Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

200 zł do Carrefour + 12 miesięcy bez opłat za kartę kredytową w BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

2 vouchery do Carrefour, każdy o wartości 100 zł;

dodatkowo darmowa karta przez pierwsze 12 miesięcy;

punkty w programie mambonus, wymienne na nagrody.

Za co?

-za założenie karty z dedykowanego linku;

-za wykonanie kartą transakcji na min. 1000 zł w każdym z 2 kolejnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy;

-za zarejestrowanie się na stronie mambonus.pl.

Ile to kosztuje?

Karta przez pierwsze 12 miesięcy jest darmowa.

Kiedy bonus?

W ciągu 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunków.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 września 2019 roku nie posiadały w BNP Paribas umowy o kartę kredytową.

Do kiedy promocja?

Do 28 lutego 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Doczekaliśmy się kolejnej edycji popularnej promocji karty kredytowej od BNP Paribas. Tym razem do wzięcia jest 200 zł na zakupy w Carrefour + 9 200 punktów w programie Mam Bonus (wymienisz je na nagrody). Dodatkowo karta kredytowa w promocji będzie dla Ciebie za darmo przez pierwsze 12 miesięcy.

Z promocji możesz skorzystać 🗓 do 28 lutego.

Karta kredytowa – hit czy kit?

Krótko powiem: kilka lat w bankach przepracowałam i albo ktoś się boi kredytówki jak diabeł święconej wody, albo nie wyobraża sobie życia bez niej.

Podejście pierwsze (Pani, jaką kartę kredytową, toż to zło!) najczęściej wynika z tego, że zwyczajnie nikt nie wytłumaczył nam, jak ona dokładnie działa. A więc jeśli nigdy karty nie miałeś to ten akapit jest dla Ciebie. Osoby doświadczone z kartami mogą go opuścić i przejść dalej do opisu promocji.

Karta kredytowa to nic innego jak karta do płacenia z limitem kredytowym. Bank przyznaje Ci określony limit (na przykład 2 000 zł), z którego możesz korzystać. Jeśli spłacasz go w określonym terminie to nie naliczą Ci się żadne odsetki – korzystasz z pieniędzy banku za darmo.

PRZYKŁAD

Zepsuła Ci się lodówka. Musisz pilnie kupić nową, ale budżet na ten miesiąc został już wykorzystany, a do wypłaty pozostał tydzień. Bez lodówki trudno się żyje. Możesz pożyczyć pieniądze od rodziny czy znajomych – ale bądźmy szczerzy, nikt z nas tego nie lubi.

Albo masz kredytówkę, idziesz po nową lodówkę, po wypłacie spłacasz wykorzystany limit i gotowe. Masz lodówkę, nie zapłaciłeś żadnych odsetek bo spłaciłeś kartę w terminie i nie musiałeś znosić uwag znajomych, jak to lepiej trzeba planować wydatki.

O czym musisz pamiętać przy karcie kredytowej:

 • jeśli spłacasz 100 % wykorzystanego limitu to nie policzą Ci się żadne odsetki. Jeśli spłacisz mniej to odsetki się naliczają;
 • pamiętaj o warunku bezpłatności karty – co musisz zrobić, żeby nie naliczała się opłata miesięczna lub roczna za kartę;
 • kartą płacisz (stacjonarnie, przez Internet) a nie wypłacasz gotówkę – bo będzie prowizja;
 • banki mogą naliczać prowizje również za doładowania portfeli elektronicznych, na przykład Revoluta – warto na to uważać.

Gorąco polecam nasz poradnik na temat kart kredytowych – jeśli masz jakieś wątpliwości, po jego przeczytaniu wszystko powinno stać się jasne:

Kto może skorzystać z promocji?

Możesz wnioskować o kartę w tej promocji jeśli spełniasz poniższe wymagania:

 • jesteś pełnoletni;
 • posiadasz źródło dochodu – najprawdopodobniej podczas wnioskowania o kartę zostaniesz poproszony o jego udokumentowanie, na przykład wysyłając wyciągi z konta;
 • nie mogłeś mieć w BNP Paribas karty kredytowej 🗓 od 1 września 2019 roku.

Jeśli masz inne produkty w BNP, na przykład konto osobiste, to jak najbardziej możesz starać się o kartę kredytową.

Jak zgarnąć 200 zł – szybka instrukcja

Cały proces jest bardzo prosty: składasz wniosek, jeśli jest decyzja pozytywna otrzymujesz kartę i płacisz nią przez 2 miesiące. Następnie odbierasz nagrody – i gotowe!

