Moniaki już na INSTAGRAMIE! 👈 kliknij i obserwuj
PROMOCJA ZAKOŃCZONA

2 darmowe bilety do Multikina za użycie Google Pay

Lubisz oglądać filmy na dużym ekranie? Jeśli tak, to nie przegap nowej promocji Multikina, w której w prosty sposób po zakupie 2 biletów, możesz zdobyć 2 dodatkowe bilety na seanse 2D.  Wystarczy, że w terminie do 31.12.2018 roku, przy zakupie przez internet 2 biletów, zapłacisz za pomocą Google Pay.

Aby skorzystać z promocji, bilety musisz kupić poprzez stronę internetową www.multikino.pl.  Organizator wymaga założenia konta na tej stronie i zastrzega, aby adres mailowy był Twoim prawdziwym adresem e-mail.

Po spełnieniu tych warunków otrzymasz na maila 2 kody 2D, które możesz wymienić na 2 bilety. Kody będą ważne aż do 30.06.2019 r.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami w tym np. Multiponiedziałki, BuenoCzwartki, M!KARTA, Karta
Rodzina do Kina, Programem Rabatowym Getin Bank oraz Citi Bank. Promocja jest ograniczona do 50 000 kodów, czyli do 25 000 uczestników.

Jeśli masz zatem zaplanowane kino na grudniowy wieczór, kup bilety przez internet i zapłać za nie za pomocą Google Pay, a przyjemność będzie podwójna 🙂

Jak działa Google Pay? To bardzo proste. Tą metodą możesz płacić w sklepach, w internecie i w aplikacjach używając karty zapisanej na Twoim koncie Google. Jeśli zainstalujesz aplikację Google Pay na swoim telefonie nie musisz pamiętać o noszeniu portfela. Więcej o tym jak działa Google Pay, jak podpiąć kartę i jakie zabezpieczenia są stosowane dowiesz się na stronie www.pay.google.com.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz