Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Sprawdź jak odbierzesz 200 zł po spełnieniu dwóch bajecznie prostych warunków promocji Millennium Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nasi piłkarze niestety na Mistrzostwach Świata nie zachwycają, a wynik bramkowy raczej nie zadowala żadnego kibica. Cóż zdarza się –  Ty za to masz GWARANTOWANĄ szansę na ustrzelenie bardzo dobrej premii – 200 zł.

Aktualizacja 28-07-2018: Promocja przedłużona! Dołączyć do niej możesz do 31.07.2018r. Pamiętaj tylko, aby umowę podpisać do 3 sierpnia 2018 (wymaga tego regulamin).

Wystarczy tylko, że najpóźniej do 27.07.2018r. przejdziesz na tę dedykowaną przez Millennium Bank stronę promocyjną i złożysz wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą, a później spełnisz dwa bajecznie proste warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę. Sprawdźmy jak wygląda to krok po kroku w praktyce.

Kto może skorzystać z promocji?

Tak jak ostatnio tak i tym razem warunki przystąpienia do promocji są dość restrykcyjne. Zgodnie z regulaminem promocji, mogą do niej przystąpić osoby, które na dzień 26.06.2018 r. nie posiadają jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium oraz nie wnioskowały o niego tuż przed startem promocji. Nie mogły również być współposiadaczem lub przedstawicielem ustawowym albo pełnomocnikiem.

Za powracającego klienta będzie uznawana osoba, która miała konto w banku ale nie założone w jakiejkolwiek akcji promocyjnej.

Jeżeli ktoś przebrnie przez te wymagania to konieczne będzie założenie za pośrednictwem specjalnej strony jednego z dwóch promocyjnych kont. A jak prezentuje się tabela opłat i prowizji? Sprawdźmy:

*3,99 zł – opłata za pakiet bezpieczna karta przez pierwszy miesiąc jest darmowy później można wyłączyć go na infolinii.

Odbierz 200 zł premii – instrukcja krok po kroku

#1 KROKdo 27.07.2018r. przejdź na specjalną stronę promocyjną  i złóż wniosek o Konto 360 lub Konto 360 Student. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na:

 • przetwarzanie danych w celu przekazywania informacji handlowych przez firmy, które współpracują z Bankiem również przez kanały elektroniczne oraz telefon (zgody nie wolno cofnąć do końca października);
 • zaakceptuj regulamin promocji

>>Załóż konto w Millennium Banku i odbierz 200 zł<<

#2 KROK – do 31.07.2018r. podpisz umowę o konto w oddziale banku lub (co bardziej polecam) w obecności kuriera.

#3 KROK – w sierpniu oraz we wrześniu 2018 roku (w każdym z tych miesięcy) spełnij po dwa warunki:

 • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł – może on pochodzić z Twojego konta w innym banku, pieniędzy nie musisz za długo trzymać na koncie, a to oznacza, że zaraz po ich zaksięgowaniu możesz przelać je sobie dalej;
 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem – płatność możesz wykonać na dowolną kwotę, w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie (jak wolisz);

To wszystko!

Jak widzisz, przy jednoczesnym zwolnieniu się z opłaty za konto Bank Millennium wypłaci Ci premię w kwocie 200 zł. Bez żadnych dodatkowych warunków lub wymagań – prosta sprawa! Pieniądze zostaną przekazane na Twoje konto w Millennium Banku prowadzone wraz z kartą najpóźniej do 15 października 2018 roku.

[16.10.2018r.] UWAGA!

Nie odebrałeś premii w promocji i korzystałeś z niej za pośrednictwem naszego bloga? Poprosimy o wiadomość prywatną na [email protected] – poinstruujemy co zrobić w takiej sytuacji. Jako temat wiadomości proszę wpisać „Promocja Ustrzel 200 zł z Millennium Bankiem”. 

>>Załóż konto w Millennium Banku i odbierz 200 zł<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 151

 1. Magdalena pisze:
  Witam, czy ta promocja łączy się z promocją lubię to polecam dla osoby polecającej?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli otworzysz konto w promocji to później możesz polecać konta innym 🙂
  • Rafał pisze:
   A czy jeśli założę konto w tej promocji, a później polecę komuś to konto, to czy ta osoba może wtedy założyć konto w tej promocji z polecenia?
  • Rafał pisze:
   W toku zakładania konta nie znalazłem miejsca na wpisanie żadnego kodu polecającego, więc promocje się chyba nie łączą.
 2. Sylwek pisze:
  Mam pytanie o oplate za prowadzenie konta i za karte. Darmowe jesli zapewnie wplywy powyzej 1000 zl. Czy w tym przypadku rowniez moze byc przelew ze swojego konta z onnego banku??
 3. Maciej pisze:
  Czy jeżeli teraz nic nie łączy mnie z Millenium ale wcześniej miałem konto założone w promocji to mogę teraz skorzystać z promocji?
 4. Paweł pisze:
  witam czy jeżeli miałem założone konto w promocji i zamknąłem je w kwietniu to moge skorzystać ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli konto było założone w promocji to niestety nie możesz 🙁
  • Knut pisze:
   Tak możesz bezustannie zakładać i zamykać konta i dostawać po 200 zł i możesz jebnąć pracę i żyć z promocji banku Millenium
 5. Magdalena pisze:
  Dziękuję za odpowiedź, rozumiem, tylko, że jeśli ja obecnie mam konto w Millenium, a chciałabym polecić innej osobie założenie tego konta, to czy ja mogę otrzymać premię za polecenie i ta osoba którą polecę może skorzystać z tej promocji. Czy te oferty się łączą, bowiem w Banku Millenium nie potrafili mi na to pytanie odpowiedzieć.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Powiem tak, możesz wygenerować kod polecenia i dać go znajomemu. Znajomy niech zacznie zakładać konto w tej promocji i jak we wniosku będzie miejsce na wpisanie kodu polecenia to może go wprowadzić i skorzystać z polecenia i z promocji. Jeżeli nie będzie miejsca na kod to polecenie nie będzie uwzględnione.
 6. Kamil pisze:
  Chyba jestem ślepy, ale nie widzę w TOIP Millennium opłaty za wydanie drugiej karty do konta Student. Wiecie może jaki jest jej koszt wydania i m-czny?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W Millennium można wydać drugą kartę, dla innej osoby i ta opcja jest darmowa 🙂 W celu wydania takiej karty trzeba iść z osobą, dla której ma być karta do oddziału i tam wszelkie formalności zostaną załatwione. 🙂
 7. Jacek pisze:
  Biorę udział w promocjach z moniakami po raz 4.
  Dzięki za zwięzłe i proste wytłumaczenie wszystkiego! Najlepiej prześwietlane oferty bankowe na rynku :))
  Pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bardzo nam miło to czytać. 🙂 Cieszę się niezmiernie, że korzystanie z opisanych przez nas promocji przynosi efekty i to tak bardzo pozytywne. 🙂
 8. Wiola pisze:
  A po jakim czasie można zamknąć konto? Umowa podpisywana jest na jakiś okres?
 9. Danuta pisze:
  W regulaminie opłat jest napisane :
  Opłata nie zostanie pobrana, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na Koncie
  360° min. jedna płatność bezgotówkowa kartą wydaną do Konta 360°lub min. jedna płatność
  bezgotówkowa BLIK oraz łączne wpływy zewnętrzne na Konto 360° wynosiły min. 1 000 PLN (do kalkulacji
  łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych
  prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium
  Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi). To może czy nie może być przelew z mojego konta w innym banku ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak widzisz jest napisane, że „łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium” czyli z Twojego konta w Millennium NIE może być, a z Twojego konta w innym banku np. mBanku MOŻE być 🙂
 10. Ewa pisze:
  Jeśli jestem juz od 3 miesiecy w banku to czy tez jest szansa otrzymania promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie ponieważ z promocji można skorzystać wyłącznie wtedy kiedy konto zostanie założone za pośrednictwem strony promocyjnej. tej konkretnej dla danej promocji.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie ponieważ z promocji można skorzystać wyłącznie wtedy kiedy konto zostanie założone za pośrednictwem strony promocyjnej. tej konkretnej dla danej promocji.
 11. Paulina pisze:
  Czy promocja nadal jest aktualna ?
 12. jacek pisze:
  Czy mogę wplacić kasę na konto w punkcie opłat? czy w agencji PKO? Też się będzie liczyć?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wpłaty nie mogą być, mają być wpływy na konto.
  • Adam pisze:
   a czy wpłata na konto nie jest jednocześnie wpływem?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wpłata na konto np. w bankomacie lub oddziale nie będzie traktowana jako wpływ.
  • Grażyna pisze:
