PROMOCJA ZAKOŃCZONA

200 zł do wykorzystania na zakupy w Rossmannie za założenie 1 zupełnie darmowego konta w Nest Banku

Czekaliśmy, czekaliśmy i jest! Nowa, całkiem przyjemna i prosta promocja Nest Banku, w której w zamian za założenie konta w Nest Banku (oczywiście darmowego) można odebrać kartę podarunkową o wartości aż 200 zł do wykorzystania na zakupy w znanej każdemu drogerii Rossmann.

Dokładnie przeanalizowałem każdy szczegół regulaminu – wszystko dostępne na zrozumiałych i przejrzystych warunkach. Ale jest jeden mały haczyk, o którym informuję od razu….

Promocja obowiązuje do 17 listopada 2017 roku, ale…dostępnych jest w niej tylko 1 000 kart podarunkowych po 200zł każda, warto więc podejmować szybką decyzję i zdecydowanie korzystać z promocji. Z doświadczenia wiem, że takie okazje kończą się w mgnieniu oka. (W przypadku wcześniejszego zakończenia promocji poinformujemy o tym na blogu).

Rossmann – to naprawdę się opłaca!

Drogeria znana każdemu z nas, głównie dzięki stałym i atrakcyjnym promocjom, które sięgają nawet 55%. Całkiem niedawno taka promocja obowiązywała i w mgnieniu oka  sklepowe szafki opustoszały.

Dodatkowo, jakiś czas temu Rossmann wystartował ze swoją sztandarową promocją 2+2 gratis. Dzięki niej osoby posiadające na urządzeniu mobilnym aplikację Rossmanna mogą kupić 4 produkty (które akurat są objęte promocją) a w ostateczności zapłacić tylko za 2.

Rossmann to naprawdę znane marki takie jak: L’Oreal, Max Factor, Neutrogena, Nivea, Garnier, Eveline, które pokochały zarówno kobiety jak i mężczyźni. Ale w drogerii znajdziemy również inne mniej znane marki takie jak: Isana, Kneipp, Yoskine, Evree.

Szeroki asortyment i przystępne ceny sprawiają, że drogeria cieszy się tak dużą popularnością, a Ty masz okazję wejść do Rossmanna, kupić cokolwiek chcesz, cokolwiek potrzebujesz i zapłacić za to mniej o 200 zł! Może masz jakieś ulubione kosmetyki lub perfumy, które chciałbyś kupić taniej?

>>Załóż darmowe konto i odbierz 200 zł do Rossmanna<<

Jak otrzymać kartę podarunkową na 200 zł do Rossmanna?

Zanim jednak napiszę coś więcej o szczegółowych warunkach, wyjaśnijmy sobie kto tak naprawdę do promocji może przystąpić. Otóż regulamin promocji mówi, że promocja jest przeznaczona zarówno dla nowych jak i powracających klientów Nest Banku (wcześniej Banku Smart), a dokładnie osób które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadały w Banku żadnego rachunku.

Jeżeli spełniasz ten warunek to możesz śmiało przejść do instrukcji i odebrać kartę podarunkową na 200 zł do Rossmanna, a tak jak pisałem – będzie łatwo.

#1 KROK – Przejdź na dedykowaną przez Bank stronę promocji i złóż wniosek o Nest Konto. Podczas składania wniosku zaznacz wymagane zgody marketingowe:

Konto w Nest Banku:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wydanie karty – 0 zł
 • Miesięczna opłata za kartę – 0 zł (bez warunków!)
 • Przelewy internetowe – 0 zł
 • Bankomaty w całej Polsce – 0 zł

#2 KROK – Podpisz umowę o konto. Do wyboru masz dwie opcje:

 • przelew weryfikacyjny (Alior, Pekao, BZ WBK, Eurobank, ING, mBank, Orange Finanse, T-Mobile, PBS)
 • kurier

#3 KROK – Zapewnij wpływ wynagrodzenia na konto w Nest Banku w kwocie min. 2 000 zł, najpóźniej do 8 grudnia 2017 roku. Od razu odpowiadam na ewentualne pytania – tak wpływ musi podchodzić od pracodawcy, albo ewentualnie:

 • wpływ emerytury/renty od organu wypłacającego
 • stypendium wypłacane przez uczelnię/szkołę
 • świadczenie 500+

Warunek trochę może i skomplikowany bo jednak trzeba by było poprosić pracodawcę, aby w jednym chociaż miesiącu skierował na wynagrodzenie na inne konto – może ktoś ma taką możliwość. Później można wrócić do przelewania wynagrodzenia na poprzednie konto. Nest Bank w tej promocji wymaga tylko jednego wpływu.

UWAGA! Z informacji przekazanych przez Bank wynika, że w promocji będą brane pod uwagę sumy wpływów, czyli na konto może wpłynąć np. wynagrodzenie w kwocie 1 500 zł i do tego 500 zł ze świadczenia + – łącznie będzie to 2 000 zł i warunek promocji będzie spełniony.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 200 zł do Rossmanna<<

To wszystko!

Jeżeli ktoś dał radę spełnić ten jeden warunek to teraz Bank przyzna wspomnianą nagrodę – kartę podarunkową na 200 zł do Rossmanna. Kartę dostarczy Ci kurier najpóźniej do 15 grudnia 2017 roku – czyli jeszcze przed świętami! Co ważne – kartę możesz wykorzystać wielokrotnie, ważna będzie ona do 30 października 2018 roku.

