Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

200 zł (lub 250 zł)może być Twoje. Wystarczy że założysz konto w Santander i spełnisz proste warunki

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł przelewem na Twoje konto

Za co?

Za zarejestrowanie się w serwisie Money Mania z dedykowanego linku i złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę oraz;

– podpisanie umowy o konto oraz;

– podpisanie umowy o Elektroniczne Kanały Kontaktu oraz;

-za zapewnienie przez 3 miesiące wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 5 płatności w miesiącu kartą lub BLIKiem oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku oraz;

– za uzupełnienie numeru konta do wypłaty premii.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za konto (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę do konta pod warunkiem wykonania 5 płatności kartą w miesiącu (inaczej 5 zł); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Kiedy bonus?

Do 30 października 2020 roku

Dla kogo?

Dla osób które nie miały w banku ROR od 11 maja 2019 roku.

Do kiedy promocja?

Do 31 maja 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Dzwoni telefon. Odbieram – koleżanka. W słuchawce słyszę: „Słuchaj, wpadaj na kawę, mam nowy ekspres!”. Ok, myślę sobie, ciekawe skąd na to wzięła. Wiem przecież, że ma sporo wydatków w ostatnim czasie, a taki ekspres nie kosztuje mało. Poszłam, wypiłam kawę, obejrzałam ekspres – świetny. Pytam ją, skąd miała na to pieniądze? Wzięła na raty? Wiecie, co odpowiedziała?

„Zrobiłam sobie prezent. Z tych promocji, które opisujesz, nazbierałam sobie na ekspres, od lat chciałam taki mieć. Trochę trwało, ale było warto. Normalnie w życiu bym nie mogła sobie go kupić, nie przy mojej wypłacie”.

I Ty możesz w ten sam sposób zarobić na swoje marzenia. Nie nazbierasz co prawda na luksusowy jacht, ale na przykładowy ekspres – bez trudu.

Dobrym początkiem będzie dzisiejsza promocja od Santander Bank Polska, w której możesz otrzymać 200 zł przelewem na Twoje konto, w zamian za spełnienie kilku prostych czynności. Dodatkowo, otwierając konto z kodem polecającym i wykonując tylko jedną dodatkową aktywność zyskasz kolejne 50 zł.

Promocja organizowana jest za pośrednictwem znanej Wam już pewnie Money Manii i potrwa do 31 maja 2020 roku. A jeśli jeszcze nie miałeś styczności z tą nazwą, nic się nie martw. Za chwilę dowiesz się, co to jest i jak działa.

Money Mania – co to jest?

Banki albo urządzają promocje same, albo zlecają to partnerom zewnętrznym. Firma Total Money, właściciel Money Manii to właśnie jedna z takich firm.

Money Mania to akcja, dzięki której otwierasz produkty bankowe (jak właśnie konto w Santanderze) i odbierasz fajne bonusy (tak jak 200 zł których nie dostaniesz otwierając konto w oddziale Banku). Korzystają z niej różne banki – każda edycja to możliwość zdobycia nagród w innym banku. Już ponad milion złotych zyskali uczestnicy jej poprzednich edycji – dlaczego Ty nie miałbyś do nich dołączyć?

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli nie masz obecnie lub co najmniej od 11 maja 2019 roku konta osobistego w Santander Bank Polska (ani nie jesteś współwłaścicielem konta). Inne produkty (na przykład kredyt, lokata) nie wykluczają Cię z udziału – możesz śmiało składać wniosek.

Na początku wspomniałam, ze możesz jednocześnie uczestniczyć w drugiej promocji. W skrócie wystarczy że otworzysz konto z kodem polecającym (nasz sprawdzony kod: 1009860817) i wydasz kartą 300 zł. Później sam możesz przystąpić do programu i dalej polecać konto – i zarabiać. Szczegóły programu poleceń w artykule:

Konto Jakie Chcę – chcę je mieć za 0 zł

Zawsze z pewną obawą zerkam do tabeli opłat i prowizji banków, bojąc się znaleźć tam wysokie opłaty. Na szczęście, w przypadku Santandera są to obawy bezpodstawne. Konto Jakie Chcę jest bezwarunkowo darmowe. A co lepsze, otrzymujesz w pakiecie nielimitowane przelewy natychmiastowe. Minusem są płatne bankomaty innych sieci – ale łatwo obejdziesz tę opłatę. Zamiast kartą wypłacaj gotówkę BLIKiem. Spójrzmy na szczegóły:

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 22 września 2020

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

10 zł

Sam widzisz, że konto będziesz miał za darmo. A co z kartą do konta?

Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Jest ona niezależna od liczby transakcji – czy zapłacisz kartą 100 razy czy w ogóle, 3 zł co miesiąc zostanie pobrane za obsługę karty. Ale łatwo możesz to zmienić i mieć kartę za 0 zł.

Możesz samodzielnie ustawić opłatę na taką, która będzie zależeć od liczby transakcji w miesiącu. Zrobisz to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Tylko 5 płatności dzieli Cię od karty całkowicie za darmo. Gdybyś się zapomniał, i transakcji w miesiącu będzie mniej, za kartę zapłacisz 5 zł. Jednak powiedzmy sobie szczerze – 5 płatności kartą na miesiąc w dzisiejszych czasach to warunek banalnie prosty do spełnienia. Często w ciągu jednego dnia płacimy kartą więcej razy.

Karta Dopasowana – opłaty

  Aktualne na dzień: 22 września 2020

Miesięczna opłata za kartę

0zł/3zł/5zł

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych

10 zł

Gdzie zmienisz ustawienia dla karty?

Jak odebrać 200 zł – 3 proste kroki

Krok 1 – zarejestruj się w Money Manii

Pierwszym krokiem, który przybliży Cię do nagrody będzie 🔎 założenie profilu na stronie Money Mania (o ile go jeszcze nie posiadasz) z TEGO LINKU. Będziesz musiał podać swoje imię, nazwisko oraz e-mail. Następnie dostaniesz maila z linkiem aktywacyjnym – kliknij go, Twoje konto na Money Manii będzie od tej pory aktywne. Podczas rejestracji pamiętaj o 🔎 zaakceptowaniu regulaminu i wyrażeniu zgód marketingowych, o których będzie mowa za moment.

Jeśli masz już profil na Money Manii 🔎 zaloguj się i zaakceptuj regulamin i zgody marketingowe:

Co musisz zaakceptować?

-regulamin promocji

-zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie przekazania danych osobowych (adresu e-mail) w celu realizacji Akcji „Money Mania 23”

-upoważnienie Banku do przekazywania informacji Totalmoney.pl w zakresie niezbędnym do uzyskania premii.

#Krok 2 – złóż wniosek o konto oraz kartę i podpisz umowę

Twoje konto na Money Manii jest już gotowe, co teraz? Teraz czas na 🔎 złożenie wniosku o konto i kartę do konta.. Pamiętaj, masz na to czas 🗓 do 31 maja.

Logujesz się na swój profil w Money Manii. Znajdziesz tam dwa przyciski-linki. Wybierz jeden z nich, w zależności od tego, jak będziesz chciał podpisać umowę o konto.

Opcja nr. 1: link „Podpisz umowę z doradcą mobilnym”

Jeśli wybierzesz tę opcję musisz tylko uzupełnić formularz kontaktowy. Następnie zadzwoni do Ciebie ktoś z infolinii banku i umówi spotkanie z doradcą mobilnym. Doradca przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres i razem wypełnicie dokumenty i podpiszecie umowę.

Opcja nr. 2: link „Wyślij wniosek o Konto”

Jeśli wybierzesz tę opcję samodzielnie wypełniasz wniosek o konto (zajmie Ci to max. 10 minut). Umowę podpiszesz za pomocą videorozmowy z konsultantem banku. Po prostu połączysz się z pracownikiem banku przez Internet i w ten sposób zostaniesz zweryfikowany.

Pamiętaj!

By podczas zakładania profilu na Money Manii i składania wniosku o konto podać takie same dane.

Składając wniosek o konto pamiętaj o zaznaczeniu wymaganych zgód marketingowych. Pojawią się w kolejnych krokach wypełniania wniosku. Jeżeli nie zaznaczysz poniższych zgód przy wypełnianiu wniosku to możesz to zrobić później, po zalogowaniu się na konto. Masz na to czas maksymalnie do 30 czerwca 2020 roku (ale najlepiej zrobić to na etapie wniosku, wtedy nie zapomnisz).