   Tak. Możesz wpłacić również gotówkę w Placówce Banku lub we wpłatomacie.
 13. Ernest pisze:
  Czy promocja jest nadal aktualna? Żaden link nie działa a Wasz przekierowywuje do http://moniaki.pl/promocja-zakonczona/ 🙁
 14. Zbigniew pisze:
  Ok. Jakie warunki rezygnacji po otrzymaniu 200 pln?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Konto w Millennium Banku można zamknąć na 3 sposoby, można więc wybrać dogodną dla siebie opcję.
   • na infolinii – 801 331 331
   • w placówce Banku
   • w systemie bankowości internetowej
   Logujemy się do bankowości online i klikamy w zakładkę „Konta” a następnie „Zamykanie konta”. Wybierasz konto które zamykasz, podajesz powód. Dalej podajesz numer rachunku, na który Bank ma Ci przelać pozostałe na koncie środki.
   Oczywiście możesz sam przelać sobie środki na jakieś inne konto i pozostawić tylko jakieś drobne na wydatki, które musisz wykonać, aby być zwolnionym z opłat za utrzymanie karty i konta. Z doświadczenia wiem, że lepiej samodzielnie przelać sobie nadwyżkę z konta ponieważ Bank policzy sobie za to prowizję.
   Następnie potwierdzasz realizację dyspozycji wpisując kod SMS otrzymany od banku. Dalej czekasz 30 dni – taki mamy okres wypowiedzenia umowy.
 15. Tamara pisze:
  Nawet za 3 tysiące nie założę u was konta. Nigdy więcej tego banku. Trzymajcie się z daleka. Pobierają koszty niezgodne z prawem. Nie uznają żadnych sprzeciwow ani uzasadnionych reklamacji. Zostaje tylko sąd. UWAGA !!!JAK NAJDALEJ OD TEGO BANKU
 16. Kamila pisze:
  Czy 2x po 500zl też się liczy, czy nie, żeby był wpływ minimum 1000zl?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Na koncie ma być odnotowana łączna suma wpływów czyli 2×500 zł jest ok.
 17. Pati pisze:
  A jak założyłam konto przez stronę banku czy załapałam sie na promocję ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A jak zakładałaś konto to była na stronie informacja o promocji?
 18. Magda pisze:
  Czy po założeniu konta w lipcu należy także zrobić przelew i płatność jak w sierpniu i wrzesniu aby karta była darmowa i prowadzenie rachunku ? A ten pakiet bezpieczna karta automatycznie dopiero w kolejnym miesiącu mozna wyłączyć czy po kilka dniach od założenia konta na infolinii mozna to zgłosić aby nie obowiązywał w następnych miesiacach?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, w lipcu też trzeba zapewnić przelew i płatność. Pakiet bezpieczna karta najlepiej wyłączyć tuż przed zakończeniem miesiąca, w którym był on darmowy.
 19. Kamila pisze:
  Jeżeli zakładam konto w lipcu ważny jest ten warunek do oznaczenia – skoro nie można było cofnąć zgody do końca czerwca ,,przetwarzanie danych w celu przekazywania informacji handlowych przez firmy, które współpracują z Bankiem również przez kanały elektroniczne oraz telefon”?
 20. Damian pisze:
  Czy wpłacanie 1000 zł na konto tyczy się zarówno konta 360 jak i 360 student?
 21. on pisze:
  Witam , w dniu 02.07.2018 przez internet zalozylem konto bankowe w Milenium bank. 09.07.2018 kurier ma mi przywiez umowe do podpisania , czy ja tez zalapie sie na te 200 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A zakładałeś konto za pośrednictwem promocyjnej strony internetowej?
  • on pisze:
   Tzn jakiej?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Za pośrednictwem strony, do której odnośnik znajduje się w artykule, strony na której jest mowa o promocji.
 22. aga pisze:
  założyłam w piątek konto dziś podpisałam umowę. Czyli w lipcu muszę już przelać 1000zł? czy mam to zrobić dopiero w sierpniu i wrześniu i październiku? Oraz czy jest ok że od razu zrezygnowałam z Pakietu bezpieczenstwa ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak najbardziej jest ok, że zrezygnowałaś z pakietu bezpieczeństwa. 🙂 Tak w lipcu należy już zapewnić ten wpływ oraz wykonać płatność kartą, aby konto było darmowe.
  • Tomek pisze:
   a co w sytuacji, gdy ktoś założy konto w tym tygodniu i umowę podpisze w ostatni dzień promocji, tj. 27.07? ciężko będzie zdążyć.
   Bank potwierdza, że lipcu musi być wpływ i jedna operacja?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Umowę można podpisać do 31 lipca 2018 roku i to jest ostatni dzień, w którym umowa może zostać podpisana.
  • Tomek pisze:
   I co w takim przypadku? spełnienie braku opłaty jest bardzo mało realne?
   Miałaś może testować w Tym banku te opłaty? dopytuje, bo dopiero pod koniec miesiąca będę mógł podpisać umowe, a nie chce ponieść pierwszej opłaty 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Infolinia mówi, że nie będzie pobrana opłata za te kilka dni 🙂
  • Tomek pisze:
   wczoraj podpisałem umowę, w której jest zawarta informacja że w lipcu i sierpniu nie ma konieczności posiadania wpływu 1000 zł i/lub robienia jednego przelewu a konto i tak będzie za 0 zł. BTW należy pamiętać że do spełnienia wymogu promocji konieczny jest wpływ i jedna płatność w sierpniu.

