PROMOCJA ZAKOŃCZONA

200 zł na zakupy do Empik.com dla NOWYCH i OBECNYCH klientów BGZ BNP Paribas w zamian za przetestowanie karty kredytowej

Wystartowała ciekawa promocja BGŻ BNP Paribas przygotowana z myślą o nowych ale również obecnych klientach. Bank dał się ostatnio poznać z dobrej strony, głównie dlatego, że organizuje fajne, proste promocje z dobrymi nagrodami. Nie inaczej jest tym razem, każdy uczestnik promocji, który spełni dwa warunki postawione przez Bank odbiera:

Pierwszy warunek to wyrobienie karty kredytowej w programie “Mam Bonus”, a drugi to przetestowanie jej i wykonanie kilku płatności. Wszystko zdawać by się mogło proste – do promocji możemy przystąpić najpóźniej do 31.12.2017 roku, nie jest ona limitowana więc każdy kto z niej skorzysta ma GWARANCJĘ odebrania nagrody.

Nagroda jest całkowicie zwolniona z podatku, a co więcej trafia do klienta bardzo szybko – niemalże od razu po spełnieniu warunków promocji.

Empik to nie tylko książki

Dla wielu sklep Empik kojarzy się tylko z książkami, a to błąd! W jego asortymencie znajdziemy między innymi różnego rodzaju zabawki – zwyczajne, ale również edukacyjne, a także rewelacyjne gry dla dzieci w różnym wieku.

Empik to również miejsce, w którym możesz kupić różnego rodzaju gadżety do domu lub ogrodu. Z kolei kobietom polecam zerknąć do działu „Zdrowie i uroda”. Wyposażony jest on w bogatą ofertę kosmetyków (osobiście jestem pod wrażeniem paletek cieni oraz kosmetyków marek L’Oreal i Rimmel) oraz perfum (polecam zapach Calvin Klein, Euphoria Women).

Z kolei mężczyźni mogą zerknąć na konsole i najnowsze gry lub na jakieś płyty z fajną muzyką.

W Empik’u każdy znajdzie coś dla siebie, a co więcej może to kupić za cenę o 200 zł niższą, właśnie dzięki nagrodzie od BGŻ BNP Paribas.

>>Przetestuj kartę BGŻ BNP Paribas i odbierz 200 zł do empik.com<<

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały w BGŻ BNP Parinas karty kredytowej, nie rozwiązały w tym okresie umowy o kartę kredytową lub nie odstąpiły od umowy zawartej na odległość.

Co za tym idzie do promocji mogą przystąpić obecni klienci Banku, którzy posiadają tylko konto osobiste w BGŻ. Ale oferta jest również skierowana do zupełnie nowych klientów, którzy do tej pory nie mieli styczności z tym Bankiem.

Nowi klienci mogą zyskać jeszcze więcej ponieważ, w pierwszej kolejności mogą założyć konto osobiste w jednej z aktualnych promocji BGŻ:

a później założyć kartę kredytową w tej promocji i zyskać dodatkowe 200 zł, dzięki czemu od zwiększą zwój zysk z promocji do nawet 600 zł – a to naprawdę się opłaca!

Jak odebrać 200 zł do empik.com [prosta instrukcja]

Poza tym, że w promocji zakładamy kartę kredytową (niektórzy pewnie już mają jakieś obawy – ale nie ma powodów, wszystko dokładnie omówię tak, aby było jasne i zrozumiałe) to tak naprawdę warunki postawione przez Bank są latwe do spełnienia i jestem przekonana, że jak ktoś już jest klientem BGŻ to tym bardziej chętnie skorzysta z tej promocji.

#1 KROK – ZAKŁADAMY KARTĘ (do 31.12.2017 roku)

Aby móc odebrać 200 zł do sklepu Empik.com konieczne jest zgłoszenie się do promocji za pośrednictwem specjalnego formularza zgłoszeniowego. Następnie skontaktuje się z nami przedstawiciel Banku, w celu ukończenia składania wniosku o kartę. Podczas rozmowy z konsultantem koniecznie:

 • wybierz kartę MasterCard (posiadanie jej gwarantuje uczestniczenie w promocji)
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie od Banku informacji handlowych oraz nie cofaj ich przez cały okres promocji
 • asekuracyjnie poproś o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług

Następnie pozostaje nam już tylko podpisać umowę o kartę i musimy zrobić to najpóźniej do 31.12.2017 roku.