#Krok 1 – złóż wniosek o kartę kredytową

Pierwszym krokiem jest 🔎 złożenie wniosku kontaktowego o kartę z TEGO LINKU. Uzupełniasz dane, czekasz na telefon od pracownika banku, który wypełni z Tobą wniosek. Pamiętaj, że 🗓 do 28 lutego musisz mieć już podpisaną umowę o kartę – nie pozostawiaj składania wniosku na ostatnią chwilę, może to potrwać kilka dni.

#Krok 2 – płać kartą za codzienne zakupy

🗓 W ciągu 2 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zapłać kartą na min. 1 000 zł w każdym z miesięcy.

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności należy Ci się bon do Carrefour na 100 zł.

PRZYKŁAD

Umowę o kartę podpisujesz w styczniu. W lutym i marcu zapłać kartą na min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy. Płać za codzienne zakupy, paliwo, spożywkę, ubrania.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Transakcje kartą to zarówno transakcje płatnicze w sklepach stacjonarnych i internetowych. Nie musi to być jedna transakcja na 1000 zł – liczy się suma.

Do promocji nie wliczają się:

 • transakcje zwrócone lub sporne;
 • transakcje polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych (na przykład doładowanie Revoluta);
 • transakcje płatnicze na rzecz podmiotu, który nie dostarcza opłacanych towarów/usług lub podmiot pośredniczący w dokonywaniu płatności na rzecz faktycznych dostawców towarów/usług;
 • przekazy pieniężne, płatności definiowane jako zakłady (gry losowe, hazardowe) .

#Krok 3 – zarejestruj się na mambonus i odbierz nagrody

Ostatnim krokiem będzie rejestracja w programie lojalnościowym BNP Paribas o nazwie mambonus. Każda z nagród zostanie Ci udostępniona 🗓 w ciągu 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunków. Od momentu udostępnienia nagrody masz🗓 2 miesiące na 🔎 zarejestrowanie się na stronie www.mambonus.pl , zaakceptowanie regulaminu programu i odebranie nagrody.

UWAGA

Do momentu odebrania ostatniej nagrody nie zamykaj karty. Pamiętaj, że zamknięcie karty przed upływem 6 miesięcy od momentu jej założenia wiąże się z opłatą 25 zł.

Karty podarunkowe są ważne 🗓 do 14 lutego 2022 roku. Każdy bon jest jednorazowy, co oznacza, że jeśli zapłacisz za zakupy o wartości 70 zł bonem na 100 zł, to 30 zł przepada. O kartach podarunkowych więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w STYCZNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LUTYM

Łącz promocje, zyskaj więcej

Oprócz darmowej karty na rok i 200 zł do Carrefour możesz zyskać jeszcze więcej – punkty w programie mambonus. Wymienisz je na nagrody, na przykład voucher na Allegro. A jeśli nie masz jeszcze konta osobistego w BNP sprawdź koniecznie poniższą promocję – 350 zł do Biedronki czeka.

Konto osobiste – dodatkowe 350 zł do Biedronki

Zakładasz konto, zapewniasz dwa wpływy, płacisz kilka razy BLIKiem i robisz przelewy z konta w BNP. Za te kilka czynności odbierzesz aż 350 zł do Biedronki.

UWAGA - DOBRA RADA NR 1

Sugeruję najpierw założyć konto, później wnioskować o kartę. Jeśli zrobisz to w odwrotnej kolejności możesz na przykład otrzymać dostęp do bankowości internetowej, co wykluczy Cię z promocji konta osobistego - i 350 zł przepadnie.

Dodatkowe punkty w mambonus

Sama idea mambonus opiera się na tym, że po rejestracji karty w programie płacisz nią, a za każdą płatność naliczone są punkty. Wymieniasz je później na nagrody. Na sam start możesz otrzymać ich całkiem sporo.

1. 200 punktów za rejestrację w programie

Za samo zarejestrowanie się w mambonus otrzymasz 200 punktów.

2. 5 000 punktów na start

Jeśli 🗓 w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę 🔎 wykonasz cztery transakcje kartą na kwotę minimum 50 zł każda to otrzymasz 5 000 punktów na start w programie mambonus.

3. Punkty za transakcje

1 zł wydane kartą kredytową zarejestrowaną w mambonus = 2 punkty w mambonus.

A więc prosta kalkulacja: w ciągu 2 miesięcy musisz wydać kartą min. 2 000 zł czyli otrzymasz za to kolejne 4 000 punktów.

Łącznie otrzymasz min. 9 200 punktów, które możesz wymienić na nagrody lub vouchery. Na przykład voucher 20 zł na Allegro kosztuje 6 000 punktów, a na 50 zł – 15 000 punktów. Katalog nagród znajdziesz TUTAJ.

UWAGA - DOBRA RADA NR 2

Zaraz po otrzymaniu karty zarejestruj ją w mambonus. Dzięki temu spełniając warunki promocji będziesz jednocześnie zbierać punkty za płatności kartą.