Zgody, które muszą być wyrażone:

 • zgoda na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji
 • zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym

Następnie musisz 🔎 podpisać umowę o Konto Jakie Chcę.Umowę o konto w obu przypadkach musisz podpisać maksymalnie 🗓 do 15 czerwca 2020 roku.

UWAGA

Jeśli chcesz jednocześnie wziąć udział w promocji z poleceniem konta i zgarnąć dodatkowe 50 zł pamiętaj, by na etapie wypełniania wniosku wprowadzić kod polecający (nasz sprawdzony kod: 1009860817)

#Krok 3 – wyraź zgodę EKK

🗓 Do 30 czerwca masz czas na to, by 🔎 wyrazić zgodę na Elektroniczne Kanały Kontaktu – w skrócie EKK.

Czym jest EKK? To Elektroniczny Kanał Kontaktu, dzięki któremu wszystkie informacje, takie jak wyciągi z karty kredytowej, nowe regulaminy oraz Taryfy Opłat i Prowizji trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową w usługach bankowości elektronicznej, a nie jak do tej pory – listem. 

Żeby to zrobić 🔎 zaloguj się do bankowości internetowej i postępuj wg poniższego schematu:

Włączając EKK możesz w ustawieniach sprawdzić, czy masz aby na pewno wyrażone wszystkie wymagane zgody marketingowe. Gdybyś nie zaznaczył ich na etapie wniosku to również masz czas 🗓 do 30 czerwca na ich włączenie. Pamiętaj, że wyrażone zgody NIE MOGĄ BYĆ odwołane przynajmniej do momentu wypłaty premii.

#Krok 4 – spełnij proste warunki aktywności

Nadszedł czas na sedno całej promocji, czyli aktywne korzystanie z kona. Co musisz zrobić? Nic trudnego, za chwilę sam się przekonasz.

Po prostu 🗓 w każdym z trzech miesięcy po założeniu konta:

 • 🔎 zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł oraz
 • 🔎 zaloguj się do aplikacji Santander mobile oraz
 • 🔎 wykonaj po min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem).

PRZYKŁAD

Jeśli otworzysz konto w maju wyżej wymienione warunki spełniasz w maju, czerwcu i lipcu lub w czerwcu, lipcu oraz sierpniu.

Jeśli konto otworzysz w czerwcu, warunki spełniasz w czerwcu, lipcu oraz sierpniu lub w lipcu, sierpniu oraz wrześniu.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ na konto nie musi być wpływem jednorazowym. Mogą to być na przykład dwa przelewy po 500 zł każdy. Może to być zarówno wpływ Twojego wynagrodzenia, jak również przelew z Twojego konta w innym banku.

📄 Logowanie do aplikacji – sprawdzamy definicję

Warunek dotyczący logowania się do aplikacji jest banalnie prosty. Po prostu pobierz aplikację Santander ze sklepu Play lub AppStore, aktywuj ją i raz w miesiącu zaloguj się do niej. Nic więcej nie musisz robić – wystarczy się zalogować i wylogować.

📄 Transakcje bezgotówkowe – sprawdzamy definicję

Zapłać min. 5 razy w każdym miesiącu kartą do konta lub BLIKiem. Kwota jest dowolna, możesz dokonać 5 płatności za bułeczki i warunek będzie spełniony. Liczą się zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak również zakupy przez Internet.

To wszystko, co musisz zrobić. Prawda, że wcale nie są to trudne do spełnienia warunki? Jeden przelew, jedno logowanie i 5 płatności miesięcznie – tyle Cię dzieli od nagrody. Pozostało Ci już tylko 🔎 uzupełnić nr konta do wypłaty premii, o czym już mówię więcej.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w maju

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w czerwcu

Kiedy otrzymam nagrodę?

🗓 Do 15 października otrzymasz na podany wcześniej adres e-mail wiadomość o spełnieniu warunków promocji.

🗓 Do 20 października 🔎 zaloguj się na swój profil w Money Manii i uzupełnij numer konta w banku Santander, na który ma zostać wypłacona nagroda.

200 zł trafi na Twoje konto 🗓 do 30 października. Możesz je przeznaczyć na bieżące wydatki, lub – tak jak moja koleżanka – odłożyć i uzbierać na coś „większego”.

Pamiętaj, aby nie zamykać konta ani karty przynajmniej do momentu wypłaty premii.