>>Przetestuj kartę BGŻ BNP Paribas i odbierz 200 zł do empik.com<<

Słów kilka o Karcie MasterCard

W promocji zakładamy kartę MasterCard polecam w wersji Standard, a tak kształtuje się tabela opłat i prowizji za kartę:

 • WYDANIE KARTY – 0 zł
 • OPŁATA ROCZNA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą łączną min. 1 500 zł w ciągu 3 kolejnych okresów rozliczeniowych (może to byś jedna płatność lub kilka płatności) jeżeli nie spełnimy warunku to bank naliczy opłatę 72 zł
 • WYKONYWANIE TRANSAKCJI BEZGOTÓWKOWYCH – 0 zł
 • PRZELEW Z RACHUNKU KARTY (transakcja gotówkowa) – 4,9% min. 10 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW (transakcja gotówkowa) – 3,50 zł
 • KOSZT DOSTARCZENIA KARTY – 0 zł za list (opcjonalnie można zamówić kuriera, ale to koszt 35 zł)
 • DOSTARCZENIE PINu – 0 zł smsowo (opcjonalnie można zamówić list lub kuriera, ale to koszt 15 zł i 35 zł)
 • DODATKOWE USŁUGI – pakiety “Bezpieczna Karta” i “Bezpieczna Podróż” – płatne dodatkowo 2 zł/m-c i 9,99 zł/m-c – podczas rozmowy z konsultantem najlepiej od razu poprosić o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • OKRES BEZODSETKOWY – 56 dni (26 dni od dnia wystawienia wyciągu) – spłata karty w tym okresie GWARANTUJE, że nie ma naliczanych żadnych odsetek
 • RRSO – 13,15%

Warto więc wykorzystywać kartę zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli zwyczajnie nią płacić – transakcje bezgotówkowe, a powstrzymywać się od wykonywania transakcji gotówkowych od których naliczana jest prowizja.

Jak obliczyć okres rozliczeniowy?

Okres rozliczeniowy liczony jest od dnia wydania pozytywnej decyzji o przyznaniu karty. Powiedzmy, że ktoś dostanie pozytywną decyzję 15 dnia miesiąca wtedy okresy rozliczeniowe będą wyglądać następująco:

I OKRES ROZLICZENIOWY: od 15 dnia miesiąca do 14 dnia kolejnego miesiąca (np. 15.11 – 14.12)

II OKRES ROZLICZENIOWY: od 15 dnia miesiąca do 14 dnia kolejnego miesiąca (np. 15.12 – 14.01)

III OKRES ROZLICZENIOWY: od 15 dnia miesiąca do 14 dnia kolejnego miesiąca (np. 15.01 – 14.02)

I aby nie mieć opłaty za kartę w pierwszym roku jej używania należy w ciągu takich 3 okresów rozliczeniowych wykonać wspomniane płatności na kwotę min. 1 500 zł, czyli wychodzi średnio po 500 zł – da się spokojnie ten warunek spełnić.

Nie będzie to trudne ponieważ poniekąd spełnienie tego warunku pokrywa się ze spełnieniem warunku całej promocji, w której otrzymujesz 200 zł do Empiku, a dalsze warunki już Ci tłumaczę.

#2 KROK – REJESTRACJA W PROGRAMIE

W momencie kiedy już otrzymasz kartę, przejdź na stronę promocyjną MAM BONUS i zarejestruj swój udział w promocji. Zapamiętaj dane logowanie ponieważ to właśnie na tej stronie zostanie udostępniona Ci nagroda, czyli elektroniczna karta podarunkowa na 200 zł do Empik.com.

#3 KROK – PŁATNOŚCI KARTĄ

Teraz przed Tobą ostatni już krok czyli wykonanie płatności bezgotówkowych lub gotówkowych kartą MasterCard. Do płatności będą zaliczać się płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub internecie, przelewy z karty lub wypłaty z bankomatów.

