Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Chwyć 200 zł za założenie Revolut Biznes – prościej nie mogło być [aktualizacja warunków]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Revolutnowy klientKonto firmowe
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł na konto Revolut.

Za co?

– za założenie wybranego przez siebie konta Revolut Biznes oraz spełnienie dwóch warunków w ciągu 10 dni od momentu złożenia wniosku:

– doładowanie konta na kwotę min. 200 zł ORAZ;

– płatność kartą wirtualną lub fizyczną na dowolną kwotę LUB;

– opłacenie abonamentu miesięcznego.

Ile to kosztuje?

W zależności od wybranego przez Ciebie planu taryfowego.

Kiedy bonus?

Do 15 dni roboczych od momentu spełnienia wszystkich warunków promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które prowadzą własne firmy w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki akcyjnej, spółki z o.o., spółki komandytowej lub innych.

Do kiedy promocja?

Do 3 lutego 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Kto z Was ma lub chociaż słyszał o Revolucie ręka do góry! Założę się, że większość osób już go posiada i sobie chwali. Nic dziwnego, ja sama korzystam z niego zarówno podczas wyjazdów za granicę, jak i zakupów przez Internet. Nigdy mnie nie zawiódł, nigdy nie znalazłam się w sytuacji żeby transakcja została odrzucona, a oszczędności na przewalutowaniach mogę liczyć już w setkach złotych.

Dzisiaj przychodzę do Was z nową promocją Revoluta dla firm. Do zgarnięcia jest 200 zł. Warunki są bardzo proste, ale o tym przekonasz się za chwilę osobiście.

Promocja trwa do 3 lutego 2020 roku, jednak Revolut zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia promocji. Warto się pospieszyć, czasu jest niewiele, a zalet samego Revoluta tyle, że ciężko je opisać w jednym artykule. Gdyby znalazł się ktoś, kto nie zna tej niezwykłej firmy to w poniższym artykule znajdzie informacje, czym jest Revolut i dlaczego jest tak rewelacyjny:

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Jeżeli prowadzisz firmę i obracasz walutami to ta promocja jest dla Ciebie! Wystarczy że Twoja firma to:

 • spółka z ograniczoną odpowiedzialnością lub;
 • spółka akcyjna lub;
 • spółka komandytowa lub
 • inna forma działalności gospodarczej z siedzibą w państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą to również możesz wziąć udział w tej promocji – kwalifikujesz się do niej jako „inna forma działalności (…)”.

Revolut dla firm – czy coś kosztuje?

Do wyboru masz aż 4 plany taryfowe dla firm. To, którą wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i potrzeb Twojej firmy. Do wyboru masz zarówno darmowe konto Revolut Free, jak i 3 płatne konta. Plany różnią się opłatami – jeżeli wymieniasz wysokie kwoty walut, wykonujesz wiele przelewów, to może się okazać, że płatna wersja Revolut Biznes będzie dla Ciebie korzystniejsza. Spójrzmy na szczegóły.

Skupmy się na początek na bezpłatnym koncie Revolut Free. Co ono oferuje?

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie;
 • 0 zł – za dwie osoby w grupie bez dodatkowych kosztów. Oznacza to, że dwie osoby mogą mieć dostęp do konta i kartę, każda kolejna osoba to koszt 25 zł/m-c;
 • 0 zł – 5 przelewów lokalnych w miesiącu. W przelewy lokalne wliczają się zarówno przelewy wychodzące, jak i przychodzące na Revolut. Nie są wliczane przelewy między własnymi kontami i przelewy do innych revolutowców. Każdy przelew powyżej tego limitu to koszt 1 zł;
 • 15 zł – przelewy międzynarodowe;
 • 0,4% – prowizja za wymianę waluty po rzeczywistym kursie.

Jeżeli wymieniasz w miesiącu dużo walut, lub wykonujesz wiele przelewów międzynarodowych to korzystniejszą dla Ciebie opcją może się okazać płatne konto Revolut Grow. Opłata miesięczna to koszt 125 zł, ale zyskujesz:

 • 0 zł – za dziesięć osób w grupie bez dodatkowych kosztów. Oznacza to, że dziesięć osób mogą mieć dostęp do konta i kartę, każda kolejna osoba to koszt 25 zł/m-c;
 • 0 zł – za 100 przelewów lokalnych;
 • 0 zł – za 10 przelewów międzynarodowych;
 • 0 zł – prowizja za wymianę waluty do wysokości miesięcznego limitu 50 000 zł.

Niezależnie, które konto wybierzesz, pamiętaj – wszystkie przelewy pomiędzy kontami Revolut (zarówno Twoimi osobistymi i firmowymi, jak i innych osób czy firm) są dla Ciebie bezpłatne.