   Dzięki za informację o promocji 😉 We wrześniu znów wpadnie kilka zł zarobione na banku.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękujemy za komentarz 🙂
 23. Wiktoria pisze:
  A jak juz mam konto? Dlaczego mi sie nie należy.. jednorazowo moglibyscie tak dac kazdemu kto ma konto. Ja zalozylam niecale polroku temu…
  Dla nowych to tak? Załóż wez i zamknij konto?
  Czemu nie dacie tak tym co juz jakiś czas mają to konto… chociazby jednorazowa premia raz w roku dla tych co wplacaja co miesciac te 1000 zl na konto… wszystko dla nowych.. a zadbac o stałych? Lub tych którzy juz jakis czas maja te konta? Polecić znajomym… a jak ktos nie ma komu polecic?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiktorio, gdyby to zależało ode mnie to ja chętnie nagradzałabym również obecnych klientów za lojalność, ale nie mam wpływu na to jakie promocje organizuje bank 🙁
 24. Joanna pisze:
  Czy jeśli mam już konto w Millennium, to mogę założyć drugie w tej promocji?
 25. Katarzyna pisze:
  Czy trzeba mieć ukończone 18 lat?
 26. Zo pisze:
  Jeśli wybieramy konto Student, to w lipcu jeszcze nie musimy zapewnić wpływu 1000 zł, prawda?
 27. Sebastian pisze:
  Widzę że niektórzy w komentarzach piszą o wpłatach w lipcu i w październiku, a w tekście powyżej jest mowa tylko o sierpniu i wrześniu. Mogę prosić o wyjaśnienie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jak najbardziej. Zgodnie z regulaminem promocji, aby odebrać nagrodę należy w sierpniu oraz we wrześniu zapewnić wpływ na 1 000 zł oraz wykonać min. 1 płatność BLIKiem lub kartą. Zapewnienie wpływu 1 000 zł oraz płatność kartą/BLIK jest konieczne w lipcu, aby konto było darmowe, w przypadku gdy ktoś założy to standardowe 360, a nie 360 Student. 🙂
 28. Przemo pisze:
  czy z zamknięciem konta są jakieś problemy ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Konto zamykamy w oddziale i z tego co się orientuję to nie ma okresu wypowiedzenia tylko od razu będzie ono zamknięte. Przy zamykaniu trzeba standardowo pamiętać, aby na koncie nie zostawiać żadnych środków.
 29. Maciej pisze:
  Promocja fajna nawet przystąpiłem do rejestracji poprzez internet ale odstrasza mnie wpisywanie swojego pesel w tym formularzu … a gdzie RODO pytam się ? I wreszcie przekazanie danych w celach marketingowych mam nadzieję ,że bez nr. pesel 🙂
 30. Beata pisze:
  Witam czy w pazdzierniku po otrzymaniu kwoty 200 zl mozna zamknac konto bez problemow?
 31. Klaudia pisze:
  Witam. W paragrafie 3 pkt. 2 regulaminu czytamy, że bank dokonując oceny spełnienia kryteriów dot. wykonania transakcji oraz wpłat nie będzie uwzględniał m.in. przelewów. Rozumiem, że chodzi o to, że nie można przelewem zrobić tych transakcji na dowolną kwotę, a nie o to, że nie można sobie przelewem wpłacić tych 1.000 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, dobrze myślisz – nie możesz przelać pieniędzy i powiedzieć, że spełniłaś warunek płatności 😉
 32. Anna pisze:
  Pisze Pani, że na określonych warunkach może skorzystać z promocji powracający klient. Na czacie z doradcą uzyskałam inną informację. „W regulaminie widnieje zapis, że nie można wziąć udziału w promocji, jeśli kiedyś otworzyło się Konto 360 lub Konto 360 Student.”
  Tymczasem ja miałam konto 360, ale nie zakładane w promocji, obecnie nie mam żadnego produktu tego banku., czyli spełniam podane przez Panią warunki. Doradca twierdzi co innego. Kto ma rację?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Najprościej będzie po prostu wszystko poprzeć konkretnymi zapisami regulaminu i tak – dla nas istotny jest §2 punkt 2:
   Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które na dzień rozpoczęcia Promocji posiadają jakikolwiek produkt w Banku, są stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub są uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również są użytkownikami jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej, poręczają w Banku kredyt lub posiadają jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także są byłymi Klientami Banku, którzy uczestniczyli w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student, organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student.”