Zgodnie z regulaminem promocji klient musi wykonać płatności na łączną kwotę min. 1 000 zł w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych, czyli średnio wychodzi po 500 zł (płatności można wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub internecie).

Pierwszy okres rozliczeniowy liczymy od dnia przyznania nam limitu na karcie i obejmuje on 30 dni, czyli jak ktoś otrzyma pozytywną decyzję o przyznaniu karty np. 20 listopada to okresy rozliczeniowe wyglądają następująco:

 • I OKRES ROZLICZENIOWY – od 20.11.2017r. do 19.12.2017r.
 • II OKRES ROZLICZENIOWY – od 20.12.2017r. do 19.01.2018r.

Po zakończeniu każdego z okresów rozliczeniowych, Bank wystawia wyciąg i spłacamy kartę – najlepiej zrobić to w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu ponieważ wtedy zawsze spłacamy tyle ile wydaliśmy kartą. A jak ktoś nie chce czekać na wyciąg z Banku to może spłacić kartę wcześniej – nie będzie z tym żadnego problemu.

To wszystko!

Teraz czas na przyznanie Ci nagrody, a tak jak pisałam nastąpi to bardzo szybko ponieważ nagroda będzie przyznana w ciągu 5 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania ostatniej płatności kartą i osiągnięciu warunku płatności na 1 000 zł.

Elektroniczna karta będzie na Ciebie czekała po zalogowaniu się do panelu Mam Bonus przez okres 6 miesięcy.

>>Przetestuj kartę BGŻ BNP Paribas i odbierz 200 zł do empik.com<<

Podsumowanie

Chociaż promocja przygotowana przez BGŻ BNP Paribas tym razem dotyczy bezpośrednio karty kredytowej to moim zdaniem warunki jakie należy spełnić, aby odebrać 200 zł do Empiku są naprawdę bardzo proste do spełnienia.

Wystarczy tylko w ciągu maksymalnie 2 okresów rozliczeniowych wykonać płatności kartą na min. 1 000 zł (można wykonać je w jednym okresie) w sklepach stacjonarnych lub internecie – dowolne rodzaje płatności. A później w ekspresowym tempie (5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków) otrzymamy 200 zł w elektronicznym bonie do Empiku.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 41

