PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Znów aktywna: Odbierz 2 DARMOWE bilety do Cinema City w zamian za założenie bezpłatnego konta w Raiffeisen Polbank

Dziś dla odmiany to Raiffeisen Polbank przygotował dla swoich nowych klientów świetną promocję, w której w zamian za przetestowanie darmowego konta otrzymują oni 2 darmowe bilety do Cinema City.

Produkt Banku, o którym mowa to Wymarzone Konto Osobiste, które naturalnie jest bezwarunkowo darmowe, bezpłatne będą również przelewy, a także wypłaty z bankomatów w kraju. Co więcej, przez pierwszy rok korzystania darmowa będzie również karta (chociaż myślę, że tak długo nie będziemy musieli jej utrzymywać) Po zweryfikowaniu danych – karta płatna 6 zł/m-c.

Ale…od razu uprzedzam, że warto szybko decydować się na skorzystanie z tej promocji ponieważ jest ona ściśle ograniczona – dostępnych jest tylko 3 000 nagród!

>>Przetestuj darmowe konto i odbierz 2 darmowe bilety do kina<<

Jak łatwo odbierzesz 2 bilety do Cinema City? [prosta instrukcja]

Aby przystąpić do promocji należy być nowym lub powracającym klientem Raiffeisen Polbank, a dokładnie osobą, która w ciągu ostatniego roku (od 15.09.2016 roku) nie była stroną umowy o Konto Osobiste w Banku. Czyli jeżeli nigdy nie posiadałeś żadnego konta w Raiffeisen Polbank lub zamknąłeś je przed 15 września 2016 roku to teraz śmiało możesz wystartować w tej promocji.

#1 KROK

Do 31.12.2017 roku (ale lepiej zrobić to szybciej – nagród jest tylko 3 000)wejdź na specjalną stronę promocyjną i złóż wniosek o Wymarzone Konto Osobiste wraz z kartą MasterCard Debit. Podczas zakładania konta:

 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w celu przeprowadzenia promocji

Co ważne, do końca 2017 roku należy nie tylko złożyć wniosek o konto, ale również podpisać umowę – łatwo zrobisz to za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego pochodzącego z Twojego innego banku.

>>Przetestuj darmowe konto i odbierz 2 darmowe bilety do kina<<

#2 KROK

Do 31.12.2017 roku – aktywuj kartę MasterCard Debit, zrobisz to sprawnie na dwa sposoby:

 • zaloguj się do bankowości R-online, przejdź do zakładki karty, wybierz kartę którą chcesz aktywować i “Aktywuj kartę” lub
 • skontaktuj się z infolinią (801 180 801)

#3 KROK

W ciągu miesiąca od dnia otwarcia Wymarzonego Konta Osobistego wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 50 zł (w sklepach stacjonarnych lub internecie). Może to być jednorazowa płatność, ale równie dobrze może być ich kilka – ważne, aby były one wykonane i zaksięgowane na Twoim koncie.

UWAGA! Do promocji nie zaliczają się płatności wykonane w: kasynach, kasynach internetowych oraz gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

To wszystko

Teraz czas na nagrody – 2 bilety, które zostaną przekazane Tobie za pośrednictwem wiadomości SMS najpóźniej do 31 stycznia 2018 roku. Bilety możesz wykorzystać na seanse 2D najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku – bilety nie są imienne więc możesz na film zabrać osobę towarzyszącą.

>>Przetestuj darmowe konto i odbierz 2 darmowe bilety do kina<<

UWAGA! Promocja ściśle ograniczona – tylko 3 000 nagród – może skończyć się przed czasem!

Podsumowanie

Promocja jest naprawdę bardzo fajna i nieskomplikowana dlatego polecam z niej skorzystać. W promocji zakładamy darmowe konto – bez dodatkowych warunków, w pakiecie mamy darmowe wypłaty z bankomatów i przelewy. Jedyny minus to płatna karta 🙁

Bank nie wymaga od nas zatem spełniania żadnych dodatkowych warunków tylko wykonanie płatności (jednej lub kilku) na kwotę min. 50 zł. Możesz więc zrobić jedne większe zakupy lub kilka razy zapłacić za coś w sklepie. W zamian za to trafiają do Ciebie 2 bilety do kina – moim zdaniem układ idealny!

A po zakończeniu promocji i odebraniu biletów możesz zrezygnować z konta i karty – wychodząc w ten sposób plus. 😉

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 15

 1. robert pisze:
  Witam serdecznie , dzwonili dziś do mnie z banku i powiedzieli że karta nie jest za darmo , opłata 6 zł 🙁
  • Moniaki.pl pisze:
   Zweryfikowałam to – masz rację. Poprawiłam wpis. Mój błąd przy czym tabela opłat i prowizji jest chaotyczna 🙁
 2. Michał pisze:
  dobry wieczór, założyłem konto. karte otrzymałem dziś karte. zastanawiam sie czy opłata za kartę jest od momentu założenia konta czy od aktywacji karty ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Jak dowiedziałam się w Banku nie ma znaczenia czy karta jest aktywowana czy nie nie – opłata będzie pobierana. Ale w październiku nie powinno być nic naliczone z racji tego, że dopiero podpisałeś umowę, a jednak okres rozliczeniowy już się kończy.
 3. Majka pisze:
  witam, a co trzeba zrobić aby uniknąc oplaty za karte 🙂 ?
 4. ADAM pisze:
  W przypadku konta w Raiffeisen, jedynie wybór karty VISA i dokonanie nią minimum jednej transakcji w miesiącu, na dowolną kwotę, zwalnia z opłat za posiadany plastik.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, ale w promocji Bank wymaga założenia karty MasterCard Debit a tu opłaty już nie unikniesz. 🙁
 5. Maja pisze:
  witam, ile czasu od spelnienia warunkow otrzymam bilety? – jest to kluczowe pod wzgledem oplacalnosci 🙂

  pozdr

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bilety zostaną przekazane smsem do 31 stycznia 2017 roku. Kluczowe jest tu to “do” i myślę, że otrzymasz sms bliżej 31.01, a może i nawet równo 31.01 niż np. wcześniej. 🙂
 6. Programista z warszawy pisze:
  w promocji jest napisane 100 ZL !!! OPISUJECIE ZLE I W PROWADZACIE W BLAD
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Gdzie jest napisane 100 zł? Co jest źle opisane, gdzie jest błąd? Proszę o wskazanie konkretnego miejsca z informacją wprowadzającą w błąd.
 7. Michał pisze:
  mam pytanie, otrzymałem bilety szybciej niż to jest opisane 🙂 właśnie w tym tygodniu na sms przyszły mi kody. Czy mogę już zamknąc konto ? w sumie minnęły niecałe 2 miesiące

Napisz komentarz