Podsumowanie

Promocja Nest Banku jak zwykle prosta i na przejrzystych warunkach – łatwa nagroda – karta podarunkowa na 200 zł do Rossmanna praktycznie za nic. Zgodzę się z tym, że warunek zapewnienia wpływu wynagrodzenia może być trochę kłopotliwy – to jednak pewna zmiana u pracodawcy.

Może jednak ktoś ma możliwość złożenia w pracy takiej dyspozycji, aby po prostu w jednym miesiącu wynagrodzenie wpłynęło na inne konto. 🙂 Myślę, że warto taką ewentualność rozważyć przecież 200 zł piechotą nie chodzi.

UWAGA! Przypominam w promocji dostępnych jest tylko 1 000 promocyjnych kont – kto pierwszy ten lepszy więc działamy!

>>Załóż darmowe konto i odbierz 200 zł do Rossmanna<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 27

 1. Adrian pisze:
  Może ktos mi przelać i wpisać w tytuł, że przelew wynagrodzenia?
 2. Dawid pisze:
  czy jeżeli ktoś w jednym miesiącu dostanie 1600 wynagrodzenia i 500 zł z +500, to zaliczy warunek? Bo nie wiem, czy mogę polecić 🙂
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak – mamy potwierdzenie, że będzie to liczone do promocji, czyli jak wpłynie na konto 1 600 zł wynagrodzenia i do tego 500 zł ze świadczenia 500+ to pod uwagę będzie brana suma czyli 2 100 zł. 🙂
 3. olq pisze:
  witam,
  czy jeśli założę konto na siebie to wpływem na konto może być wynagrodzenie męża?
 4. Marek pisze:
  w kwestii pierwszeństwa liczy się data założenie konta czy data wpływu wynagrodzenia ?
  • Moniaki.pl pisze:
   W pierwszej kolejności założysz konto, a dopiero później zapewnisz wpływ wynagrodzenia. Generalnie będzie tak, że jak promocja osiągnie limit 1 000 konto to strona zostanie wyłączona więc jak w tym czasie założysz konto to wyrobisz się w promocji. 🙂
 5. Adrian pisze:
  a czy jeśli poproszę kuzyna o to żeby zrobił mi przelew ze swojego firmowego konta na moje konto taką kwotę? mimo iż jestem jeszcze studentem i oficjalnie nie pracuję?
  • Moniaki.pl pisze:
   Możesz przetestować taki sposób możliwe, że przelew z konta firmowego na Twoje konto będzie zaakceptowany. 🙂
 6. Łukasz pisze:
  a czy jeśli świadczeniobiorcą 500+ jest moja żona i na nią przychodzi przelew ale na moje konto, czy także zalicza się taki wpływ czy musi być na tą osobę która jest właścicielem konta?
 7. Tomek pisze:
  Czy przedsiębiorcy są wykluczeni z promocji?
 8. Justyna pisze:
  Czy przejdzie następująca opcja? Idę na pocztę i nadaję przelew na moje konto w nest banku i na druczku zlecenia wpisuję jako nadawcę nazwę firmy, w której pracuję. Nie chcę zmieniać konta do przelewu, bo mam z tego tytułu bonus od innego banku.
 9. Sebastian pisze:
  Witam, spełniłem wszystkie warunki, w jaki sposób zostanę o tym poinformowany? Mam wrażenie, że bank nigdzie o tym nie informuje. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Masz rację Sebastian. Regulamin nie precyzuje kiedy (i czy w ogóle) uczestnik będzie powiadomiony o przyznaniu nagrody. Spodziewam się, że może być tak, że po prostu zaskoczy Cię kurier z kartą podarunkową bez żadnej wcześniejszej wiadomości.
 10. Dawid pisze:
  mam pytanie.. założyłem konto zanim promocja się zakończyła, jednak pensje pracodawca przeleje mi dopiero 10 grudnia na konto w tym banku. Czy załapie się do dostania nagrody, czy może osoby które dokonają wpłaty od pracodawcy na konto powiedzmy 10 listopada mnie uprzedzą ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z informacjami zawartymi w artykule i regulaminie, wynagrodzenie musi wpłynąć do 8.12 więc 10.12 jest już po koniecznym terminie 🙁
 11. Michał pisze:
  10 grudzień to niedziela. Większość firm która wypłaca 10 grudnia wypłaci właśnie 8 grudnia, w piątek. Stąd też ta graniczna data wyznaczona przez nestbank- 8 grudnia.

  Ja otrzymuję wypłatę z końcem miesiąca- właśnie wpłynęła także czekam na ten bon z niecierpliwością.

 12. Krzysztof pisze:
  Otzrymaliscie Karty ?ja spelnilem warunki i cisza
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Krzysztofie czy mógłbyś sprawdzić maila czy przypadkiem kody nie zostały tam już wysłane? Niektórzy piszą, że już je otrzymali więc sprawdź proszę jak wygląda Twoja sytuacja i dam mi znać. 🙂
 13. Krzysztof pisze:
  Juz sie dowiedzialem ze nie otrzymam poniewaz wplyw 2000 zl nie byl od pracodawcy tylko przelalem z innego konta 2000 zl w tytule wynagrodzene 2000 zl nie uznali szkoda

Napisz komentarz