 1. Grzesiek pisze:
  Skąd pochodzi informacja o uniknięciu opłaty za prowadzenie karty? Szukając w internecie na innej stronie była informacja, że nie sposób znaleźć szczegóły uniknięcia opłaty, a w innym miejscu, że “przez pierwsze 6 miesięcy korzystamy z karty za darmo, a później – płacimy 4 zł miesięcznie.” i że sposobem uniknięcia opłaty jest dokonanie płatności na kwotę 1000zł w dwóch okresach rozliczeniowych.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Też mieliśmy wątpliwości co do opłaty za kartę, dlatego zwlekaliśmy z publikacją artykułu, aż do momentu uzyskania oficjalnego potwierdzenia z Banku, przedstawiciel BGŻ BNP Paribas potwierdził, że wykonanie płatności kartą na 1 500 zł w 3 kolejnych okresach rozliczeniowych zwalnia z opłaty za kartę na rok.
 2. Piotr pisze:
  Mam takie pytanie, czy osoby bez stałego zatrudnienia mogą ubiegać się o przyznanie tej karty?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale masz jakiekolwiek zatrudnienie na podstawie jakiegoś dokumentu czy nie pracujesz?
 3. Patrycja pisze:
  Po jakim czasie można zrezygnować z karty? Czy to jest umowa na jakiś okres?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Patrycja, umowę o kartę możesz rozwiązać w dowolnym momencie po odebraniu nagrody.
 4. tomek pisze:
  czy muszą to być płatności czy wystarczy wypłata środków z bankomatu ?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Tomek, zaliczone będą tylko płatności za zakupy kartą. Bankomaty przy karcie kredytowej odradzam bo są płatne 3,50zł za każdą wypłatę z bankomatu.
 5. Monika pisze:
  Witam , czy mogą z niej skorzystać osoby , które nie miały karty kredytowej ale posiadały konto osobiste wraz z karta debetowa i odstąpiły od tej umowy- była zawierana poprzez kuriera ?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Monika, jeśli było to tylko konto osobiste, a nie karta kredytowa to jak najbardziej możesz skorzystać z tej promocji.
 6. Kinga pisze:
  Witam, czyli promocję można połączyć np. z promocją na voucher do Sphinksa, jeżeli założymy jednoczenie konto osobisty i w rezultacie otrzymujemy obie nagrody, po spełnieniu wszystkich wyszczególnionych przez was punktów?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, promocje można połączyć w promocji z voucherem do Sphinksa zakładasz konto z kartą debetową więc możesz też założyć kartę kredytową i odebrać bon do Empiku 🙂
 7. Wiesiek pisze:
  W jaki sposób nastąpi wypłata 200,00zł?
 8. patryk pisze:
  Czy jeśli wydam te 1500 zł , ale część zakupów zwrócę, to taka zwrócona transakcja też będzię się wiczać ?
 9. dzony pisze:
  Informacja znaleziona na stronie banku. Sprzedaż premiowa
  obowiązuje od 1.11.2017 do 31.12.2017 tzn że do tego czasu muszę wydać 1000 zł aby uzyskać bon?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A jak jest napisane w artykule? 🙂 Klient ma wykonać płatności na kwotę min. 1 000 zł w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych, a do 31.12.2017 roku należy podpisać umowę o kartę ponieważ w tym czasie dostępna jest promocja. Gdyby płatności należało zrobić do końca roku to promocja średnio miałaby sens ponieważ klient musiałby założyć kartę tylko w listopadzie (i to przez pierwsze 3 tygodnie najlepiej żeby jeszcze listopadowe płatności się zaksięgowały). 🙂
 10. dzony pisze:
  Dziękuję za treściową odpowiedź Dominiko :). Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące zarejestrowania się w programie lojalnościowym mamBonus. Dokładnie gdzie mogę znaleźć 8 znakowy identyfikator klienta? Wyciągu jeszcze nie mam a login do [email protected] (bankowości internetowej) posiada tylko 6 znaków.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli nie masz jeszcze wyciągu to możesz zadzwonić do ich Centrum Telefonicznego – 22 201 37 00 będzie najszybciej.
 11. dzony pisze:
  Dzwoniłem i dostałem identyfikator składający się z ciągu 6 znaków (z umowy ramowej) który niestety nie działa. Pojawia się komunikat że “identyfikator nie istnieje lub już jest aktywny….”. Na infolinii za bardzo nie wiedzą o co chodzi i co w takiej sytuacji.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To pozostaje mi tylko doradzić napisanie maila na adres: [email protected], opisz im o co chodzi i zostaw nawet swój numer telefonu i niech oni się z Tobą skontaktuję ponieważ kto jak nie Bank powinien móc Ci pomóc.
 12. Michał pisze:
  Czy dobrze rozumiem, że jeżeli dokonam płatności np. w drugim miesiącu rozliczeniowym na łączna kwotę 1.500 zł to spełniam warunek uprawniający mnie do odebrania Bonu 200 zł do empiku i jednocześnie zostaje zwolniony z opłaty rocznej za kartę ?