   Celowo podkreśliłam kluczowe zapisy, czyli NIE może być klientem Millennium (współposiadaczem itp.) – OBECNIE oraz NIE może być byłym klientem, który kiedyś założył konto w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej. Wszystko jasne? 🙂

   Infolinie banków są dobre i czasami można coś ustalić, ale jeżeli chodzi o interpretowanie regulaminów to lepiej podchodzić do ich pomysłów z dystansem 😉

 33. Anna pisze:
  Piękne dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Gdyby pojawiły się jakieś dodatkowe pytania to zapraszam 🙂
 34. Daniel pisze:
  Witam. Mam pytanie dot. zgód które należy zaznaczyć. Jest ich kilka. Trzeba zaznaczyć je wszystkie czy wystarczy tą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Millennium SA z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie danych kontaktowych w celu przekazywania przez Bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z Bankiem.”
  oraz akceptację regulaminu.
  dziękuję 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A jest coś o przetwarzaniu danych w celu przekazywania informacji handlowych przez firmy, które współpracują z Bankiem również przez kanały elektroniczne oraz telefon?
 35. Ryszard pisze:
  Czy mogę wziąć udział w promocji , jeżeli dobrych [ 10 a może 15 lat temu ]kilka lat temu brałem udział w czymś podobnym ale od kilku lat nie jestem juz klientem MILENIUM BANK SA ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli było to konto założone w akcji promocyjnej to niestety nie możesz przystąpić teraz do tej promocji.
  • Ryszard pisze:
   Po konsultacji w Banku dostałem pozytywną odpowiedz.
 36. Łukasz pisze:
  Założyłem wniosek o konto 360 z dedykowanej strony aby skorzystać z promocji 200zl za konto i zapomniałem zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe później poszedłem do banku i podpisałem umowę i tam mam zaznaczone wszystkie zgody. Czy w takim razie będę spełniał warunki promocji? Bo w regulaminie jest napisane że trzeba zaznaczyć przy składaniu wniosku online.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli masz na dokumentach informację o akceptacji regulaminu promocji oraz informację, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu przekazywania informacji handlowych przez firmy, które współpracują z Bankiem również przez kanały elektroniczne oraz telefon to wszystko jest ok 🙂
 37. Martyna pisze:
  Czy jeśli zakładałam konto kilka dni temu przez stronę banku a nie z tego linku co jest tu podany to moge wziąć udział w tej promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A czy na stronie stronie przez którą zakładałaś konto była informacja o promocji „Ustrzel 200 zł”?
 38. Eliza pisze:
  jak nie zaakceptowałem zgody a zamówiłem już kuriera:
  przetwarzanie danych w celu przekazywania informacji handlowych przez firmy, które współpracują z Bankiem również przez kanały elektroniczne oraz telefon (zgody nie wolno cofnąć do końca października);
  to mam jeszcze jakieś wyjście?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Najlepiej zadzwonić na infolinię i tam dopełnić formalności poprzez złożenie zgód. 🙂
 39. Aga pisze:
  Jaki jest czas oczekiwania na kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty kuriera? Złożyłam wniosek przez stronę z linku promocyjnego w niedzielę 22.07.2018 i niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam telefonu 🙁 natomiast znajomy złożył wniosek wczoraj i już dziś miał telefon z banku.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Do tygodnia czasu powinni się kontaktować z Tobą, gdyby nie było żadnego kontaktu to daj mi w piątek po południu znać, coś wymyślimy 🙂
 40. Klaudia pisze:
  A co jeśli mam założone konto w T-Mobile usługi bankowe? Jest to powiązane z millenium. Czy mogę wówczas skorzystać z promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   T-Mobile powiązane z Millennium, nie słyszałam, wiem że T-Mobile i Alior są połączone? Ale nawet jak tak to w T-Mobile obowiązuje inna umowa ramowa.
 41. Mateusz pisze:
  Jeśli mam konto 360 student to mam to konto całkiem za darmo jeżeli jestem w wieku od 18-26 lat 😕
 42. Joanna pisze:
  Czy kurier od razu przy podpisaniu umowy daje kartę ? no bo jak inaczej w lipcu zrobić jedną transakcję kartą, żeby konto było darmowe ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Za ostatnie dni lipca opłata nie będzie pobierana. 🙂 A jak coś to kurier razem z umową dostarcza kartę 🙂
