Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

2 lata dostępu do wyborcza.pl premium w zamian za kartę kredytową w Citibanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Dostęp do prenumeraty wyborcza.pl Premium na 24 miesiące

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 10,24%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty otrzymasz drugą wiadomość z kodem.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 15 lutego.

Skorzystaj z tej promocji »

Citibank wystartował z nową promocją karty kredytowej Simplicity. W zamian za jej założenie i wykonanie płatności otrzymasz dostęp do wyborcza.pl Premium za darmo aż na 2 lata – jego wartość to ponad 600 zł.

Dodatkowo otrzymujesz na rok dużo łatwiejsze warunki do darmowej karty – wystarczą płatności na 300 zł (zamiast na 1000 zł) aby Twoja kredytówka była za darmo.

Promocja potrwa 🗓 do 15 lutego 2021 roku.

Kto może wziąć udział w promocji

Jeśli nie miałeś w Citi głównej karty kredytowej 🗓 od 1 stycznia 2019 roku, rozliczasz się z podatków w Polsce i posiadasz źródło dochodu z odpowiednim minimalnym dochodem to możesz jak najbardziej złożyć wniosek o kartę w tej promocji. Pamiętaj, że ostateczną decyzję o przyznaniu Ci karty podejmuje bank.

Karta kredytowa Simplicity – jak mieć ją za darmo

Oprócz prenumeraty w promocji zyskujesz również dużo łatwiejsze warunki do tego, by nie płacić opłaty miesięcznej za kartę. Standardowo musisz nią wykonywać transakcje na min. 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym. W promocji przez rok wystarczą płatności na min. 300 zł.

Promocyjny okres rozpoczyna się od drugiego okresu rozliczeniowego i trwa przez kolejne 12 okresów.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 21 lipca 2021

Opłata miesięczna za kartę przez 12 miesięcy

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po 12 miesiącach

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

10,95%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

Jak odebrać nagrodę – instrukcja

#Krok 1 – Złóż wniosek o kartę Simplicity

🗓 Maksymalnie do 15 lutego wejdź na dedykowaną stronę i 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity. Sam wniosek jest bardzo prosty do wypełnienia, poradzisz sobie z nim bez trudu w 10 minut: wypełniasz swoje dane, dane o zarobkach i pracodawcy.

1. 🔎 Składasz wniosek o kartę przez dedykowaną stronę.

2. Po wstępnej weryfikacji wniosku pojawi się propozycja karty kredytowej. Dla potrzeb tej promocji musisz 🗓 w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę 🔎 dostarczyć do banku dokumenty dochodowe (najczęściej wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące). Będziesz miał możliwość ich dołączenia na końcu wniosku lub zrób to poprzez TĘ STRONĘ.

3. Teraz musisz potwierdzić swoją tożsamość – możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • Sposób 1 – weryfikacja biometryczna. Na podany nr telefonu otrzymujesz sms-a z linkiem oraz jednorazowy kod, dzięki którym zostaniesz przeniesiony do procesu zdalnej weryfikacji tożsamości. Musisz jeszcze udzielić zgody na ten rodzaj weryfikacji, zrobić zdjęcie dowodu osobistego oraz twarzy – i gotowe!
 • Sposób 2 – tradycyjna weryfikacja. Jeżeli nie chcesz weryfikacji za pomocą biometrii lub ten sposób nie zadziałał, możesz przejść do tradycyjnego sposobu weryfikacji. Do wniosku załączasz skan/zdjęcia dowodu osobistego. Następnie, telefonicznie będzie kontaktował się z Tobą konsultant banku (w ciągu kilku dni od złożenia wniosku), który potwierdzi z Tobą dane zawarte we wniosku i poinformuje o decyzji kredytowej.

4. Zostaniesz poproszony o 🔎 dostarczenie dokumentów dochodowych. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące.

5. Pozostało Ci już tylko 🔎 podpisać umowę – może zostać przesłana na maila bądź też tradycyjnie kurierem – i czekać na kartę.

Podczas składania wniosku o kartę może pojawić się Tobie oferta karty kredytowej z niższym limitem, ale za to bez dokumentów dochodowych. Dla celów promocji dostarczenie dokumentów jest niezbędne by otrzymać nagrodę.