Podsumowanie

Jeżeli szukasz taniego konta i przyda Ci się dodatkowy bonus w postaci darmowych przelewów natychmiastowych to oznacza, ze Konto Jakie Chcę jest właśnie dla Ciebie. Jeżeli natomiast szukasz konta do promocji, które pozwoli Ci zarobić w łatwy sposób dodatkowe, wcale niemałe, pieniądze to również dobrze trafiłeś. 200 zł i darmowe konto mogą być Twoje.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 40

 1. Alicja pisze:
  Cześć,
  bardzo proszę o skorzystanie z mojego kodu poleceń – 1001116198.
  Konto posiadam od dawna (nie zakładane dla promocji) dlatego nie zostanie zamknięte i masz pewność, że premia zostanie wypłacona.
  Pamiętaj – wpisując kod 1001116198 masz gwarancję wypłaty premii 🙂
  Dziękuję i powodzenia.
 2. Daniel pisze:
  Cześć,
  jeśli ktoś jeszcze nie ma wpisanego kodu polecającego to bardzo proszę o wpisanie mojego, ponieważ te wcześniejsze zapewne i tak już są wykorzystane 🙂 Konto mam już chyba z 15 lat więc macie pewność, że nie było otwierane dla promocji (jak zapewne sami wiecie większość otwiera dla promocji i zaraz je zamyka po wypłacie premii) i kod na pewno zadziała.

  Tak więc proszę bardzo – 1000944615.