 43. aga pisze:
  witam skoro pisze pani ze w lipcu juz trzeba przelac 1000zl to dlaczeko w opisie pisze tylko sierpien i wrzesien ? to w koncu jak ?! i na jaka kwote trzeba zrobic platnosc karta
  • Moniaki.pl pisze:
   Zgodnie z promocją, aby odebrać nagrodę trzeba w sierpniu i we wrześniu przelać 1 000 zł – taki jest warunek przyznania premii. Ale klienci jednocześnie muszą pamiętać, że są opłaty za konto – o tym wspominamy w tabeli, która została zamieszczona w artykule. Stąd taka odpowiedź.
  • Ryszard pisze:
   konsultowałem sie w tym momencie z ” infolinią ” i podano mi , że nie trzeba wpłaty dokonywac w lipcu .
 44. Anna pisze:
  w 2017 roku miałam w Millenium lokatę. Czy to mnie wyklucza z promocji?
 45. Krzysztof pisze:
  Hej. Właśnie podpisałem umowe w banku, a jest 30 lipca, czy teraz muszę w sierpniu i wrześniu zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000zl oraz w każdym miesiącu zapłacić za coś karta? Czy we wrześniu i październiku?
  • Moniaki.pl pisze:
   Dokładnie tak jak piszesz – sierpień i wrzesień – wpływ min. 1 000 zł + płatność kartą (w każdym miesiącu). Jeżeli chodzi o pozostałe miesiące to musisz spełnić ten warunek też w październiku, aby być zwolnionym z opłaty za konto i kartę 🙂 15.10.2018 roku otrzymasz nagrodę i możesz zamknąć konto, jeżeli będziesz chciał je zatrzymać to w każdym miesiącu musisz spełniać warunek bezpłatności konta 🙂
 46. Ewa pisze:
  Czy wpływ 1000zl musi być j”cały na jeden raz”? Nie mogę podzielić, ze wpłacam 500 przelewam dalej i ponownie wpłacam 500?
  • Moniaki.pl pisze:
   Na konto ma wpłynąć łączna suma 1 000 zł czyli może być jednorazowo, a może być 2 razy po 500 zł. 🙂
 47. Bartosz pisze:
  Zastanawiam się jak uwzględnione będzie podpisanie umowy przez kuriera, który przyjedzie po 3 sierpnia, a formularz wypełniony będzie dziś (31.07.2018)?
  Często bank nie kontaktuje się zara po wypełnieniu formularza. Co w takich przypadkach? Czekać na kolejną promocję?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli umowa będzie podpisana po 3 sierpnia to nie będzie spełniała warunku promocji ponieważ regulamin daje datę graniczną właśnie 03.08.2018 roku. Jeżeli nie jesteś pewny że umowę podpiszesz w terminie to lepiej poczekać na inną promocję.
 48. Łukasz pisze:
  Witam.
  Czy jak zrobię przelew z innego konta na 1000 zł, zostanie zaksięgowany a potem spowrotem przeleje te 1000 zł na inne konto to bank zaliczy to jako wymagany wpływ
 49. jj pisze:
  Pytanko, czy istotna jest do spełnienia warunków promocji kolejność działania, tzn najpierw wpływ a później płatność?
  Przykład: po sierpniowym przelewie zostało mi trochę kasy na koncie, we wrześniu dokonałem płatności a dopiero później dokonałem przelewu na łącznie 1000.
  Czy to jest ok? Nigdzie nic o tym nie pisze, ale wolę dopytać 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, kolejność nie ma znaczenia. Można najpierw zapewnić wpływ, a później wykonać płatność lub najpierw wykonać płatność, a później zrobić wpływ – jak kto woli 😉
 50. Andi pisze:
  Wciąż czekamy, do 15 października coraz bliżej 🙂 Czy ktoś może się już pochwalić nagrodą? U mnie niestety wciąż pusto (dziś 3 paźdz.)
  • Moniaki.pl pisze:
   Ja bym spodziewała się nagrody bliżej 15.10, myślę że nagrody będą zbiorczo przekazane wszystkim 🙂
  • Ada pisze:
   Niestety w dalszym ciagu brak 200zl coa czuje smrod tu…i nabijanie w bambuko
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Spokojnie, Bank będzie czekał do samego końca, aby zbiorczo jednego dnia przelać uczestnikom premię. 🙂 Każdy uczestnik w innym terminie spełnia warunki Ty szybciej, a inni później. Z uwagi na to Bank nie sprawdza co tydzień kto spełnił warunki i przelewa mu premię tylko robi to zbiorczo przed ostatecznym terminem przelania premii. Dzięki temu weryfikuje spełnienie warunków przez większą grupę. 🙂
 51. Paula pisze:
  Witam, chciałam zapytać apropo promocji czy jeśli założyłam konto w Milenium za pośrednictwem lubię to polecam (ktoś mi polecił) czy dostanę to 200zl ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie, ta promocja (pod którą piszemy) wymaga założenia konta na specjalnie przygotowanej do tego stronie internetowej. Konta założone z innego źródła nie będą brane pod uwagę w tej promocji. Przykro mi 🙁
 52. Paweł pisze:
  Szanowny Panie Pawle,

