Gdyby się skończył, na stronie promocji będzie informacja o zakończeniu.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Wypełniłeś już formularz rejestracyjny, teraz na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez Ciebie kartą. Aby wziąć udział w promocji konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się” na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a – bez wychodzenia z domu

Po złożeniu wniosku masz czas również 🗓 do 5 czerwca na 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową. Na szczęście nie musisz się fatygować do oddziału banku – zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Kurier dostarczy Ci kartę. Pamiętaj, musisz 🔎 aktywować kartę maksymalnie 🗓 do 5 czerwca

Jak w praktyce wygląda zakładanie konta?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności – bez wychodzenia z domu

Konto otwarte, karta aktywna więc nadszedł czas na główną część promocji, czyli spełnianie warunków aktywności. Pamiętasz zapewne, że nagroda podzielona jest na dwie części – sprawdzimy teraz, co musisz zrobić, by otrzymać obie, czyli 200 zł.

⭐️  Zgarniam pierwsze 100 zł

Aby to zrobić, 🗓 w lipcu musisz spełnić dwa warunki:

 • 🔎 wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą

ORAZ

 • 🔎 zapewnij wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł.

📄 Transakcje bezgotówkowe – sprawdzamy definicję

Płatności kartą mogą to być płatnościami zarówno w sklepach stacjonarnych, jak również internetowych (Allegro również). Nie jest ważne, na jaką kwotę zapłacisz. Ważne, by tych transakcji było minimum 4 w czerwcu. Możesz kupić 4 bułki i zapłacić za każdą z nich oddzielnie. Google Pay i Apple Pay również się liczą.

Nie będą brane pod uwagę jedynie płatności:

 • płatności BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay, BlueMedia (płatność kartą na Allegro się liczy);
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych (kod MCC 7995);
 • płatności w instytucjach finansowych (MCC 6012);
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051)
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska) (MCC 8999);
 • internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829).

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ 1000 zł NIE MUSI być wpływem jednorazowym. Masz tu pełną dowolność – dysponując kwotą, na przykład 200 zł miesięcznie, możesz zrobić przelew 5 razy po 200 zł na konto w BNP i z powrotem na Twoje konto w innym banku. Nie musi to być również wpływ wynagrodzenia od pracodawcy. Przelew z Twojego rachunku w innym banku, jak najbardziej wystarczy.

Do promocji nie wliczają się następujące wpływy:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

⭐️  Zgarniam drugie 100 zł

Jeśli spełniłeś warunki w czerwcu to możesz postarać się o drugą część nagrody. Musisz wykonać jeszcze tylko 2 czynności i całe 200 zł będzie Twoje. (Jeśli nie spełniłeś warunków do pierwszej nagrody to niestety spełnienie warunków do drugiej nagrody nic Ci nie da).

🗓 W lipcu wykonaj łącznie:

 • 🔎 wykonaj min. 4 transakcje BLIK

ORAZ

 • 🔎 zapewnij wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł.

📄 Transakcje BLIK – sprawdzamy definicję

Wystarczy że w lipcu minimum cztery razy zapłacisz za pomocą BLIKa. Nieważne, czy płatności dokonasz w sklepie stacjonarnym czy internetowym. Pamiętaj, że musi to być transakcja płatnicza, czyli przelew BLIK nie wlicza się do promocji. Płatności możesz dokonać na dowolne kwoty, nawet po 1 zł.

Do promocji nie wliczą się płatności BLIK o kodach MCC takich, jak przy wyłączeniach w płatnościach kartą (patrz wyżej).

I to już prawie wszystko – pozostało Ci jedynie 🔎 uzupełnić numer konta do wypłaty premii 🙂

UWAGAUZUPEŁNIJ NUMER KONTA DO WYPŁATY PREMII!

🗓 Do 19 lipca 2020 r otrzymasz e-maila z wiadomością o przyznaniu nagrody. W tym mailu będzie również podany link oraz unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora.🗓  Do 25 lipca musisz zalogować się za pomocą podanego linku i 🔎 uzupełnić numer swojego konta w BNP  do wypłaty nagrody.Pamiętaj, aby w okolicach 19 czerwca sprawdzać dokładnie email – wiadomości lubią wpadać w SPAM lub do innych folderów.

Adres z którego przyjdzie e-mail to: [email protected] Gdybyś nie uzupełnił numeru konta w wymaganym terminie nagroda nie zostanie wypłacona.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, że pomimo spełnienia warunków promocji nie otrzymałeś maila z danymi do uzupełnienia nr konta, napisz na podany wyżej adres mailowy.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji -POBIERZ

Kiedy otrzymam nagrodę?

Czas na to, co misie lubią najbardziej – nagrody! Przecież po to tu wszyscy jesteśmy 🙂

I część nagrody – 100 zł

 • do 19 lipca 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu pierwszej części nagrody;
 • do 25 lipca 2020 r uzupełnij nr konta do wypłaty premii (z otrzymanego linku);
 • do 31 maja 2020 r druga część nagrody wpłynie na Twoje konto.

II część nagrody – 100 zł

 • do 24 sierpnia 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu drugiej części nagrody (nic więcej nie musisz robić);
 • do 31 sierpnia 2020 r druga część nagrody wpłynie na Twoje konto.

UWAGA!

Konto i karta muszą być otwarte przynajmniej do momentu wypłaty drugiej części nagrody!

Podsumowanie

To ciekawa i warta uwagi promocja. Nie dość, że otrzymujesz w pełni darmowe konto, w pełni mobilne i łatwe w obsłudze, to dodatkowo zgarniasz aż 200 zł w gotówce. Nie ma żadnych haczyków ani ukrytych zapisów, a warunki promocji są naprawdę proste do spełnienia. Warto się jej przyjrzeć zarówno jeśli chcesz jedynie wziąć udział w promocji, jak i jeśli szukasz dobrego, darmowego konta dla siebie, które spełni Twoje oczekiwania.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Nietestowy pisze:
  Panienko, nie pomyliłaś bytów? To jest prawdziwy produkt bankowy, a nie testowy! Z prawdziwymi warunkami, prawdziwymi konsekwencjami, np. opłatami za konto, a nie testowymi! Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeżeli przeczytasz cały artykuł z pewnością przekonasz się, że wszystko, łącznie z opłatami i jak ich uniknąć jest rzetelnie opisane. Masz okazję przetestować, czyli sprawdzić, czy dane konto Ci się podoba czy nie. I na przyszłość wymagam trochę szacunku – tak zwana kultura nie boli 🙂
 2. Joanna pisze:
  Pani Magdo

  Czy kurier zostawi kartę w skrzynce pocztowej?
  Często nie ma mnie w domu stąd pytanie.

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety nie, kurier dowozi kartę osobiście i weryfikuje Twoją tożsamość z dowodem osobistym.
 3. Adam pisze:
  Jednej istotnej informacji brakuje mi w opisie. Czy (ewentualne) zamknięcie rachunku także można załatwić bez wychodzenia z domu?

Napisz komentarz