  Dziękuję bardzo i “zdrówko wypiję” za każdego poleconego

 3. Bart pisze:
  Witam,zachęcam do skorzystania z mojego kodu poleceń 1016351736.Mój kod jest najbardziej aktualny i uprawnia do otrzymania nagrody:) Ja również zapewniam,że nie zamierzam zamykać swojego konta,więc nagroda nie przepadnie.
  Dziękuję i pozdrawiam:)
 4. Andrzej pisze:
  Każdy swojemu szczęściu dopomoże, wystarczy, że skorzysta z mojego aktualnego KODU POLECEŃ 1009773519
 5. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz się zalogować do bankowości lub apki oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300zł. (w tym przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem – to nowy wymóg). Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 6. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla VII edycji programu poleceń: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową lub BLIKiem min. 300 zł – UWAGA: przynajmniej jedna transakcja MUSI ZOSTAĆ DOKONANA ZA POMOCĄ BLIKa, a więć trzeba zainstalować aplikację mobilną)
 7. Mateusz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego, aktualnego kodu polecenia, dla najnowszej edycji programu poleceń: 1015657932
  Wszystkie warunki otrzymania premii przeze mnie są spełnione. Z konta korzystam cały czas. Wystarczy, że założysz konto z moim kodem i przynajmniej raz zalogujesz się do bankowości i wydasz kartą debetową lub BLIK-iem min. 300 zł (przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem).
  AKTUALNY KOD POLECENIA: 1015657932
 8. Paulina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego KODU POLECEŃ 1009773519
 9. Andrzej pisze:
  Czy posiadanie konta firmowego w Santander od 08.2018r. dyskwalifikuje mnie z korzystania z promocji?
 10. Sławomir pisze:
  od wczoraj próbuję założyć konto,ale po kliknięciu „wyślij wniosek o konto” wyskakuje w nowym oknie „Wystąpił błąd przy tworzeniu wniosku.” ,dodam że” Podpisz umowę z doradcą mobilnym”działa bez problemu, wina leży po stronie banku?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Sławomir, myślę że tak. Mogę doradzić w tej sytuacji: a) wypełnienie wniosku na komputerze, o ile do tej pory próbowałeś zrobić to na telefonie b) wypełnienie wniosku w innej przeglądarce internetowej c)odczekanie jeszcze dzień-dwa. Nie dostaliśmy od banku żadnej informacji o awarii więc myślę, że jeśli jest taki błąd to tylko czasowy.
 11. Andrzej pisze:
  Witam, podaję kod polecającego: 1008687930. Kod jest aktualny i aktywny. 100% że zadziała po spełnieniu warunków czyli płatność kartą ogółem 300 pln. Wystarczy wpisać przy składaniu wniosku, sprawdziłem na własnym organizmie, także wpisałem kod podany przez użytkowników tej stronki. Polecam, to działa.
  Kod polecającego: 1008687930
 12. Aleksandra pisze:
  Mam kod polecający aktywny i działający: 1011934129
  Polecam wszystkim kto chce dostać od banku dodatkowe 50pln przy składaniu wniosku i po spełnieniu warunków płatność kartą ogółem 300 pln w tym jedna płatność BLIKem i akceptacji warunków. To działa. Warto wpisać i zarobić.
  Kod – 1011934129
 13. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania
 14. Bartosz pisze:
  Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał z promocji warto się pospieszyć, nie wiadomo czy premia za polecenia jeszcze bardziej nie spadnie. 50 zł to nie 80 zł ale zawsze coś… Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia gdzie użycie go gwarantuje odebranie należnej premii. Kod polecenia: 1015612038
  Wszystkie zgody marketingowe są wyrażone. O 100% działalności kodu przekonało się już kilku moich znajomych także zapraszam do skorzystania i zdobywania pokaźnych premii za polecenia.
  Pozdrawiam
  W dobie wirusa zakładanie kont w promocjach banków to fajny sposób na dorobienie sobie kilku stówek praktycznie za nic.
  KOD POLECENIA: 1015612038
 15. cichy obserwator pisze:
  Czy istnieje minimalny okres, przez jaki należy posiadać konto? Czy może być tak, że założe konto, a po otrzymaniu profitów z promocji mogę zamknąć bez konsekwencji?? Prościej: czy mogę założyć konto, zgarnąć 200 zł i po zgarnięciu zamknąć?
 16. Marta pisze:
  Fajne konto i łatwa dodatkowa gotówka – wypróbowałam i korzystam z niego nadal. Spełnienie warunków jest na prawdę proste:)
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 1006162037, spełniam wszystkie warunki dla polecającego oraz mam wyrażone niezbędne zgody:)
 17. Anna pisze:
  Witam wszystkich zainteresowanych na otrzymanie 50 pln, podaję aktywy kod polecającego: 1008687983. Kod jest aktualny i aktywny. 100% że zadziała po spełnieniu warunków czyli zalogowować się do konta internetowego lub mobilnej aplikacji oraz płatność kartą ogółem 300 pln w tym jedna płatność BLIK. Wystarczy wpisać przy składaniu wniosku, sprawdziłam osobiście, także wpisałem kod podany przez użytkowników tej stronki. Polecam, to działa. Dzięki. 😉 🙂 😉 🙂 🙂
  Kod polecającego: 1008687983
 18. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Podany kod obowiązuje od 1.05.2020r. do 31.07.2020r.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 19. Małgosia pisze:
  Serdecznie polecam Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska S.A. Promocja jest wiarygodna, sama korzystałam z poprzedniej:) Jeśli ktoś zechce wykorzystać mój kod polecający: 1016259801, będę bardzo wdzięczna 🙂
 20. Monika pisze:
  A ja mam pytanie czy na stronie moneymania powinnam widzieć wniosek o konto? Sam wniosek złożylam przez te stronę z powodzeniem, konto mam aktywne a na mailu mam potwierdzenie rejestracji, z którego skorzystałam ale jak wchodzę na stronę moneymania to nie ma tam żadnego wniosku – czy to sie zmieni jakoś? Czy niezaleznie od tego przyjdzie mail do podania konta do wypłaty?
  Dzięki za odpowiedź.
 21. Wieslaw pisze:
  Kod polecający na 50 pln to 69007813
  Dodano 22.05.2020
  Dziekuje za skorzystanie
 22. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania
 23. Andrzej pisze:
  Witam, kod polecającego: 1008687930.
  100% że zadziała po spełnieniu warunków czyli płatność kartą ogółem 300 pln w tym płatność Blikiem w miesiącu kolejnym po podpisaniu umowy i oczywiście logowanie do serwisu. Wystarczy wpisać przy składaniu wniosku, sprawdziłem, także wpisałem kod podany przez użytkowników tej stronki. Polecam, to działa.
  Kod polecającego: 1008687930
 24. Kamil pisze:
  Witam serdecznie warunki spełnione otrzymałem 50zł, mój kod polecającego: 1016208793 Zapraszam do skorzystania z niego
  też otrzymasz 50zl Pozdrawiam
 25. Damian pisze:
  Juz tydsien użytkuje konto, jednak gdy loguje sie do moneymania.pl jest tam napisane ze brak złożonych wniosków… Dlaczego tak jest? Dostsne premie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Damian, jeśli wszystko zrobiłeś wg instrukcji promocji to tak. Nie jestem pewna czy w moneymanii wyświetlają się złożone wnioski, nie korzystałam akurat z tej strony dotychczas.
 26. Baczny obserwator pisze:
  Witam serdecznie,
  spełniam wszystkie warunki do uzyskania dodatkowych 50 zł.
  Mój kod polecającego to: 1016451383