Jako przedsiębiorca wiesz najlepiej, jakie są Twoje potrzeby – zawsze możesz na początek wybrać bezpłatne konto Revolut Free, a później zmenić plan na wyższy.

Co muszę zrobić, aby zgarnąć 200 zł?

Obiecałam Ci chyba, że te 200 zł będzie bardzo łatwo zgarnąć? I słowa dotrzymam. Spójrz sam, co musisz wykonać, krok po kroku, by otrzymać na start od Revoluta 200 zł w gotówce.

#Krok 1 – załóż konto dla biznesu z dedykowanego linku

Najpóźniej do 3 lutego 2020 roku z dedykowanego linku załóż konto, wybierając jeden z planów taryfowych Revolut Biznes. Wszystkie 4 plany biorą udział w promocji, możesz więc wybrać zarówno ten darmowy, jak i ten za 5000 zł miesięcznie. Po złożeniu wniosku, Twoja firma musi przejść pozytywną weryfikację (tak zwany KYB).

Na etapie składania wniosków musisz podać dane firmy, dokument potwierdzający jej prowadzenie (np. CEiDG) i ewentualnie możesz zostać poproszony o dosłanie np. faktury kosztowej z danymi firmy.

Sam proces weryfikacji w przypadku Revoluta przebiega bardzo sprawnie. Nasz kolega z redakcji założył Revolut Biznes w poprzedniej edycji i u niego proces weryfikacji trwał około 15 minut.

Warto dodać, że Revolut Biznes ma osobną aplikację mobilną. Ci z Was, którzy korzystają ze zwykłego Revoluta i założą firmowego, będą mieli aż dwie apki na telefonie.

#Krok 2 – wykonaj dwie czynności

Uwaga, zmiana warunków promocji!

Do tej pory, aby otrzymać premię trzeba było wykonać tylko jedną, wybraną przez siebie czynność. Warunki promocji uległy zmianie i wymagane jest, aby wykonać dwie czynności.

To drugi i zarazem ostatni krok, który dzieli Cię od premii 200 zł. Po założeniu konta, wystarczy że wykonasz dwie z wybranych przez Ciebie czynności:

 • zasilisz konto Revolut dla Biznesu kwotą 200 zł lub więcej ORAZ;
 • wykonasz pierwszą transakcję używając karty Revolut dla Firm (fizyczną lub wirtualną) lub;
 • zapłacisz opłatę za pierwszy miesiąc Twojej subskrypcji.

Tak więc sam widzisz, najszybciej będzie zasilić Revolut kwotą min. 200 zł i zapłacić kartą odebrać w prezencie drugie 200 zł od Revoluta.

A czy jest ograniczenie czasowe, do kiedy musisz spełnić wybrany warunek?

Owszem, od momentu rozpoczęcia wnisoku na spełnienie wybranego przez siebie warunku masz 10 dni (kalendarzowych, nie roboczych). Oznacza to, ze jeżeli przykładowo 20 stycznia złożyłeś wniosek o konto biznes w Revolut, to masz czas do 30 stycznia, by spełnić jeden, dowolnie przez siebie wybrany warunek.

I to wszystko!

Kiedy otrzymam swoją nagrodę?

Nagroda zostanie Ci przyznana do 15 dni roboczych od momentu, kiedy spełniłeś wszystkie warunki promocji. Zostanie przelane na Twoje nowe konto Revolut Biznes.

Podsumowanie

Promocja niebanalna i prosta zarazem. 200 zł za założenie konta dla firmy, które może być całkowicie darmowe i spełnienie dwóch łatwych warunków. Szczerze polecam dokonanie zasilenia na 200 zł i warunek masz z głowy. Dodając do tego przekorzystne kursy wymiany walut to zdziwię się, jeżeli ta promocja nie będzie hitem dla przedsiębiorców.

