Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Chwyć 150 zł za eKonto w mBanku (+do 250 zł za polecenia). UWAGA: brak karencji dla powracających klientów!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

150 zł przelewem na Twoje konto

Do 250 zł za polecenia.

Za co?

– Za założenie konta przez ebroker z dedykowanego linku ORAZ;

– za wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych w jednym z dwóch miesięcy następujących po założeniu konta ORAZ;

– za uzupełnienie numeru konta do wypłaty premii w ciągu 7 dni od momentu otrzymania maila z informacją.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem dokonania 1 płatności kartą w miesiącu (inaczej opłata wyniesie 7 zł); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów (powyżej kwoty 100 zł).

Kiedy bonus?

Do 30 czerwca 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które na dzień 3 lutego 2020 roku nie posiadały konta osobistego w mBanku.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2020 roku lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Lubicie promocje bankowe, prawda? Chcielibyście z nich korzystać na okrągło, ale wiadomo, te okresy karencji między jedną a drugą promocją… Tu trzeba czekać kilka miesięcy aby ponownie wziąć udział, tu rok, tam dwa lata, a niektóre banki w ogóle wykluczają osoby, które kiedyś już miały konta w promocji.

No to mam dla Was mega dobrą informację – jeżeli nie miałeś konta w mBanku na dzień 3 lutego TEGO ROKU to w tej promocji łatwo chwycisz 150 zł za konto + do 250 zł za polecenia. To jest absolutny hit, jeżeli chodzi o karencję w promocjach bankowych, czegoś takiego jeszcze nie opisywałam. Oby stało się to nowym trendem pośród reszty banków 🙂 I jeszcze jedna dobra wiadomość – warunki tej promocji są naprawdę bardzo łatwe do spełnienia (5 transakcji bezgotówkowych w jednym miesiącu wykona każdy, nawet dziecko).

Promocja trwa do 31 marca 2020 roku, ale obowiązuje limit rejestracji. Tylko pierwsze 3000 wniosków weźmie udział w promocji. Warto się pospieszyć, taka gratka bez karencji to jak perła znaleziona w kałuży 🙂

Czy łapię się do promocji?

Wystarczy że masz ukończone 18 lat, nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem konta osobistego w mBanku na dzień 3 lutego 2020 roku i śmiało możesz składać wniosek.

Posiadanie innych produktów w banku nie wyklucza z promocji. Jeśli masz na przykład rachunek firmowy w mBanku, ale nie masz osobistego, to teraz jest dobry moment by je założyć i zgarnąć 150 zł premii.

eKonto – czy będzie dla mnie darmowe?

Od lat korzystam z usług mBanku i bardzo sobie chwalę, zarówno same konto, jak też aplikację mobilną a także poziom obsługi. Konto może być dla Ciebie praktycznie darmowe – wystarczy że raz w miesiącu zapłacisz kartą do konta, na dowolną kwotę. Sam przyznasz, ze są to wyjątkowo łatwe warunki do spełnienia.

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (BEZWARUNKOWO);
 • 0 zł – opłata za internetowe przelewy krajowe w złotówkach;
 • 0 zł – transakcje BLIK;
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą w miesiącu) – w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł;
 • 0 zł – opłata za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł;
 • 2,50 zł – opłata za wypłaty z bankomatów w kwocie poniżej 100 zł;
 • 0 zł – opłata za wypłatę gotówki w kasie sklepu.

Pamiętaj jedynie o tym, by nie wypłacać gotówki z bankomatu w kwocie niższej niż 100 zł, ponieważ wiąże się to z prowizją.

Jak otrzymać premię 150 zł – instrukcja krok po kroku

Promocja przygotowana jest przez mBank przy współpracy z popularnym serwisem z promocjami bankowymi, czyli ebroker. Co musisz zrobić żeby zdobyć 150 zł nagrody? Bardzo niewiele, o czym za chwilę przekonasz się sam na własne oczy.

#Krok 1 – złóż wniosek o eKonto wraz z kartą do konta

Najpóźniej do 31 marca 2020 roku załóż profil na ebrokerpartner.pl i złóż za jego pomocą wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą do konta i dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, że w tej promocji bierze udział tylko 3000 pierwszych wniosków, a biorąc pod uwagę fakt, że jest to pierwsza promocja praktycznie bez okresu karencji limit ten może szybko się wyczerpać.

Podczas rejestracji na ebroker pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu partnera.

Po zarejestrowaniu swojego profilu na ebroker koniecznie sprawdź maila – w wiadomości otrzymasz link aktywacyjny. Kliknij w niego, a Twój profil na ebroker będzie aktywny.

Teraz pora na złożenie samego wniosku o eKonto i karty. Znajdziesz go po zalogowaniu do swojego nowo utworzonego profilu na ebroker, w zakładce „KONTO BONUS”. Stamtąd zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do wniosku o konto.

Pierwszy krok masz za sobą, poszło sprawnie, prawda? Wniosek złożony, zostały już tylko dwa równie łatwe zadania, które dzielą Cię od 150 zł nagrody.

Pamiętaj, aby wypełniając wniosek o konto podać takie same dane jak podczas zakładania profilu na ebroker.

#Krok 2 – podpisz umowę o konto i kartę

Na zawarcie umowy masz czas maksymalnie do 15 kwietnia 2020 roku.

Umowę możesz podpisać na dwa sposoby:

 • przez kuriera;
 • w placówce banku.

Nasza koleżanka z redakcji, Kasia, zakładała ostatnio konto w mBanku i była zachwycona szybkością całego procesu i sprawnością, z jaką poszło podpisanie umowy w oddziale banku. Jeszcze bardziej podobał się jej brak papierowych umów – wszystko otrzymała na maila, skąd w każdej chwili może wyszukać potrzebne jej informacje. I wiadomo, papierowe umowy mają tendencję do gubienia się w stertach papierków, a na mailu nic nie zginie.

Dwa kroki za Tobą, już zbliżamy się do końca. Pozostają Ci tylko do wykonania 5 transakcji bezgotówkowych.

#Krok 3 – wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych

W jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu konta wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Czym są transakcje bezgotówkowe?

Są to płatności kartą w sklepach stacjonarnych, sklepach internetowych, jak również transakcje wykonywane za pomocą BLIK, i co rzadko spotykane w promocjach – przelewy internetowe. Mogą być wykonane na dowolne kwoty, nawet najdrobniejsze. Nie ma przeciwwskazań, byś przelał 5 razy po 1 zł na swoje konto w innym banku.

Transakcje możesz dowolnie łączyć, możesz na przykład 5 razy zapłacić kartą lub 1 zapłacić kartą, 2 razy BLIKiem i zrobić przelewy. Masz w tym zakresie pełną dowolność.

Za transakcje bezgotówkowe bank nie uznaje jedynie:

 • przelewów wewnętrznych, czyli na konta w mBanku, nawet jeżeli nie należą do Ciebie;
 • transakcji anulowanych (na przykład w przypadku zwrotu płatności za zwrócony towar).

Widzisz, jakie to proste? Chciałabym by więcej banków wprowadzało tak łatwe i przyjemne promocje. Zakładasz konto, wykonujesz 5 transakcji i gotowe! Pozostanie Ci już tylko uzupełnienie numeru konta do wypłaty premii i obmyślenie pomysłu, na co wydać dodatkową gotówkę. Pamiętaj, by nie zamykać konta przynajmniej do momentu wypłaty premii.

Założyłeś konto w lutym. Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych w marcu lub kwietniu.

Kiedy otrzymam swoją nagrodę?

Najpóźniej do 17 czerwca 2020 roku otrzymasz na podany adres e-mail wiadomość z linkiem. Po jego kliknięciu uzupełnij numer konta w mBanku do wypłaty premii. Na uzupełnienie numeru konta masz 7 dni od momentu otrzymania wiadomości.

Uzupełnienie numeru konta jest niezbędne do wypłaty premii!

Twoje 150 zł nagrody trafi przelewem na eKonto najpóźniej do 30 czerwca 2020 roku.

Dodatkowa nagroda – do 250 zł za polecenia

Jeżeli założyłeś konto w tej promocji to masz okazję do zgarnięcia dodatkowych 250 zł. Jak to zrobić?