Karta kredytowa na rok za darmo

Oprócz voucherów i punktów w tej promocji zyskujesz kartę bez żadnych opłat na 12 miesięcy. W promocji biorą udział karty Mastercard Standard oraz Gold, ale my omówimy sobie Standard.

Przez pierwszy rok nie płacisz nic za posiadanie karty. Po upływie tych 12 miesięcy (zakładając że nie zmieni się tabela opłat i prowizji) aby nadal mieć darmową kartę musiałbyś wykonywać transakcje na kwotę min. 1 000 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Pamiętaj, by nie zamykać karty przed upływem 6 miesięcy od momentu zawarcia umowy. Inaczej policzy Ci się opłata 25 zł.

Karta kredytowa Mastercard Standard

  Aktualne na dzień: 13 września 2022

Opłata miesięczna za kartę przez pierwsze 12 miesięcy

0 zł

Opłata miesięczna za kartę po upływie 12 miesięcy

0 zł/9 zł

0 zł pod warunkiem dokonania w okresie rozliczeniowym transakcji na min. 1000 zł

Płatności bezgotówkowe kartą

0 zł

Wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą

4,9% min 10 PLN

Przelew z rachunku Karty

4,9% min 10 zł

Prowizja za Transakcję szczególną

4,9% min 10 PLN

Opłata za pakiet SMS

7,50 zł miesięcznie

Nie jest wymagany do promocji, nie musisz go mieć

RRSO

26,97%

W przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej i odsetek

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Opłata za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia

25 zł

Nie zamykaj karty przed upływem 6 miesięcy, wtedy opłata się nie naliczy

Podsumowanie

Warto płacić kartą! I tak musimy płacić za żywność, ubrania, paliwo, bilety. Skoro i to i tak nieuniknione, dlaczego przy okazji na tym nie zarobić? Kartę na rok masz za darmo, dostaniesz 200 zł na zakupy do Carrefour i jeszcze dodatkowo zbierasz punkty w mambonus. Jeśli przykładowo zostawisz sobie kartę na 11 miesięcy (12 miesięcy karta jest za darmo, pamiętasz) i co miesiąc będziesz nią płacić na 1 000 zł uzbiera Ci się 22 000 punktów w mambonus. A za to spokojnie możesz mieć vouchery na 70 zł na przykład na Allegro lub Decathlon.

Powodzenia!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. Andrzejj pisze:
  Czy zasilając tą kartą Revoluta, BNP nalicza jakieś opłaty?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jakiś czas temu nie naliczał, myślę że nic się w tej kwestii nie zmieniło – nie widziałam żadnych informacji na ten temat.
 2. Andrzej pisze:
  p.Magdo, dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie ma za co, proszę zawsze pytać, postaramy się pomóc 🙂 Pozdrawiamy również i udanego weekendu 🙂
 3. Marek pisze:
  Podpisalem umowe 25 stycznia i do 25 lutego mam okres rozliczeniowy. To od 25 lutefo do 25 marca i od 25 do 25 kwietnia mam wydac te 1000 czy nie patrzyc na okres rozliczeniowy i w lutym i marcu wydac?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Do promocji liczą się miesiące kalendarzowe, czyli transakcje trzeba zrobić w lutym i marcu. Pod koniec artykułu jest do pobrania Ogarniacz, odpowiednio dla umów podpisanych w styczniu oraz lutym – można sobie ściągnąć i tam jest wszystko rozpisane co kiedy trzeba zrobić 🙂
 4. Adam pisze:
  Dostałem ostatnio możliwość odbioru pierwszego bonu do carefour poprzez stornie mambonus. ( Umowa podpisana w styczniu )
  Udostępniony został tylko jeden bon na 100 zł. Warunki oczywiście zostały spełnione zarówno w lutym jak i marcu. Czy powinienem dostać odrazu dwa bony ? Czy ten za marzec będzie oddzielne później na koniec następnego miesiąca ?
  Podsumowując pisać już reklamację czy jeszcze poczekać 😉
 5. Adam pisze:
  Dostałem ostatnio możliwość odbioru pierwszego bonu do carefour poprzez stornie mambonus. ( Umowa podpisana w styczniu )
  Udostępniony został tylko jeden bon na 100 zł. Warunki oczywiście zostały spełnione zarówno w lutym jak i marcu. Czy powinienem dostać odrazu dwa bony ? Czy ten za marzec będzie oddzielne później na koniec następnego miesiąca ?
  Podsumowując pisać już reklamację czy jeszcze poczekać 😉
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeszcze bym poczekała – nagrody są dwie osobne, są przyznane w ciągu 60 dni roboczych od momenty spełnienia warunków czyli jest jeszcze trochę czasu 🙂

Napisz komentarz