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarze 23

 1. K pisze:
  czy zaraz po otrzymaniu premii można bezpłatnie zrezygnować z karty?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Można, warunki promocji nic nie mówią o tym, że trzeba konto utrzymać przez określony czas 🙂
 2. kasia pisze:
  czy tą premię 200 PLN należy doliczyć do dochodu z działalności? nie widzę na stronie jakiegoś „pełnego” regulaminu tej promocji…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety, co mnie trochę dziwi nie ma w tej promocji pełnego regulaminu. Ale tak jak zauważył pawelo, przedsiębiorcy powinni wliczyć to w przychód z działalności. Można skonsultować się dokładniej w tej sprawie ze swoją księgową, ale moim zdaniem bezipeczniej jest odprowadzić podatek.
 3. pawelo pisze:
  Warunki dla przedsiębiorców są inne niż dla osób fizycznych. Zatem prawo nakłada taki obowiązek
 4. kamil pisze:
  Wy na prawdę przesyłacie zdjęcie swojego dowodu/paszportu przez internet w świat?
  co za nieodpowiedzialność żeby nie nazwać tego głupotą. Zdjęcie dowodu tożsamości + nr karty kredytowej to jak proszenie się o kłopoty. Internet nie jest bezpiecznym narzędziem. Niech ten komentarz otworzy Wam oczy a autorów tekstów proszę o dodawanie informacji o zagrożeniach płynących z udostępniania swoich danych w ten sposób.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Kamil. Revolut ma już status banku i obowiązują go takie same przepisy jak pozostałe banki. Osobiście nie znam przypadku (w ogóle nigdzie) by komuś wykradli dane podczas składania wniosku w banku przez Internet, za to znam sporo innych, gdzie zawinił już tylko sam człowiek (na przykład zdjęcia dowodu wysyłane „pracodawcom” z Internetu do pracy zdalnej). Dla mnie zakładanie konta przez Internet jest bardzo bezpieczne. Oczywiście każdy ma prawo do własnej opinii i szanuję, jeżeli ktoś tego nie robi bo uważa to za mało bezpieczne.
 5. Patryk pisze:
  Może być freelancer?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety tym razem z tego co wyczytałam freelancerzy są wykluczeni.
 6. Marcin pisze:
  Czy za fizyczną kartę do rachunku jest jakaś opłata?
 7. Szymon pisze:
  Kiedy dokładnie nastąpiła zmiana warunków? Założyłem konto 22.01, następnego dnia wpłaciłem 200zl. Bonusowych środków jak na razie nie ma…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Szymon, nagroda powinna zostać przyznana w ciągu 15 dni roboczych od momentu spełnienia warunków. Poczekaj jeszcze do końca następnego tygodnia, jeżeli nie będzie nagrody to wtedy trzeba będzie napisać reklamację. Staram się ustalić kiedy dokładnie zmieniono warunki, bo też nie dostaliśmy o tym żadnej informacji, a brak papierowego regulaminu utrudnia ustalenie tego.
 8. Szymon pisze:
  15 dni minęło i niestety premii brak :/
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Szymon, pisałeś już reklamację? Czy mail który podałeś do komentarza jest prawdziwy i można na niego bezpośrednio napisać?
 9. Szymon pisze:
  Hej, reklamacji jeszcze nie pisałem. Mail jest ok, można na niego wysyłać wiadomości.
 10. Przemek pisze:
  Zalozylem konto tydzien temu, przelalem 200zl i zaplacilem raz karta. Dziiaj sprawdzam konto i dostalem nagrode ale 50zl. O co chodzi? Czy dostane jeszcze pozostale 150zl?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Przemek, korzystałeś zatem z kolejnej edycji promocji Revoluta, której nie opisywaliśmy ze względu na to, że warunki uzyskania nagrody są dość wygórowane (trzeba m.i.wybrać płatny plan i opłacić pierwszy miesiąc). Szczerze mówiąc to dziwię się, że dostałeś 50 zł ponieważ patrząc na warunki wynika z nich że za spełnienie wszystkich łącznie jest 200 zł. Skontaktuj się na czacie z zespołem Revoluta i dopytaj, skąd jest to 50 zł, za co.
  • Przemek pisze:
   Niestety, moja wina, nie zauwazylem ze promocja byla do 3 lutego, ehhh.
   Napisalem na chacie, zobacze co mi odpowiedza, bo weryfikuja moje zgloszenie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Przemek, mam nadzieję że coś się uda osiągnąć – ja od kilku dni czekam na odpowiedź dotyczącą zmian w poprzedniej edycji i niestety, po raz pierwszy jestem rozczarowana Revolutem (do tej pory nie mam odpowiedzi).
 11. Przemek pisze:
  Ja czekam od poniedziałku na odpowiedź i ciągle nic. Ale raczej nie liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej reklamacji.
 12. Kamil pisze:
  Witam!
  Mam pytanie, ponieważ jakiś czas temu zakładałem konto w revolucie. Osobiście poleciłem również kilku znajomym, założenie konta w revolut odbierając stosowny bonus. No i teraz moje pytanie, czy taki bonus należy uwzględnić w deklaracji podatkowej? Będę bardzo wdzięczny za pomoc 😅
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nagrody w promocjach osobistych są zwolnione z podatku 🙂 Inaczej jest, jeśli chodzi o produkty i promocje dla firm, tam podatek trzeba samodzielnie uwzględnić.

Napisz komentarz