Możesz na swoim profilu na ebroker wygenerować link polecający i przekazać go najbliższym. Osoba, która z niego skorzysta bierze udział w promocji ze 150 zł nagrody + Ty dodatkowo otrzymasz 50 zł za polecenie. Abyś otrzymał nagrodę za polecenie zarówno Ty, jak i osoba rejestrująca się z Twojego linku musicie spełnić warunki uprawniające do otrzymania głównej nagrody (150 zł). Polecać możesz zacząć w każdej chwili, nie musisz czekać aż spełnisz warunki swojej głównej promocji.

Zakładasz konto w promocji w lutym. Generujesz link polecający i dzielisz się nim ze znajomymi. W marcu lub kwietniu wykonujesz 5 transakcji bezgotówkowych. Obie nagrody, za konto i za polecenia, otrzymasz w czerwcu. Gdybyś nie wykonał warunków uprawniających do odebrania nagrody 150 zł nie otrzymasz żadnej – ani za założenie konta, ani za polecenia.

Możesz otrzymać premię za polecenie maksymalnie 5 osób, czyli łącznie Twoje konto może pogrubić się o kolejne 250 zł.

Nagroda za polecenie zostanie Ci wypłacona razem z nagrodą główną, czyli maksymalnie do 30 czerwca 2020 roku.

Podsumowanie

Jest to jedna z najciekawszych i najprostszych promocji, jakie miałam okazję opisywać na tej stronie. A kilka już ich było. Bank zrezygnował z okresu karencji, dzięki czemu wiele osób, które miały nawet do niedawna konta w mBanku, ale je zamknęły, mogą ponownie wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrodę. Dodając do tego jeszcze banalnie proste warunki do spełnienia plus dodatkowy bonus za polecenia, ta promocja może okazać się nowym hitem. I nie zdziwi mnie to ani trochę 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 36

 1. Andrzej pisze:
  Proszę o pomoc
  Otworzyłem konto.
  1. Link polecający- wysłałem znajomemu link, który się tylko zarejestrował. Gdy wieczorem się tylko zaloguje i kliknie załóż konto to czy ja wtedy na pewno otrzymam 50 zł gdy on spełni warunki.
  2. Warunki czyli wystarczy, że w marcu zrobi tylko 5 przelewów ze swojego konta na konto w innym banku i zrobi 1 płatność kartą, aby nie było opłaty i już wszystko.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, abyś otrzymał 50 zł za polecenie to zarówno Ty, jak i znajomy musicie spełnić warunki uprawniające do odebrania 150 zł. Gdybyś na przykład Ty ich nie zrobił, a znajomy tak to nie otrzymasz premii. A więc premia 50 zł jest uzależniona od spełnienia warunków uprawniających do 150 zł + to samo musi zrobić znajomy.
   Co do opłat – tak, wystarczy, tylko trzeba pamiętać że nagroda jest wypłacana w czerwcu, więc do tego czasu konto musi być aktywne.
 2. Tomek pisze:
  Witam, będę wdzięczny jeśli ktoś przy zakładaniu konta zechce użyć mojego kodu polecającego mBanku. Z góry bardzo dziękuję.
  Kod polecający:
  Tommek981202