  Ps. a czy wypłata z bankomatu w oddziale banku kwoty 1.500 zł (opłata tylko 3,50 zł) spełnia powyższe warunki ?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem jako transakcje wykonane kartą będą rozumiane: płatności kartą, przelew z karty lub właśnie wypłaty z bankomatów więc możesz zrobić tak jak piszesz. Oczywiście jak wykonasz transakcje w drugim miesiącu od razu na 1 500 zł to będziesz zwolniony z opłaty za kartę i jednocześnie spełnisz warunek promocji. 🙂
 13. Mirka pisze:
  Witam,
  czy mogę wziąć udział w promocji “Zyskaj 200 zł na zakupy w empik.com”, jeżeli wyrobiłam kartę kredytową w punkcie, a nie przez zgłoszenie się do promocji za pośrednictwem specjalnego formularza zgłoszeniowego?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Regulamin nie mówi o tym, że trzeba korzystać tylko ze strony internetowej i poprzez nią założyć kartę. A w oddziale wspominali coś o promocji? I pytanie kiedy była założona karta czy przed wystartowaniem promocji czy już w trakcie jej trwania? Tu oczywiście będziesz musiała zarejestrować się na stronie Mam Bonus.
 14. Mirka pisze:
  Dziękuję za odpowiedź. W punkcie Pani wspomniała o promocji, dodatkowo otrzymałam ulotkę. Kartę założyłam w pierwszej połowie listopada, czyli w okresie trwania promocji.

  pozdrawiam,

 15. Mirka pisze:
  Dziękuję za odpowiedź.
  Pozdrawiam,
 16. Mariusz pisze:
  Witam, powiedzcie mi proszę kiedy trzeba dokonać rejestracji w programie “mam Bonus”? Chodzi mi o to czy przystąpienie do promocji będzie liczone od podpisania umowy o kartę kredytową i wydaniu 1000 zł czy dopiero po rejestracji w “mam Bonus” i wydaniu 1000 zł?

  Pytam, bo nie mogę założyć konta w “mam Bonus”, cały czas mam komunikat: “Nie można założyć konta. Identyfikator klienta nie istnieje lub konto zostało już założone i aktywowane. Prosimy o kontakt z bankiem.” A po kontakcie @ z bankiem otrzymałem 4 dni temu informację: “W nawiązaniu do przesłanej wiadomości uprzejmie informuję, że w związku z pracami na platformie mamBONUS może występować problem z rejestracją. Przewidziany termin jego rozwiązania to koniec bieżącego tygodnia.” i dalej dzieje się to samo.
  Pozdrawiam.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Najpierw możesz wydać 1 000 zł a później możesz zarejestrować się na stronie MamBonus, rejestracji możesz dokonać również w trakcie wykonywania płatności. Liczę, że Bank szybko naprawi problem.
 17. Grzesiek pisze:
  Po odbiorze nagrody wyskoczyła mi informacja, że można z niej skorzystać tylko kupując produkty oznaczone “Produkt sprzedawany i dostarczany przez empik” – przeglądam książki, które dodałem do koszyka i żadna z nich nie ma takiego opisu – wiecie o co chodzi?
 18. Piotr pisze:
  Hej, ile czasu mogę trzymać środki na koncie empik po dodaniu ich z voucher?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hej, jeżeli chodzi o kwestie związane z empikiem to u nich musisz pytać jak to wygląda, ja ze swojej strony mogę napisać, że karta podarunkowa od BGŻ będzie czekała przez 6 miesięcy w panelu Mam Bonus.
 19. Piotr pisze:
  Mam problem. Po wydaniu 2 x po 1000 zł przez 2 pierwsze miesiące od posiadania karty, dopiero dziś zarejestrowałem się w programie mam bonus. I oto co widzę: twoje punkty – 0. I nie widzę nigdzie informacji o voucherze do Empiku. Czy mogłabyś to wyjaśnić?
 20. Piotr pisze:
  Już mi odpisali, że promocja została włączona teraz, bo dopiero teraz wyszło, że jakaś zgoda nie była zaakceptowana. A przecież mówiłem, że akceptuję wszystkie zgody. Normalne oszustwo!
 21. Piotr pisze:
  Tzn naliczanie punktów, bo karta Empik przepadła, z tego co zrozumiałem.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, ponieważ zanim wykonało się płatności kartą wypadało zarejestrować się w programie mamBonus (lub zrobić to niezwłocznie). Teraz nie będą Cię już kwalifikować do promocji, przykro mi.
 22. Piotr pisze:
  Nie mogłem wcześniej się zarejestrować – system odrzucał. Potem się okazało, że brakowało jakiejś zgody. Oparłem się na tym co pisałaś, że w programie można zarejestrować się także później – odpowiedź z 11 grudnia. Mnie też jest przykro.

Napisz komentarz