#Krok 2 – zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citi Mobile

Pierwszy krok masz już za sobą, karta szczęśliwie dotarła. Kolejnym krokiem będzie 🔎 zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Musisz to zrobić 🗓 nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Przykład

Umowę podpisałeś w styczniu. Do końca lutego zaloguj się do bankowości internetowej lub ściągnij i aktywuj aplikację oraz przynajmniej raz zaloguj się do niej.

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

To już ostatni krok w tej promocji. Wystarczy że będziesz płacił swoją nową kartą za codzienne zakupy. A dokładniej, 🗓 do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zapłać kartą na łączną sumę min. 1500 zł.

Czyli na spełnienie ostatniego warunku masz aż 3 miesiące. Jeśli uda Ci się zapłacić kartą na wymaganą kwotę wcześniej, to tym lepiej dla Ciebie – szybciej otrzymasz nagrodę. Po prostu płać kartą za codzienne zakupy: spożywkę, bilety, paliwo, ubrania – a wymagana do promocji kwota nazbiera się bardzo szybko.

Założyłeś kartę w styczniu. Na wykonanie transakcji na łączną kwotę 1500 zł masz czas do końca kwietnia.

Poniższe transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcja w urzędzie pocztowym czy też transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji otrzymasz wiadomość w bankowości o spełnieniu warunków. Nagrodę otrzymasz w drugiej wiadomości, najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz pierwszą wiadomość.

Od dnia otrzymania kodu masz 30 dni na jego aktywowanie. Po prostu wchodzisz na stronę https://www.wyborcza.pl/prezentCiti i wpisujesz przyznany kod oraz adres e-mail oraz akceptujesz regulamin.

Ważne jest to, że aby skorzystać z kodu nie możesz mieć aktywnego konta na wyborcza.pl – konto musi zostać utworzone podczas realizacji kodu.

Pamiętaj, żeby przynajmniej do dnia otrzymania nagrody nie zamykać karty.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – wersja dla umów podpisanych w styczniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – wersja dla umów podpisanych w lutym

Połącz promocje, zyskaj jeszcze więcej

Każdy z nas zna hasła „Kup 3, zapłać za 2”, „Drugi produkt 50% taniej” itp. Z promocjami bankowymi jest podobnie – z im większej ilości skorzystasz, tym więcej zyskasz.

1. 150 zł za konto osobiste + 10 kodów na wysyłki paczek Inpostem

Możesz założyć całkowicie darmowe konto wraz z kartą, wykonać 3 proste czynności i zgarnąć 150 zł gotówki + 10 kodów na wysyłki Inpostem.

2. 3400 puktów w Bezcennych Chwilach – wymienne na nagrody o wartości 50 zł

Jeśli masz kartę z logo Mastercard (kredytową lub do konta), wydaną przez Citibank, to koniecznie zarejestruj ją w Bezcennych Chwilach, zrób zakupy na łączną kwotę min. 100 zł u przynajmniej dwóch partnerów i zgarnij 3400 punktów. Wymienisz je na nagrody o wartości 50 zł (na przykład voucher do H&M, Empik, RTV Euro AGD).

Podsumowanie

Lubisz być na bieżąco z wiadomościami? Nie musisz wydawać swoich pieniędzy, możesz założyć kartę, płacić nią za codzienne zakupy i zyskać dostęp do pakietu Premium na wyborcza.pl na 24 miesiące za darmo.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. KRZYSZTOF pisze:
  Nie ma chętnych na WYBORCZĄ.PL !!!
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krzysztof, niestety to nie od nas zależy wybór nagrody w promocji – my dostajemy jedynie informacje o promocji i ją opisujemy, kto zechce ten korzysta.
 2. bk pisze:
  no ale wyborcza? to juz chociaz rzeczpospolita by dali, a tu wyborcza… tego juz nikt nie czyta
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Szczerze to ja nie czytam żadnych gazet, za to dużo książek. Człowiek jest spokojniejszy i ma ciśnienie w normie 🙂
  • Adam pisze:
   Tobie zapewne pasowałby „Gość niedzielny”

Napisz komentarz