  Pozdrawiam

 3. Piotr pisze:
  Witam, mam pytanie:
  Czy po spełnieniu warunku 5 tranzycji bezgotówkowych, można zamknąć kartę i czekać na „przyjście” nagrody? 🙂
  • Anna pisze:
   „Pamiętaj, by nie zamykać konta przynajmniej do momentu wypłaty premii.” Cytat z tekstu
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Piotr, regulamin nic na ten temat nie mówi. De facto nie mówi nawet o koncie, ale to jest logiczne, skoro na nie ma zostać przysłana nagroda 🙂
 4. Lila pisze:
  Piszecie, że „Pamiętaj, aby wypełniając wniosek o konto podać takie same dane jak podczas zakładania profilu na ebroker. Zaakceptuj również wymagane przez bank oświadczenia Klienta oraz wyraź zgodę na ujawnienie przez bank na rzecz Centrum Bezpieczeństwa informacji o Kliencie, w tym również informacji objętych tajemnicą bankową.”
  Nie zauważyłam we wniosku zgody na ujawnienie przez bank na rzecz ….(ostatni punkt cytatu) jak również nie znalazłam takiego zapisu w regulaminie. O co chodzi?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Lila, to prawda że takiego zapisu nie ma w regulaminie. Jest za to taka informacja na stronie promocji:
   „Warunkiem zawarcia Umowy jest:
   1. akceptacja wymaganych przez Bank oświadczeń Klienta oraz wyrażenie przez Klienta zgody na ujawnienie przez Bank na rzecz Centrum Bezpieczeństwa informacji o Kliencie, w tym również informacji objętych tajemnicą bankową;
   2. zapoznanie się z niniejszym Regulaminem oraz jego akceptacja.”
   Uznałam że bezpieczniej będzie zawrzeć ją w opisie promocji, czekam na odpowiedź czego to dokładnie dotyczy.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Lila, moja nadinterpretacja, wg pracownika to się tyczy Cyber Rescue, czyli nie ma związku z promocją. Poprawiłam już.
 5. Paweł pisze:
  Witam
  Czy istnieje możliwość podpisania umowy na złożony już wcześniej numer wniosku w placówkach franczyzowych banku? (mKiosk)
 6. Tomasz pisze:
  Dlaczego usuwanie krytyczne komentarze???
  Krytyka jest konstruktywna.
  Pozdrawiam serdecznie
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomaszu, jak słusznie zauważyłeś, jest konstruktywna, ale jeżeli coś krytykujesz to podaj powód, uzasadnienie. Dlaczego jest trudna ta promocja? Bo trzeba zrobić 5 transakcji bezgotówkowych? Sprzedaż danych osobowych? To jest bardzo modny temat ostatnio tylko nikt nie potrafi podać żadnego przykładu gdzie i kiedy taka sytuacja miała miejsce. Aby coś było konstruktywne to musi coś wnosić, a w Twoim komentarzu tego zabrakło. Dodatkowo rozpoczynanie komentarza od „Łeee” nie wygląda dobrze, bądźmy poważnymi ludźmi 🙂 Również pozdrawiam i z chęcią odpowiem na konstruktywną krytykę 🙂
 7. Bartosz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia.
  Będę bardzo wdzięczny za wsparcie studenta
  Kod polecenia: Babosz
  Z góry dzięki i powodzenia w zdobyciu nagrody!
 8. Aleksandra pisze:
  Witam… skąd takie kody polecenia???… nazwa.. imię..numery??…ja na profilu Bonus broker wygenerowalam link polecający który skopiowałam i potem wysłałam rodzinie…nie wyglądał prosto a już na pewno bez imienia i liczb..
 9. Tomasz pisze:
  @ Oczywiście ŁEEE BYŁO TYLKO POCZĄTKIEM NIE ZADOWOLENIA ZE POTRZEBA SPRZEDAWAĆ DANE ZEWNĘTRZNEJ FIRMIE
  GDYBY TA PROMOCJA BYLABY ORGANIZOWANA BEZPOŚREDNIO PRZEZ BANK TO NIE BYLO BY PROBLEMU. JEDYNA WADA JEST SPRZEDAZ DANYCH OBCEJ FIRMIE
  150 ZL TO NIE WIELE
  KIEDYS BYLA TAKA PROMOCHA ZE MOZNA BYLO WYCHWYCIC 130 PLN PRZEZ 5 MIESIĘCY OPROCZ TEGO 100 PLN ZA KAZDEGO POLECONEGO KLIENTA I TO SIE NAZYWALO PROMOCJĄ KTÓRĄ WARTO BYLO SIE ZAINTERESOWAĆ.
  Natomiast takie promocje nie wrócą
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasz, miejmy nadzieję że jeszcze będą nawet fajniejsze promocje 🙂 Faktycznie ta o której mówisz brzmi bardzo fajnie, no ale na tę chwilę niestety takich nie ma w mBanku. Zauważyłeś pewnie że banków jest coraz mniej, łączą się, przejmują, a klienci nie są skłonni zmieniać swoich wypróbowanych banków tak jak kiedyś i są bardziej wymagający. Tak że podejrzewam że będzie coraz ostrzejsza walka aby przyciągnąć nowych klientów, a co za tym idzie – lepsze bonusy, czymś ich trzeba będzie przyciągnąć 🙂
 10. Jan pisze:
  Uwaga! Opisywana promocja już jest nie aktualna.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Jan, staramy się ustalić czy jest to chwilowy błąd systemu czy rzeczywiście wnioski tak szybko się rozeszły.
 11. Adam pisze:
  Zastanawiam się czy jeżeli podpiszę już umowę o konto z kartą co muszę zrobić to czy w ogóle muszę aktywować tę kartę? Moim zdaniem jeżeli jej nie aktywuję to nie mogę jej używać a tym samym warunek jednej płatności kartą w miesiącu by mBank nie pobrał ode mnie 7 zł. mnie nie dotyczy. Karta nieaktywowana jest nieczynna a warunki promocji można spełnić płacąc BLIKIEM za pomocą aplikacji mobilnej bądź na stronie mBanku.
  Jeszcze mnie nurtuje jedna sprawa… W Regulaminie jest napisane że „po miesiącu otworzenia konta w jednym z dwóch pierwszych miesięcy np. marzec-kwiecień bądź kwiecień-maj muszę wykonać 5 transakcji”. Pytanie czy transakcje mam wykonać tylko 5 w marcu czy po 5 w marcu i kwietniu? W Regulaminie bardzo niejasno i trochę podchwytliwie jest to napisane więc wolę się upewnić.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adam, regulamin nic nie mówi o konieczności aktywowania karty. Nie ma też nigdzie zapisu, że na dzień wypłaty premii konto i karta muszą być aktywne (konto na pewno, premia jest wypłacana właśnie na nie, ale o karcie nie ma mowy).
   Co do spełnienia warunku – wystarczy że w jednym z miesięcy spełnisz wymagania, nie musisz ich robić w kolejnych miesiącach. Otwierając konto w lutym wybierasz, czy wykonasz 5 transakcji w marcu czy też w kwietniu.
 12. Zdzisław pisze:
  Mam wątpliwość, co do powiadomienia o linku za pomocą którego podać nr konta- od kiedy będą przesyłane te linki? Konto zakładam w lutym, w marcu spełniam warunki .Czy już od kwietnia mam codziennie sprawdzać e-maila , aby nie uciekł termin 7-dniowy. Jest to podchwytliwe, ponieważ w regulaminie podano ,że link przyjdzie najpóźniej do 17.06, a nie podano od kiedy będą wysyłać.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Zdzisław, praktyka dowodzi że banki najczęściej wysyłają takie wiadomości blisko wyznaczonej w regulaminie daty końcowej. Oczywiście nie oznacza to, że akurat dla tej promocji nie zrobią wyjątku. Optymalnym rozwiązaniem tej sytuacji byłoby sprawdzanie maila powiedzmy dwa razy w tygodniu – w tym folderu SPAM- wtedy wiadomość Ci nie ucieknie i będziesz miał czas żeby uzupełnić numer konta.
 13. Karolina pisze:
  „W jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu konta wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych.” – czyli konto założyłam w lutym, to wystarczy, że w marcu spełnię warunki, dobrze rozumiem?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dokładnie tak, tak jak jest w przykładzie w ramce (akurat idealnie się wpasowujesz:) ): „Założyłeś konto w lutym. Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych w marcu lub kwietniu.”
 14. Patryk pisze:
  Dostał ktoś juz maila do uzupełnienia?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Maile mają czas na przyjście do 17 czerwca, więc w tych okolicach pewnie można się ich spodziewać.
 15. Achim pisze:
  Jeśli ktoś już dostał maila dajcie znać… Thx
 16. Jakub pisze:
  Czy rozesłali już maile bo ja niestety do tej pory nie dostałem . Pozdrawiam
  • Achim pisze:
   Właśnie otrzymałem maila, wpisałem nr konta i teraz oczekiwanie na kasiorke do 14 dni…
 17. Szymon pisze:
  Do kogo pisać z reklamacją? Do ebroker, czy mBank?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Po zalogowaniu do ebroker jest zakładka reklamacje, tam należy ją złożyć: „Reklamacja powinna zawierać: imię i nazwisko, adres e-mail, numer umowy oraz szczegółowy opis problemu będącego podstawą reklamacji, w szczególności informację, czy dana reklamacja dotyczy Bonusu lub Premii”
 18. Szymon pisze:
  A co jest bonusem a co premią? O_O Premia za założenie konta i warunki, a bonus za polecenia? O_O
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Szymon, równie dobrze możesz nazwać to odwrotnie. 150 zł za założenie konta i do 250 zł za polecenia. Tu raczej chodziło o to, czy reklamacja dotyczy niewypłacenia nagrody czy na przykład problemów technicznych 🙂

Napisz komentarz