  Dobrze, że kontaktuje się Pan z nami w tej sprawie. Opłaty zostały pobrane, ponieważ przelew BLIK na numer telefonu nie jest uznawany za płatność bezgotówkową i nie spełnia warunku bezpłatności Konta 360 i karty do niego.

  Jednak w trosce o dobro współpracy zwróciłem opłaty w łącznej kwocie 15 zł na Pana Konto 360.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, przelew na telefon nie będzie traktowany jako płatność bezgotówkowa, ale płatność BLIK np. w sklepie spożywczym już będzie traktowana jako bezgotówkowa. Miło jednak, że Bank działa tak przyjaźnie i dba o współpracę. 🙂
 53. Irek pisze:
  Czy ktoś otrzymał dziś przelew?
 54. Aga pisze:
  Powiem wam tyle jedna wielka sciema. Dzwonilam tam donbiura obslugo bo na chwile obecna 19.00 nie mam nic pan stwierdzil ze spelnilam warunki ale nie wie czemu nie mam pieniedzy. Poradzil zlozyc reklamacje jak dla mnie to przedluzabie wykrecanie dalam sie tylko nabrac na durna promocje tyle!!!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Aga proszę o cierpliwość – skontaktowałam się z organizatorem promocji i będę dokładnie wyjaśniać całą sprawę – jak tylko się czegoś dowiem to natychmiast Cię o tym poinformuję 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hej Aga,
   wysłałam Ci maila – odpowiedz proszę, po potwierdzeniu niektórych informacji będę mogła pokierować dalej procesem reklamacji.
 55. Basia pisze:
  O ja mialam dzis podobnie, z ciekawosci zadzwonilam do millenium obslugi i uzyskalam odpowiedz ze promocja trwa do 15.10 po czym powiedzialam ze to ostatni dzien i chcialabym uzyskac informacje ze dostane przelew…sprawdzano to chyba z 5min czy zrobilam wszystko jak naleze po czym stwierdzono ze tak i jesli nie otrzymam dzis przelewu to jutro mam zadzwonic i zrobic reklamacje wowczas beda to spraedzac i zapadnie decyzja. Jaka sie pytam? Ze spelnilam warunki i zastanawiac sie beda czy mi wyplacic ? Szczerze to czuje sie oszukana i zawiedzona bo 1raz cos spróbowałam specjalnie konto zakladalam a tu wychodzi ze to zwykle nabijanie w butelke..
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Basiu, problem, o którym mówicie już zgłosiłam do Organizatora i dołożę wszelkich starań, aby wszystko ekspresowo wyjaśnić. Gwarantuję, że jeżeli ktoś spełnił warunki promocji to premię otrzyma – zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji. Podkreślam, że czuwam nad sprawą, osobiście ją monitoruję i wyjaśnię co stanęło na drodze do terminowego wypłacenia premii. Proszę tylko o cierpliwość.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj Basiu,
   Tobie również wysłałam maila – odpowiedz proszę, po potwierdzeniu niektórych informacji będę mogła pokierować dalej procesem reklamacji.
 56. Irek pisze:
  Pewnie jutro zostana przelane środki, trochę cierpliwości. Kiedyś brałem udział w takiej promocji w nest bank, później Inteligo oraz bzwk. Zawsze otrzymałem nagrodę choć jeśli dobrze pamiętam to raz było minimalne opóźnienie w przekazaniu nagrody. Swoją drogą apka w Millennium znacznie bardziej podoba mi się od tej z mBanku.