  Pozdrawiam 🙂

 27. Mariusz pisze:
  A może skoro reklamujecie kolejny program santander warto ostrzec ludzi, że poprzedni program z lutego to katastrofa, masa ludzi nie otrzymała nagród i musi składać reklamacje, które jak wynika jest winą banku, który zawinił w tym temacie.

  Ludzie odnajdźcie proszę post z okolic lutego i tam jest wysyp komentarzy, gdzie bank zwyczajnie ludzi oszukał a organizator konkursu jest zawalony reklamacjami. Ostrzegam, bo bank wcale nie raczy wypłacać pieniędzy.

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mariusz, to prawda że przy ostatniej promocji były spore problemy. Przy poprzednich edycjach nie było takich „niespodzianek” – mieściły się one w normie dla promocji wszystkich banków. Z naszej strony mogę powiedzieć że monitorujemy sytuację i zgłaszamy nieprawidłowości w przebiegu promocji. Liczymy na to, że były to jednorazowe utrudnienia, spowodowane trudną sytuacją w czasach epidemii, i że nasze zgłoszenia nie przejdą bez echa.
  • Mariusz pisze:
   No nie wiem, mija już 2 tydzień od zgłoszenia reklamacji i nawet nie dostałem żadnej odpowiedzi od organizatora konkursu, patrząc po komentarzach z lutego nie tylko mnie tak potraktowano. Sama też pisałaś o własnym przypadku trze santander ewidentnie uchylał się od wypłacenia nagrody i odrzucił 1 reklamację a dopiero po którejś bo kilkomiesięcznej batalii oddał należne pieniądze … czy warto polecać takich oszustów i narażać dane osobowe ludzi, gdyż bank ma masakryczny burdel organizacyjny?
 28. Tomasz pisze:
  Witam. Czy jeżeli założyłem konto w maju, ono się już aktywowało ale nie dojdzie mi do końca miesiąc karta, to czy warunki muszę spełniać jeszcze w maju czy dopiero się to liczy od czerwca ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasz, wg rozpiski w ramce w artykule: „Jeśli otworzysz konto w maju wyżej wymienione warunki spełniasz w maju, czerwcu i lipcu lub w czerwcu, lipcu oraz sierpniu.”
  • Tomasz pisze:
   Ok dzięki. To lub mi umknęło.
 29. Mehi pisze:
  Polecam skorzystanie z mojego kodu polecającego: 1016305413
 30. Bartosz pisze:
  Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał z promocji warto się pospieszyć, nie wiadomo czy premia za polecenia jeszcze bardziej nie spadnie. 50 zł to nie 80 zł ale zawsze coś… Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia gdzie użycie go gwarantuje odebranie należnej premii. Kod polecenia: 1015612038
  Wszystkie zgody marketingowe są wyrażone. O 100% działalności kodu przekonało się już kilku moich znajomych także zapraszam do skorzystania i zdobywania pokaźnych premii za polecenia.
  Pozdrawiam
  W dobie wirusa zakładanie kont w promocjach banków to fajny sposób na dorobienie sobie kilku stówek praktycznie za nic.
  KOD POLECENIA: 1015612038
 31. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Podany kod obowiązuje od 1.05.2020r. do 31.07.2020r.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 32. Andrzej pisze:
  Witam, kod polecającego: 1008687930.
  100% że zadziała po spełnieniu warunków czyli płatność kartą ogółem 300 pln w tym płatność Blikiem w miesiącu kolejnym po podpisaniu umowy i oczywiście logowanie do serwisu. Wystarczy wpisać przy składaniu wniosku, sprawdziłem, także wpisałem kod podany przez użytkowników tej stronki. Polecam, to działa.
  Kod polecającego: 1008687930

Napisz komentarz