 57. Adrian pisze:
  Cos wiadomo ja tez nie mam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Cały czas czekam na informację- Jak tylko się czegoś dowiem to natychmiast opublikuję szczegółowe informacje.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Adrianie,
   mail został posłany również do Ciebie – odpowiedz na niego proszę, po potwierdzeniu niektórych informacji będę mogła pokierować dalej procesem reklamacji.
 58. Basia pisze:
  Dzwonilam tam reraz zenada twierdza ze mam spelnione wszystkiebwarunki nie wiedza czemu nie mam uznanej remi mam czekac 30dni bo zrobiki reklamacje pan zasugerowal ze moze jakis kruczek prpmocji nie spelnilam mimo iz zrobilam zgodnie wszystko bo sprawdzal i bylo ok zenada dalam sie nabrac bezsensu otwarte konto gratulacje bo ktos na mnie kase zbija!!!!!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Basiu, wyjaśniamy całą sytuację z organizatorem. DokłAdam wszelkich starań aby sprawa pilnie się wyjaśniła.
  • Marek pisze:
   Podobnie jak u Pani Basi brak jest u mnie 200 zł na koncie z ww.promocji konta. Niestety może być to jakiś głębszy problem o którym nie są informowani właściciele nowo założonych kont. Obym się mylił.
 59. adam pisze:
  ja juz reklamacje zlozylem, 30dni oczekiwania zapewne po 30dniach nic sie nie dowiem bo to typowe dla banku …ustrzelili sobie naiwnych … ;(
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Marku, Adamie,
   wysłałam Wam maila – udzielcie na niego proszę odpowiedzi, po potwierdzeniu niektórych informacji będę mogła pokierować dalej procesem reklamacji.
 60. Kuba pisze:
  Czy juz cos wiadomo czemu brak wyplat
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kubo, z informacji jakie otrzymałam od Organizatora wynika, że brak premii leży po stronie Banku, nie mam żadnych informacji jakie problemy ma Bank. Pozostaje nam proces reklamacyjny – wysłałam do Ciebie maila – odpowiedz na niego proszę i będziemy działać dalej 🙂
 61. Rościsław pisze:
  Chociażby ktoś dostał przelew?)
 62. Basia pisze:
  Reklamacja rozpatrzona pozytywnie przelew ma byc dokonany.oby.
 63. Marek pisze:
  Reklamacja rozpatrzona pozytywnie i również w tym samym dniu nastąpiło przekazanie nagrody. Naturalnie cieszę się z tego,ale też uważam,że przekazanie nagród powinno następować i bez tego w dniu 15.X.2018 r.,a tak wszyscy tracimy czas na niepotrzebne rzeczy. Pozdrawiam wszystkich. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, masz rację – premia powinna być wypłacona terminowo i tu Bank trochę zawiódł. Dobrze jednak, że rozpatruje reklamacje z pominięciem 30 dniowego okresu i od razu przyznaje należne nagrody 🙂
 64. Freesbee pisze:
  No i mamy 12 grudnia i drugiej stówki nie ma ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale przecież ta promocja polegała na tym, że jednorazowo 200 zł miało być wypłacone do 15 października 2018 roku.
 65. Freesbee pisze:
  No i mamy 12 grudnia i drugiej stówki nie ma ?

Napisz komentarz